Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co je na análním sexu nejvíce stresující + tipy, jak si ho užít

3.květen 2019
Co je na análním sexu nejvíce stresující + tipy, jak si ho užít

V dnešní době tabu týkající se sexu pomalu opadává, mluví se o něm více otevřeně. Avšak jsou tu stále některé praktiky, o kterých se moc nemluví a pojí se s nimi předsudky. Patří mezi ně i anální sex. Mnoho lidí jej odsuzuje a jen někteří jej běžně provozují, nebo aspoň někdy vyzkoušeli. Co je podle nich nejvíce stresující na této sexuální praktice? Jak si ji můžete užít?

Anální sex je často velmi podceňovanou praktikou, ženám i mužům může přinést neskutečný požitek ze sexu. Ženy mohou dosáhnout orgasmu (mnohdy i lépe), neboť konečník a vagínu od sebe dělí tenká přepážka, tudíž lze nervová zakončení v pochvě dráždit i při análním sexu. Pro muže je mechanismus stejný jako při vaginálním sexu. Sexuální zážitek je však možné zpestřit i tak, že využijete různé formy análních sexuálních praktik při sexu. Například velmi vzrušující je použití vibrátoru k análnímu uspokojování při vaginálním sexu. Díky tenké stěně mezi pochvou a konečníkem oba partneři pocítí vibrace a sex si náramně užijí.

Nicméně mnoho lidí děsí představa análního sexu díky stigmatu, které jej obklopuje. Radši se mu vyhýbají a nechtějí o něm ani slyšet, do jisté míry je to pochopitelné. Člověk však nikdy neví, co se mu v sexu může líbit, dokud to nevyzkouší. Nemělo by záležet na tom, co si o některých praktikách myslí společnost, pokud se vskutku nejedná o něco velmi extrémního, co by ohrožovalo na životě, či o nekonsensuální sexuální akty. Což nás přivádí k jednomu zásadnímu pravidlu análního sexu. Konsensus, neboli vzájemný souhlas, je při sexu velmi důležitý a u análního sexu obzvlášť. To, že se společně jednou shodnete na tom, že tuto praktiku zkusíte, neznamená, že se to stane "pravidlem" pro vaše budoucí hrátky. Měli byste se vždy ujistit, že to chcete oba a do ničeho se nenutit.

Máte jasno v tom, že byste chtěli anální sex vyzkoušet a nevíte, jak na to, nebo co byste od toho měli čekat? Prozradíme vám, co je podle lidí, kteří anální sex běžně provozují, nejvíce stresující, a také vám dáme tipy, jak si skvěle užít anální sex.

Je až znepokojivé, jak citlivé to je

V případě, že partneři nejsou profíci, je potřeba se hodně zamyslet nad análním sexuálním aktem. Jistě, mohli byste to vzít šupem, zasunout a dál pokračovat podle svých instinktů, nicméně uděláte nejlépe, když k tomu budete přistupovat s opatrností a spoustou komunikace. Análek je zábavný, z lékařského hlediska je však také považován za velmi rizikový. To může být pro mnoho lidí znepokojivé. Je to jako kdybyste dostali klíčky k luxusnímu sportovnímu autu a odřídili si pár kilometrů. Chcete si to co nejvíce užít, ale ani si nedokážete představit, co by se stalo, kdybyste havarovali. Už byste nikdy nemohli řídit. Váš zážitek tak bude vždy spojený se znepokojením, od kterého je potřeba se odpoutat. Abyste si anální sex užili, musíte na to být vždy připraveni nejen fyzicky, ale i psychicky.

Potřebujete se pořádně připravit

Pro anální sex je potřeba tolik přípravy, že vás nakonec může přejít chuť. Na akt se musíte připravit ještě před samotnou předehrou, musíte být vyprázdněni a konečník mít vypláchnutý. K výplachu střev a změkčení stolice se používá klystýr, nicméně většina lidí kvůli jeho náročné aplikaci použije k výplachu konečníku vodu. Jakmile máte toto za sebou, je potřeba se pomocí předehry připravit na sex. Při té potřebujete spoustu silikového lubrikačního gelu, protože konečník (na rozdíl od vagíny) nemá přirozený mechanismus, který by jej zvlhčil. Veškerá tato příprava však zvyšuje napětí, může být proto těžké se uvolnit a užít si anální sex. Navíc se snižuje pravděpodobnost, že byste do toho šli znovu. A pokud ano, bylo by to ojedinělé a pouze jako mimořádná událost třeba na výročí. Příprava pro anální sex je tedy náročný a stresující faktor. Najdou se však lidé, kteří to překousnou a anální sex provozují pravidelně. Na kterou stranu se přikloníte vy? 

Občas může dojít k menší nehodě

Každého při análním sexu provází obava, že dojde k vyloučení exkrementů a to i přesto, že šance, že k tomu dojde, je nízká. Z tohoto důvodu byste si měli být jisti, že jste se ten den ráno vyprázdnili. Hodně také záleží na poloze. Nicméně při análním sexu musíte počítat s tímto rizikem tak nebo tak. Jestliže jste s partnerem spolu už dlouhou dobu, můžete si sice připadat trapně, pokud k tomu dojde, nemělo by vás to ale rozhodit. Navíc nikdy nevíte, třeba zjistíte, že se vám to i líbí. Některé lidi vzrušují fekální hrátky, jiní na to naopak nemají žaludek. V každém případě z toho nemějte obavy. Když se to stane, nelámejte si s tím hlavu, po sexu se stejně půjdete vysprchovat.

Užijte si anální sex!

Úklid po análním sexu

Kondom je víceúčelová erotická pomůcka. Slouží jako ochrana před početím a přenosem pohlavních chorob, což je v případě análního sexu relevantnější. A zároveň se také postará o méně stresující úklid po vašich análních hrátkách, který mnoho lidí trápí. Muže ochrání před případným zašpiněním penisu a ženy se na druhou stranu vyhnou dlouhému sezení na záchodě. Nicméně byste si poté měli vyměnit ložní prádlo a umýt se.

U začátečníků existuje možnost, že budou anální sex nesnášet

Jestliže je to pro jednoho nebo oba z vás zcela nová zkušenost, může se stát, že se to alespoň jednomu z vás nebude líbit. A pokud se tak stane, ani jeden si sex neužijete. Je vždy důležité, abyste v posteli nedělali nic, co se vám nelíbí, protože to je vaše právo. Znovu apelujeme na vzájemný souhlas. Nedělejte něco jen proto, že si myslíte, že to vašemu partnerovi udělá radost. Sex byste si měli užít oba dva a shodnout se na sexuálních praktikách. Zároveň byste se vzájemně měli respektovat a do ničeho se nenutit.

Jak si zpříjmenit anální sex

Jste-li začátečníci, musíte nejprve udělat pár kroků, než se vrhnete na věc. Nejdříve si s partnerem promluvte, pokud vás anální sex láká. Zjistěte, zda by to chtěl také zkusit. Při rozhovoru na něj ale zbytečně netlačte. Jakmile se oba shodnete na tom, že to zkusíte, začněte pomalu a hlavně nezapomeňte na lubrikační gel (ideálně silikonový, ten však není vhodný v kombinaci se silikonovými erotickými pomůckami). Nejprve to zkuste s prsty a malými erotickými hračkami. Zapojte i orální uspokojování, kterému se také říká anilingus, rimming nebo rim job. Poté si k ruce můžete vzít větší hračku, a když se partner bude cítit příjemně a konečník bude dostatečně roztažený, můžete pomalu začít zasouvat penis. Než začnete přirážet, dovolte konečníku, aby si na něj zvyknul.

Jakmile budete trochu zkušenější, můžete si anální sex zpestřit různými polohami a erotickými pomůckami. Buďte kreativní! Existuje spoustu poloh, ve kterých je anální sex možný. Co se týče erotických pomůcek, máte možnost během análního sexu stimulovat klitoris pomocí hračky. Nebo pokud si troufnete, můžete vyzkoušet dvojitou penetraci - zasouvat erotickou hračku do vagíny a penis do zadku nebo obojí do zadku. Další sexuální praktiky, které můžete do svých hrátek zahrnout jsou fisting a felčink (orální vysávání semene ze zadku).

A co si takhle prohodit role? Existuje spoustu mužů, kteří si nechají od ženy orálně stimulovat a prsty či pomůckami penetrovat zadek. Této praktice se říká pegging a je docela oblíbená.

Láká vás anální sex, ale nemáte ho s kým zažít? Na sex seznamce se můžete jednoduše seznámit s někým, kdo touží po tom samém. Stačí se pouze zaregistrovat a vyplnit profil.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.