Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Španělské mušky

9.březen 2017
Španělské mušky

Je to jedno z nejoblíbenějších afrodiziak k povzbuzení sexuálního vzrušení na českém trhu. Jedná se o kapky, které jsou určené jak pro ženy, tak pro muže. A jak se projevují jejich účinky?

Španělské mušky spadají pod afrodiziaka, o kterých si na našich stránkách budete ještě moci určitě přečíst všechny zajímavosti. Toto afrodiziakum je známé už od středověku, kdy se získávalo z hmyzu, a to z Puchýřníka lékařského, který se hojně vyskytuje ve Španělsku a má smaragdově zelenou barvu. Nalezli byste ho na jasanech, šeřících a ptačím zobu. Tento hmyz má v sobě jed kantaridin, který vyvolává podráždění močového měchýře s močovou trubicí, zvyšuje prokrvení a dráždí v oblasti genitálií. Po odborné stránce je nazýváme Lytta vesicatoria. Brouka stačilo pouze rozdrtit  a prášek z něho už sloužil jako silné afrodiziakum. V dnešních španělských muškách se tento jed i nadále v malém množství nachází, ale jedná se o ten synteticky vyráběný. Efekt a účinky jsou stejné jako u přírodního produktu, jehož sehnání je více zdlouhavé a náročné. Kapky s tímto jedem dříve i zabíjely. Španělskými muškami byl náhodně otráven vůdce Simón Bolívar. A známý je také případ Arthura Kendricka Forda, který byl odsouzen k mnoha rokům ve vězení kvůli úmrtí dvou žen, kterým nabídl bonbóny obsahující kantaridin. Prý to bylo neúmyslné. Jak se ale tedy tato látka dostala do sladké pochotky jeho milenek? Skutečné španělské mušky jsou dnes již zakázány pro dobro zákazníků.

Základem dnešních španělských mušek je kromě výtažků z bylinek také aminokyselina arginin, která zlepšuje sexuální prožitek. Mohou být také okořeněny alkaloidem yohimbinem. Tato látka přenáší oxid dusíku, který prokrvuje pohlavní orgány žen i mužů. Člověk má pak větší chuť na sex. Výsledkem jeho působení u mužů je lepší a pevnější erekce, větší tvorba spermií a zvýšení sexuální chuti. Na ženy působí lepším prokrvením pohlavních orgánů, zvyšuje vzrušivost a chuť na sex. Těhotné a kojící ženy by se španělským muškám měly vyvarovat. Španělské mušky se kupují v tekuté formě jako kapky, ale když budete mtí štěstí, seženete i ty ve formě krému. Jedná se většinou o 30-40 ml tubu. Krém si vmasírujete do pokožky v dostatečném množství a na výsledek nebudete dlouho čekat. Je také určen jak ženám, tak mužům.

Znásilnění španělskými muškami

Je to možné? Podle soudu, zákonů a zkušeností některých lidí, ano. V případě, že někomu podáte španělské mušky potají a ne po vzájemné dohodě, můžete na to těžce dojet. Dáme si příklad. Když se dostavíte na rozjetý večírek a rozhodnete se pro jednu šťabajznu, kterou budete chtít sbalit, ale nebudete si věřit. Nakapete jí do pití mušky, zapracujete, ona po vás začne toužit a skončíte v posteli. Ráno si uvědomí, že by s nikým jako vy nikdy sex neměla a začne se pídit a vše odhalí. Pokud bude její právník šikovný a prokáže, že šlo o znásilnění, tak se pěkně zpotíte. Poškozená se na vás otočí s tím, že nebyla schopna zhodnotit situaci díky látce, která jí byla podána proti její vůli. Taková žena musí jít vše nahlásit na policii, musí odevzdat k prozkoumání vzorek své krve a moči. Znalec potom posoudí, zda z látek, které moč a krev obsahuje, mohl tento stav nastat. Pokud zjistí, že ano, pak budete obviněn ze znásilnění a možná ještě z trestného činu ublížení na zdraví.

Alena Kolářová (kriminalistka): "Znásilnění se dopustí ten, kdo přivede druhou osobu do stavu bezbrannosti a tento stav zneužije k souloži."

Pro toto afrodiziakum se vydejte do sexshopů, protože i přesto, že je velice oblíbené a někde v textu na etiketě můžete najít slovo "lékařský", tak v lékárnách ho bohužel neseženete. Pokud už přece jen lékarny nějaké druhy španělských mušek naskladní a prodávají, pak se ale určitě bude jednat pouze o omezený výběr. Sexshopy vám nabídnou více druhů v různých cenových relacích, což jistě oceníte. Cena se potom odvíjí od značky a od velikosti balení. Na zvláštně levné kousky si dávejte pozor, sice byste mohli ušetřit peníze ve svojí peněžence, ale výsledek, na který budete čekat by se vůbec nemusel objevit, nebo jen v malé míře. Za kvalitu se prostě připlácí. A pokud už podáváte svému miláčkovi elixír lásky, tak pak je normální očekávat nevídané věci.

Španělské muškyŠpanělské muškyMuškyŠpanělské muškyŠpanělské muškyŠpanělské mušky

Na svá očekávání ale dejte pozor. Protože tuto sexuální extázi musíte maličko podpořit, aby dobře fungovala. Určitě nefungují tak, že je svému středobodu sexuální touhy nakapete pod jazyk nebo do pití a stane se z něj nezkrotné sexuchtivé zvíře nebo sexuální maniak, který nebude k udržení. Musíte k nim ještě maličko přidat. A přidávat by se měly například sexuální narážky, lechtivé konverzace, příjmené prostředí, uvolněná atmosféra, atd. Tyto věci a situace přinesou lehké sexuální vzrušení a kapky pak své dílo dokonají tím, že ho podpoří a umocní.

Setkáte se i s názorem, že mušky působí na tzv. placebo efektu, což znamená, že cítíte vzrušení po pozření kapek už jen proto, že jste je požili. Jedná se o vsugerovaný pocit. Tak ale zase asi lepší nějaký než žádný. Vždyť pokud se dostaví chtíč a orgasmus, tak je jedno proč.

Radim Uzel: "Při testování afrodisiak nemáte nikdy stoprocentně zaručeno, že nezapůsobí placebo efekt, tedy že nezaúčinkuje jen pouhý fakt, že víte, co jste právě pozřeli."

Cobeco Extra STRONG

Mrkneme se zase přímo na jednu lahvičku španělských mušek, abyste měli jednodušší výběr k navození správné atmosféry k divokému milování. Mušky Cobeco Extra Strong od holandského výrobce nejsou vůbec nijak cítit a nemají zároveň ani žádnou barvu, jsou čiré. V balení a množství 30ml by vám měly dlouho vydržet. Na každého každý druh mušek působí jinak, ale zrovna na tyto naleznete pěkné recenze. Určitě byste od takového afrodiziaka neměli očekávat vyřešení problému v sexu. Jsou jen takovým malým pomocníkem.

Španělské mušky v akci

Dejte pozor na dávkování. Maximální doporučená dávka pro požití je stanovena na 28 kapek za jeden den (24 hodin). Kapky můžete aplikovat buď přímo pod jazyk nebo si je dát do nějakého nápoje. Při požití souběžně s nápojem můžete dávku zdvojnásobit. Jedna dávka by měla být 2 ml, což je v rozmezí asi 10 až 14 kapek. Taková dávka obsahuje 27 mg vody, 10 mg L-Argininu, kyselinu L-askorbovou a konzervanty Sodium Benzonate a Potassium Sorbate.

Španělské mušky Cobeco

Jaruška: "Jsem s nimi docela spokojená, na přítelovi jsem si okamžitě všimla že to působí :D A na mě se to pak také dostavilo, rozhodně doporučuji je vyzkoušet."

Predyman: "Super zážitek, dívat se na svou přítelkyni jak prosí o sex. Měla po tom lepší prožitek, celkové si to více užívala, myslel jsem že to více nejde, ale překvapilo mě to. Můžu jen doporučit, buď pro oba, nebo pro tajné experimenty. Pořád přemýšlím, jestli ji to ukázat, nebo to stále mít v tajnosti a sledovat jak prosí."

Alpa: "Bohužel jsme s přítelkyní nic necítili. Určité očekávání bylo, ale že neucítíme ani jeden vůbec nic, jsme opravdu nečekali."

Na internetu určitě naleznete někoho, kdo je s váma rád vyzkouší, ať to bude muž nebo žena.

Zdroj: http://www.ruzovyslon.cz

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.