Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

11 odpovědí na zvrhlé otázky o sexu

13.červenec 2017
11 odpovědí na zvrhlé otázky o sexu

Občas člověka napadnou otázky, na které by rád znal odpověď, ale buď se není koho zeptat nebo převládne stud. Dnes vám ale zodpovíme 11 takovýchto otázek o sexu, které vám jistě nejednou prolétnou hlavou. Některé jsou opravdu hodně pikantní...

Každý má určité nedostatky v sexuální vzdělanosti. Jestli se chcete něco přiučit, jste tu dnes správně, protože je tu pro vás nachystáno 11 zajímavých otázek, na které odpovídala sexuální terapeutka Megan Pollock. A aby to nebyla taková nuda, je postaráno o to, aby to nebyly obyčejné otázky, které vídáte všude po internetu, ale trochu peprnější, na které jen tak odpověď někde nenajdete. Jste připraveni? Jdeme na to!

Můžu si být jistý/á, že se při výměně partnerů do někoho nezamiluji? Existuje nějaký způsob, aby se to nestalo?

Ano, opravdu existují způsoby, díky kterým můžete eliminovat to, že se zamilujete do jednoho z partnerů při výměně. Nicméně nikdy nic není stoprocentní. Záleží především na vás, vašem vztahu a hlavně na tom, jaké hranice si vytvoříte. Musí to být takové, které zabrání rozvinutí emocionální vztahu. Pro každou osobu jsou tyto hranice jiné, tady vám ale přidáme ty nejběžnější, které si můžete stanovit:

  • nemít sexuální styk s určitým párem více jak xkrát (sami si určete číslo)
  • mít styk ve stejném pokoji, to znamená, že váš "primární" partner je ve stejné místnosti, ať už se nějaké akce účastní nebo ne
  • nemít s vyměňovaným párem žádné sociální vazby - nechoďte s nimi na večírky, do hospody, ani na nákupy,...
  • neprovozovat s nimi žádnou soukromou konverzaci mimo plánování setkání a setkání samotného

Jak zjistit jestli někdo trpí nějakou pohlavní chorobou?

Bohužel na to neexistuje jiný způsob, než si vyžádat výsledky jeho testů. Možná se vám to bude zdát trapné si o ně říci, nicméně vaše zdraví je na prvním místě. V zahraničí je toto běžnější než u nás v ČR, ale i my bychom se měli chránit dostatečnou prevencí, kterou vyžádání si výsledků testů na pohlavně přenosné choroby rozhodně je. Pro svůj vlastní klid na duši byste se i vy měli jít testovat. Nejen, že pak budete mít výsledky také v rukou, ale také budete mít jistotu. Stačí jeden nechráněný styk a pohroma může být na světě...

Když chce muž vidět svou ženu mít sex s jiným mužem a navíc u toho masturbovat, dělá to z něj gaye?

Sledování své ženy s někým jiným může být vzrušující hned z několika důvodů, včetně toho, že ji vlastně pozorujete, když prožívá rozkoš, ale sami se neúčastníte. Stáváte se voyeurem. Ačkoliv v celé věci hraje roli druhý muž, nemá to co dělat s vaší sexualitou, takže můžete být úplně v klidu. Navíc se nemusíte stresovat ani nějak soustředit na svůj výkon v sexu a věci okolo, ale můžete si vychutnat každou sekundu uspokojení vaší ženy i tak. A samozřejmě také sám sebe.

Existují nějaké činnosti, které se týkají sexu, které jsou v nějakých zemích zakázané? 

Jistě a je jich poměrně hodně. Pro některé státy se jedná o běžné věci, pro některé to znamená odnětí svobody na několik let. Jde především o prostituci, nahotu, veřejný sex, incest, obscénní telefonní hovory, některé fetiše, vlastnění a/nebo prodávání erotických zařízení a hraček. Některé státy jsou pak dokonce ještě rozdělené na části, přičemž v některých částech to legální je a v dalších zase ne (například ve 20 částech Texasu je ilegální prodávat erotické hračky, v ostatních však nikoliv).

Kde se dají sehnat nástroje, které se používají v gynekologických nebo urologických ordinacích?

Většina zdravotnických nástrojů a přístrojů je dostupná na nějakých internetových obchodech, které jsou věnované tomuto tématu. Je ale možné, že některé z nich naleznete i v jiných online obchodech nebo dokonce i v lékárnách. 

Co dělají lidé, kteří jsou alergičtí na latex?

V dnešní době alergie na latex již nezpůsobuje takové pozdvižení jako dříve, jelikož už existují bezpečné náhrady, které latex neobsahují. Většinou se jedná o problém s latexovými kondomy, které jsou nejdostupnější. Ale také existuje velké množství různých erotickýh hraček, které v sobě latex obsahují a tudíž mohou být nebezpečné. Člověk alergický na latex by si rozhodně měl vždy přečíst složení dříve, než hračku nebo kondom použije. Povinnost výrobce je toto složení uvádět.

Toto si lidé s alergií na latex bohužel neužijí...

Je moje zvrhlost opravdu nějak spojená s něčím (divným), co se mi stalo v dětství?

To je opravdu dobrá a důležitá otázka, jejíž odpověď zajímá spoustu lidí. Nemusí to tak nutně být. Mnoha lidem se líbí různě zvrhlé věci a nemají přitom vůbec žádnou spojitost s jejich dětstvím. Nicméně ale zážitky z dětství mohou opravdu výrazně ovlivnit náš budoucí "dospělácký" život, ať už z pohledu sexu nebo jiného. To ale není vše, zároveň to samé platí i o zážitcích z období dospívání i samotné dospělosti. Je ale také důležité podotknout, že slovo "zvrhlý" může znamenat opravdu hodně věcí a pro každého něco jiného, také jsou to jiné věci pro různé národy a podstata tohoto slova se měnila také v průběhu historie.

Může se žena naučit squirt?

Ano, může. Squirt se objeví, když je tekutina vyloučena silně. Často se to stává, když žena zapojí svaly pánevního dna v době orgasmu (například když v tu dobu kýchá nebo kašle). U většiny žen se svaly při orgasmu stahují tak, že tekutina odchází směrem k děloze, pravděpodobně, aby se tam lépe dostaly spermie. Nicméně v některých případech se stává, že svalové kontrakce pohánějí tekutinu směrem ven, a to pak způsobuje výstřik. Není to známkou většího potěšení, lepšího zážitku nebo silnějšího orgasmu. Žena se může dokonce sama naučit, jak ovládat dané svaly, aby se squirt dostavil. Pokud to ale žena bude zkoušet, nesmí být zklamaná (nebo její přítel), že to nevypadá jako v pornu. Většina žen nemá dostatek tekutiny, aby to dělalo takovéto výstřiky.

Jsou glory holes reálné?

Nejdříve je asi potřeba si vysvětlit, co to ta glory hole vlastně je. Určitě už jste to viděli v nějakém filmu - jedná se o díru ve zdi, většinou v záchodové kabince, kterou se vsune (většinou) penis, někdy i jazyk nebo prsty a někdy se přes ni jen kouká. A ano, opravdu jsou reálné. Pro mnohé se jedná o tabu téma, ale některé na tom vzrušuje anonymita, ta možná "zakázanost", žádné závazky, čistě jen zaměření na sexuální potěšení bez toho, abyste toho druhého viděli.

Existuje nějaký bezpečný způsob, jak provádět škrcení sám sebe za účelem vzrušení?

Jedním slovem - ne. Škrcení nebude nikdy úplně bezpečné. V nejhorším případě může dojít k okamžité zástavě srdce a přerušení zásobení mozku kyslíkem, což může mít fatální následky. Menší následky pak zahrnují poškození nervů, modřiny, pořezání kůže a jiné fyzické újmy. Existují ale určité způsoby, kterými můžete tato rizika zmenšit. V žádném případě škrcení neprovádějte za účinku alkoholu, drog a také mnoha léků (včetně těch volně prodejných). I když to budete provádět pouze sami na sobě, vždy mějte "po ruce" někoho, kdo vám může při potížích poskytnout pomoc. Vždy používejte pouze materiály, které jdou lehce rozthnout nebo přestřihnout. Nikdy nezacházejte až do ztráty vědomí.

Budu schopný mít "normální" sex po tom, co jsem používal dlouhou dobu kroužek na penis?

Ano, pokud jste používal kroužek na penis jen tak a ne ze zdravotních důvodů, není žádný důvod, proč byste neměl být schopný si znovu užívat sex bez něj. Možná si ale budete muset zvyknout na to, že tam "ta věc" zkrátka nebude a také na to, že už nebude tak hodně tvrdý a pevný jako s kroužkem. Pokud jste ho používal kvůli erektilní dysfunkci, ani tak to nemusí být problém, dnes už se najde spoustu léků, které mohou sloužit jako dobrá alternativa ke kroužku. 

A co vy, máte také nějakou otázku o sexu, která vám nedá spát? Zkuste hledat odpovědi po zaregistrování se na sex seznamku.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.