Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Vzrušte se u 16 reálných sexy zážitků

15.duben 2021
Vzrušte se u 16 reálných sexy zážitků

Žhavé sexuální příběhy nás nekonečně fascinují, asi u nikoho tomu není jinak. Ať už jde o příběhy lidí, kteří sdílí své příběhy žhavého sexu, sex o líbánkách, sex s cizím člověkem nebo sex v bazénu - to všechno se nám líbí. Ale čím větší sprosťárny v něm budou, tím lepší, že? To ale může pro každého znamenat něco jiného - BDSM, spoustu tělesných tekutin nebo dirty talk.

My vám dnes nabídneme 16 takových, reálných příběhů, které jsou plné všemožných sprosťáren a obscénních přiznání

Přidáváme ještě malou, ale důležitou připomínku: veškeré BDSM praktiky, hraní rolí (role play) a sexuální výstřednosti by měly být prováděny pouze s partnerem, kterému důvěřujete, s předem dohodnutými záchrannými slovy, hranicemi a nadšeným souhlasem. Pokud se chcete o BDSM pro začátečníky dozvědět víc, přečtěte si některý z našich článků: Co dělat a jak se chovat po BDSM sexuPrůvodce světem BDSM nebo Hledáte někoho na BDSM hrátky? Na tyto věci si dejte pozor. Nejedná se ale jen o BDSM, ale v podstatě o jakýkoliv sexuální akt, který provádíte společně. 

Žhavé příběhy plné výstředního sexu

Tak strašně mě to vzrušilo

"Druhý sex té noci s mým tehdejším kamarádem s výhodami před několika lety. Dělali jsme to ve sprše a on mě tlačil na kolena, abych mu kouřila ptáka, a pak jsem seděla na zadku ve vaně s roztaženýma nohama. Ona stále stál a pak mi strčil nohu mezi nohy, svůj palec mi strčil do vagíny a přitom se na mě shora koukal. Bylo to jen na pár minut nebo tak nějak, ale vzrušilo mě to tak strašně moc, že jsem v podstatě křičela, aby mě ošukal. Ještě pořád na tu scénu myslím a vždycky mě to vzruší."

Hráli jsme role play "hlavně mi neudělej dítě"

"Já a můj nejlepší kamarád jsme měli sladký sex v misionáři, který byl plný polibků, a já jsem cítila, jak se přibližuje k orgasmu. Laskavě jsem mu připomněla, aby ho vytáhnul (sice jsem brala prášky, ale ani tak jsem to nechtěla riskovat) a jeho odpověď byla: 'Co, bojíš se, že bych tě zbouchnul?' Byla jsem zaskočená a odpověděla jsem: 'Pane, prosím, nedělejte to!' a atmosféra najednou byla tak neskutečně sexy! Naprosto hladce jsme se přesunuli do role playe 'Nezbouchni mě/Zbouchnu tě, ať se ti to líbí, nebo ne.' Stejně ho vytáhl, ale díky tomu příběhu jsem dosáhla orgasmu téměř okamžitě. Když masturbuji, tak na to pořád myslím."

Deepthroat mých prstů nebyl problém

"S mojí ex jsme v ten den neměli nijak v plánu mít sex, jen jsme se chtěli trochu výstředněji mazlit. Popadla moji ruku, strčila si 3 prsty do pusy a pak je strkala hluboko do krku. Po několika minutách této praktiky použila tu stejnou ruku k nalubrikování jejích stehen. Vklouznul jsem do ní zezadu a bezmyšlenkovitě jsem ji šukal. Vzrušující!"

Nechte se inspirovat a oživte svůj sexuální život výstřednějšími praktikami

Squirt

"Když jsme si zrovna užívali 69, ona se mi vystříkala do pusy. Všechno jsem to spolknul a pak jsem se s ní líbal."

Prstil mě během mých dnů

"Sála jsem mu prsty po tom, co mě prstil, když jsem to dostala. Když jsem to pak říkala své nejbližší kamarádce, udělala na mě ten nejznechucenější výraz, který dokázala."

Moje poprvé se ženou bylo, když to dostala

"Konečně jsem měla možnost mít svůj první sex s další ženou, ale ona to zrovna dostala. Zeptala jsem se jí, jestli si vyndá tampon, abych jí mohla vylízat. Nebylo to vůbec špatné. Žádný zápach ani chuť. Samozřejmě jsem se soustředila na hrátky s klitorisem a nepenetrovala ji, ale když nad tím takhle zpětně přemýšlím, byla to celkem prasárna."

Její největší fantazie se splnila

"Lízal jsem zadek svojí tehdejší přítelkyni. Nakonec jsem měl jeden prst v jejím zadku a dva další v její vagíně a ještě jsem jí stimuloval klitoris. Zeptala se: 'Opravdu se to děje?' jako by se jí splnila její největší fantazie."

Splňte si s partnerem své sexuální fantazie!

Nazýval mě "tatínkem"

"Převlékání za opačné pohlaví a sex dohromady byla jedna z nejvíc sexy věcí, kterou jsem kdy zažila se svým nejlepším kamarádem. Je to neskutečné, ale sex trval okolo hodiny. V průběhu sexu jsme hráli role play. Já jsem byla vždycky ta 'neslušná holčička', ale najednou jsem byla já na svého kamaráda dominantní a oslovovala jsem ho holčičkou, zatímco on mě nazýval tatínkem. Bylo to hrozně vzrušující."

69 a rimming

"Zkoušeli jsme rimming během 69 a bylo to teda fakt něco!!! Nikdy bych si nemyslela, že budu na něco takového, ale vždycky jsem byla zvědavá a teď jsem ještě zvědavější na hrátky se zadkem!"

Moc se mu to líbilo

"Kouřila jsem mu ho po análu. Upřímně jsem si ani neuvědomovala, co dělám (nikdy jsem neměla problém někomu vykouřit po vaginální penetraci), dokud neřekl něco jako 'O můj bože, ty jsi takový prase, zbožňuju to!' Líbilo se mu to. Ráda bych to zopakovala, ale jenom kdyby to byl CNC typ scénáře (consensual non-consent - v reálu s tím obě strany souhlasí, ale hrají si na to, že ne). Pak bych mohla předstírat, že se mi to nelíbí, i když bych samozřejmě byla vzrušená stejně jako on."

Consensual non-consent - výslovný souhlas k předstíranému nesouhlasu během sexu

Řekl jsem jí: "Nehýbej se, uděláš přesně to, co ti řeknu"

"Začalo to jeden náhodný večer, kdy jsme oba leželi po sprše v posteli. Přikázal jsem jí, aby si klekla na kolena a dala hlavu dolů, zadek nahoru a já jsem ji začal zezadu lízat. Nevím, co mě to pak popadlo, ale šel jsem si za tím - lízal jsem jí zadek. Řekl jsem jí 'Nehýbej se, uděláš přesně to, co ti řeknu,' a naplácal jsem jí. Nikdy předtím jsem to neudělal. Pak jsem ji 'přinutil', aby mi ho vykouřila. Tenhle sex byl opravdu žhavý. Teď když máme sex, tak je to většinou nějaký typ CNC. Je to zábava. Vždycky ale musíte být opatrní a používat záchranné slovo."

Musela jsem se udělat snad milionkrát

"Nedávno jsme se s manželem probudili a šli na věc. Nevím, kde se to vzalo, ale bylo to super a v podstatě jsem se udělala tak milionkrát, zatímco on měl problém se udělat. Tak jsem ho vykouřila, a to hned po tom, co jsme si to spolu rozdali. Nebylo to pro mě typické, ale moc se mi to celé líbilo, tak jsem si řekla proč sakra ne?"

Ten pocit je tak nespoutaný

"Hodně si užíváme CNC, dirty talk a role play. A když mi líže zadek, je to úplně jiný, pokaždé nový pocit a celé moje tělo začne být nespoutané a cítí se moc dobře. Strčí své prsty do mojí pusy a já mu do nich kousnu (většinou protože máme divoký sex v domě jeho rodičů a já jsem hodně hlasitá, ale taky proto, aby se připravil na penetraci análu) a celé je to pak pěkně divoké."

Jedl mi zadek

"Jednou jsem málem omdlela, když mě můj nejlepší kamarád lízal. Nejintenzivnější bylo rozhodně to, když mi lízal zadek, nebylo to sice poprvé, ale byl tak zkušený, až jsem mu musela říct, aby přestal, protože jsem z toho byla úplně mimo. Kdyby mi ten zadek jen lízal, tak by to se mnou nic moc neudělalo, ale on ho vyloženě jedl. Bylo to úžasné!"

Když budete chtít zkusit některé ze zmíněných praktik, nezapomeňte, že byste měli krom souhlasu obou (nebo více) zúčastněných dbát i na hygienu. Kritická je obzvláště oblast análního otvoru, ve které se nachází mnoho bakterií. Ty, když se dostanou do míst, do kterých nepatří, mohou nadělat pěknou paseku. Chcete-li se vyhnout zánětům nebo infekčním nemocem, myslete vždy na to.

Chtěli byste si nějakou výstřednost zkusit na vlastní kůži? Sníte o něčem netradičním, co vám nedá spát a vzrušuje vás jen krátké pomyšlení na danou věc? Zkuste najít parťáka, který to má stejně a byl by ochotný to s vámi vyzkoušet. Dopodrobna mu můžete své touhy a fantazie napsat, stejně tak on vám. Víte, co se říká, fantazii se meze nekladou - a v tom vám nikdo nemůže bránit. Hledat takového člověka můžete třeba na online sex seznamce, kde mnoho lidí touží splnit si svá tajná sexuální přání. Podaří se vám to? Záleží jen na vás...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.