Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak nejjednodušeji ukončit nudu v posteli

22.říjen 2017
Jak nejjednodušeji ukončit nudu v posteli

Mnoho párů se potýká s tím, že jejich společný sexuální život upadá. A důvod? Sex je pořád stejný, nebaví je to, někteří ho dokonce označují za nudný... Jak se s tím vypořádat?

Není už čas, abyste přestali obviňovat partnera nebo nějaké náhlé okolnosti, že jsou zodpovědné za úpadek vašeho sexuální života a/nebo štěstí? Pravdou je, že většina z nás nevědomky sabotuje svoje vlastní potěšení tím, že se zaměřujeme na to, co nemáme nebo čeho chceme víc. Když jste single, toužíte po tom, abyste už byli s někým ve vztahu, užívali si s ním a milovali se. Když se vám to splní a už nějakou tu dobu ve vztahu jste, zase začnete toužit buď po tom být svobodný nebo po jiném partnerovi. 

Je to lidská přirozenost. Někdo by mohl říct bohužel. Protože nám to občas pěkně komplikuje život, jsme sami ze sebe zmatení a nevíme, co vlastně chceme. Je to dáno biologicky, že si všímáme především toho negativního, ačkoliv se zrovna dějí nějaké pozitivní věci. Jak často si sami zkreslujete realitu tím, že si říkáte, co by mohlo být lepší, místo toho, abyste si užívali právě tu krásu té reality a přemýšleli nad tím, jaká příležitost to pro vás je? 

Zkuste si doplnit následující větu: "Přestanu být sexuálně vzrušený/á, když začnu přemýšlet o ________." Popřemýšlejte nad tím a sami uvidíte, co právě ve vašem sexuálním životě dělá tu neplechu. Někdy je to obtížnější, než se na první pohled může zdát. Teď je ten nejlepší čas, kdy byste měli zlešpit svůj intimní život a my vám poradíme, jak na to.

Sněte svůj sen

Představte si svůj nejlepší život. Jaká je vaše vlastní jedinečná a osobní vize sexu a života, který chcete? Udělejte si chvilku času, zapněte fantazii na plné obrátky a přemýšlejte nad tímto tématem. Může zahrnovat opravdu mnoho různých aspektů, konkrétních situací... Od toho, jak se poznáte, jak vás pozve k sobě domů, k tomu, co budete následně dělat. Jaké praktiky a polohy vyzkoušíte, při jakých dosáhnete orgasmu a to všechno proto, že si to všechno zasloužíte. Při tomto fantazírování se nemusíte cítit provinile, od toho fantazie je - můžete se cítit volní jako ptáci, představovat si, cokoliv vás napadne. 

Uvědomujte si to

Dávejte si pozor. Kdykoliv si všimnete negativní myšlenky nebo pocitu, připuste si to a nechte to být. Obzvláště připustit si některé věci může být velmi náročné. Hned raději přesměrujte svou pozornost na několik věcí, které jsou v tomto okamžiku pozitivní, pravdivé a reálné. Jak se často říká - někdo vidí sklenici z poloviny prázdnou a jiný z poloviny plnou, přesně takto to funguje ve všem, sex nevyjímaje. Když přivede svou pozornost na pozitivní věci, budete mít více energie a budete ji šířit i okolo sebe. To vše je součástí procesu poznávání nových zážitků, které byste rádi prožili. A také v podstatě poznávání sám sebe. 

Váš sexuální život nemusí být nudný!

Doplňte tuto větu: "Vzruší mě, když ________."

Přemýšleli jste vůbec nad tím, co vás vlastně dokáže vzrušit? Vy hrajete v této otázce hlavní roli, protože jen vy víte (nebo na to teprve přijdete, pokud to ještě nevíte), čemu byste měli dát prostor, čemu věnovat více své pozornosti. Často si myslíme, že je to právě náš partner, který by nás měl vzrušovat a především by on měl vědět, co nás vzruší. To je na jednu stranu pravda, ale především byste to měli být vy, kdo si bude stoprocentně jistý tím, co vám dělá dobře. Navíc pak můžete sami více ovlivnit, co se bude při intimnostech odehrávat. Takto by to mělo fungovat i naopak, i váš partner by si měl uvědomit, co ho vzrušuje a co chce, abyste dělali, jak ho uspokojovali. Až budete takto spolupracovat, budete o mnoho šťastnější.

Osvobozující pravdou je, že toho existuje tolik, co můžete dělat, abyste se otevřeli, vzrušili a zažili zážitky, které opravdu chcete, jak v sexu, tak v životě, že o tom můžete přemýšlet v podstatě pořád.

Vezměte věci do vlastních rukou

Když už se konečně zbavíte svého zlozvyku, kdy jste se neustále zaměřovali pouze na negativa - na to, čím vás váš partner neuspokojoval nebo dělal něco, co se vám nelíbilo - můžete převzít kontrolu a vzít věci do svých rukou. Důležitým bodem je komunikace s partnerem, řekněte mu, na co jste přišli, když jste přemýšleli o tom, co vás ve skutečnosti vzrušuje. Možná bude chvíli trochu zmatený, ale když uvidí, že to přináší své ovoce, bude určitě nadšený. 

Uvědomit si, co opravdu chcete a co vás vzrušuje, neplatí pouze pro lidi, kteří jsou se svým partnerem v dlouhodobém vztahu a v posteli zažívají stereotyp. Hodí se to naprosto všem, aby měli jasno ve svém životě a nemuseli čelit trapné situaci, kdy se nějaký budoucí partner zeptá právě na tuto oblast. Někdy je ale potřeba si některé věci vyzkoušet v praxi, abyste věděli, zda vás opravdu vzruší. Pokud máte partnera, hurá do zkoušení, život je krátký a co když je to zrovna to, co vám v něm chybělo? Jestliže partnera nemáte a tudíž ani nemáte, s kým byste si nové věci mohli vyzkoušet, zaregistrujte se na sex sezamku a najděte si takového partnera, který bude ochotný s vámi zkusit cokoliv. Navíc není vyloučeno, že z toho třeba jednou nebude i nějaký ten dlouhodobý vztah a měli byste to o to jednodušší, že už byste věděli, co se vám líbí a co ne.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.