Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Buďte v posteli za jedničky

5.březen 2020
Buďte v posteli za jedničky

Máte pocit, že se vám nedostává tolik erotické vášně, kolik byste si představovali? Než začnete hledat vinu u partnera, uvažujte, zda si milostný život nesabotujete sami.

Skvělý sex je... prostě skvělá věc. Co když při něm ale nezažíváte ten ohňostroj a chvění země, zkrátka pocity, které by podle vás měly nádherný sex doprovázet? Samozřejmě že problémy se mohou skrývat leckde, nicméně existuje jistá pravděpodobnost, že si milostný život sabotujete vy sami. Nechce se vám tomu věřit? Pro jistotu si projděte následující seznam, zjistíte tak, zda nejste za skomírající vášeň odpovědní právě vy.

Příliš mnoho technologie

Jasně, občas prostě chcete jen padnout do postele, chvíli koukat na televizi, vypnout mozek a usnout. Nebo byste se rádi dostali na další level v počítačové hře, případně potřebujete napsat něco na Facebook. To je fuk. Elektronické přístroje působí antieroticky a měli byste je z ložnice vykázat. Podle provedené studie se páry, které mají v ložnici televizi, oddávají sexu o polovinu méně často než páry bez televize. A to platí i pro jiné přístroje. Nestačí telefon v ložnici ztišit. Nechte ho spolu s počítačem třeba v kuchyni. Nepotřebujete ho. A už vůbec se nedívejte v posteli na zprávy. Nic nezničí intimní náladu tak rychle, jako letecká katastrofa nebo válečné útoky.

Příliš mnoho chemie

Většina lidí už ví, že antidepresiva snižují libido. Pokud je to váš případ, proberte se svým lékařem možnost změnit prášky. Intimní život ale ohrožují i jiné, mnohem běžnější léky. Antihistaminika, podávaná proti alergiím, ale i léky na nachlazení tělo odvodňují. To znamená, že se snižuje zvlhčení sliznic například v nose a... na dalších důležitých místech, však víte kde. Pokud léky na alergii opravdu musíte užívat, mějte po ruce lubrikant, aby sex nebyl bolestivý. A jestli je nutně užívat nemusíte, nedělejte to.

Berete nevhodnou antikoncepci

Antikoncepční pilulky mají na ženskou sexualitu rozhodně ohromný vliv, a ne vždy se jedná o vliv pozitivní. Až čtyřicet procent žen užívajících hormonální antikoncepci si stěžuje na určitý pokles libida. Na vině může být obsah estrogenu v přípravku, který je příliš nízký, než aby zajistil adekvátní zvlhčení, ale zároveň je natolik vysoký, že potlačuje schopnost těla tento hormon produkovat přirozeně. Tělo si musí na nový druh antikoncepce nejprve zvyknout.

Když se ale situace nenormalizuje ani po třech měsících, což je doba, která by tělu měla k adaptaci stačit, promluvte si s gynekologem o změně přípravku. Případně se zamyslete nad alternativními formami antikoncepce, s nimiž vám pokles libida ani bolestivý sex nebudou znepříjemňovat život.

Co vás dokáže nejvíce vzrušit v posteli?

Jste pohodlní

Po pravdě řečeno si v této věci může sáhnout do svědomí každý z nás. Provozujete-li sex jen v posteli, a to vždy v úterý a v sobotu, v misionářské poloze a ve tmě, začne to být prostě nudné. A nudný sex vede ke ztrátě zájmu na obou stranách. Vneste do ložnice nové taktiky a aktivitu, případně ložnici opusťte, změňte místo, den i čas... Přivstaňte si o půl hodiny a zkuste to dělat hned po ránu. Na druhé straně je pravda, že dosahuje většina žen nejlepší sexuální formy v sobotu v jedenáct večer, nebylo by tedy od věci s tím také počítat.

Neuděláte si čas na společné chvíle

Všichni víme, že není jednoduché najít si na sebe čas, zvlášť když oba pracujete a navíc máte malé děti. Nedostatek společných chvil je jedním z hlavních důvodů nedostatku sexu. Mezi pracovními povinnostmi a shonem kolem dětí připomínají společné chvilky spíš firemní schůze než intimní přátelský a milenecký rozhovor. V prostředí, kde nejsou emoce, nemůže exisovat ani uspokojivý sex. Musíte si na sebe udělat čas, i kdyby to znamenalo jen jednou týdně společnou večeři v době, kdy už jsou děti v postelích.

Zakažte si v téhle společné chvilce všechny hovory o práci a dětech. Uvidíte, že se zlepší nejen váš sex, ale vztah vůbec, takže na tom můžete vydělat.

Nedbáte o sebe

Na tom, jak se o sebe staráte, záleží opravdu hodně, a nejen proto, abyste byli pro partnera atraktivní. Díky cvičení budete ve formě, což je plus i pro váš intimní život, už jen proto, že budete sami se sebou spokojenější a budete se cítit lépe. Zdravé jídlo a dostatek spánku napomohou k tomu, abyste měli na vášnivé noci dost energie. Důležitá je relaxace. Jestli vás práce stresuje natolik, že se večer doma spíš hroutíte a na milování nemáte ani pomyšlení, zkuste třeba cvičit jógu či meditovat, to by vás mělo trochu uklidnit.

Když o sebe budete dbát, budete fyzicky i psychicky připraveni na kvalitní sex.

Technika do postele nepatří

Čekáte toho příliš

Neustále nám někdo říká, jak má vypadat správný sex, což v nás budí jistá očekávání. A tato očekávní nám často podrývají uspokojivý intimní život. Pokud si třeba myslíte, že každá soulož by měla být završena nadpozemským orgasmem, pak se patrně dočkáte nevyhnutelného zklamání. Opravdu každou noc nevzbudíte křikem celý dům. Nemůžete jít do vztahu s hotovým scénářem v ruce. Mnozí jsme plni idealizovaných očekávní a tolik se ke svým fantaziím upínáme, že nejsme schopni se jich vzdát.

Je v pořádku vkládat do partnera určité naděje, ale musí existovat reálná možnost, že je skutečně lze naplnit. Určitě se postavte aktivně za své sexuální potřeby, ale nezapomínejte, že sex může být úžasný, hezký, nebo také jen ucházející a všechno mezi tím. Sex je vždycky dobrý, ale není vždycky skvělý. Počítejte s tím. Ale taky na jeho zlepšení pracujte.

Jak situaci vylepšit

Následujících sedm věcí pomůže navodit skvělý milostný život.

  • Zařídit, aby ložnice byla místem klidu a odpočinku (bez televize).
  • Dobře spát.
  • Dostatečně cvičit a zdravě jíst.
  • Věnovat pozornost svému tělu, dbát na pravidelné návštěvy u gynekologa a všímat si všech změn "tam dole".
  • Mít se rádi, být spokojeni s vlastním tělem (věřte, že ten druhý velikost vašeho zadku neřeší zdaleka tolik jako vy).
  • Přebírat v sexu aktivní roli, svádět a nechat se svádět, nadchnout se novými nápady.
  • Dát si práci s budováním vztahu vás dvou, udělat si na sebe čas a komunikovat spolu.

Mít sex - co to znamená?

Výzkum Kinsey Insitutu ukázal, že obsah slovního spojení "mít sex" není pro každého stejný. 45 % lidí považuje za sex jakoukoli genitální stimulaci, 71 % považuje orální sex za "sex", 80,8 % vidí jako sex teprve až pohlavní nebo anální styk. Úvahy, co je a co není sex, se mění v závislosti na tom, zda při sexuálních hrátkách používáme kondom, jestli dojde k ženskému nebo mužskému orgasmu, a záleží i na tom, jestli ve výzkumu, jako byl tento, odpovídá člověk, který stimulaci vykonával nebo přijímal.

Dobrý sex se neodmítá

Čím jsme mladší (kolem 18 let) nebo naopak starší (kolem 90), tím méně často nazýváme určité chování a praktiky sexem.

Obřízka jako překvapení

Obřízku máme spojenou hlavně s Afrikou. Proto můžete být velmi překvapení, když si najdete partnera v zámoří. Zatímco země Evropské unie uvádějí zhruba 5 % obřezaných mužů, v USA se totéž týká 75 % dospělých mužů. Obřezávání novorozenců se stalo běžnou praxí v období viktoriánské Anglie, kdy se údajně vědecky dokázalo, že účinně brání masturbaci. Následně se obřízka rozšířila do všech anglicky mluvících zemí včetně USA, Kanady, Austrálie, Nového Zélandu a částečně v nich přetrvává (v roce 2009 bylo v USA obřezáno 55,9 % novorozenců), přestože názor o masturbaci věda dávno vyvrátila.

Obřízka je v zámoří předmětem diskuze. Lékaři, kteří jsou pro obřízku, poukazují na zdravotní výhody jako ochranu před nákazou virem HIV (riziko infekce snižuje až o 60 %) nebo menší pravděpodobnost nákazy genitálními opary a vředy. Důvody zdravotní tedy nahrazují obřezání z důvodů náboženských.

Co vzrušuje ženu?

Snad na každém centimetru ženského těla bychom našli potenciální erotogenní zónu. Kam se také mohou ubírat vaše či partnerovy ruce?

Vlasy

Pokud dáma zažívá libé pocity i při mytí kštice v kadeřnictví, asi právě odhalila jednu ze svých citlivých oblastí a měla by ji zapojit též do smyslného mazlení.

Venušim pahorek

Tato část intimních partií patří bezpochyby ke vzrušivým zónám a muž by ji neměl vynechat při orálním sexu nebo pettingu (uspokojování rukou).

Podkolenní jamky

Hlazení jemné pokožky v této části nohy přináší podobně slastné pocity jako třeba laskání vnitřní strany stehen.

Co vzrušuje muže?

S nadsázkou se tvrdí, že pánové mají pouze jednu erotogenní zónu - schovanou v kalhotách. Mužská sexualita ovšem není tak fádní, jak by se mohlo zdát.

  • Přirození je bezpochyby nejcitlivějším místem mužského těla díky nesčetným nervovým zakončením. Obzvláště tenká kůže ze spodní strany žaludu reaguje na dráždění ústy či rukou.
  • Málokterý chlap se k tomu přizná, ale většinu vzrušují dotyky v oblasti konečníku.
  • Ostatní citlivá místečka, jako jsou krk, šíje či hrudník, už nejsou ryze pánskou výsadou.

A když to nakonec nedopadne dobře, tak nezoufejte, na online sex seznamce se můžete seznámit s muži i ženami.

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.