Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak muž pozná, že je žena dobrá v posteli?

16.leden 2017
Jak muž pozná, že je žena dobrá v posteli?

Ženy i muži mají hodně otázek ohledně sexu. Dnes se zaměříme na jednu z nich - jak a podle čeho lze poznat, že bude žena dobrá v posteli? A lze to vůbec zjistit?

Obě pohlaví dělají vše pro to, aby se s nimi partner v posteli nenudil (dobře, neplatí to asi úplně pro všechny). Ale ne každému to jde stejně dobře. Někdo má holt talent na sex a někdo třeba na kreslení. Tak jak poznat, že žena nebude v posteli "dřevo"? Zeptali jsme se mužů. Před tím ale trocha teorie...

Teorie sexu není obtížná. Něco strčíte do nějaké díry (do které a co, to už záleží jen na vás) a poté pomocí vlhkosti a tření úspěšně dosáhnete orgasmu. Ale všichni, kteří to již vyzkoušeli, ví, že sex je ve skutečnosti i něco více. Samozřejmě, orgasmus máme všichni rádi a užíváme si ho, ale při sexu pociťujeme i něco chemického a lahodného, když spíme s někým, s kým nám ta chemie funguje. Zeptali jsme se pár mužů na to, co dělá ženu dobrou v posteli. Je sexuální dovenost něco, co se dá měřit? Co vás překvapí a potěší v posteli, krom pěkného orgasmu? Všichni měli opravdu velkou radost z toho, že mohou odpovídat zrovna na tyto otázky. Opravdu! Odpovědí se nebáli a vůbec se nedrželi zpátky, což oceňujeme.

První otázka:

Myslíte si, že můžete jen podle pohledu na ženu zjistit, zda je dobrá v posteli? Proč? Nebo proč ne?

"Ne, při pohledu na ní asi ne. Hodně sexu se skrývá v mozku. Myslím si, že lidé mohou sice porozumět něčemu, čeho si nejsou vědomi, ale nepoznají při tom, že si toho nejsou vědomi. Takže poznat mozek toho druhého je opravdu důležité." Pán je asi filozof...

"Ne. Protože třeba já jsem hodně atraktivní, ale přitom příšerný v posteli." Vtipálek.

"Ne. Sex je až příliš o pocitech a reakcích toho druhého a to všechno nepoznáme pouze podle pohledu na ní. Pohled by možná stačil k tomu, abyste poznali, zda vás osoba přitahuje, ale i o tom by se dalo spekulovat. Vzhled neznamená všechno." 

Jen jeden hrdě nesouhlasil s davem: "To, jak tancují, se dá většinou považovat za dobrý ukazatel..." Ale jestli je to pravda, máme docela obavy...

Druhá otázka:

Než dojde k sexu se ženou, existují věci, které řekne nebo udělá, podle kterých poznáte, že bude v posteli skvělá?

"Jestliže je žena přátelská, sdílí mé sexuální zájmy a má své sexuální zájmy, které zapadají do těch mých (např. já jsem dominantní a ona submisivní), hovoří o sexu konkrétně a správnými, srozumitelnými výrazy, je tu velká šance, že si sedneme v posteli. Vlastně si ani nemyslím, že by lidé byli v posteli dobří nebo špatní. Je to hlavně o tom, jestli si sednou nebo ne. I když... někteří jsou asi prostě špatní... Stává se to zřídka, ale stává."

"Ne. Existují sice věci, které řekne nebo udělá a ty zvýší můj zájem. Ale přitažlivost a výkon spolu nejsou nijak spjaty."

"Když ví, jak jemně flirtovat, je upřímná ohledně své sexuality, sexuálního života a zkušeností. No a taky když měla hodně partnerů." Zvláštní. Z našich zkušeností to s kluky takhle nefunguje. Takže by se tohle vlastně dalo považovat za výmluvu pro ženskou promiskuitu, že?

"Jestli se se mnou ráda škádlí, flirtuje a přichází to v určitých vlnách, když dává pozor, jak reaguji na to, kdy a kde se mě "náhodně" dotýká a když vypadá, že se jí líbím." Opravdu moc hezké a jednoduché vysvětlení.

Kdo by nechtěl bohyni v sexu?

Třetí otázka:

Považujete polibek za dobrý ukazatel ženské sexuální výkonnosti? Proč nebo proč ne?

Nejspíše se ukazuje, že líbání neposkytuje mnoho indicií ke změření sexuální zdatnosti, alespoň tedy z větší části: "Mé zkušenosti v tomto ohledu nejsou stejné, dalo by se dokonce říct, že jsou rozporuplné. Zažil jsem ženy, které líbaly dobře a v posteli byly strašné, i ženy, které líbaly špatně a v posteli byly skvělé. No a pak taky ty, kterým nešlo ani jedno..."

"Ne! Jedna z mých nejlepších holek v posteli líbala příšerně!"

"Rozhodně nemám rád ty, které hned všude strkají jazyk nebo ty, které se naopak neustále ostýchají a nikdy vlastně pořádně nepolíbí. Na druhou stranu dívka, se kterou se mi dobře povídá a občas to vystřídá hravá akce v podobě líbání, to mám opravdu rád. Ukazuje to, že ji to baví a dává pozor, co se bude dít dál."

"Ve většině případů ano, protože většinou má po tom polibku v záloze i nějaké jiné věci..." 

Čtvrtá a poslední otázka:

Máte nějaký sexuální zážitek, kdy vás žena v posteli překvapila, a o který byste se s námi chtěli podělit?

"Jednou jsem se poprvé dostal do postele s holkou, se kterou jsem už nějakou dobu chodil. Po tom, co jsme se líbali a já jsem jí dost dlouho škádlil, najednou popadla můj penis a strčila si ho tam. Do té doby jsem to nikdy nezažil. Bylo to úžasné a hoodně často na to myslím..."

"Chodil jsem s holkou, která se mnou už nějakou dobu chtěla sex a často o tom mluvila. Když ale došlo na věc, najednou jí kleslo sebevědomí a byla rozpačitá. To zabilo veškerou atmosféru."

"Měl jsem sex s ženou, která byla mnohem víc zkušená než já v té době. Všechno šlo hladce, myslel jsem si, že se nám to oběma líbí, ale najednou řekla: "Asi bychom si měli dát pauzu." Byl jsem úplně mimo! Pauzu?! Přímo uprostřed sexu?! No tak jsme si tedy dali pauzu, napili jsme se, trochu se protáhli a pak jsme pokračovali víceméně tam, kde jsme skončili. Ukázalo se, že to byl na 100% správný krok! Druhá polovina byla opravdu úžasná a navíc jsem se cítil méně unavený, když jsme to všechno dokončili." Dámy! Vemte si příklad! 

Z našeho malého výzkumu celkem jasně vyplývá, že než se ženou doopravdy skončíme v posteli, nemůžeme stoprocentně odhadnout, jaká v sexu bude. Sice nám mohou napovědět malá vodítka, která bychom určitě neměli přehlížet, ale nic nemůžeme v tomto případě považovat za stoprocentní (i když by určitě bylo fajn to vědět dopředu). Ale kdyby to opravdu šlo odhadnout předem, přišli bychom o občas opravdu hodně zajímavé zážitky, zkušenosti a někdy z takových zážitků plynou i dobrá ponaučení. 

Pokud byste si chtěli s opačným pohlavím popovídat o sexu, praktikách nebo se třeba rovnou sejít a vyzkoušet si to v praxi, zaregistrujte se na sex seznamku a odvažte se...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.