Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex v autě

25.říjen 2017
Sex v autě

Sex v autě - zkoušeli jste? Co je na něm nejlepší a co naopak nejhorší? Co z toho převažuje? Proč lidé sex v autě vůbec mají? Odpovědi na tyto a další otázky nalezněte ve článku.

Sex v autě není v dnešní době žádnou výjimkou. Auto vlastní skoro každý. Zatímco ale pro někoho se to dá nazvat až rutinou nebo pravidelnou záležitostí, pro někoho sex v autě znamená experimentování a zkoušení nových věcí. Ať tak nebo tak, mezi lidmi je sex v autě celkem oblíbený, ať už to člověka vzrušuje anebo to dělá z praktických důvodů. 

Každé období je vhodné

Zatímco na sex v přírodě už je teď na konci října dost pozdě a riskovali byste minimálně nachlazení, sex v autě vám umožní užívat si i mimo domov, aniž byste přitom mrzli. A to v podstatě i v zimě, když si pořádně zatopíte, i když člověk se zahřeje pěkně i při sexu samotném. V létě je pak asi lepší preferovat přírodu samotnou, protože ve vyhřátém autě se člověk pořádně zapotí. Pokud tedy nechcete použít klimatizaci... 

Kde zaparkovat?

Samozřejmě asi nebude nejlepší nápad zaparkovat v centru města a tak si to začít rozdávat. Většinou se účelově jezdí někam k lesu nebo k polní cestě, kde je nejpravděpodobnější, že nikoho nepotkáte. Někteří parkují na odstavných parkovištích podél silnic, to ovšem také nemůžeme doporučit, protože to není úplně nenápadné. I když jste třeba exhibicionisté a trochu i toužíte po tom, aby vás někdo viděl, bude lepší auto zaparkovat někde mimo civilizaci. V autě si užívejte spíše v noci než ve dne.

Někteří pak také rádi provozují orální sex nebo manuální uspokojování řidiče při řízení. Před tím ale musíme varovat, není to úplně bezpečné, ale to asi napadne každého. Je rozdíl mezi lehkým škádlením po cestě, aby se pak váš milenec těšil, až na to hupsnete doma, a mezi naplno rozjetým orálním sexem uprostřed dálnice.

Co na to studie?

Tento stoupající trend sexování v autě přiměl tým vědců z University of South Dakota proměnit tuto fascinaci do skutečné studie s velmi specifickým zaměřením: Prozkoumali lidi, kteří si to s někým už rozdávali v autě. Výsledky studie byly publikovány v časopise The Journal of Sex Research. 

Pro studii vědci provedli anonymní průzkum vysokoškolských studentů - 195 mužů a 511 žen. Přibližně 60 % z nich (61 % mužů a 59,5 % žen) říkalo, že již někdy sex v zaparkovaném autě měli - a z toho 14 % uvedlo, že takhle ztratili své panenství/panictví. 

Jak se dá předpokládat, tak v autě mohou mít sex buď páry, které jsou spolu v nějakém vážnějším vztahu, nebo lidé, kteří si chtějí užít nezávazný sex. Studie ukázala, že 56,9 % lidí, kteří si v autě užívali, byli ve vážném vztahu, ale nebydleli spolu. Je logické, že právě toto byla většina lidí, protože když spolu dva už bydlí, většinou si sex užívají kdekoliv doma a v autě spíše jednou za čas pro zpestření. Zatímco když se dva nacházejí teprve na počátku vztahu a například bydlí na koleji nebo v bytě se spolubydlícími nebo rodinou, nemají v podstatě moc možností. 

Podle většinových odpovědí jejich užívání si v autě vypadalo konkrétně asi takto: sex na zadních sedadlech (63,4 %) ve standardním autě (56,4 %) zaparkovaném na venkově (56 %). A co akt samotný nejčastěji zahrnoval? 84,6 % lidí uvedlo, že došlo k sexuálním styku. 57,5 % se dotýkalo intimních míst druhého člověka. Pouze 58,2 % použilo kondom. Asi měli celkem štěstí, protože pouze méně než 1 % z toho nakonec vyšlo s nějakou pohlavně přenosnou infekcí nebo těhotenstvím. 

Vědci dále udávají, že navzdory značnému diskomfortu, nárazům těla a riziku, že mohou být chyceni při činu, většina lidí (a to muži i ženy) hodnotí tuto zkušenost jako pozitivní a romantickou. Ta horší věc je, že studie také ukázala, že 2,5 % mužů a 4,3 % žen byli k tomuto zážitku sexuálně přinuceni. 

Příští studie se bude týkat aut, která budou zaparkovaná v městském prostředí. Takže až vás při tom někdo načapá, řekněte, že to děláte v zájmu vědy.

Chcete to zkusit v autě? Počítejte ale s určitými výhodami

Nejhorší věci na sexu v autě

Omezený prostor

Jen opravdu velmi ohební jogíni dosáhnou v autě při sexu nějakého pohodlí. Jinak nemáte šanci. Tedy pokud nemáte aspoň karavan.

Vysoká šance, že vás někdo chytí při činu

Jak jsme již psali výše, někoho to může vzrušovat, ale většinu lidí to spíše děsí a berou to jako negativní stránku. Navíc nejsou to jen obyčejní kolemjdoucí lidé, kteří vás mohou zahlédnout. Policisté rádi takovéto situace vyhledávají a vyruší vás v tom nejlepším. No, musí přece prošetřit, jestli vás tam někdo nevraždí, že?

Mnoho věcí, o které se můžete uhodit

A to do mnoha různých částí těla. Nejméně to asi oceníte v intimních partiích, když budete nešikovní. Taková brňavka ale taky není sranda a rozhodně to nepovzbudí sexy atmosféru

Hrozící větší zranění

To, že se uhodíte do nějaké části těla, se dá ještě přežít a za chvíli bolest odezní. Ale když například pojedete, budete dělat během jízdy nějaké nepřístojnosti (spíše asi někdo vám), tak je jednoduché nepřemýšlet o tom, jak nebezpečné by mohlo být vyndat ruku z okna. A tak to uděláte. A pak dopadnete jako ta mladá žena, která se takto na dovolené zachytila za něco, co jí doslova vytáhlo za jízdy z auta a na následky zranění zemřela. Je pravda, že ta tedy neřídila. U řízení by vám to asi "jen" utrhlo ruku.

Dopravní nehoda

Když už jsme u toho užívání si za jízdy... Může se vám stát opravdu mnoho věcí a jedna z nejpravděpodobnějích je právě dopravní nehoda, při které sebe nebo někoho jiného můžete zranit nebo usmrtit. V tom lepším případě to odnese jen auto, ale i to je celkem dost peněz, že ano? Tak pokud sebe, partera i své auto máte rádi, tak raději nejdřív zastavte. Chápeme, že krev se v takových chvílích nahrne úplně jinam než do mozku, ale sedíte v autě a tam musíte přemýšlet.

Nebudete se moci soustředit

A teď už nemyslíme na jízdu, nýbrž na akt samotný. I když jste totiž sami někde v lese, díky diskomfortu to není zkrátka ono. Navíc, stejně i tak budete mít jedno ucho nastražené pro náhodné kolemjdoucí, sériové vrahy nebo i zvěř - podle toho, kde jste zastavili. Na muže to možná nebude mít zas až takový vliv, ale většina žen potřebuje k dosažení orgasmu nějaký komfort - psychický i fyzický.

Experimentování ano, ale...

Pro někoho, kdo si sex užívá výhradně v posteli u sebe doma, může opravdu sex v autě představovat experimentování v sexuální oblasti a to je správně. Nicméně je na výběr pouze omezený počet základních poloh, takže s tím asi experimentovat moc nepůjde.

Výhody sexu v autě

Samozřejmě výhod je také několik, ale pro "běžné" páry to představuje především zpestření jejich sexuálního života. Pro některé se dá ale sex v autě nazvat i skoro jako nutnost, již jsme zmínili lidi, kteří to spolu myslí vážně, ale nemají jiný prostor, kde by si spou mohli užívat. Auto je ale také oblíbenou "destinací" na sex také pro záletníky. Hotely jsou drahé a ne vždy navíc mají záletníci nějakou stálou milenku/milence. Takže auto pro ně představuje tu nejlepší možnost. Mohou si zajet, jak daleko chtějí, kde nepotkají nikoho známého, asi je to každému jasné.

Už jste zkoušeli sex v autě? Pokud ne, můžete se s někým domluvit na sex seznamce na nezávazné "zkoušce". 

[Lil]

Zdroj:

http://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/00224499.2016.1221881

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.