Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

We Vibe - párový vibrátor

13.prosinec 2016
We Vibe - párový vibrátor

Fenomén mezi vibrátory, párový vibrátor aneb vibrátor pro oba, a to ještě na dálkové ovládání nebo řízený mobilním telefonem. Až tam už se sexuální pomůcky dostaly. We Vibe se otiskl do podvědomí lidí velice rychle. Stal se oblíbeným a o tom svědčí jeho vymazlené verze. We Vibe I nahradil velice rychle We Vibe II, ten We Vibe III a ano, máme na trhu už i We Vibe IV.

Co je to vůbec párový vibrátor? Tak právě s ním si milenecké dvojice oživují a zdokonalují sex. Je to tedy perfektní erotická pomůcka, která nahrazuje čím dál tím více klasické vibrátory pro ženy. Tím nechceme říci, že by se poptávka po klasických vibrátorech snižovala, vůbec ne, ale trh se prostě zdokonaluje ve všech směrech. Páry tento vibrátor používají jako erotickou pomůcku při něžných předehrách. Párový vibrátor je dostává do zcela vyšších sfér. Dá se použít při předehře, ale i při samotném aktu. Jednu jeho část si žena zavádí do sebe a druhá se stará o její klitoris. Partner tím pádem při sexu cítí stejné vibrace jako ona. Takže, klasický sex a plus ještě něco navíc, kdo by to nebral? Proč by měl být muž ošizen, když nemusí?

We Vibe je Kanadský výrobce těch nejvymazlenějších erotických pomůcek na trhu. Tento výrobce přišel na trh s duálním vibrátorem pro páry, ženy ho samozřejmě mohou využít i samy. Tento vibrátor má tvar podkovy, někomu jeho konce mohou připomínat hadí hlavu. Je vyroben ze 100% lékařského silikonu, který je velice šetrný k pokožce a nezpůsobuje alergické reakce. Za svůj vzhled získal tento vibrátor několik světových ocenění. Tento produkt je výsledkem geniálního nápadu inženýra Bruce Murisona, který byl jedním ze zakladatelů společnosti Standard Innovation Corp., která začala We-Vibe vyrábět. We-Vibe je již na každém kontinentu a ve více než 50 zemích, máte ho doma i vy?

Vibrátor ovládaný telefonem

1) WE VIBE 1

WE VIBE I se stal prvním průkopníkem této slavné značky a řady vibrátorů. V dnešní době se už nevyrábí, ani neprodává, ale stále platí za velmi slavný kousek. Byla to nová, do detailu promyšlená hračka, která zaručeně přinášela rozkoš oběma partnerům. Na tomto vibrátoru nebyl moc dobře řešen páčkový přepínač, který byl skrytý a mnoho lidí s tím mělo problémy. Také se dal spustit pouze ve dvou rychlostech, a to jen v klasických.

2) WE VIBE 2

WE VIBE II se stal oficiálně nejprodávanější erotickou pomůckou na světě a od roku 2009 je považován za naprostý bestseller. Výrobce v tomto modelu dal na stížnosti zákazníků, takže přidal více vibračních programů a skryl přepínač. Ale i tak se moc nezavděčil, protože toto tlačítko zmizelo pod silnější vrstvou silikonu a stalo se méně dostupné při používání lubrikantu. WE VIBE II přinesl 9 vibračních režimů, stimulaci G-bodu a klitorisu zároveň, vestavěný akumulátor, lékařský silikon, 60g váhy, 2 hodiny výdrže, velmi tiché vibrace (50 db). Při používání této řady je nutné používat lubrikační gely na vodní bázi.

03) WE VIBE 3

No, tak tady už výrobce zabodoval podstatně více a vyřešil většinu problémů, které se nacházely v předchozích verzích. Jedná se o třetí pokračování celosvětově nejprodávanějšího vibrátoru. Je již plně vodotěsný, nabíjení se začalo provádět bezkontaktní indukcí a začal se ovládat dálkovým ovladačem. Což byl největší "BUM" a také nejvíce oceněný. Ovladač ale nebyl navržen jako dálkové ovládání partnerky, ale svým dosahem opravdu splňoval účel jen při milování. Vibrace v tomto modelu byly zesíleny. Tvar a rozměry zůstaly beze změny. Na pohled vypadá stejně jako předchozí model, ale uvnitř se nachází silnější motůrek, který přináší o 40% větší výkon. Přinesl 6 vibračních režimů, a to plynulou vibraci 3000 otáček za minutu, plynulou vibraci 5000 otáček za minutu, wave - plynule se měnící vibrace, pulzaci (pravidelné střídání maxima a minima), tease - dorážení, a čaču v rytmu tance.

4) WE VIBE 4+

WE VIBE pod lupou

Jedná se už o čtvrtou generaci tohoto vibrátoru, a tak je to také ta nejvymazlenější řada, kde už výrobce vychytal kde co, měl už na to totiž dostatek času a recenzí na předchozí verze. Od svého počátku už se uchytil v mnoha ložnicích. Jeho ergonomický tvar vychází z verze WE VIBE IV. Ve čtvrté řadě získáte s We-vibe IV plus i možnost ovládat tuto novou erotickou hračku pomocí smartphonu, iPodu, iPadu či telefony s operačním systémem Android a to prostřednictvím instalovatelné aplikace. Váš parter tak může ovládat We-vibe vibrátor a libovolně Vám nastavovat různou intenzitu vibrací. Navíc může být i na druhém konci světa. Tak to už je přece jen něco. Protože je voděodolný, můžete ho využívat při koupelnových hrátkách.

Můžete využívat tyto nadstandardní funkce:

 • elegantní bezdrátové dálkové ovládání do ruky
 • možnost ovládání pomocí aplikace z vašeho telefonu
 • dokonale ergonomický tvar
 • bezdrátová nabíječka, kterou můžete používat i jako elegantní úložné pouzdro
 • vodotěsný vibrátor pro Vaše partnerské koupelnové hrátky
 • dva velmi tiché motorky
 • 10 vibračních programů (5 základních a 5 bonusových v aplikaci)
 • možnost vytvořit vlastní vibrační program (pouze v aplikaci pro mobily)
 • kompaktní a diskrétní vzhled erotické pomůcky
 • výdrž až tři hodiny na jedno nabití
 • 100% lékařský silikon bez olova či jiných škodlivých látek
 • snadná údržba. Vibrátor We-Vibe 4 stačí očistit mýdlem a vodou
 • obal vyrobený z plně recyklovatelného obalu

Požadavky na aplikaci pro používání WE VIBE 4+:

 • We-Connect pracuje s Bluetooth® Smart zařízením (Bluetooth 4.0 a novější)
 • iPhone 4s, iPod Touch 5th Gen, iPad 3rd Gen a iPad mini
 • Android 4.3 a novější, Bluetooth Smart Ready
 • Jazyk aplikace je i v Češtině

Jak funguje?

V koncích tohoto vibrátoru se nacházejí vibrační centra. Jeho spodní část se zavádí a stimuluje G-Bod a vrchní část slouží ke stimulaci klitorisu. Vnitřní díl, který se zavádí do vagíny je menší a užší. V druhém dílu  je skryt konektor na nabíjení, kvalitní akumulátor a vypínač s možností volby výkonu. Podkovička se menším dílem zasune do vagíny a vnější díl nalehne automaticky na oblast klitorisu. Vnitřní část dosedá přesně na G-bod. Takže obě tato místa jsou výrazně stimulována, a to nejen vibracemi ze dvou motorů, ale také příčným drážkováním, které účinky znatelně umocňuje. Nabízí vibrační strojek Touch, který je ergonomicky tvarován tak, aby stimuloval co nejúčinněji veškeré erotogenní zóny po celém těle.

Jak na to

Recenze zákazníků

Pavel: "Tak co napsat? Bomba, špička, super, pecka, zázrak a tak nějak pořád dokola. Konečně něco, co mě vykolejilo a překvapilo. Je to takovej mrňousek do kabelky nebo do kapsičky u košile. Když to v kabelce někdo uvidí, tak stačí říct, že je to futuristický háček na kabelku na stůl do restaurace. A stejně se We-Vibe dodává s elegantím saténovým sáčkem. Pro pány také jedna důležitá informace.  We-Vibe nosím u sebe pořád. Potkal jsem jednu dávnou kámošku a z legrace jsem jí to ukázal. Moje mnohaleté přemlouvání najednou prolomila její zvědavost - takže to funguje i jako účinný kočkolap."

Inuska.pv: "My máme doma II a je to super. Rozhodně to nejsou vyhozené peníze. Ale hodně záleží na partnerovi, jestli s tím nebude mít problém. Používáte třeba vibrační kroužek? Jestli ne, doporučuji pro představu zkusit. Vím o chlapech, kterým to nedělá dobře."

Petris: "Chtěl jsem ho schovat na Vánoce, ale nevydržel jsem, a to je dobře. Je prostě skvělej, hlavně pro manželku."

Ofi: "Dlouho jsem zvažovala koupi, avšak nelituji. Perfektní! Silné vibrace a pulzní programy jsou jedinečné. Zatím 1. zkouška byla bez partnera, těším se na společné zážitky."

Zdroj: www.ruzovyslon.cz

www.lascivni.cz

www.we-vibe.cz

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.