Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Womanizer

22.březen 2017
Womanizer

Co to je? Už jste něco takového zaslechli nebo viděli? Pokud jste erotického světa znalí, tak ano. Ti z vás, kdo jsou znalí angličtiny, tak správně uvažují, že to bude něco pro dámy. A protože ženám se přeje jen to dobré, tak to bude něco pro jejich uspokojení, co zaručeně přinese orgasmus a ještě to hezky vypadá.

Womanizer je jednoduše řečeno stimulátor klitorisu, který je spolehlivý a ještě k tomu dobře vypadá. Nemá prakticky vůbec nic společného s vibrátorem a ani není tak rozšířen do podvědomí žen. Je to masážní strojek, který nevibruje. Je považován za novinku a revoluci v erotickém světě. K nám do České republiky dorazila teprve nedávno, v roce 2015. Stačí ho přiložit na klitoris a vše se děje samo. Vy i váš klitoris si ho velice rychle zamilujete. Womanizer je v překladu "sukničkář", což sedí, protože ve vás vzbudí hromadu emocí. Mechanické dráždění zde nahradil podtlak.

Lada Smutná (manažerka sexshopů Erotic City): "Je to jediná univerzální pomůcka na trhu, která se nikam nezavádí, přitom vám zaručí orgasmus do dvou minut, a navíc je vhodná pro každou ženu."

Vypadá to, že jak nás přestává bavit a začíná unavovat sex, tak dlouhým předehrám už také odzvonilo.

Womanizery

Womanizer funguje na podtlakové síle, kdy jemně nasaje váš klitoris a přitom se používá jako bezdotykový. Vyvolává totiž pulzující vlny, které směřuje tam, kde je jich potřeba. Pokud žena nikdy nezažila mokrý orgasmus, bude se možná divit, co vše se jí ohledně orgasmu nedostávalo. Může být také používán k dráždění bradavek. Technologicky jde o zajímavý kousek, ale muže vám snad ještě pořád nenahradí.

Určitě ale není vůbec špatné, když muž přijde sám od sebe s takovým příjemným dárkem. Navíc, pokud svoji ženu nedokáže tak úplně uspokojit, získá tím on sám bezvadného pomocníka, za kterého by snad nemusel být časem ani vyměněn. Valentýn už je sice pryč, ale pokud patříte mezi jeho odpůrce, tak můžete hned potvrdit nejčastěji používanou hlášku, že se dárky nemusí dávat pouze na Valentýna, ne? Partnerku jistě potěšíte.

Souhra s womanizerem

Po zapnutí se hlavice přístroje rozpumpuje do tlakových vln a takřka nasaje klitoris. Dle zvolené intenzity pak klitoris dráždí a stimuluje. Muže však nikdy nenahradí, tedy doufejme. Fyzický dotek je přece jen přirozenější a hlavně potřebnější k duševnímu i tělesnému uspokojení. I když, zamilovat si ho můžete také.

Řečeno statistikou

Statistika se týká 50 žen ve věku od 20 do 60 let.

 • 73% žen zažívá mnohonásobný orgasmus
 • 76% žen má mimořádně intenzivní orgasmus
 • 63% žen prožívá zcela nový sexuální zážitek
 • 98% žen chce vlastnit Womanizer
 • 100% žen hodnotí Womanizer jako absolutně jedinečný

Použití womanizeru

Krok za krokem

Před prvním použitím strojek omyjte v teplé vodě, a to zejména sací část. Tato část jde snadno sundat. Můžete ji omýt pomocí dezinfekčního mýdla a znovu nasadit na strojek. Vyhněte se kontaktu s agresivními chemickými prostředky obsahující alkohol. Do obalu vkládejte womanizer suchý a používejte ho spolu s lubrikačním gelem na bázi vody. Olejové lubrikanty by mohly poškodit materiál přístroje. Nabíjejte strojek až po jeho úplném vybití. Balení by mělo obsahovat také USB kabel na nabíjení a náhradní sací zvon.

 • vyjměte strojek z obalu
 • pokud máte na sobě intimní šperky, vyndejte je
 • stlačte tlačítko na strojku, tím spustíte sání
 • jemně si roztáhněte stydké pysky a strojek přibližte ke klitorisu
 • stimulátor klitoris nasaje a vy pomocí tlačítka ve tvaru krystalu nastavujete intenzitu sání
 • stisknutím tlačítka na vypnutí přejdete zpět na jemné sání
 • delším stisknutím tlačítka na vypnutí strojek vypnete

Womanizer Pro magenta

Tak se podíváme na konkrétní druh a značku této erotické hračky, která vypadá opravdu lákavě, její design je opravdu zajímavý a propracovaný. Womanizer Pro magenta není vůbec levná záležitost, ale slibuje rychlé, silné, táhlé vyvrcholení, které ucítíte každým kouskem těla, zároveň přijdou vlny horka a mravenčení. Cena se pohybuje cca od 3000,- do 6000,-, a to už je pěkná sumička za trochu zábavy. 

Tento kousek nabízí úplně jiný druh stimulace než vibrace, stimuluje totiž klitoris bez kontaktu podtlakem, dlouho vydrží a můžete ho používat i na bradavky. Jeho malou nevýhodou je, že není voděodolný. Je možné, že vám svým tvarem připomíná takový ten inhalátor pro astmatiky. Perfektně padne do dlaně díky jeho zaobleným tvarům. Na zobáček, který na womanizeru vystupuje, se nasazují násady na nasávání klitorisu. Součástí balení jsou většinou dvě tyto násady, jedna menší a druhá větší, označená jako XL. K womanizeru obdržíte také nabíječku, kterou využijete vždy na hodinu a půl dlouhé nabíjení. Pak si slasti můžete užívat několik hodin bez přerušení. Jde jen o to, co vydržíte. Tato hračka je vyrobena z plastu a 100% silikonu. Má pěkný elegantní vzhled, takže když vsadíte na neinformovanost okolí, můžete ho mít a používat kdekoliv.

Rozměry womanizeru

 • délka: 12,5 cm
 • šířka: 6,2 cm
 • menší nástavec: 1,4×1,2 cm
 • větší nástavec: 2×1,9 cm
 • váha: 128 g

Womanizer

Používejte, ale i udržujte

Používání womanizeru je jednoduché a přizpůsobené tak, aby ho žena zvládla mít pod kontrolou i při extrémním orgasmu. Pulzní vlny se vypínají a zapínají Swarovski kamínkem. Ano, není to kamínek od Swarovski, protože to by cena vypadala zase trochu jinak. Tlačítko nestačí jen zmáčknout, ale musíte ho cca 2 sekundy podržet. Vlny mají 8 stupňů, mezi kterými si můžete vybírat a přepínat. Nelekejte se slabého vrnění, ustane ihned po nasátí klitorisu. Možná budete ze začátku trochu tápat, než si najdete tu svoji inzenzitu a správné místo při přiložení nástavce. Pak ale přijdou orgasmy jak na běžícím páse, bude se střídat jeden za druhým.

I když se tento malý pomocník nedotýká klitorisu přímo, tak je i tak lepší použít lubrikační gel na vodní bázi, jak už bylo řečeno. Nanášet by se měl tak, aby ho womanizer nebyl schopný nasát. Po použití se nástavec sejme a umyje mýdlem pod vlažnou vodou. Nezapomeňte, že womanizer není voděodolný, takže si do sprchy nebo do vany vezměte jinou erotickou hračku. Samozřejmostí je tedy celkové neomývání. Násady si můžete kdykoliv dokoupit podle potřeby. 5ks jich seženete přibližně za 400,-.

Vyzkoušeli a vyjádřili se

Kiri: "Partnerka díky womanizeru zažívá velmi slastné orgasmy a já jen tiše závidím. Naprostá dokonalost. Jen škoda, že k womanizeru není i násadka pro muže :)."

Jana: "Dělá to co slibuje, můžu ho jedině doporučit. Jeho jedinou nevýhodou je dost vysoká cena. Jinak je super!"

Medvídek: "K zakoupení pomůcky jsme potřebovali hodně odhodlání. Cena je přeci jen dost vysoká. Partnerka se po prvotní prohlídce tvářila trochu skepticky. Když však došlo na zkoušení naživo, bylo zábavné sledovat, jak se její přístup mění. Rozhodně v něm bylo dost překvapení:-D Následovalo bouřlivé vyvrcholení. Je to rozhodně naše nejspolehlivější pomůcka pro dosažení orgasmu."

Pro ty dámy, co se rozhodnou zůstat věrné mužům a jejich umu, tady máme perfektní místo pro seznámení se s nimi.

Zdroj: https://www.ruzovyslon.cz

https://womanizer.com/

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.