Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Chyby, které dělají ženy při sexu

6.srpen 2017
Chyby, které dělají ženy při sexu

Ženy i muži občas zažijí ten moment, kdy se sami sebe zeptají "Počkej, dělám to správně?" nebo "Líbí se mu/jí to, co dělám?" Pochybují o sobě a mnohdy to i způsobuje další problémy. Ale ženy už se nemusí bát, protože samotní muži se svěřili s chybami, které ženy při sexu dělají! Stačí si na ně jen dát pozor.

Minule jsme se věnovali některým chybám, které dělají v posteli muži. Tento článek se jmenoval 5 největších chyb, které dělají muži při sexu. Slíbili jsme, že budou na řadě ženy a naše přání plníme! Vzali jsme si tedy do parády sexuální chyby žen, které nám představili sami muži a musíme říct, že ti se s tím opravdu nepářou! Na druhou stranu, jako žena s nimi musím skoro ve všem souhlasit. Takové my ženy zkrátka jsme. Nicméně můžeme s tím něco udělat a vzhledem k tomu, že rády děláme muže šťastné...

Nikdo se nenarodil všeznalý, a proto není divu, že jsou ženy na pochybách, zda by měly udělat to a nebo raději tamto. Mají to tak nějak od přírody více dané než muži, kteří o sobě sice většinou pochybují na nějakou milisekundu, ale pak jsou schopni tuto myšlenku zatlačit někam hluboko do své mysli. Nezáleží na tom, jak dlouho s daným mužem ženy jsou, nikdy o něm nemohou vědět úplně všechno. Nejlépe svůj sexuální život upevníte otevřenou komunikací o intimnostech. Klidně se jeden druhého zeptejte, co mu na vás vadí. Jestliže ale splňujete některé z dalších bodů, měly byste se zamyslet a pokusit se s tím něco udělat.

Ženy, nechcete, aby si o vás muž myslel, že jste v posteli nudné? Rozhodně tedy nedělejte tyto chyby:

Nosíte do postele pyžamo nebo tepláky

Vím, že pohodlné oblečení pro všechny představuje to nejlepší oblečení. Každá se těší na to, až přijde po celém dni z práce a bude se moci konečně převléknout do pohodlných tepláků, vytahaného trička nebo rovnou do pyžama. Bohužel, pohodlné oblečení není většinou to, které muže rozpálí.

Muži si neustále stěžují, že jakmile je žena ve vztahu (nebo v manželství), přestane se snažit. Sexy spodní prádlo zmizí a nahradí ho jakékoliv jiné pohodlné oblečení. Takže jestliže chcete atmosféru ve vaší ložnici trochu nažhavit nebo udělat více romantickou, zahoďte toto pohodlné oblečení (alespoň někdy) a oblečte si něco, co vašeho muže vzruší.

Nikdy neuděláte první krok

Jednodušší to už snad ani být nemůže: Muži milují, když jste to vy, kdo udělá první krok a dá najevo, že chce sex. I muži se potřebují cítit chtění. A nejlepší způsob, jak ukázat muži, že ho opravdu chcete? Začněte sex. Převezměte kontrolu a zaveďte vašeho partnera do postele!

Dáváte moc rozkazů

Sex není o tom, abyste někoho ovládaly (tedy pokud si to partner vyloženě nepřeje). Muži nechtějí slyšet seznam instrukcí, které by měli dodržovat. Klidně řekněte svému partnerovi, co se vám líbí a dělá vám dobře, ale nechtějte, aby se cítil zase jako by byl zpátky ve škole. Buďte pozitivní a otevřeně komunikujte s partnerem, řekněte mu, čím vás potěší a klidně ho i pochvalte.

Nejste sebevědomé

Zdravé sebevědomí je neskutečně sexy, to vám potvrdí každý chlap. Muži milují ženy, které jsou si po celou dobu jisté samy sebou. Být hrdá na své tělo, především pak, když jste nahá, představuje jednu z nejvíce sexy věcí, které můžete udělat. Neskrývejte své křivky a ani nedokonalosti vašeho těla. Přijměte své tělo takové, jaké je.

Očekáváte, že muž udělá vše

Sex je aktivita, která potřebuje dva lidi, aby to bylo o něčem. Dva lidi, kteří se oba zapojí a ne, že žena nechá vše na muži. Ženy by měly být aktivní, mužům se to líbí, nikdo nechce v posteli prkno, které se nehýbe, neřekne ani slovo, nepřijde s nějakým nápadem... Také by měla žena chtít sama od sebe muže uspokojit, třeba orálně. Samozřejmě to samé platí i v opačném případě - i muž by měl chtít maximálně uspokojit svou partnerku bez toho, aniž by si o to musela vždy říkat. Sex je týmový sport!

Moc řešíte to, jak vypadáte

Stává se vám, že místo užívání si sexu spíše přemýšlíte nad tím, jak vypadáte, jestli byste raději neměly zhasnout světlo nebo si na sobě nechat oblečení? To je rozhodně špatně. Ukazujete tím totiž muži, že jste nejisté svým vlastním tělem. Jak již bylo řečeno, muži mají rádi sebevědomé ženy. Když si na sobě necháte všechno (nebo skoro všechno) oblečení, dáváte mu najevo, že máte co skrývat. To ale není pravda! Užívejte si tyto chvilky a nepřemýšlejte nad hloupostmi, které vás akorát vzdalují od potěšení.

Očekáváte, že vám bude muž číst myšlenky

Muži opravdu neumí číst vaše myšlenky, takže nebuďte naštvané, když neudělá něco, co byste rády, když mu samy ani neřeknete, co se vám vlastně líbí. Bylo již zmíněno, že komunikace je velmi důležitá, a to i v sexu. Nebojte se tedy svěřit se svými touhami a sny.

Některé ženy moc řeší svůj vzhled a nechtějí si proto sundat při sexu oblečení

Předstíráte orgasmus

Jestliže orgasmus předstíráte, ochuzujete tím jen sami sebe a ještě děláte z mužů blbce. Ano, v podstatě to tak je. Sex je o tom, abyste si ho užily, ale opravdu užily. Jestliže nemůžete orgasmu kvůli vašemu partnerovi dosáhnout, zkuste ho nějak lépe nasměrovat. Správní muži dokážou přijmout kritiku a navíc jim to umožňuje se stát lepšími v posteli.

Ztrácíte chuť na sex

Jakmile se nacházíte v dlouhodobém vztahu, ani se nenadějete a najednou zjistíte, že sex již není vaší prioritou. Možná jste moc unavené po celodenním shonu, možná jste se právě staly matkami nebo se necítíte moc dobře, protože jste na svých bocích zaznamenaly trochu tuku navíc. I přes to všechno si ale musíte uvědomit, že musíte sobě i svému partnerovi věnovat dostatek času. Pokud totiž odsunete váš milostný život na druhou kolej, může se vám to v budoucnosti nehezky projevit.

A které věci muže štvou? Čeho byste se měly dále vyvarovat? Samotní muži se nad touto otázkou zamysleli a zde jsou jejich odpovědi:

Jste moc potiché

"Není nic trapnějšího, než při sexu se ženou slyšet jenom vrzání postele a nic víc. Pokud se vám to, co děláme, líbí, tak to nějak dejte najevo a udělejte pořádný hluk!"

Nedotýkáte se jeho varlat

"Nezanedbávejte je. Hlaďte je, masírujte je a věnujte se jim i při kouření nebo deep throatu. Máme to rádi, tak se nestyďte."

Honíte příliš drsně

"Nemám tušení, proč si některé ženy myslí, že ho chceme během honění urvat. Musí to mít nějaký rytmus a nebýt příliš zběsilé. Také se nebojte si plivnout do dlaně nebo použít lubrikant."

Předpokládáte, že se všem mužům líbí to samé

"Jednou jsem spal s jednou holkou, která měla ráda, když si chlap hrál s jejíma bradavkama. Když jsme pak měli sex a řekl jsem, že už budu, ona se natáhla, aby mohla divoce štípat a točit moje bradavky. Od té doby jsem s ní nikdy nepromluvil a lhal bych, kdybych řekl, že to s tím nemá co dělat."

Používáte zuby

"Určitě jste to už slyšely milionkrát, ale stejně se najdou takové, které to dělají. Dávejte si pozor na to, kde a co dělají vaše zuby, když někomu kouříte. Fakt to zatraceně bolí."

Dáváte příliš hodně příliš brzy

"Nedávno mi jedna dívka honila a bylo to dobré... Až na to, že to začalo velmi rychlými pohyby zápěstí, hned se přidaly rty a jazyk. Když někomu honíte, vžijte se do toho a vemte to zlehka. Není to soutěž. Udělejte si pohodlí a věnujte se tomu po nějakou dobu."

Děláte cucfleky

"Sám nevěřím, že tohle říkám, ale vážně, ženy, nesnažte se nás označkovat. Poslední holka, se kterou jsem chodil, tohle dělala vždycky, když jsme měli sex a nevím, proč si myslela, že je to sexy. Když už, tak to spíš vypadá, že jste nejisté. To chcete, aby všichni viděli, že už nejsme k mání? Protože nevidím jediný jiný důvod, proč to dělat..."

Nutno ale podotknout, že některé zmíněné body platí i pro muže!

Možná se budeme opakovat, ale většina těchto chyb se dá vyřešit dostatečnou komunikací o intimních záležitostech. Jestliže dáme svému partnerovi vědět, co nám vadí nebo co se nám naopak líbí, můžeme předejít spoustě věcem, včetně krachu vašeho společného sexuálního života nebo celého vztahu. Pokud se chcete seznámit s mužem nebo se ženou a společně se těchto chyb vyvarovat, už při seznámení na erotické seznamce si můžete vzájemně napsat, co v sexu preferujete.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.