Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexuální fantazie, o kterých sní každá žena (ale nepřizná to)

1.říjen 2017
Sexuální fantazie, o kterých sní každá žena (ale nepřizná to)

Sexuální fantazie jsou kapitola sama pro sebe. Člověk ani nutně nemusí toužit je prožít ve skutečnosti, ale líbí se mu představa určité praktiky nebo situace. O čem nejčastěji sní ženy? Většina z nich by to před nikým ani nepřiznala!

Zatímco fyzická stránka sexu je pro mnoho lidí samozřejmost, představivost a fantazie jsou často přehlíženy a podceňovány. Přitom ale mohou být stejně tak prospěšné vašemu sexuálnímu životu jako sex samotný. Jsou to především ženy, které své sexuální fantazie drží pod pokličkou a někomu se s některými svěří až v momentě, kdy jsou opravdu rozhodnuté to risknout a podělit se s ním o ně. Ale jaký risk vlastně? V podstatě o nic nejde, je naprosto přirozené, že každý má nějakou tajnou představu a pokud je druhý rozumný, nebude se posmívat ani vysmívat nebo roznášet to někam dál.

Nezáleží na tom, zda se vám vaše fantazie někdy vyplní, třeba byste s výsledkem nakonec ani nebyli spokojeni. Jde o to, abyste udržovali svou fantazii v pochodu, abyste ji mohli použít při příštích sexuálních hrátkách. No a o čem, že to tedy ženy nejčastěji fantazírují? Podívejte se na 10 nejčastějších ženských sexuálních fantazií!

Být submisivní - mít pána

Pro mnoho žen je představa mít nad sebou někoho, kdo je ovládá, vzrušující. Není na tom nic špatného a rozhodně to neznamená, že je daná žena nějak "ujetá" nebo že by se chtěla chovat submisivně ve svém celkovém životě. Sexuální život je intimní věc každého, je často oddělený od "reálného" života. Psycholog Jo Hemmings k tomu říká svůj odborný názor: "Vůbec bychom neměli motat do sebe role, které žijeme v každodenním životě a to, kým chceme být v posteli. Je to pouze uvolnění stresu, takový sexuální jin a profesionální jang, chcete-li." 

Být dominantní - převzít kontrolu

Někdo chce být dominantní, jiný submisivní a někdo by naopak zkusil rád oboje, aby našel to, co mu bude sedět lépe. Můžete si tyto dvě role prohazovat, jak se vám zlíbí - nejsou totiž nastavena žádná pevná pravidla, že by všichni museli být dominantní NEBO submisivní. Některé ženy mají v sobě silnou dominantní stránku a hodně mužům se to líbí, když vidí svou polovičku drsnou a v ráži. K tomu nějaké sexy botky a prádélko a žádný muž se snad neudrží. 

Sex s cizincem

Sex s úplně cizím člověkem je mnoho věcí, především riskantní, odvážný a vzrušující. Ovšem tyto tři věci nejdou moc dohromady. Ačkoliv vás to může vzrušovat, musíte také myslet především na sebe. Když se odhodláte ke splnění takovéto fantazie, nezapomeňte být řádně chráněni před pohlavně přenosnými chorobami a zkuste alespoň odhadnout, zda se za tímto člověkem neskrývá třeba masový vrah nebo nějaký psychopat. Mohli byste se pak taky třeba ocitnout svázány v zadní části dodávky, netušíc, kam míříte a co tam s vámi udělají...

Pokud cizincem myslíte obyvatele jiné země, i zde je potřeba se mít na pozoru, stejně jako v předchozím případě. Někdy, i když takového člověka znáte již nějakou dobu a jeví se vám jako sympatický, může být jeho účelem jenom vám "oblbnout" hlavu a pak si vás někam odvézt.

Abyste nemuseli pak prožívat takováto muka, raději si se svým partnerem zahrajte na to, že jste se právě potkali v baru a vůbec se neznáte...

Sex nebo striptýz za peníze

Může se jednat v podstatě o jakoukoliv činnost, za kterou vám má někdo zaplatit. Ať už by vám za kalhotky strkali muži peníze za tanec u tyče nebo za striptýz, nebo by se jednalo vyloženě o sex za peníze, či úplně jinou aktivitu. Dělá to z ženy v podstatě pouze sexuální objekt, nehrají v něm role emoce a nic se nemusí řešit. Rebecca Dakin, sexpertka z Velké Británie, která napsala knihu 101 Sex Tips - A Guide to Pleasing your Man (101 sex tipů - Návod, jak uspokojit svého muže), říká: "Zaplacený sexuální zážitek je o zkoumání dominance a submisivity, které jsou pro mnohé lidi zajímavé. Zároveň má tato profese takové stigma, které mnoho lidí vzrušuje. Berou to skoro jako něco zakázaného a to to dělá pro ně ještě atraktivnější."

Chcete trochu poškádlit svého muže striptýzem? Proč ne...

Sex s někým, s kým by ho mít neměla

Ačkoliv si velká část žen dává pozor, aby dávala ruce pryč od nejlepšího kamaráda jejího partnera, ve skutečnosti je ale představa mít sex s někým, s kým bychom neměli, velmi běžná. Podle časopisu The Journal of Sexual Medicine je to dokonce až 65 % žen, které by něco takového chtěly zažít. Ale vezměte to reálně - opravdu byste se pak chtěly do konce života srovnávat s tou vinou a černým svědomím? Nechte to raději jen ve své hlavě.

Sex s autoritou

A to opravdu s jakoukoliv autoritou, ať už se jedná o učitele, nadřízeného v práci, na úřadě, policistu,... Jak se říká, fantazii se meze nekladou, a proto si můžete do této autoritářské role dosadit opravdu kohokoliv. A realita? Málokdy dojde k tomu, aby se tyto fantazie staly skutečností, na druhou stranu, pokud to oba tak chcete, tak proč ne?!

Role play

Role play je hraní rolí, o kterém jsme podrobně psali již ve článku "Role play - Jak na to?", takže pokud vás toto téma zajímá blíže, fantazírujete o něm, ale třeba nevíte, jak to svému protějšku navrhnout, určitě na článek mrkněte a vezměte si příklad z našich rad. 

Sex se ženou

Journal of Sexual Medicine opět udává zajímavé procento. Podle něj totiž 42 % žen touží po sexu se ženou. Neznamená to ovšem, že by tyto ženy byly lesbičky nebo bisexuálky. Zkrátka zvědavost je zvědavost. Jo Hemmings k tomu ještě dodává: "Některé typy sexu nás plní zvědavostí, je to něco, jako kdybyste v hlavě hráli divadlo. Chtít mít sex jako žena se ženou poukazuje spíše na zvědavou mysl, než na to, že by dotyčná měla být lesbička."

Skupinový sex

Ačkoliv se párty pro dospělé (myslíme ty nemravné) stávají čím dál více populární, i přesto někteří lidé nemají příležitost nebo zkrátka dostatečnou odvahu, si takovouto fantazii splnit a tak si ji plní pouze ve své hlavě. Nicméně příležitostí by tu určitě několik bylo, i když třeba dotyčný nezná nikoho, kdo by se takovéto párty účastnil a vzal by ho s sebou. Zkuste si zadat inzerát na nějakých erotických stránkách na internetu nebo erotické internetové seznamce a určitě se najde někdo, kdo vás na takovou párty pozve.

Rebecca Dakin ještě poukazuje na jednu zajímavou věc: "Zájem o skupinový sex mají především ženy, které neměly moc sexuálních partnerů, třeba z toho důvodu, že jsou již několik let v dlouhodobém vztahu."

Sledovat někoho nebo být sledován

Adrenalin, který pochází ze strachu z toho, že je žena chycena při činu, jak se kouká na pár, který si užívá intimní chvilku, může v ženě bezpochyby vyvolat pocit vzrušení. Stejně tak to, že můžete být chyceni při sexu na nějakém veřejném místě. Pro toho, kdo se moc bojí, že by se to mohlo stát, může zůstat s touto fantazií ve své hlavě.

Sledování ale nemusí být pouze tajná záležitost. Některé lidi vzrušuje i to, když jsou s někým ve stejné místnosti a mohou se na ně koukat, popř. si užívají sex oni a někdo se na ně kouká. Může se jednat o masturbaci nebo sex.

A co vy, také máte nějakou sexuální fantazii, se kterou byste se zdráhali někomu svěřit? A co svěřit se někomu alespoň online? Třeba si nakonec dmluvíte schůzku a vaše fantazie se stane skutečností!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.