Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co se stalo, když jsem si najala sexuálního kouče

11.leden 2017
Co se stalo, když jsem si najala sexuálního kouče

Přemýšleli jste někdy, že byste si najali sexuálního kouče? Nebo že byste ho s partnerem potřebovali? Kateřina si to myslela, proto si jednoho najala. Její zajímavý příběh se dočtete v následujících řádcích.

Katka se zrovna dostala k hranici 40 let věku a byla vdaná již 19 let. V tu dobu se rozhodla, že si "zlepší" svůj sexuální život, a tak si najala sexuálního kouče. A takové to bylo...

Nápad

Se svým manželem jsem měla celkem dobrý sexuální život, ale po dětech jsem se rozhodla do něj vrátit vzrušení. Před dětmi byl u nás sex jakousi prioritou. Po dětech už to u mě trochu opadlo a manžel o něj stál více než já. Starala jsem se o děti, chodila jsem do práce a už mi nezbývalo moc energie, kterou bych mohla vydat jinde. Ne že bych měla nějaké emoční zábrany, jako mají některé matky-manželky. Spíš jsem měla pocit, jako bych se měla ještě něco přiučit. S manželem jsme se vzali velmi mladí a neměli jsme ani jeden moc zkušeností v sexu s jinými partnery, než jsme se poznali.

V tu chvíli, co jsem začala přemýšlet o zlepšení našeho sexuálního života, začala jsem číst romány - a překvapilo mě, že stále mám nějaké erotické pocity a tužby. Nastartovalo mě to. Dokonce jsem manželovi napsala pár erotických dopisů, kde jsem popisovala věci, které jsme spolu zatím ještě nedělali. Upřímně, myslím, že byl z toho zprvu pěkně nervózní.

Propracování se k akci

Začala jsem číst webové stránky Betty Dodson, což je "masturbační guru" a autorka knihy Sex for One: The Joy of Selfloving (Sex pro jednoho: Radost ze sebelásky). Přečetla jsem si tam o sexuálním kouči, který se jmenoval Eric Amaranth a který studoval pod Betty po 10 let. Probudila se ve mě zvědavost a rozhodla jsem se tedy sebrat veškerou odvahu a kontaktovat ho.

Eric není sexuální terapeut a první, co jsem při naší spolupráci poznala, bylo, že tohle nebude nějaká obyčejná psychoterapie. Místo toho, abychom si povídali o pocitech týkajících se sexu, zaměřoval se Eric spíše na sexuální techniky a jejich uvedení do praxe.

První schůzka

Na naší první schůzce jsem byla extrémně nervózní. Nebylo to ale klasické setkání, povídali jsme si spolu přes Skype, protože jsme každý bydleli v jiném koutu republiky. Naštěstí mé obavy byly neopodstatněné, naopak to byl příjemně strávený čas a přišlo mi to i zábavné. Sice skutečnost, že Eric je muž, mi nejdříve přišla doslova zastrašující, ale nakonec můžu konstatovat, že je to skvělé a opravdu velká výhoda - mohla jsem tak na věc nahlédnout i z jiné perspektivy.

Erotické hračky

Dobré rady

Jeho rady by se daly nazvat jako velmi specifické a zaměřené na techniku (provedení). Když uvedu jeden příklad - jela jsem s manželem na víkend pryč a Eric mi pomohl složit jakýsi scénář na roleplay (hra, při které muž i žena hrají různé role). Já jsem měla zastávat roli zdravotní sestřičky a můj manžel měl být pacient. Dovolovalo mi to hrát tu dominantnější roli a říkat svému partnerovi přesně, co má dělat a on si zase mohl jednou užívat, že není ve vedoucí roli on. Moc se nám to líbilo.

Nikdy jsme s manželem nezkoušeli anální sex, proto nám Eric dal pár tipů, jak ho vyzkoušet, aby vše proběhlo hladce. Manžel se k tomu postavil čelem, dal na jeho rady, vše jsme vzali pomalu a výsledek byl super. Mimojiné mi dal Eric ještě rady, jak dobře chlapa vykouřit. Asi se to zdá divné někomu poskytovat takovéhle informace, ale fungovalo to a manžel opravdu poznal rozdíl.

Celkem nám to všechno zabralo 10 "sezení". Každé sezení mělo mezi sebou měsíční pauzu, abychom stihli vyzkoušet to, co mě Eric naučil.

Eric mi také doporučil určité hračky, které bychom měli alespoň vyzkoušet. Jednalo se o vibrátor a lana na bondáž. Nikdy jsem ale neměla pocit, že mi nějaký produkt nutí nebo mi ho chce za každou cenu prodat. Před tím, než jsem konktaktovala Erica, jsem přečetla několik knih o sexu, ale v porovnání s opravdovým sexuálním koučem jsou hrozně obecné. A člověk podle mě potřebuje dostat konkrétní rady. Navíc hodně lidí má v sexu nějaký konkrétní problém, se kterým knihy nemohou přímo pomoci, nejsou vám "šité na míru".

Vliv na současnost

Teď, o šest let později, s manželem stále do svého života zahrnujeme věci, které jsme se díky Ericovi naučili. Rozhodně jsme vděční za naučení správné techniky kouření, máme rádi polohu, kdy oba ležíme na boku, stimulaci bodu G při orálním sexu (to opravdu hodně oceňuji) a také techniky při análním sexu. Celkově spolu mnohem více mluvíme a svůj den zpestřujeme různými dotyky a i poznámkami se sexuálním podtextem. Vše díky tomu dostalo úplně jiný náboj.

Na závěr bych ráda řekla, že sexuální kouč rozhodně není záležitost nějakých výstředních lidí. Já a můj manžel zapadáme do skupiny úplně normálních lidí. Ale chtěla jsem být jednou trochu víc akční a nějaké to dobrodružství není nikdy na škodu. U této zkušenosti navíc platí naprostý opak. Tento zážitek ve mě probudil jiné vnímaní svého těla, nyní ho vnímám jako nástroj a neberu vše tak strašně vážně. Sečteno, podtrženo: Pokud chcete svůj sexuální život okořenit, musíte koření nejprve vytvořit!

Z vyprávění Kateřiny vidíte, že není potřeba se stydět, když už vám to v sexu moc neklape. Není potřeba se stydět ani když vás napadne kontaktovat osobu, která se touto problematikou zabývá, je to jejich práce a setkávají se s podobnými lidmi, kteří mají problémy v sexu, dnes a denně. Jen je potřeba upozornit na různé podvodníky. Nejdříve si danou osobu řádně zkontrolujte, přečtěte si nějaké recenze, jestli na internetu nějaké najdete a nejlépe neposílejte peníze předem. Díky sexuálnímu kouči můžete začít věci, o kterých se vám nikdy ani nesnilo. Chce se to jen trochu odvázat a nelpět přehnaně na stereotypech.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.