Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Velikonoční vajíčka

14.duben 2017
Velikonoční vajíčka

Kdo říká, že na Velikonoce nemůžete být originální? Chcete miláčka obdarovat velikonoční pomlázkou? Tak zapojte trochu fantazie a mezi čokoládové pochoutky schovejte i něco, co partnera zaujme a ještě k tomu uspokojí.

Hodky, hodky, doprovodky,
nešahej mi na kalhotky,
ovládni svůj chtíč
a dej tu ruku pryč.

Ale dámy, takhle ne, buďte na svoje miláčky o Velikonocích příjemnější a vytaste se s něčím, co zaujme a ukáže přítelovi, že nejste žádná upejpavá panička. Čokoládová vejce se neodmítají, to je jasné, čokoláda vždy vede, ale co takhle se porozhlédnout ještě po nějakém zajímavějším? Sice mají dvě stále u sebe, ale o takové masturbační vajíčko by ještě mohli stát, je to totiž pro ně skvělý masturbártor. Vajíčko a koleda k velikonočním svátkům prostě neodmyslitelně patří.

Masturbační vajíčko

Masturbační vajíčko neboli také taková umělá vagína nebo třeba honítko. Názvů by se našlo mnoho. Každopádně ho můžete mít kamkoliv se vydáte. Je to velice diskrétní erotická pomůcka, takže si ji s sebou vezměte na cesty, do tašky, do kapsy, do batohu, prostě tam, kde ho budete mít ihned při ruce.

Tenga EGG

Tenga Egg je malý gelový masturbátor ukrytý v plastovém pouzdře tvaru vajíčka. Je vyroben z pružného, příjemného gelu a k použití je ihned po ruce. Komu se vyloženě nelíbí představa umělé vagíny, mohlo by mu toto inovační masturbační vejce bohatě stačit. Výrobcem jsou opět Japonci, kteří přicházejí stále s novými nápady. Nevýhodou této pomůcky je, že je pouze na jedno použití a jeho cena se pohybuje do 200,- za jeden kus. Je otázka, zda to nevzat raději tedy "do svých rukou". Pokud ale vajíčko úplně nějak nezrasujete, určitě by po pečlivém omytí a vyčištění šlo použít ještě alespoň jedenkrát. Do délky jdou natáhnout až do 25 cm. I když je z opravdu hodně pružného materiálu, je to stále vajíčko velikosti slepičího, takže muži s nadměrnou výbavou mají asi smůlu a je dost možné, že jim vajíčko hned při prvním použítí praskne.

Černá masturbační vajíčka

Na trhu si můžete vybrat hned z 6 modelů a každý nabízí něco jiného. Vajíčko se nasadí na penis a poté se celé vajíčko roztáhne a dokonale obejme žalud a část penisu. Vnitřní komůrky zajišťují dokonalé dráždění.

Spider

Jedná se o pavoučí síť. Nejvíce se podobá vajíčku Silky, ale stimulace je o něco silnější než u Silky, ale zase se stimulací nevyrovná ostatním modelům.

Wavy

Tak to jsou vlnky. Vajíčka jsou si hodně podobná a liší se opravdu jen minimálně. Každý si je musí vyzkoušet a najít si to svoje, které mu bude vyhovovat. V tomto případě jde o výraznou a rovnoměrnou stimulaci.

Stepper

Obsahuje stimulační body ve tvaru trojúhelníkům, nabízí nejsilnější stimulaci ze všech.

Silky

V tomto případě jde o jemnou kružnici, která se táhne kolem dokola. Stimuluje dle recenzí nejméně a nejslaběji. Má hodně stejnoměrných kroužků kolem dokola. Vhodné buď pro začátek masturbace, nebo pro muže, kteří ejakulují rychle.

Twister

Má výrazné výstupky zevnitř podobné jako Stepper, po obvodu najdete vertikální vlnky, slouží pro silnější stimulaci.

Clicker

Je 7 cm dlouhé, vnější průměr je 6 cm, vnitřní průměr od 1,5 cm, roztažný i na průměr nad 6 cm. Je dodáváno v praktické skořápce, ve které jej můžete uchovávat. Jeho vnitřní výstupky mají tvar polokoulí, což způsobuje intenzivní dráždění při přechodu přes žalud. Tyto komůrky navíc vytváří podtlak, takže se na mužské přirození přisává a tím napodobuje orální sex.

Tenga Egg

Sleezp: "Používání tenga egg se mi velmi líbil, je to výborná příruční umělá vagína vhodná pro nervozní první zkušenost s tímto druhem hraček. Díky dostupné ceně i skvělému zážitku nemůžu jinak než doporučit."

Nikola: "Velice příjemná změna pro partnera. Předtím jsem mu zavázala oči, nevěděl co na něho chystám, přidat lubligacni gel je možné. Hra může začít, partner nadšený."

Vibrační vajíčko

Erotická hračka vibrační vajíčko patří mezi ty nejuniverzálnější. Jsou oválného tvaru a vždy uzavřena v nějakém pouzdru. Po otevření byste nalezli maličký motůrek, na kterém je přiděláno závaží. Při roztočení motůrku dochází k vibrování, které je úměrné váze použitého závaží. Vibrační vajíčka jsou používána ve velkém množství erotických pomůcek, například v umělých vagínách, na vakuových pumpách a nebo se umisťují do spodního prádla, jsou opravdu univerzální.

Vibrační vajíčka HiTechVajíčka jsou ovládána kabelovým ovladačem, který má většinou délku 1 metru. V dnešní době už se dají ovládat bezdrátově na vzdálenost až 15 metrů a opět se do nich vkládají oblíbené tužkové baterie. S vajíčkem jde především o stimulaci klitorisu, ale dají se používat i uvnitř vagíny nebo análu. Když si trochu připlatíte, můžete si zakoupit typ, s kterým budete moci na chvíli i do vody. Většinou už mají kvalitní těsnění.

Bezdrátové vibrační vajíčko Seven

Součástí balení tohoto vajíčka je dálkový ovladač s dosahem 15 metrů. Nabízí vibrace i různé pulzní programy. Baterie by vám měly vydržet něco kolem 5 hodin a cena by se měla pohybovat kolem 1200,-. Použít se opět dá jak doma, tak venku, protože vás nebude omezovat žádný kabel. Takže jeslti jdete na návštěvu k opravdu nudné dvojici, tak se s přítelem připravte na trochu zpetření, vajíčko si zaveďte a partnerovi dejte do kapsy dálkové ovládání. Třeba se vám podaří před nimi zabodovat a už vás nikdy nepozvou.

Lubrikant na něj můžete použít, je vyroben z plastu s příjemnou horní vrstvou. Určitě si to dokážete vybavit, tvrdé, ale na omak sametové. Vibrace se dají nastavit na 7 programů.

Rozsah vibrací

  • 3 vibrační stupně (slabá vibrace, střední a silná)
  • 1 eskalační režim (postupně stupňující se intenzita vibrací)
  • 3 pulzní programy (delší pulzy v pomalejším sledu, kratší pulzy v rychlejším sledu, kombinace tří kratších pulzů a jednoho delšího)

Rozměry

  • délka vajíčka bez šňůrky: 4,7 cm
  • průměr vrchní části: 1,7 cm
  • průměr střední části: 3,1 cm
  • průměr spodní části: 2,5 cm

Vibrační vajíčko Seven

Ondřej: "Vždycky jsem chtěl mít přítelkyni na dálkové ovládání. Je to fakt sranda. Co jsme zažili? Orgasmus - několikrát :-) Mnoho využití. Např. zavést vajíčko a skrze anální sex si užívát vibrací společně."

Pralinka: "Skvělá pomůcka, používám s partnerem na rozehřátí a nadráždění, poté nádherný orgasmus, velmi silné vibrace, tak jak mám ráda."

Jak masturbační, tak vibrační vajíčka zakoupíte snad úplně všude, už se jich ujaly i slevové portály. Pokud se vám je nechce shánět po eshopech a internetu, tak zajděte ve velkých městech jako je Praha, PlzeňOstrava a podobně do obchodu a sami si vyberte podle svého vkusu.

Zdroj: https://www.ruzovyslon.cz

https://www.shutterstock.com

https://cs.wikipedia.org

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.