Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

11 tipů, jak být skvělí v posteli

31.květen 2017
11 tipů, jak být skvělí v posteli

Přemýšleli jste někdy nad tím, co na sobě změnit nebo na co se zaměřit, abyste byli lepší v posteli? Možná se zlepšíte díky našim 11 tipům. Za zkoušku to rozhodně stojí!

Tím samozřejmě nechceme říct, že jste v posteli špatní, ale proč nebýt trochu lepší? Vždy je co zlepšovat! Sice nemusíte znát stovky poloh a mít nakoukáno mnoho hodin porna, abyste byli dobří, ale vždy se můžete něco trochu přiučit. A navíc, vždycky je nejlepší začít u sebe, takže jdeme na to. Uvidíte, v čem všem tkví vaše nedostatky a budete se na ně moci zaměřit. Váš partner to jistě ocení. Jací byste měli být a jací naopak ne?

Nesuďte

"Ať už se vám partner svěřuje se svými sexuálními fantaziemi nebo se naopak vy máte plně otevřít jemu, nemyslete si, že vás bude podle toho soudit a nesuďte ani vy jeho. Ve vztahu byste měli otevřeně komunikovat, to je pro partnerství klíčové, " říká sexuální terapeut Ian Kerner, Ph.D., autor knihy She Comes First.

"Pamatujte, že je to všechno v oblasti fantazií a nic z toho nemusíte dělat, když nebudete oba chtít. Odložte soudy stranou a opravdu poslouchejte svého partnera. Možná zjistíte, že by rád zkusil opravdu zajímavé věci, které vás budou lákat..."

Buďte inovativní

"Vy možná vidíte opěradlo gauče, ale co takhle ho brát jako výborného pomocníka při poloze na pejska? Co když podprsenka nebude sloužit jen prsům, ale může být vašim novým nástrojem na bondage? Buďte kreativní a vymýšlejte nové způsoby, jak zpestřit svůj sexuální život," říká sexuální a vztahový terapeut Pepper Schwartz, Ph.D., autor knihy The Normal Bar: The Surprising Secrets of Happy Couples.

"Stejně originální můžete být i ve větách, které říkáte. Místo vaší tradiční věty vymyslete něco speciálního, co možná hned nebude odkazovat přímo na sex, ale přitom to i tak váš partner z té věty pozná."

Myslete na sex... Často

A nemyslíme to pouze v případech, kdy děláte sami sobě dobře nebo když potkáte opravdu super sexy polovičku. "Sex má silnou duševní složku," říká Kerner. Dávejte tedy pozor, kdy vaše mysl zabrousí do sexuálních témat a tentokrát tyto myšlenky nezastavujte, ale nechte je volně plynout. "Všímejte si detailů a nechte je, aby vás vzrušovaly."

Buďte schopni dát přednost potřebám vašeho protějšku před těmi svými

Soucit bychom měli používat v každé sféře svého života, sexuální hrátky nevyjímaje. Ne vždy a ne v každém případě byste měli partnera klást na první místo, ale je dobré si uvědomit, že i on má nějaké ty potřeby, touhy, sny... "Možná váš partner chce ráno sex... A vy mu ho nechcete dopřát, protože spěcháte nebo nemáte náladu. Jednou ale vstaňte dřív a překvapte ho nějakým pěkným probráním ze spánku. Uvidíte, že to náležitě ocení," říká Kerner. Stejně se tato rada dá aplikovat i na jiné případy - polohy, praktiky, místa,... Udělejte mu radost a uděláte ji i sobě, uvidíte! Starejte se o svého partnera tak, jak byste chtěli, aby se staral on o vás...

Zkuste (skoro) všechno... Alespoň jednou!

"Je těžké být dobrý v posteli, když děláte pouze to, co vždycky, a nic kromě toho," říká Schwartz. Nemusíte podstupovat něco, co sami nechcete a zacházet do nějakých extrémů. Měli byste si vždy být schopni říct "Jo, to bude sranda!" nebo "Proč ne?". Raději se nepřemlouvejte k ničemu, co opravdu za žádnou cenu nechcete, i kdyby po tom váš partner toužil. Ale co se týká nějakých malých tipů, vylepšení, maličkostí, bez ostychů zkoušejte a užívejte si života.

Co udělat vašemu partnerovi radost nějakou sexy pozvánkou do pelíšku?

Užívejte si čas sami se sebou

A to ne tak, že se budete celý den koukat na seriály. Tedy, to můžete také, ale hlavně nezapomeňte na své intimní partie. Když lépe poznáte vaše tělo, budete více sebejistí a také dokážete lépe partnerovi popsat, co se vám v posteli líbí, co vás uspokojí. Někdo masturbaci ve vztahu odsuzuje, ale není k tomu žádný důvod! Nejedná se o žádnou nevěru a dokonce díky ní ani nebudete mít menší zájem o sex! Opak je pravdou.

Zahoďte nesmělost

Jen si vzpomeňte na nejlepší sex, který jste kdy měli... Je dost pravděpodobné, že váš partner byl vášnivý, náruživý a překypoval sex appealem. Můžete se vsadit, že v tu chvíli opravdu nemyslel na nějaké vady svého těla, na to, jak vtipně musí v té poloze vypadat nebo na jiné hlouposti. Soustředil se pouze a jenom na tu konkrétní chvilku, na užívání si s vámi. "Sebevědomí je jedna z nejvíce sexy věcí, kterou na sobě můžete odhalit. Když někomu řeknete 'Jsem sexy, nehledě na to, jak vypadám', tak vás v podstatě i donutí tomu uvěřit," říká Schwartz.

Buďte blázniví a hlasití, ale jen v těch pravých okamžicích

Umět se uvolnit a odvázat se jsou velmi dobré vlastnosti, které oceníte jak vy, tak váš partner. Oba budete méně omezení, a to je vždy sexy. Navíc muži říkají, že by rádi milenky, které umí udělat trochu hluk... Mnoho žen nad tím přemýšlí a snaží se, aby hluk nedělaly, protože jim to přijde trapné. Ale jestliže po tom muži opravdu touží.... Tak jim to dopřejme! "Muži často neví, co žena chce a jestli si konkrétní chvilku užívá, protože jim nedávají žádné náznaky. Ženy mohou použít zvuky k tomu, aby mu takový signál daly. Může se jednat o sténání, ale i jednotlivá slova jako 'přitlač', 'zpomal', 'rychleji', 'to je ono' a podobné," tvrdí Schwartz.

Buďte spontánní

Když se dělal průzkum mezi muži a padla otázka 'Co vás při sexu nejvíce vzruší?', velká část odpověděla: Když žena převezme iniciativu a udělá něco spontánního. To samé ale platí i opačně, i ženy vzrušují takoví muži. A nezapomínejte, i maličkosti mohou mít velký dopad... Můžete s iniciativou třeba i začít, co třeba nějaké sexy prádlo nebo připravené erotické pomůcky v posteli?

Buďte fyzicky fit

Studie tvrdí, že když je člověk fyzicky fit a aktivní, působí to jako afrodiziakum. Ale krom toho vám to samozřejmě zvýší výkonnost v posteli - nebudete funět po dvou minutách, zkusíte více poloh a udržíte se déle například na rukou. Když bude vaše tělo vypadat dobře, zvýší se také vaše sebevědomí. A s tím také souvisí to, že nestačí, aby se člověk cítil fyzicky fit, ale musí být také psychicky fit.

Měli byste umět se sami sobě zasmát

Kdo chce být dobrý v posteli, měl by zapracovat na svém humoru. Sex je zábava a my bychom si ho měli užívat. Navíc, Logan Levkoff, Ph.D., to vystihl naprosto skvěle: "Asi si nebudete pamatovat váš nejdelší orgasmus, co jste kdy měli. Zato si ale budete pamatovat, jak jste spadli z postele, protože jste byli až moc vášniví a neuvědomili si, že už jste na kraji..."

Při sexu se vám může stát všechno možné - divné zvuky, pády, zpackané pozice,... Ale jestliže se tomuhle všemu dokážete od srdce zasmát, máte mnohem krásnější a jednodušší život...

Chcete svůj sexuální život také obohatit? Naučte se těchto 11 tipů a pak si najděte svou polovičku na sex seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.