Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Neustále nadržená Andrea

8.červenec 2017
Neustále nadržená Andrea

Proč zrovna já se musel zamilovat do milenky svého nevlastního bratra? Můj brácha Lukáš byl hajzlík už v době, kdy se s ním jeho táta nastěhoval k mojí mámě. Byl o 15 let starší, ale ke mně se choval jako opravdový brácha.

Byl rád středem pozornosti, měl dost peněz (dodnes nevím jakým způsobem si je obstarával) a holky po něm jely. Byl jsem panic, když jednu noc přivedl Ladu a poté co si s ní užil, jí poslal ke mně, aby mne zaučila a zasvětila do tajů sexu. I když Lada byla vdaná asi 40letá žena a mě bylo pouhých 17 let, líbilo se mi to s ní. "Tak konečně jsi taky chlap a můžeš si užívat s našima kurvama." Z každé diskotéky jsme si totiž odvážely mrduchtivé holky a on nám je vždy ochotně půjčoval (samozřejmě vždy až po tom, co se na nich sám vyřádil). Někdy sice holky nebyly s jeho zacházením spokojeny, ale každá kladla jen krátký odpor. Lukáš byl na ně dost drsný, tvrdý, neměl s žádnou slitování, někdy je při mrdání i bil, ale mně připadalo, že ty holky jsou za nějaký dárek či dobré pití schopné udělat úplně všechno. Bylo mi asi 24 let, když jsme v jednom baru objevili Andreu. Oslavovala tam s kamarádkami nějaké narozeniny a když ji Lukáš uviděl, řekl, že tu kurvu musí mít.

Odtáhl jí k baru, kde do ní lil drahé pití a Andrea přímo hltala jeho historky, kterými ji uchvacoval a za chvíli byla ve stavu, kdy jí bylo všechno jedno. Když jí pak v autě prošacoval kabelku, aby zjistil, kolik jí je, smál se že takovou mladou kurvu ještě neměl, Andree bylo pouhých 16 let (Lukášovi v té době již 39!). Když jsme dojeli domů, Andrea už se pomalu dostávala do stavu vystřízlivění a když jí Lukáš přikázal, aby se před námi vysvlékla, začala plakat a šeptala, že se moc stydí a že je ještě panna. Toto sdělení pro Lukáše bylo jako pro býka červený hadr. Chtěl ji víc, než by jindy o ní stál. Andrea se bránila, když k ní přistoupil a začal z ní strhávat oblečení. Prosila, plakala, křičela a vyhrožovala, ale jen tím přilévala olej do ohně. Lukáš se smál, srazil ji na postel a bez jakékoliv předehry jí brutálně znásilnil. Jindy by se mi to možná líbilo, byl už jsem zvrhlý taky dost, ale u Andrey mi to vadilo, přesto jsem nic proti tomu neudělal. Myslel jsem, že až si Lukáš ukojí svůj chtíč, předá Andreu tomu, kdo bude mít zájem a byl jsem rozhodnut odvést jí domů a utěšovat ji. Lukáš však rozhodl jinak, chtěl si Andreu ponechat jako dlouhodobou milenku. Proto Andreu zamkl do pokoje a sám odešel spát (před tím, abychom nepřišli zkrátka, zavolal 3 kurvám, aby nám dělaly společnost, ale já tentokráte neměl náladu a odešel raději také spát). Když jsem se ráno probudil, slyšel jsem hlasité vzdechy z pokoje, kde byla zamčena Andrea. Že by některý z kamarádů porušil Lukášovy příkazy ? Pootevřel jsem dveře a uviděl Lukáše, jak do Andrey zasunuje svůj dlouhý ocas a ona prosí, aby jí ho tam už konečně narval celý, že tak se jí to líbí víc.

Po vzpouzející Andree už nebyla ani stopa. "Andreo, líbíš se mi, ale před klukama budeme hrát hru, že já jsem Tvůj pán ano?" "A to opravdu musíme před nima šukat? Raději bych s Tebou mrdala o samotě." "I já lásko, ale takto to praktikujeme s klukama už roky a nechci jim odepírat pohled na takovou kočičku jako jsi ty. Jen budou zklamaní, že Tě nebudou moct ošukat." Docela jsem zíral, že jí vyprávěl všechny naše zvyky a Andrea ho zbožně poslouchala, jako by jí vyprávěl nějakou pohádku. A co když si na mne dovolí, když budeš třeba spát? Neboj, to by kluci nikdy neudělali. Lukáš, když poznal Andreu, se změnil. Netoužil po nových holkách a když nechtěl dát Andreu k dispozici ani druhý večer, kluci se vzbouřili a přestali k nám chodit. Do bytu se nastěhovala Andrea, kterou rodiče vyhodili, když se dozvěděli do koho se zamilovala a Lukáš mi přivedl Kláru, abych měl také nějaké povyražení.Nechtěl jsem ale, aby se u nás usídlila na stálo, a protože jsem přes týden míval dost práce, chodila jen na víkendy.

Kamila byla velmi zvrhlá čubka a Lukáš většinou vyžadoval, abychom prcali všichni společně, aby se Andrea přiučila. Andrea už nebyla ta stydlivá holčička, co jsme jí poznali v baru. Po bytě většinou chodila nahá nebo ve spodním prádle, což mi vždycky postavilo čuráka a já se musel jít raději uklidit do svého pokoje, abych jí náhodou bráchovi neošukal. Myslím, že mne i dost provokovala, když Lukáše sváděla a přinutila ho, aby jí šukal před mýma očima a křičela u toho vždycky jako kobyla. "Dneska nebudu v noci doma, musím vydělat zase nějaké korunky pro svou sladkou čubičku, kterou ale nejdřív pěkně vymrdám, aby neměla žádné roupy," šeptal Andree a nabodl si ji na čuráka u zdi a mrdal jí tak "festově" že Andrea bouchala hlavou o zeď a ani jim nevadilo, že sedím v pokoji a koukám se na televizi (tedy dělal jsem, že ji sleduji, ale pozoroval jsem to jejich šukání, při kterém Andrea vřískala jako opice).

Někdo nemá stále dost...

Když Lukáš odešel, odebral jsem se do svého pokoje, protože mne ta jejich šukačka tak vzrušila, že jsem si musel začít honit ocas. Projížděl jsem v dlani tvrdý ocas, když se objevila Andrea a odstrčila mi ruku a zasunula si čuráka do pusy. Kouřila fantasticky, za chvíli jsem zařval jako lev a stříkal teplou dávku semene do její pusiny. "Teda Pavle tys tam toho měl, to Lukáš toho má o hodně míň. Neřekneš to Lukášovi viď?" "Jsi hloupá? zabil by nás oba." "A proč, vždyť jsme nešukali," koulila na mne nevěřícně svoje oči a usmívala se jako připitomělá. Opět se přisála na můj ocas a ten stál v mžiku jako svíce. "Andreo, co to děláš?" "Kouřím Tě," řekla když si vyndala ocas z pusy a usedala na můj klín tak, že jí ocas zajel do kundy jako nůž do másla. "Ty máš nádherný ocas!" Ječela a dosedala tak tvrdě, že jsem se bál aby mi nerozdrtila koule. "Tobě se nelíbí moje kozičky?" Vykřikovala a stále se narážela na ocas. "Líbí a moc," zašeptal jsem. "Tak si hraj, dělej, to Lukáš, ten si umí s nima nádherně hrát, cucá, saje a kouše a mně se to mocinky líbí."

I mně se to moc líbilo, když jsem plnil její přání. Když pak začala upouštět z kundičky šťávičku, stříkal jsem do její kundy další dávku semene. "Nevěděla jsem, že šukáš taky tak dobře jako Lukáš. Budeš se mnou šukat pořád?" Ptala se Andrea a já se bránil, že to nemůžeme. "Neboj, vždy se to dá nějak zařídit." Toužil jsem po Andree, ale nechtěl jsem si připustit, že jsem se do ní zamiloval. Když se Lukáš k ránu vrátil a já slyšel z jejich ložnice Andreino křičení, žárlil jsem jako Othelo. Ráno jsem se chystal do práce, když přiběhla do kuchyně Andrea, vyskočila na stůl a šeptala: "Lízej miláčku, vymrdej mě." "Andreo, neblázni, co kdyby přišel brácha." "Ten spí jako zabitý, dělej nebo nebudu celý den stát za nic, když mne ráno Lukáš prcal, představovala jsem si, že mne mrdáš ty a šílela jsem rozkoší." "To jsem slyšel," odpověděl jsem, ale to už jsem do ní vrážel čuráka a za chvíli se do ní pěkně vysemenil. Pa miláčku, jdu se osprchovat a jdu spinkat, krásný den lásko moje.

Celý den jsem přemýšlel co bude dál, ale Andrea rozhodla za mne. Jen jsem vlezl do bytu, přiběhla do chodby, klekla si a křičela, abych jí rychle vymrdal, že si Lukáš šel pro cigarety. Seděl jsem v kuchyni a ještě se mi třásly nohy, když se Lukáš vrátil a ptal se, kde je Andrea. Nevím, ještě jsem jí neviděl, asi spí. Ta čubka mně brzy odrovná, pořád by jen prcala, pojď se mnou, uvidíš, že už určitě leží s roztaženejma nohama. A taky že ano, Andrea tam ležela jako stará kurva a já měl chuť na ní skočit a mrdat, až by řvala a prosila, abych už jí nechal. Ta však křičela že na Lukáše už čeká a že jí šíleně svrbí kundička. "Co jsem Ti říkal," zašeptal Lukáš a vystrčil mne ven z pokoje. Pak se z ložnice ozýval opět křik, sténání a Andreino křičení při prožívané rozkoši.

Andrea už s námi žila skoro 3 roky a blížily se její 18. narozeniny na které chtěl Lukáš pozvat několik kamarádů a kurviček. "Pavle, myslíš, že bych měl už Andreu předhodit ostatním?" Zeptal se jednoho večera Lukáš, když se Andrea koupala. "Šílíš, vždyť je to Tvoje holka, né?" "No víš, nedávno jsem se potkal s Radkou, asi už si na ní nepamatuješ, je to pěkně perverzní děvka, ale tenkrát se chytila nějakýho starýho pracháče, který teď umřel a Radka mne pozvala do svého přepychového baráčku. Prcal jsem jí celou noc a poskytovala mi takové nádherné perverzní službičky, že jsem se od ní sotva odtrhl. No a přišel jsem domů a tady na mne čekala nadržená Andrea. To by nevydržel ani vůl. Tak ať si s ní užijí i jiní." "Lukáši a co kdybych Tě vystřídal já, víš, že se mi Andrea líbila už v tom baru, rád bych si jí taky vyzkoušel (už jsem jí zkoušel nejméně rok skoro každý den, ale to jsem Lukášovi samozřejmě neřekl). Lukáš souhlasil a i Andrea byla nadšená...

Pohádka se šťastným koncem, že? Zkuste bary třeba v Praze nebo Ostravě a určitě najdete polovičku, která vám bdue vyhovovat po sexuální stránce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.