Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex nabitý elektřinou

3.květen 2017
Sex nabitý elektřinou

Elektro sex: od léčby šokem k sexu s šokem. Příznivci SM hrátek mohou jásat, je tady něco přesně pro ně. Rádi experimentujete a nebojíte se trochy bolesti, která se střídá současně s uvolněním? Tak si stačí jen vybrat oblíbeného pomocníka.

Hrátky s elektřinou, co od nich tak čekat? Jestli se bojíte, tak to asi pro vás nebude to pravé ořechové, ale pokud patříte mezi odvážlivce, co si rádi hrají a zkoušejí nové věci a přitom strach se studem nechávají zamčený někde vedle v pokoji, pak bude elektro sex právě pro vás. Erotická elektrostimulace si parádně pohraje s vašimi nervy. Vznikla a připlížila se z BDSM aktivit, což se tak nějak dalo čekat.

Elektrostimulaci hlavně nepodceňujte, přináší s sebou hodně rizik a může být až smrtelně nebezpečná, takže na to myslete a dávejte na sebe pozor. Mezi nejčastější problémy můžeme zařadit určitě popáleniny různého stupně, problémy se srdcem a celkově, co se srdce týká, tak pozor na kardiostimulátor, mohli byste se pěkně omylem vyřadit z provozu, a to zase za sex s trochou elektřiny asi nestojí. Takže nebuďte "hrrr", než se do elektro sexu pustíte, tak čtěte, zjišťujte rizika a studujte technickou stránku přístrojů, které se chystáte využít.

Tak jak známe elektro sex v dnešní době, tak se s ním mohli milenci seznámit v 50. letech 20. století. V té době se totiž představil přístroj zvaný Relax-A-Cizor. Ten výrobci navrhli tak, aby stimuloval svaly relaxujícího člověka. Prostě naše známé "pasivní cvičení". A jak už to u člověka bývá, všechno dokáže předělat k obrazu svému a najít alternativní použití. Ano, takže opět k sexu. Zase, co se divit, pohoda a příjemné prožitky jsou to nejlepší, a tak si za tím všichni jdou.

Elekto sex frčí!

První elektrické přístroje pro sexuální stimulaci byly vyrobeny v 80. letech. Jako první se staly populární analogové přístroje, ale dnes už samozřejmě zakoupíte i digitální. Jak si ho vlastně kdo představuje? Rozhodně tedy se nebojte, nemusíte nic nikam strkat, především muži se mohou uklidnit, penis nebudete strkat do zásuvek a jim podobných, nebojte. Muži budou určitě ve svém živlu, protože ke každé hračce dostanou podrobný návod. Jestli nejste na čtení, tak ať si ho nastuduje partnerka, snížíte riziko úrazu alespoň o trošičku. Také nebude od věci nějaká riziková či životní pojistka pro "nekutily".

Bezpečnost: vždy na prvním místě!

Vezmeme to od konce, protože bezpečnost je v tomto druhu erotických hrátek nejdůležitější, rizika tu prostě jsou. Takže, co dělat a nedělat?

  • 100% zdraví nic nezaručuje - Nepředceňujte se, NIKDY nemůžete dopustit, aby vám proud procházel srdcem, hlavou a krkem! Jde o příliš velké nebezpečí.
  • STOP kutilům - NIKDY nepoužívejte své po domácku vyrobené hračky, když jsou zapojené do sítě. Celkově nešetřete a takovou hračku si pořiďte v oficiální prodejně. Nemusí zde platit pravidlo, že kdo šetří, má za tři, taky byste to mohli mít "za pár".
  • Sám sobě pánem - Pokud máte elektrody zavedeny na těle vy osobně, pak nedávejte ovládání do rukou nikomu jinému a nesnažte se být za hrdinu, začínejte vždy od nejslabší intenzity proudu.
  • NEKOPAT - Pokud nechcete dostat pořádný kopanec, pak myslete na to, že NIKDY nezavádějte ani nevyndavejte elektrody zapnuté.
  • Nechceš? VYPNI - Proč dělat to, co je vám nepříjemné? Pokud zjistíte, že se bojíte, nebo to vlastně vůbec nepotřebujete, nebo vás to bolí, prostě to vypněte, odstraňte ze sebe a vyhoďte. Nebo prodejte, zase každá kačka dobrá.

Výběr: pečlivý, pomalý, dle chuti

Co si takový neználek v oblasti elektro sexu může vybrat? Co se tak asi nabízí? Výběr je opět veliký, ale pár tipů by tady bylo. Náročnější a znalí uživatelé už asi nějakou představu mít budou, v tom případě už je třeba hledat kontrétní věci na konkrétních místech. Ceny se liší a pohybují se opravdu ve všech možných relacích.

Elektrody: Tens Unit

Elektrody seženete jak analogové, tak digitální a jejich cena není přemrštěná, jsou cenově dostupné pro mnohé zájemce. Elektrody si jednoduše nalepíte tam, kam budete chtít, nejčastějí se lepí na prsa (pozor na srdce!), stehna, penis, šourek nebo zadek.

Základní balení většinou obsahuje 4 elektrody, ale dají se dokoupit i další, jsou samolepící. Pokud patříte mezi "chlupáče", pak se doporučuje místa pro nalepení elektrody oholit. Po nalepení připojíte elektrody k systému elektro sexu, nastavíte intenzitu a už jen zapnete. Po použití neodlepujte elektrody taháním za dráty a nevystavujete je teplu a vlhku. Dají se samozřejmě použít opakovaně.

Jelda77: "Elektrody jsem použil několikrát. Jsou stále v dobrém stavu. Jediná nevýhoda může pro někoho být, že se musí vyholit. Na chlupech nedrží tak dobře a moc nevedou proud."

Rodeo: kroužek pro elektro sex

Tady už s cenou vystoupáme trochu výše, budete se pohybovat kolem 1000,-Kč. Je to super doplňující věcička k elektro sadě. Se smyčkou můžete dělat další zajímavé věci, třeba jako zaškrtit penis, bradavky nebo varlata. Co obemknou, to už nepustí. Aplikace je tedy snadnější, stačí nasadit, třeba i na ucho, ale zase si tady dávejte pozor na výboje do hlavy. Můžete používat vodivý gel, tzv. elektrogel.

Jájínek: "Dává elektrosexu vcelku další rozměr. Manipulace je snadná. Jen nevýhod je horší údržba čistoty svorek jenž drží kroužek sevřený."

Rodeo - kroužek pro elektro sexDilatátorRukavice na elektro sexElektro sex: jděte do něj!

Rukavice: elektro sex Magic

Tady máme zase něco jiného. Nasadíte si na ruce gumové rukavice a na ně ještě jedny, které vás vyjdou do 2000,-Kč, zapojíte je do akumulátoru, zapnete a už se budete dotýkat sami sebe, nebo partnera, to už je jen na vás. Můžete se dotýkat i jazyku a vagíny, kde by měla být odezva nejsilnější. Můžete je využít zase jako doplnění vaší základní sady.

Vodivost je v rukavicích vedena pouze do spodní strany prstů. Jako masér tedy určitě stoupnete v ceně. Hlavně nechte spát nápady s vypráním rukavic v pračce nebo jejich sušení v sušičce. Nápad s reklamací by pak byl také zajímavý.

Denča: "Používám jen na masturbaci, rukavice jsou skvělé, partnerovi nic neříkají, takže jsou jen moje."

Dilatátor: elekro sex v močové trubici

Tak toto už není pro každého, jedná se o intenzivní stimulaci močových cest. Je jak pro ženy, tak pro muže. Tato věcička si říká Thin Finn a je to dlouhá, hladká tyčinka z leštěného lékařského hliníku, která se zasunuje do močové trubice. Děsí vás představa, že ji máte zavedenou do penisu? Pak to pro nezkoušejte. Ti, kteří z něčeho takové šílí, by si měli dávat pozor na záněty močové trubice, nic příjemného.

Jaja použil a svěřil se

Jaja: "Po provokacích přítelkyně a komunikaci s kolegyní (zdravotní sestrou) jsem tuto pomůcku zakoupil. První po rozbalení bylo rozhodně ne toto se tam nemůže vejít ani to nebudu zkoušet. Zvědavost však byla silnější. Takže jsem zkoušel o samotě. Pomalu dále a dále. A překvapivě bez bolesti a nějakého odporu. Konec jde vidět kde přesně je když napíná kůži na spodní straně penisu. Elektro použití by bylo na delší vyprávění. To stále ještě nemám úplně vychytáno. Jinak bylo mi doporučeno dodržovat maximální hygienu a sterilní lubrikant."

Elektro sex v "pelíšku"

Kdo by neznal snad nejoblíbenější český film "Pelíšky" a nevybavil si jednu z úžasných scén s Jaroslavem Duškem, kdy testoval elektro sadu "Vyděržaj, pioněr". Pokud to u vás doma při prvním testování vaší erotické elektrické hračky bude vypadat podobně, tak už jen ty záchvaty smíchu budou stát za to! Snad se váš partner Duškovi vyrovná.

Najděte si partnera, který s váma do toho půjde a nebude se bát experimentovat.

Zdroj: https://www.youtube.com/

https://www.shutterstock.com/

https://www.ruzovyslon.cz/

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.