Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Víte, co je to cervikální orgasmus a jak ho dosáhnout?

28.březen 2017
Víte, co je to cervikální orgasmus a jak ho dosáhnout?

Jestliže jste ještě neslyšeli o cervikálním orgasmu, měli byste zbystřit. Pokud muž přemýšlí, jak potěšit svou ženu, s tímto rozhodně nešlápne vedle. Ale aby to nebylo tak jednoduché, má to i pár háčků...

Víte, co je to cervikální orgasmus? Zažila ho vaše partnerka nebo pokud jste žena, tak vy samotná? Pokud jsou odpovědi "ne" a rádi byste se o cervikálním orgasmu dozvěděli něco více, včetně toho, jak ho dosáhnout, je tento článek určen právě vám.

Pohlavní styk a orgasmus představují dvě krásné věci, které si mohou ženy užívat. Cervikální orgasmus je běžně označován za orgasmus celého těla a pro ženu znamená to nejvyšší potěšení, uspokojení a vzrušení, které můžou nastat po dlouhém a intenzivním sexu. Bohužel orgasmus celého těla není tak známý jako ostatní orgasmy. Vlastně je tak vzácný, že většina žen ani neví, že existuje, že ho mohou dosáhnout, pokud se o něm někde nedozví. Ale vy máte štěstí, protože se o něm dozvíte vše právě teď.

Pár informací pro začátek

Jak již název napovídá, cervikálního orgasmu můžete dosáhnout díky cervixu, tedy děložnímu čípku, který je uložen hluboko ve vagíně. Tohoto typu orgasmu nedosáhnete lehce, jako například klitoridálního orgasmu, a vyžaduje hodně tréninku a relaxace, ale vyplatí se. Protože jakmile jednou dosáhnete cervikálního orgasmu, můžete si upřímně říct, že jste právě předefinovaly potěšení a váš požitek ze sexuálního styku se dostal na novou úroveň. Ne každý orgasmus prožívá žena stejně, tudíž mezi nimi existuje několik významných rozdílů. Tento by se dal nazvat učebnicovým příkladem opravdu intenzivního orgasmu a v některých ohledech by se dal přirovnat k mužskému vyvrcholení.

Prostě řečeno - orgasmus celého těla je ten nejintenzivnější pocit potěšení, kterého můžete dosáhnout. Zatímco některé ženy dosáhnou pěkného orgasmu během sexu a jsou s ním spokojené, to ještě neví, že by mohly být ještě spokojenější. Důvod, proč se mu říká orgasmus celého těla, je prostý. Nezasáhne totiž hlavně oblast klitorisu a okolí jako jiné druhy orgasmu, ale doslova vystřelí do celého těla. Žena pocítí potěšení na každém kousíčku jejího těla a bude se třást vzrušením a uspokojením.

Jaké pocity přináší?

Požádali jsme pár žen, aby nám popsaly, jak prožívají cervikální orgasmus, ale ony nebyly schopné své pocity správně nebo dostatečně vyjádřit. Většina z nich ale souhlasila, že jednou se jedná o pocit vibrací celého těla a podruhé zase o pocit brnění od vrcholu hlavy až k patám.

Dopřejte své partnerce cervikální orgasmus...

Jak již bylo zmíněno, nejedná se pouze o rozdíl mezi tím, že se dráždí jiná část vagíny a potěšení, které žena zažije, je jiné, ale také o to, jakou oblast orgasmus zasáhne. Většinou (při jiných druzích orgasmu) ženy cítí potěšení okolo bodu G nebo v oblasti klitorisu, ale cervikální orgasmus je králem všech orgasmů nebo by se také dalo říci špičkou ledovce. Někteří sexuální terapeuti, kteří se zabývají holistickým přístupem k sexu a potěšení, dokonce tvrdí, že kdo je schopen dosáhnout cervikálního orgasmu, ten dosáhne i nového stavu duchovní transcendence. Tento intenzivní pocit potěšení nemá obdoby, a to může vytvářet naprosto nové a velmi silné milostné pocity. Toto potěšení daleko přesahuje fyzické uspokojení a někteří lidé to přirovnávají k tomu, když se poprvé zamilujete a cítíte známý pocit "motýlků v břiše".

Na různých diskuzních fórech pak ženy přiznávají, že jsou při něm doslova úplně mimo a že se jedná o největší rozkoš, která existuje. Jak jsme již zmiňovali o pár řádků výše, i zde se ženy shodují na tom, že se nedá popsat, jak nádherné to je a jaké všechny pocity při něm žena prožívá.

Jak cervikálního orgasmu dosáhnout?

Dosáhnout cervikálního orgasmu není jednoduché, a to je hlavním důvodem, proč není mezi ženami tak známý. Vyžaduje hlubokou vaginální penetraci partnerovým penisem nebo speciálním dlouhým dildem. Přestože jde o hluboké proniknutí, což se mnoha ženám zpočátku nemusí moc líbit, je to velmi intenzivní a příjemné. Musíte ale zvolit správnou polohu. Zaprvé se oba musí cítit pohodlně a bezpečně, bez možnosti nějakého poranění jak ženy, tak muže. Zadruhé se musí při této poloze doširoka otevřít děložní hrdlo, aby měl penis dobrý přístup k děložnímu čípku. Nejvhodnější a nejdoporučovanější polohou je na pejska. A nezáleží na tom, jestli bude ženu uspokojovat muž nebo se bude žena uspokojovat sama dildem. Nejlépe se daří dosáhnout cervikálního orgasmu ženám, které jsou po porodu. Mají totiž rozšířené děložní hrdlo a k čípku je snadnější se dostat.

Nutno ale podotknout, že nejen dildo musí být dostatečně dlouhé. Dalším důvodem, proč ženy je tento orgasmus tak vzácný, je ten, že jejich partneři nemají dostatečně vyvinutý penis. S tím mohou pomoci různé návleky na penis, ale pozor, abyste si neublížili. Popřípadě může do ruky vzít dildo muž a zkoušet... Obě tyto metody ale mají své negativum - muž nemá dostatečný cit a ženu to může bolet a nebude chtít pokračovat.

Nesmíte zapomenout ještě na jednu důležitou věc. Žena musí být naprosto uvolněná, myslet jen na přítomný okamžik a ne na problémy v práci nebo co zrovna dělají děti. To v tuhle chvíli není podstatné. Také musí partnerovi stoprocentně věřit. Když se té chvíli žena úplně poddá, nachází se na dobré cestě k úspěchu...

Už se těšíte až budete zkoušet zažít tuhle úžasnou chvilku? Nebo až ji dopřejete své partnerce? Pokud byste rádi takto experimentovali, ale nemáte s kým, přihlaste se na sex seznamku a začněte hledat někoho, s kým si padnete do sexuální noty...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.