Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Města hříchu, kde nekončí rozkoš

14.srpen 2017
Města hříchu, kde nekončí rozkoš

Ve městech hříchů je vše dovoleno, nejskrytější touhy se tu stávají skutečností a na své si přijde i ten největší zhýralec. Kromě nezávazného sexu tu není nouze ani o drogy, alkohol, hazard a nikdy nekončící party.

Rio de Janeiro

Kde: Brazílie

Hlavní lákadla: každoroční karneval plný vnadných krasavic a s ním spojené bujaré oslavy, večírky a bály

Na každém kroku zde na vás číhá kamarád hřích. Už samotná procházka po slavné Copacabaně, což je jedna z nejkrásnějších pláží planety, skrývá tolik pokušení skočit po nějaké vyvinuté Brazilce, až se z toho turistům točí hlava.

Nad Rio de Janeirem ve dne v noci bdí gigantická socha Krista Spasitele (pod sebou má 6,5 milionů lidí), který se noří do každoročních karnevalových rytmů. Městem v té chvíli začíná znít samba, alegorické vozy se dávají do pohybu, ulice se plní tisíci extravagantně a především minimalisticky oděnými krasavicemi, tanečnicemi, které rády roztřásají svoje vnady. Je to největší párty na světě a každý o ní slyšel.

Spát se nechodí, to je jasné, pouze se odpočívá. Oslavy jsou hodně bujaré a dokonce proto od roku 2001 rozdává brazilské ministerstvo zdravotnictví návštěvníkům karnevalu celkem 89 milionů kondomů. Místní i turisté vyrážejí do víru velkoměsta, aby si v klubech zatančili bossa-novu nebo sambu a uspokojili při tom svoje sexuální touhy a svůj sexuální apetit. Kdo nikoho nesbalí, může sáhnout do peněženky a využít místních služeb prostitutek. Někde je lze objednat i na hotelech.

Moskva

Kde: Rusko

Hlavní lákadla: bohatá nabídka nočních podniků různého zaměření

V Moskvě milují večírky, tanec a zábavu, i když jde o chladné místo v Rusku. A kde řádí místní obyvatelé? Ve velkém množství různých nočních podniků, od nažehlených koktejlových barů po putyky nízké cenové relace. Každý, kdo holduje rocku, hardcoru, technu, trance nebo pouze alkoholu, zde bude spokojený. Teenageři vyrážejí do tanečních klubů a na supermoderní diskotéky s efektními laserovými show. A těch je tady opravdu hodně, něco kolem 850.

Moskva s pyšní pověstí nejdražšího města na světě. Noční vycházku turistům zpříjemňují za každého ročního období dívky v krátkých sukničkách, které prodávají svá těla. Nezávazným sexem to žije také ve striptýzových klubech a občas lze na rozvášněnou dvojici narazit i na ulici.

Hungry Duck

Je to zhýralý klub pro milovníky erotiky. 3x týdně se tady jen pro dámy svlékají ruští striptéři. I privátní taneček není problémem, stačí si o něj říci. Po dvou hodinách vystoupení jsou muži posláni do zákulisí a klub se otevírá i pro muže. Klub už byl kvůli sexu na veřejnosti několikrát uzavřen. No, není se čemu divit, roztoužené dámy se potřebují v té chvíli po vystoupení přece zchladit.

Pattaya

Kde: Thajsko

Hlavní lákadla: go-go bary, erotické show a pestrá nabídka sexuálního vyžití

Nejhříšnější město mezi hříšníky, za to by se dalo označit. A rozhodně si toto označení zaslouží. Zhýrala Pattaya na východním pobřeží Thajského zálivu, asi 150 km jihovýchodně od Bangkoku, totiž nikdy nespí. Za každým rohem můžete natrefit na nevšední zážitek a rozptýlení, to vše bez lásky a bez citů. Není to ale zadarmo. Místní prostitutky splní cizincům, co jim na očích vidí za příslušný poplatek.

Thajské ženy jsou vychovávány tak, že mají muže učinit šťastným. Zařádí si zde nejen heterosexuálové, k mání je tady opravdu všechno. Ulice jsou plné ladyboyů, mužských transvestitů nebo transsexuálů. Občas se tedy stává, že na turistu čeká na hotelovém pokoji překvapení. A šok může přijít i po vyšetření na HIV, tak pozor na to.

Pussy show

Hlavním místem nočního života je Walking Street, ulice plná restaurací, diskoték, erotických salónů, go-go barů a nočních klubů, které nabízejí zábavu všeho druhu. Ve výlohách se svíjejí kolem tyče svůdné tanečnice. Za zavřenými dveřmi se pak odehrávají travesti show a pussy show, což je přehlídka těžko uvěřitelných kousků, prováděných pomocí ženského přirození. Na progamu je například kouření cigaret, pískání na trubku, sfoukávání svíček na dortu, odzátkování lahve, střílení šipek na nafukovací balonků, ping-pong show nebo vrhání banánů do dálky.

Pattaya

Tijuana

Kde: Mexico

Hlavní lákadla: snížená věková hranice pro pití alkoholu, levná tequila, legální prostituce

Největší město státu Baja California v Mexiku Tijuana je domovem pro 1 400 000 lidí, ale turisté jsou ti, kteří toto místo postrkávají po žebříčku stále nahoru. Užívat si sem jezdí hlavně mladí Američané, míří na pláže, na nákupy a v noci podnikají výlety po místních klubech, barech, nevěstincích a živých sex show. Navíc jim v tom nebrání ani věk, hranice pití alkoholu zde klesá z 21 let na 18. Hlavní tekutinou je zde tequila, která se zde prodává opravdu za pakatel.

Na ulici si můžete koupit i heroin, pervitin nebo jakékoliv léky, které jsou jinak na předpis.

Amsterdam

Kde: Nizozemsko

Hlavní lákadla: tolerovaná konzumace lehkých drog, vykřičená čtvrť červených luceren

Nizozemsko zná většina lidí jako zemi tulipánů, ale to se bohužel nenechme vysmát. Vůně tulipánů totiž zaniká v marihuanovém dýmu. Svádění legální prostituce a tolerované konzumace lehkých drog tu propadají miliony turistů ročně. Amsterodamské coffee shopy mají vyšší návštěvnost než Muzeum van Gogha. Není se čemu divit.

Každý nový zákazník dostane po příchodu menu s výběrem nejrůznějších druhů marihuany a hašiše. Ten, který si vybere může buď vykouřit hned na místě nebo si ho vzít v sáčku s sebou domů. K dispozici mají i koláčky a muffiny s patřičnou dávkou omamných látek. Ti, kterým konopí nestačí, mohou jít o úroveň výš. Stačí vyjít na ulici a poohlédnout se po obchodníkovi, který nabízí speed, extázi nebo kokain. Akorát si musí dát pozor na skutečný obsah sáčku, cukr doma jistě všichni mají.

Čtvrť červených luceren

Když už jste jako turista v povznesené náladě, zamíří možná vaše kroky do vyhlášených uliček lásky v Red Light District nebo také čtvrti červených luceren. Polohané kněžky lásky tu zpoza výloh ve světle rudě žhnoucích neonů lákají muže do svých pokojíků, ve kterých jim splní nejtajnější sexuální touhy.

Vykřičená čtvrť je magnetem především pro partičky podnapilých mladíků, kteří vymetou i peep-show bary, sexshopy a sex-kina.

Las Vegas

Kde: USA

Hlavní lákadla: nepřeberné množství kasín a světových show všeho druhu

Objednat si taxi je zde těžší věc, než tu přijít úplně o všechno. Miliony lidí ze všech koutů světa tady každý den vkládají svoji budoucnost do karetních kombinací, poskakujících kuliček nebo do vrtkavého štěstí u hracích automatů. Úsměvy z tváří se jim ale vytrácejí tak rychle, jak se zmenšuje jejich konto.

Říká se, že co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas.

Nehostinná krajina ve středu Nevadské pouště se začala kasiny a hotely plnit v roce 1931, kdy v zde zlegalizovali hazardní hry. Dnes je tato oslňující záplava pestrobarevných světel nejrychleji se rozvíjejícím městem v USA a Mekkou hazardu. Astronomické částky zde můžete ztratit úplně všude a při všem, co má alespoň nějaká základní pravidla. Když se vám nezadaří, tak svůj smutek se zbytkem peněz můžete utopit v alkoholu na obřím množství diskoték a barů. A nebo ho utišit i v náručí krásných slečen.

Prostituce zde není legální, ale je šikovně obcházena pojmenováním "eskortní služby" a ty jsou dostupné skoro na každém rohu. Ale pokud muži patříte k těm, co se jen rádi dívají, pak můžete zase navštívit některou z lechtivých show pro pány, ale také pro dámy.

Las Vegas

Lasvegaské ano

Centrem všeho dění v Las Vegas je bulvár Strip, což je 7,2 km dlouhá hlavní třída, na které najdete vše, za čím každý rok přijíždí více než 37 milionů návštěvníků. Na své hosty tu čekají ty největší hotely s těmi nejluxusnějšími kasiny, nákupní centra, imitace světových staveb od sochy Svobody po egyptské pyramidy.

Vystupovalo a stále zde vystupuje mnoho významných hvězd. Třeba Elvis Presley odehrál celkem 873 koncertů v hotelu International. Dnes tu spatříte třeba Céline Dion nebo Davida Copperfielda.

Vedle hráčské touhy a alkoholu zde mnoho mladých zamilovaných párů nachází mnoho kaplí, kde si slibují doživotní věrnost a lásku. Oženit nebo vdát se, je tady možné 24 hodin denně. Jestli to bude doživotní svazek, poznáte až po návratu domů a vystřízlivění.

Jestli nechcete vyrážet do zahraničí, nezoufejte, v PrazeOstravě takových míst jako jsou zhýralé kluby, naleznete dostatek.

Zdroj: http://www.lasvegas.com/

http://www.bangkok.com/pattaya/nightlife/walking-street.htm

https://www.amsterdam.info/red-light-district/

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.