Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexuální zážitky s překvapením

29.srpen 2017
Sexuální zážitky s překvapením

Už se vám někdy stalo něco, co jste opravdu nečekali? Určitě ano. A v sexu? Nejednoho takové věci vyvedou z míry natolik, že třeba i ztratí kontrolu nad svým chováním. Zažili jste někdy něco podobného jako těchto 13 lidí?

Takovéto překvapení během sexu se vám může stát a ani nevíte jak. Můžete mít nového partnera, kterého ještě úplně dobře neznáte, ale můžete být se svým partnerem třeba 10 let a stejně vás dokáže po sexuální stránce pořádně překvapit. Je pravda, že sex by neměl být stereotypní a neměli byste se u něj nudit, takže nějaké to překvapeníčko sem tam nemusí být na škodu. Jen svému partnerovi nepřivoďte infarkt. Je rozdíl, když někoho překvapíte něčím, co má rád a udělá mu to radost, například pěkným spodním prádlem, a když na něj vybalíte něco extrémního. Nemusí se ani jednat o nějaké extrémnosti, spíše o ten moment překvapení. 

Zde vám přinášíme příběhy 13 lidí, kteří nějaké sexuální překvapení zažili. Varujme ale dopředu, že ne všechna ta překvapení jsou pěkná.

Twin Peaks (dva vrcholky)

Byla jsem na jedné párty a byl tam i muž, se kterým jsem si kdysi užila pěkný sex na jednu noc. Když jsem ho poprvé potkala, byly jsme oba na víkend pryč a užili jsme si sex. To ráno po prosexované noci jsem do něj narazila v hotelovém lobby - alespoň jsem si tedy myslela, že to byl on - ale jak se ukázalo, měl identické dvojče. Oba byli naprosto úžasní. No, takže jsem byla na té párty a oni oba tam byli také. Alkohol tekl proudem a oni trochu vtipkovali a navrhli trojku. Netrvalo zas tak dlouho a stalo se to realitou. Neměla jsem šanci je od sebe odlišit až do té doby, než jsem jim sundala trenky. Byli totiž identičtí úplně ve všem, kromě jedné "věci". To mě celkem překvapilo.

Nevítané překvapení

Spal jsem s jednou pěknou, milou Irkou. Když jsme skončili, vytáhl jsem ho a zjistil jsem, že na něm nemám kondom. Že musel zůstat uvnitř. Tak jsem se rozhodl, že ho vylovím. Zatímco jsem se ho snažil z ní dostat, povídali jsme si trochu a taky jsem jí začal těma rukama trochu dráždit, aby se znovu udělala. Stalo se ale něco, co jsem opravdu neočekával. K mé hrůze jsem v ní našel další kondom! A ne, mně nepatřil.

Tohle nechcete zažít

Už jsem se nějakou dobu stýskala s klukem, který se mi líbil. Jednou u mě spal a já jsem se uprostřed noci probudila. Nebyl v posteli, mžouravě jsem tedy pohlédla po pokoji a našla jsem ho, jak močí na mojí stereo věž! Byl náměsíčný a myslel si, že je to záchod! To zděšení, než jsem zjistila, co se děje, asi nikdy nedostanu z hlavy.

Hledač náznaků

Ne jednou, naopak mnohokrát, jsem měla sex s kluky jen proto, abych po něm mohla jít do jejich koupelny a zjistit, zda mají nějakou přítelkyni. Většinou jsem zjistila, že ji zjevně mají, pokud tedy nemají rádi růžové strojky na holení.

Zvláštní úchylka

Chodila jsem s jedním chlápkem a zrovna, když to začlo být jednou vzrušující, olízl mi podpaží. Trochu mě to vyvedlo z míry, ale myslela jsem si, že to byla nějaká nehoda. Pak mi ale začal olizovat i škrábanec na kolenu, pak se znovu vrátil k podpaží a totálně se tomu oddal. Nejsem sice žádný expert na erotogenní zóny, ale tohle mi opravdu nebylo vůbec příjemné.

Dobře mířené

Jednou jsem se sám sobě udělal na svůj obličej. 

Někdy objevíte něco, co nečekáte...

Neupřednostňujte sex před nemocným dítětem

Bylo mi 17 a chodila jsem s klukem, kterému jsme jednou společně hlídali desetiletého bratra. Byl zrovna nemocný a tak jsme ho posadili před televizi, ať se kouká na DVD. Mezitím jsme se rozhodli uskutečnit náš plán a ten byl vyspat se spolu v každé místnosti v domě. Většinu rána jsme strávili argumentováním, zda jsou skříně brány jako pokoj nebo ne. Dospěli jsme k názoru, že pokud budeme v té skříni zavření a budeme si tam moci stoupnout, tak je to v podstatě pokoj. Abychom si potvrdili, zda s tím tedy souhlasit, vybrali jsme si skříň v přízemí a začli jsme dovádět. Pak se ale začali zvenčí ozývat dávivé zvuky, následně jeho malý bratr otevřel tu skříň a všude se pozvracel. Skvělé překvápko.

Realita může být nebezpečná

Měla jsem úplně normální sex s klukem, kterého jsem poznala v baru. Zničehonic ale mě drsně otočil a kousnul mě do zadku! Měla jsem tam modřinu ještě týden po tom.

Němci to mají asi nastaveno jinak

Není to sice úplně zážitek ze sexu, ale i tak mě to překvapilo tak, že si to snad ani nedovedete představit. Jednou jsem v baru potkala německého fotbalistu Premier League. Koupil mi drink. Když jsem se pro něj natahovala, on se mi snažil strčit prst do mého zadku. Říkal, že je to úplně normální a že jsem měla přehnanou reakci. No nemyslím si.

Nezvaný host

Jednou jsem po sexu usnul, nicméně po nějaké době jsem se opět probudil, protože jsem byl doslova vytlačený z postele - nebylo tam už žádné místo, ačkoliv postel je velká dost. Podíval jsem se tedy a viděl jsem, jak je ke mně namáčknutá má přítelkyně a hned vedle ní se roztahuje moje spolubydlící, která vypadá, že má opravdu pohodlíčko. Byla náměsíčná a nějak se dostala do naší postele.

Au

Tak jsem si to rozdával s jednou holkou a ta najednou spadla z postele. Trochu si stěžovala, ale i přesto jsme pokračovali dál. Nakonec se ukázalo, že si zlomila kotník!

Jen si trochu zdřímnul...?

Už nějakou dobu jsem se stýskala s jedním klukem z Tinderu a rozhodli jsme se, že pátek by mohla být naše "Velká noc". Byla jsem nadšená a vzrušená, ale ani ne po deseti minutách omdlel. Protože jsem byla nahoře, měla jsem super šanci k tomu, abych ho trochu propleskla, ale nic to s ním nedělalo. Pak mi došlo, že by něco asi mohlo být opravdu špatně, že pravděpodobně asi jenom neusnul a ze rtů mi zmizel smích. Nechtěla jsem hned otravovat jeho spolubydlící, co kdyby jen opravdu spal, ještě navíc, když jsem je nikdy neviděla. Místo toho jsem zavolala na číslo veřejné zdravotnické linky. To, co následovalo, bylo příšerně trapné. Konverzace se točila okolo otázek na partnerovu sexuální historii, kterou jsem samozřejmě neznala. Řekli mi, že bych ho měla odvézt na pohotovost. Ne, takhle jsem si naší "Velkou sexy noc" opravdu nepředstavovala.

Extrémní extrém

Jako spoustu "dobrých" příběhů, i tenhle začíná seznámením na Tinderu. Souhlasila jsem, že se s Richem setkám v úterý večer po práci. Během první hodiny na sebe prozradil, že trpí bipolární poruchou. Zvláštní to říkat takhle na prvním rande, ale cenila jsem si jeho upřímnosti. Během další půlhodiny prozradil, že je bisexuální, prý od doby, kdy byl v námořnictvu. Opět jsem si řekla "fajn". O další dvě hodiny později zkoušel zjistit, jak jsem na tom s drogami. Jsem velmi otevřená všemu možnému, ale asi bych nevolala nikomu, aby mi přivezl 2 gramy koksu uprostřed úterní noci. On byl pěkně sjetý a já jsem si mezitím dala dalších pár drinků. Pak další bomba - měl rád BDSM, a to hodně. Ukázal mi fotky svého vybavení, které má doma (resp. v jeho sexuálním doupěti). Tou dobou už jsem byla pěkně opilá a všechno mi to připadalo hrozně vtipné. Bylo toho trochu moc na první rande o úterní noci. Byl extrémní snad úplně ve všem a to se mi tak nějak líbilo - nebo alespoň to, jak to všechno beze studu přiznal. Na konci schůzky jsem nakonec souhlasila a vzala jsem si ho domů, kde mě tak mlátil svým páskem přes zadek, že jsem si dva dny nemohla sednout. Byla jsem zvědavá a v tu chvíli se mi to i líbilo, ale nemyslím si, že ho někdy brzy navštívím v jeho sexuálním doupěti.

Stala se vám také někdy sexuální příhoda, která vás překvapila? Zasmějte se těmto zážitkům s uživateli na sex seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.