Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex a Velikonoce

13.duben 2017
Sex a Velikonoce

Velikonoce jsou za dveřmi a vy se jistě chystáte tyto svátky nějak pěkně strávit. Můžete je ale strávit i trochu pikantněji, než jste zvyklí... Zkuste do té velikonoční nálady přidat i špetku erotiky.

Velikonce - oslava jara - všude spoustu radosti, dobrého jídla, kraslic, lidových zvyků... Nemyslíte, že tomu něco chybí? Co to trochu okořenit, aby tyto Velikonoce nebyly jako každé jiné? Žádný problém, jen do toho, život se musí užívat a Velikonoce se k užívání dají krásně využít. V dnešním článku se dozvíte, co se svým partnerem v těchto dnech podniknout v sexuální oblasti a zároveň se (alespoň trochu) držet velikonoční tematiky.

Někteří říkají, že mají Velikonoce společného se sexem mnohem víc, než si veřejnost všeobecně myslí. Určitě to můžete zjistit. Pro mnoho lidí Velikonoce znamenají "víkend" o čtyřech volných dnech, což je na zkoušení různých věcí dostatečně dlouhá doba. Jaké velikonoční symboly a tradiční zvyky se dají proměnit v sexuální hru?

Hody, hody...

Ano, pomlázka je nepostradatelnou součástí Velikonoc, a proto by byla škoda ji nevyužít. Tento nástroj z vrbového proutí vám skvěle poslouží při tom, k čemu je vlastně určený - ke šlehání přes zadek. Některé ženy se doslova nemohou dočkat Velikonoc, až dostanou pořádně vymrskáno. Takovou ženu buď vzrušují i jiné techniky, jako je bičování nebo spanking apod. nebo ji nažhaví pouze situace s pomlázkou. Každá žena přes rok trochu zlobí a zaslouží si dostat pořádně na zadek. Ale ne vždy je pro to ta vhodná chvíle, ale o Velikonocích ano! Navíc víte, co se říká - žena pak bude mladší nebo nebude stárnout, nebude líná a nemocná. I to může chlapa pořádně navnadit k tomu, aby dal své partnerce pěkně přes zadek. Ať už se tedy zvrhne klasické dopolední mrskání v nějakou erotickou chvilku nebo si vezmete pomlázku s sebou do postele, Velikonoce si s ní rozhodně užijete.

Některé ženy se dokonce stydí před partnery přiznat, že se jim líbí tvrdší sexuální praktiky, a tak toužebně čekají na Velikonce a na svůj výprask. Tak to, chlapi, nepodceňte, co když zrovna ta vaše patří mezi tyto ženy?

A rada pro ženy: Pokud chcete, aby vás koledníci nebo partner pořádně vymrskali, oblečte si nějaké sexy oblečení. Rozhodně zaboduje minisukně se sexy kalhotkami (hezky vykouknou, když se ohnete), podvazky a sexy punčochy. Upnuté legíny, které vám pěkně vytvarují zadek, mohou u mužské populace také zabodovat. Trochu provokujte a výsledek bude určitě stát za to.

Zajíček

Velikonoční zajíčky najdete o Velikonocích také na každém rohu, v cizích zemích děti hledají vajíčka schovaná tímto zajíčkem. Tak proč si doma trochu nezahrát taky? Fantazii se meze nekladou, můžete vymyslet cokoliv...

Když už jsme zmínili to hledání vajíček, co takhle po domě schovat kraslice nebo čokoládová vajíčka a když jí "dítko" najde, dostane od zajíčka odměnu? Ale trochu sladší než ta vajíčka, v podobě krásného sexu.

Dále si můžete nasadit ouška, připnout chlupatý ocásek na zadeček a jste roztomilý zajíček jak vyšitý! Za zajíčka se můžete převléci oba nebo jen jeden. Nutno podotknout, že ocásek zajíčka můžete sehnat například ve formě kalhotek, ale jestliže jste odvážnější, můžete využít i speciálnější nabídky, která není pro každého. Existují anální kolíky, které když si zasunete do análu, kouká vám jen roztomilý zadeček. Už při zasouvání si můžete užít trochu zábavy a s ním pak ještě více.

Polévání vodou

V některých krajích polévají ženy muže vodou jinde zase muži ženy. Můžete to propojit a užít si pěkný sex s mokrými těly nebo rovnou hupsnout do sprchy nebo do vany. Do vany pak můžete hodit i speciální "velikonoční" vajíčka, která vyšumí a provoní vodu i celou místnost nádhernou vůní.

Co byste řekli, kdyby vám takový roztomilý velikonoční zajíček ujídal vajíčka?

Vajíčka

Jak již bylo řečeno, s kraslicemi nebo čokoládovými vajíčky se dá užít spoustu legrace nebo spíše díky nim. Ale chtěli byste opravdové vajíčko, se kterým můžete zažít rozkoš? Vajíčka totiž nejsou jen klasická a čokoládová, ale i vibrační. Článek o nich pro vás chystáme, abyste věděli, co si na ty Velikonoce pěkného, tematického a hlavně i užitečného pořídit. 

Obměna pro hru zmíněnou dříve - poschovávejte vajíčka a když partner nějaké najde, budete si muset sundat vždy kousek oblečení, až vám nezbyde žádné... Pozor ale, aby zrovna v tu chvíli nepřišli koledníci!

Čokoláda

Velikonoce doslova překypují čokoládou - tu čokolové vajíčko, tam zase čokoládový zajíček... Ale čokoládové odměny nemusí být pouze v těchto známých tvarech. Sežeňte místo vajíček trochu erotičtější motivy, třeba takový čokoládový penis nebo čokoládová prsa, nebo rovnou celé ženské nebo mužské nahé čokoládové tělo? Vše tohle seženete a věřte, že váš partner bude pěkně koukat. A nakonec si i pochutná. Navíc má čokoláda afrodiziální účinky, takže výsledek je jasný...

Aby té čokolády nebylo málo, můžete si pořídit ještě čokoládu na erotické hrátky, roztavíte ji a použijete na místa dle vašeho uvážení.

Žádné hádky, žádný stres

Stejně jako o Vánocích, i o Velikonocích některé ženy prožívají stres z toho všeho vaření vajíček, velikonoční výzdoby a pečení beránků. O nic nejde, vše chce jen dobrý plán, aby se všechno dalo stihnout i bez nestíhání a následného stresu, který si většinou člověk vylije na svém partnerovi. Ve dvou se to lépe táhne, proto zkuste zapojit do těchto tradičích velikonočních příprav i svého partnera, možná mezitím stihnete i rychlovku a bude se vám pak mohem lépe pracovat. Velikonoce nám nabízí mnohem víc času, kdy máme jeden čas na druhého, tak toho musíme využít v každé chvilce.

Po náročném dni příprav je čas si trochu oddechnout a užít si s partnerem pěkné romantické chvilky. Otevřete lahev vína, zapalte svíčky a užívejte si to, že nemusíte nic dělat a nemusíte ani vstávat zítra do práce. 

Vlastní tradice

Zároveň při tom všem si můžete s partnerem vytvořit svou vlastní tradici, kterou budete opakovat každé Velikonoce. Možná vás natolik zaujme jeden z výše zmíněných nápadů, že bude vaši tradici představovat on. Nebo si můžete zkusit namíchat svůj vlastní velikonoční drink. V tom případě si ale nezapomeňte uchovat recept na další rok a především nemíchejte moc věcí dohromady, aby váš vzniklý drink neměl neblahé vedlejší účinky. A těmi teď nemyslíme opilost...

Pokud teprve hledáte někoho, s kým byste mohli strávit Velikonoce, určitě stojí za to zkusit někoho najít. Jestliže si představujete Velikonoce spíše v erotickém duchu, navštivte erotickou seznamku. Dáváte-li ale přednost romantice a většímu sblížení, navštivte online seznamku.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.