Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Chcete zlepšit svůj sexuální život? Učte se od párů, které jsou sexuálně velmi aktivní!

6.září 2017
Chcete zlepšit svůj sexuální život? Učte se od párů, které jsou sexuálně velmi aktivní!

Vždycky je co zlepšovat a v sexu tomu není jinak. Dříve nebo později váš sex s partnerem pravděpodobně začne být poněkud stereotypní. Spousta sexuálních párů s tímto nemá velký problém a my dnes zjistíme proč.

Sex je důležitým aspektem zdravého vztahu. Některé páry mají silné sexuální pouto, zatímco jiné páry usilují o vášnivější sexuální život a zvýšení intimity. Párů, které jsou sexuálně velmi aktivní, existuje hodně, proto se může dosažení lepších sexuálních zažitků a více intimity zdát snadné. Jsou to právě tyto páry, od kterých se můžete naučit o sexualitě v dlouhodobých vztazích.

Buďme upřímní, vždy je na našem sexuálním výkonu co zlepšovat, abychom byli naprosto spokojení a uspokojení, a tento článek vám s tím může pomoci. Chcete-li vědět, jak být s vaším partnerem v ložnici více sexuálně aktivní, přečtěte si následující nejčastější zvyky párů, které jsou sexuálně velmi aktivní.

Tráví spolu více času

Přestože se to může zdát nepatrné, je to nedostatek času stráveného společně, který ničí intimitu. Díky nabitému programu býváte často vyčerpaní a sex je poslední věc, na kterou pomyslíte. Ale i když nějaký čas tedy máte, zřídkakdy jej věnujete svému partnerovi.

Na začátku vztahu byl váš příběh úplně jiný. Sexuálně velmi aktivní páry vynikají tím, že upřednostňují společné trávení času. Zaneprázdněné páry s hektickým životním stylem si dokonce zvykli naplánovat nejméně 30 minut, které věnují svému partnerovi. Nemusí to vždy znamenat sex, můžete dělat téměř cokoliv - povídat si, dotýkat se, mazlit se.

Rádi uspokojují svého partnera a zároveň chtějí být uspokojováni

Tajemství dobrého sexu spočívá v tom, že zatímco při sexu oba partneři příjímají veškerou pozornost, zároveň mají oba stejný cíl - oba také chtějí uspokojit toho druhého. Někdy se může stát, že budete při sexu tak rozvášnění, že zapomenete na sexuální touhy a potřeby svého partnera.

Vezměme si orální sex jako příklad. Někteří lidé ho rádi přijímají, ale neochotně ho dávají. Páry, které jsou sexuálně velmi aktivní, s tím nemají žádný problém. Jednotliví partneři milují, když jsou uspokojováni, ale také usilují o to, aby se ten druhý cítil také uspokojený.

Mluví o sexu

Sex na jednu noc je snadný a nevyžaduje mnoho úsilí. Nicméně k tomu, abyste měli vášnivý sexuální život v dlouhodobém vztahu, musíte nějaké to úsilí vynaložit. Komunikace není jenom klíčem k úspěšnému silnému vztahu, ale také k vašemu sexuálnímu životu.

Nestyďte se mluvit o sexu. Jak jinak byste se navzájem chtěli uspokojovat, pokud si neujasníte, po čem toužíte, co naopak nechcete nebo co se vám nelíbí? Komunikujte, mluvte a vyměňujte si nápady a myšlenky. Mluvení o sexu vám pomůže porozumět partnerovým i vašim vlastním sexuálním potřebám.

Jsou sebevědomí

Když nemáte pocit jistoty, je méně pravděpodobné, že budete mít sex. Jen tím, že se budete cítít lépe ve své kůži a naučíte se milovat své tělo, může sexuální život zaznamenat významné povzbuzení. Sexuálně aktivní páry neřeší to, jak vypadají jejich těla a necítí se zahanbeně, když jsou nazí před svým partnerem. Pokud chcete více sexu, začněte u sebe a naučte se milovat sami sebe.

Pamatujte, že jsou to vaše nedokonalosti, které vás dělají dokonalými.

Chodí spolu do postele

Chodíte s partnerem spolu do postele, když jdete spát, nebo jde jeden z vás spát, zatímco ten druhý ještě zůstává vzhůru a "čumí na bednu"? Vaše spánkové zvyky také mají vliv na váš sexuální život. Jedním z nejběžnějších návyků sexuálně aktivních párů je to, že se rozhodují, že půjdou spát společně. To však neznamená, že tyto páry mají sex téměř každý večer. Na obyčejných aktivitách záleží úplně stejně, jako na sexuálních činnostech. Když budete chodit do postele společně, může to mít za účinek zlepšení vaší intimity.

Velmi aktivní páry mívají často rychlovky - kdykoliv a kdekoliv

Experimentují

Stále ta stejná sexuální poloha má za následek monotónnost a sex, který se obecně považuje za nádherný akt, se díky tomu může zdát robotický a bez emocí. Přitom by se měl týkat vášně, syrových emocích a neuvěřitelného vzrušení spárovaného se silnými pohyby, které vám vyrazí dech.

Páry, kteří jsou sexuálně velmi aktivní, se nebojí experimentovat s různými polohami, sexuálními hrátkami, místy pro sex a dalšími věcmi, které promění jejich sexuální život ve správnou "říši divů". Dokonce i když provozujete bezpečný sex, neznamená to, že by váš sex měl být nudný. Antikoncepce není záminkou k tomu, aby se celý akt stal monotónním.

Proto experimentujte, měňte polohy a buďte kreativní.

Vzájemně si důvěřují

Jedna věc, bez které sexuálně aktivní páry nemohou fungovat, je důvěra. Jen si to přiznejme, bez důvěry si nemůžete vytvořit sexuální vztah nebo se snažit vybudovat intimitu a vášeň. Intimita a důvěra jdou ruku v ruce, není možné mít jednu bez druhé. Sexuálně aktivní páry se propracovaly skrz svou nedůvěřivost a odstranily tuto hlavní překážku, aby si mohly užívat úžasný sexuální život.

Oba iniciují sex

Ve většině vztahů jedna osoba iniciuje sex, zatímco druhý partner rozhodne, zda na něj má chuť nebo ne. Což je nudné a dysfunkční, obzvlášť pokud se iniciátor neustále setkává s odmítnutím. Když pouze jedna osoba iniciuje sex, omezuje to frekvenci pohlavního styku. Mnoho párů přestane mít sex především proto, že se očekává, že pouze jeden z partnerů zahájí "dostaveníčko", což je důvod, proč se stanou frustrovanými a přestanou se snažit.

Sexuálně velmi aktivní páry se této překážce také vyhnuly. Oba partneři iniciují sex, a proto zvyšují frekvenci pohlavního styku. Jelikož není ani jeden z nich po celou dobu odmítán, nebojí se ani jeden zapojit se do sexuální iniciace.

Nespoléhají se na svoji náladu

"Teď ne, prosím, nemám náladu." Kolikrát jste řekli nebo obdrželi takovou nebo podobnou výmluvu? Co mají sexuálně velmi aktivní partneři společné, je, že se nespoléhají na svou náladu. Ale jak?

Pokud se neustále spoléháte na tuto specifickou náladu na sex, budete zřídkakdy mít na něj chuť. Nečekejte na perfektní příležitost, protože sexuální život takhle nefunguje, obzvlášť pokud máte děti, jste hodně zaneprázdněni a máte spoustu jiných povinností. Jestliže nemáte chuť na sex, můžete se zkusit rozpálit pomocí předehry.

Mívají "rychlovky"

Neexistuje žádné pravidlo, které by stanovilo, že byste měli mít sex v posteli předtím, než usnete. Můžete si užívat sex kdykoliv a kdekoliv a ani nepotřebujete dlouhou předehru. Rychlovky existují z nějakého důvodu!

Páry, které jsou sexuálně velmi aktivní, přijali výhody rychlovek a vy byste měli také, jestli chcete zlepšit svůj sexuální život. Rychlovky mohou být velmi vášnivé a mohou vám poskytnout blažený pocit. Netřeba zmiňovat, že se budete také cítít hravější a sebevědomější. Jen to zkuste!

Sexuálně velmi aktivní páry upřednostňují společné trávení času, mluví o sexu a experimentují (nejen) s různými polohami. Tyto páry nás učí, že komunikace a důvěra jsou důležitými aspekty silného sexuálního života. Zkuste tyto tipy zahrnout i do vašeho vztahu. A pokud náhodou nejste ve vztahu, ať už ve vážném nebo sexuálním vztahu, můžete se porozhlédnout na seznamce po tom pravém partnerovi a uplatnit tipy z dnešního článku v budoucím vztahu.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.