Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Víte, proč jsou introverti skvělí v posteli?

7.červenec 2017
Víte, proč jsou introverti skvělí v posteli?

Možná byste to do nich neřekli, protože bývají tišší, do konverzací se zapojují málokdy, většinou jen pokud to vzbudí jejich zájem. Jak se ale říká, tichá voda břehy mele, proto vězte, že introverti mohou rozvířit váš svět i za zamčenými dveřmi vaší ložnice.

Člověk by si pomyslel, že sex s extrovertem je pochopitelně skvělý, sexu s introvertem však nesahá ani po kotníky. Je pravda, že záleží na vkusu sexuálních partnerů, pokud ale víte něco málo o introvertech, pak už si asi dokážete představit, jaký s nimi může být sex. Jestliže jste někdy měli sex s introvertem, pak nám v bodech, které si dnes uvedeme, dáte možná za pravdu. Pojďme tedy společně zjistit, jaký je sex s introverty!

Introverti a sex

Introverti často mívají vysokou sexuální touhu, což je mnohdy překvapením pro lidi, kteří předpokládají, že jsou jenom tiší a plaší. Skvělý sex je vždy hlavně o spojení dvou těl. Pokud znáte nějakého introverta nebo jím sami jste, pak víte, že si introverti hodně cení spojení s osobou, se kterou si rozumí. To samé platí i při sexu. Potřebují k sobě někoho, s kým si budou rozumět, jak v posteli, tak i mimo ní.

Vědí přesně, co dělají

Jsou intuitivní a dokážou číst různé náznaky a podněty, což znamená, že zatímco se starají o vaše intimní partie, něžně vás hladí a dotýkají se různých míst, věnují velkou pozornost tomu, co se vám líbí a co vás vzrušuje. Jakmile to zjistí, nepřestávají a pokračují v tom, aby vás přivedli do extáze.

Při výběru partnera jsou pečliví

Ve světě plném hluku a chaosu jste ten, s kým chce mít introvert sex, pokud si vás vybere. Můžete to považovat jako čest, pro introverty totiž není moc lehké najít s někým spojení. Vybírají si pečlivě, komu budou věnovat svůj čas a energii. Jestliže se jim povede najít spojení s vámi, máte opravdu veliké štěstí. Samozřejmě to má výhodu i pro vás, protože oni nebudou líní, naopak budou přímo nadšení, že vás mohou učinit šťastnými.

Jdou na to pomalu

Introverti ví, co se jim líbí a nebojí se si za tím jít. Milují sex a chápou, že tohle lidské spojení by mělo být prozkoumáno v co největším rozsahu. Sex s introvertem nebude žádná rychlovka typu "šup šup a nashle". Bude to intenzivní, vášnivé, dobře odměřené a dechberoucí. Sex není žádný závod, proto si introverti dávají na čas a zároveň jim nějakou chvíli trvá, než dosáhnou orgasmu. Oni jsou si však vědomi, že orgasmus není nutně nejdůležitějším aspektem dobrého sexu. Zároveň také ví, že klíčem ke skvělému sexu je intimita.

Pokud jde o vaše potěšení, také nebudou spěchat a dají si záležet, aby vás co nejlépe uspokojili. Jsou něžnější a seznámí vás se stabilnějším a příjemnějším tempem. Jsou přesvědčeni o tom, že ví, co dělají. V tom jsou si naprosto jistí, o ničem jiném tolik přesvědčeni nejsou.

Záleží jim na svém sexuálním partnerovi

Introvertům nějakým způsobem záleží na osobě, se kterou mají sex. Nejedná se však o věčnou lásku, ale znamená to jen, že pro vás má nějaké pocity a váš vztah pro něj není jenom o sexu. Introvert není typ člověka, který by měl sex na jednu noc. Jak již bylo zmíněno, zakládá si na spojení a vzájemném porozumění se svým sexuálním partnerem, nevrhne se hned na prvního člověka, který se objeví.

Pokud vás introvert miluje, vloží do vašeho vztahu spoustu času a energie, protože vás považuje za výjimečného člověka. Ujistí se, abyste byli šťastní a nebáli se promluvit o něčem, po čem hodně toužíte. Chce, abyste se cítili v klidu. Čím uvolněnější budete vy i vaše tělo, tím lepší bude sex.

Introverti jsou velmi pozorní, vnímají řeč vašeho těla a podle toho reagují, abyste dosáhli orgasmu

Důvěra je důležitá

Nebudou dělat nic, co by překročilo hranici, pokud samozřejmě nechcete. Nechtějí, abyste se cítili nepříjemně, vaše důvěra je pro ně velmi důležitá. Chtějí, abyste jim naprosto důvěřovali, jakmile se jim oddáte a oni budou moci prozkoumávat každičký centimetr vašeho těla.

Vědí, kdy být zticha

Mluvení dokáže zničit atmosféru a náladu na sex, když jste nažhavení a těšíte se na to, až ze sebe a z partnera ztrhnete veškeré oblečení. Introverti vědí, že s tichem jdou ruku v ruce zesílené smysly jako chuť a dotyk. Znají sílu, kterou ticho může přinést ke stolu, neboli v tomto případě do postele.

Milují předehru

Neexistuje nic lepšího než člověk, který ví, jak správně provést předehru. Introverti jsou v tomhle jedničky. Budete chtít víc, což introverta potěší, obzvlášť, když jej poprosíte.

Vše se odvíjí od jejich spojení se svým sexuálním partnerem

Ano, sex je fyzický. Ale jak jíž bylo zmíněno, introverti se pečlivě rozhodují, s kým chtějí mít sex. A pokud ho chtějí s vámi, není to proto, že jste pohlední a přitažliví. V jejich očích jste je něčím fascinovali, proto by vás rádi poznali lépe. Budou chtít vědět vše o vašem světě. Co se vám líbí a co naopak ne. Pro introverty je citové spojení klíčové.

Sexuální chemie je velmi důležitá. Introverti sice považují citové napětí za vzrušující, ne však každý dobrý sex musí být citový a láskyplný, introverti mají rádi i tvrdý sex. Všechno se pouze odvíjí od jejich spojení se svým sexuálním partnerem.

Chcete-li i vy zakusit sex s introvertem, seznamky jsou to pravé místo, kde se může skrývat, neboť tento způsob komunikace je pro něj jednodušší. Zkuste své štěstí a registrujte se na naší seznamce.

[rox]

Zdroj: http://thoughtcatalog.com/madison-moore/2016/07/13-reasons-introverts-so-good-at-sex/

http://thoughtcatalog.com/lauren-jarvis-gibson/2016/06/8-reasons-why-introverts-are-better-in-bed/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.