Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

I předehra vás může odrovnat

21.září 2017
I předehra vás může odrovnat

Předehra v sexu má své vlastní a hlavně důležité místo a význam. Někdo se jí ale i přesto stále rád vyhýbá. Proč? Neví dotyčný jak na to? Nevadí, poradíme, a to celkem 14 variant předehry pro každou příležitost. Chtěli byste raději sladkou a nebo poněkud neslušnou? I muži se dá předehra zpříjemnit.

Jako ženy se rády necháváme svádět, ale někdy je opravdu sexy převzít velení a věřte tomu, že i muž to hodně ocení. S našimi tipy na předehru ho budete mít tam, kde ho mít chcete, tak vzrušeného jako nikdy předtím!

Předehra, ať se to někdy nezdá, je důležitou součástí sexuálního zážitku. Často se zdá, že by ji muži nejraději úplně smetli ze světla světa a některým ženám by to i vyhovovalo, ale není nad to, když se k nějaké zajímavé předehře dostanete. Taková předehra totiž vašeho miláčka rozpálí a dostane ho do správného roztoužení.

Je pravda, že pokud nevíte, jak správně na předehru, pak vám může připadat jenom jako nudné prodlužování sexu. Ve skutečnosti vám může připravit skvělou cestu k božímu sexu!

Lžičkové štěstí

Kdy?

Když ležíte v posteli a jste unaveni a nebo také když máte kocovinu a nebo když nejste troškaři a máte obojí.

Jak na to?

Lehněte si dámy do polohy lžiček a třete si svůj zadeček jako ve zpomaleném filmu o partnerův klín. Uslyšíte pak "mmhhm" a najednou ucítíte, jak začíná váš partner reagovat. A vy? Hýčkejte se! A jak? Například tak, že vás partner chytne do náručí, bude si hrát s vaším klitorisem a může si k tomu vzít na pomoc lubrikační gel.

Proč je to super?

V poloze lžiček pak můžete také klidně usnout.

  • Dana: "Mám pocit, že ji dost flákáme. Já se kolikrát nestačím ani pořádně vzrušit a radši použijeme lub. gel. Nevím, možná mám problém, ale prostě vůbec nejsem vlhká. Partner se mi velmi líbí a přitahuje mě a orgasmus mám skoro pokaždé, to si nemůžu stěžovat."

Vlhká zóna

Kdy?

Pod sprchou.

Jak na to?

Nejprve se zaměřte na mužovu chloubu a pořádně ji umyjte. Uchopte ji oběma rukama, po nanesení pěny jimi točte proti sobě. Pěkně pevně, když bude dobře namydlený, nebude ho to bolet!

Proč je to super?

Je to skutečně čistá záležitost.

Stopka

Kdy?

Když jste v autě.

Jak na to?

Zastavte si na lesní cestě, výmluva jako, že "musíte" se dá klidně použít. Dámy vezmou potom do ruky jeho "řadící páku", dopředu, dozadu,.... a nakonec vycouvat a domů. Nezapomínejte přidávat plyn!

Proč je to super?

Pro muže už jen proto, že je to jeho auto a sbírá zážitky. Pro ženu už jen proto, že se v tu chvíli pro muže stane auto vedlejší.

Focení

Kdy?

O deštivých nedělích.

Jak na to?

Navzájem si udělejte sexy fotky. V posteli. Na židli. V koupelně. Ideální na to je polaroid, a to díky hodně lichotivé neostrosti.

Proč je to super?

Tyhle obrázky vás nažhaví i později, kdykoliv se na ně podíváte.

  • Markéta: "Tak u nás je to jak kdy. Někdy je to dlouhá, že mě i občas přestává bavit."

Kalhotkový trik

Kdy?

Při nakupování.

Jak na to?

Je unavený z nakupování? Stáhněte si v kabince kalhotky, vtiskněte mu je do ruky, podívejte se mu přímo do očí a co myslíte že se stane pak? Je jenom na vás, zda to pak ještě stihnete domů nebo zůstanete v kabince.

Proč je to super?

Váš partner bude od té chvíle milovat nakupování a nebo při něm bude alespoň doufat a nebo dokonce vzpomínat.

Mobilní "hottie"

Kdy?

Při psaní SMS.

Jak na to?

Začněte vždy nevinně: "Těším se, až tě uvidím!" Když si to přečte, můžete dodat něco ve stylu: "Moje vagína/penis také." To zapůsobí. S čím dál tím více sexy fotkami to jde také. Ale ukazujte jen detaily.

Proč je to super?

Jistě dostanete stejně sexy odpovědi.

Ovocný poplach

Kdy?

Když chcete partnera připravit o rozum (a máte grapefruit).

Jak na to?

Nejprve se musíte pustit do přípravy: odřízněte horní a dolní konec ovoce, potom provrtejte střed lžičkou tak, aby byl vzniklý otvor o něco menší než partnerovo ztopořený penis. Zavažte mu oči, navlékněte mu svou vlastnoruční erotickou pomůcku a pohybujte jí nahoru a dolu. Samozřejmě pokud to chcete žhavé, tak zapojte svoje ústa.

Dámy mohou taky své partnery nažhavit "zajímavou" konzumací banánu.

Proč je to super?

Je to pro muže jako spojení styku a orálního sexu.

  • Ian Kerner (sexuolog): "Když muž vysaje podlahu, vypere prádlo a vyžehlí, aniž by ho žena musela požádat, je to nejlepší způsob, jak ženu nažhavit. V angličtině pro tento typ erotických aktivit používají termín choreplay (foreplay je předehra a chores jsou domácí práce)."

Trocha předehry v posteli neuškodí

Striptýz

Kdy?

Když jste trochu pod vlivem alkoholu, pak vám to nebude připadat vůbec trapné.

Jak na to?

Hoďte si partnera na postel, zhasněte světlo, nechte svítit jenom mobil a začněte se pomalu svlékat. A jednu věc si nechte, když dojde na věc, tak ženy si mohou nechat třeba lodičky.

Proč je to super?

Každý letí na striptýz.

Caffé latte

Kdy?

Na nudných rodinných oslavách.

Jak na to?

Sedí proti vám? Tak si asi každý vybaví scénu z filmu, kdy se začínají pod stolem dít nepřístupnosti. Vyklouzněte z boty a pod stolem se ho dámy dotkněte nohou. Ano, tady! Přitom vám může slíznout trochu šlehačky z ukazováčku a pak už si můžete jenom najít nějaký volný pokoj.

Proč je to super?

Konečně se něco děje!

Joe Kort (sexuolog): "Slyším to od klientů pravidelně. Muži říkají, že pro ně předehra začíná dlouho před tím, než se dostanou do ložnice. Ženy nejdříve potřebují duševní napojení."

Spoutaný

Kdy?

Po shlédnutí "Padesáti odstínů šedi"!

Jak na to?

Přivažte ho šátky k posteli (ano, ruce i nohy) a zavažte mu oči. Hodný kluk, zlobivý kluk? Teď ho máte v ruce vy. Štětečkem mu přejeďte po krku, břichu, varlatech, štípněte ho do bradavek, nechte na jeho žalud nakapat trochu svých slin. Nebojte se, už vás něco dalšího napadne samo od sebe. A když chcete, tak si ho ochutnejte, nestyďte se!

Proč je to super?

Když člověk nevidí, vše ostatní vnímá mimořádně intenzivně.

  • Danushka-6: "Předehru si rádi zpestřujeme společnou sprchou či koupelí, masáží, někdy zkoušíme různé hračky, svazování.. Představivosti se přece meze nekladou. Jen je potřebné bavit se o tom, co chceme vyzkoušet."

Ledová extáze

Kdy?

V horkých nocích.

Jak na to?

Vezměte si do úst kostku ledu a pomalu s ní přejíždějte po jeho těle. Potom po této stopě jeďte jazykem. Z rozdílu teplot bude šílet.

Proč je to super?

S ledem je to vždycky vzrušující.

Hrátky

Kdy?

Když máte chuť na něco nového.

Jak na to?

Vžijte se do nějaké role. Třeba můžete mluvit s akcentem nebo vyzkoušejte novou identitu i když to zní dětinsky, je to nesmírně vzrušující. Takovou klasikou je například šéf a jeho sekretářka.

Proč je to super?

Můžete si splnit tajná přání.

Ochutnávka

Kdy?

Při vaření ve dvou.

Jak na to?

Vezměte si zástěru, jinak nic. Vůbec nic! Co se podává? Cukety, mrkev, okurka. Opravdu výborná zeleninová pánev! A k tomu erotické myšlenky jako koření.

Proč je to super?

Jídlo a sex je nejlepší kombinace v každé situaci.

Rychlovka

Kdy?

S láskou na jednu noc.

Jak na to?

Vezměte do ruky odvážně jeho penis a bez dlouhého otálení si ho zaveďte. Dříve, než se zeptáte, kde je předehra? Tak u jednorázových čísel se to počítá i jako předehra.

Proč je to super?

Vezmete si, co chcete. Máte to ve svých rukách!

Julia Gaia Poupětová (sex koučka): "Myslím, že když mají partneři chuť, tak je rychlovka mnohem lepší! Prodlužovat sex kvůli přesvědčení, že to tak má být, je nejlepší cestou k nudnému stereotypu."

Teď už víte jak na to, tak jenom najděte někoho, s kým budete trénovat. Odkud bude? Že by třeba z Prahy?.

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.