Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na září 2017

4.září 2017
Sex horoskop na září 2017

Prázdniny utekly jako voda a už zde máme zase začátek školního roku a mimo to také během září proběhne konec léta a začátek podzimu. Těšíte se? Měli byste, protože věřte, že ani s příchodem podzimu vám nebude zima...

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

V září se toho bude dít opravdu hodně, což je sice celkem klasika, ale teď už budete přemýšlet, zda to vůbec všechno budete stíhat, především, jak si najít čas na nějaký sex. Ale nebojte se, je to možné! Jen na tom možná budete muset zapracovat trochu více, než jindy. Od 5. září přestává být Merkur retrográdním a díky tomu se do vašeho života dostanou určité otázky, ale i odpovědi z milostného života. Jak jste skutečně oddaní svému sexuálnímu patnerovi? A jste připraveni tuto odhodlanost posunout na další level? Pouze vy víte správné odpovědi.

Také se přistihnete, že máte chuť zkusit všechno, jenom abyste konečně opustili vaší rutinu. Jestli jste ve vztahu, budou vás přitahovat nové polohy, takové, které se odehrávají mimo ložnici. Pokud jste single, budete toužit po starém dobrém nezávazném sexu (přeci jen, máte také nějaké potřeby). 

A co dál vás v tomto měsíci čeká? Na nic nečekejte a přečtěte si následující řádky vašeho znamení.

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani, pocítíte opravdovou touhu trochu zamíchat věcmi ve vašem životě, a to se vám také povede. Nejdříve ovšem musíte začít mluvit o věcech, které chcete - řekněte přesně svému partnerovi, co by se vám líbilo a kdy. Pak bude vesmír dělat vše pro to, aby se vám to splnilo, obzvláště pak v první polovině měsíce. A žádáte-li více srandy ve vašem vztahu, tak ať to tak je! Už tak máte dost zodpovědnosti ve své práci, tak nenechte svůj vztah, aby se také stal prací. Jestliže si jste nejistí svým kamarádem na sex, možná by bylo dobré se poohlédnout jinde. Ale nevyměňujte ho za dalšího pochybného milence. Vy si zasloužíte pouze toho nejlepšího! Pokud jste single, vyjděte si někam s kamarády a mějte přitom oči otevřené. Nový objev by mohl stát přímo před vámi, když ale budete koukat do země, tak ho neuvidíte!

Býk (21. dubna - 21. května)

Rutina dokáže být do určité míry dobrá, ale nadměrná předvídavost je zabiják vašeho sexuálního života. Pokud máte pocit, že vy a váš partner dokážete odhadnout veškerý další pohyb, měli byste to změnit. Můžete do postele zkusit přinést spoustu nových věcí, například nové spodní prádlo nebo lubrikant s novou vůní, klidně i jiné místo na milování. Všechno nové pro vás tento měsíc bude dobré. To byste také měli mít na paměti, i pokud jste bez partnera - zkuste navštívit nějaká nová místa nebo zkuste randit s někým, kdo na první pohled není váš typ. Budete se divit, jaký to bude mít vliv na vaše uspokojení...

Blíženci (22. května - 21. června)

V tomto měsíci je pro vás hlavní pouze jedno téma, Blíženci - musíte se udělat.  Pokud chcete změnit sexuální život, dejte to už konečně partnerovi vědět. Nic nemůžete očekávat, když si o to nejdříve neřeknete. Jen to berte trochu zlehka. To, že si stanovíte ultimáta vás moc daleko nedostane, ale když budete mluvit od srdce, tak to by vám mohlo pomoci dosáhnout kýženého výsledku. Pokud jste single, nenechte nikoho, aby vás nutil změnit tento status, pokud opravdu sami nechcete. Ano, jste sice velmi oblíbení, ale v září budet pro vás a vaše uspokojení lepší, když necháte věci na nezávazné úrovni. Zažijete díky tomu také více zábavy. Takovéto věci jsou sexy z dobrého důvodu...

Rak (22. června - 22. července)

Raci, září pro vás zanmená měsíc komunikace. Řekněte svému partnerovi, jaké jsou přesně vaše potřeby (a jak by na ně mohl narazit) a určitě nebudete zklamaní. Zjistíte, že vám dvěma to v posteli spolu tak dobře klape, že by stálo za to, abyste zauvažovali nad vztahem. Jděte do toho, pro oba to bude mít nějaké výhody navíc. Jestliže nejste ve vztahu, ale nějaký byste rádi měli, tak se připravte. V září vám totiž zkříží cestu někdo, kdo bude nějak spojen s vaší prací a zároveň by se z toho mohlo vyklubat něco víc. Mějte oči na šťopkách, ať nepromarníte svou příležitost.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, vy máte tenhle měsíc opravdu štěstí! Venuše, planeta vztahů a lásky, se nachází stále ve vašem znamení. Pocítíte hravou energii, která se dostane i do vašeho sexuálnního života, tak se s ní smiřte (určitě to nebude zas tak těžké, že?). Tento měsíc budete na lidi působit jako obrovský magnet a ocitnete se v nejedné situaci, ve které půjde především o flirtování. Nebojte se si ho trochu dopřát. Koneckonců, trochu flirtování (nebo jeden nebo dvě nezávazné sexuální zkušenosti) ještě neznamená, že si hned budete někoho brát. Jste-li s někým ve vztahu, pocítíte, že byste se mohli společně dostat na nějakou vyšší úroveň v posteli. Moc o tom ale nepřemýšlejte, až to přijde, tak to přijměte a užívejte si to!

Co vás čeká tento měsíc? Najděte své znamení a zjistěte to!

Panna (23. srpna - 22. září)

Raději byste si měli jít pořídit nějaký lubrikant, Panny, protože Mars, planeta sexu, se v září nachází ve vašem znamení a vy budete dělat vše, co je vám příjemné. Budete dělat to, co chcete, kdy to chcete a jak to chcete a nijak jinak. Všimnete si, že tento měsíc v posteli přebíráte vedení mnohem častěji než obvykle, takže není pochyb o tom, že budete spokojení. Úplněk, který nastane 6. září, upozorňuje na vaše vztahy a také to pro vás bude dobrá příležitost k pěknému, pomalému, romantickému sexu. Jestliže jste momentálně bez partnera, nenechte se zmást prvním dojmem, který na vás určitá osoba udělá - možná nakonec nebude tak dobrý, jak se mohlo zdát. Nebojte se jej odsunout stranou, to vám dá příležitost k tomu, abyste našli jiného, lepšího partnera.

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy, můžete se svým partnerem mluvit o čemkoliv, a to také znamená, že se mu můžete úplně otevřít, co se týče vašich tajných sexuálních fantazií, které uchováváte ve své mysli. Možná budete překvapeni, ale tím, že je budete vzájemně sdílet, se mohou stát reálnými. Září je ideálním měsícem, abyste vyrazili někam z města, jen vy dva sami. Tím si dopřejete krásné romantické večery, po kterých jste už dlouho toužili. Tak se odpoutejte od všeho, co "musíte", vpusťte do svého života trochu spontánnosti a začněte hned hledat na internetu nějaké romantické ubytování. Jestliže jste single, nebojte se trochu zariskovat tak, že oslovíte někoho, koho již nějakou dobu znáte nebo vídáte. Nakonec to může vést k něčemu mnohem vážnějšímu, než si myslíte.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Pořádně se připravte, Štíři, protože tento měsíc bude plný romantiky a milostných hrátek, a to především okolo úplňku 6. září. Naplánutje si okolo tohoto data nějakou pěknou romantickou večeři před tím, než si uděláte pěkný večer sami doma. S vaším sexuálním životem to také nebude vypadat vůbec špatně. Pokud jste ve vztahu, je čas, abyste si nakoupili nějaké sexy spodní prádlo nebo překvapili svého partnera svým dopodrobna promyšleným role play scénářem - rozhodně nebudete zklamaní, jak se budou věci vyvíjet. Nejste-li v tuto chvíli s nikým v žádném vztahu, vyrazte si někam s kamarády a porozhlédněte se po někom zajímavém. Pravděpodobně se tato osoba nestane žádnou vaší velkou láskou, nicméně vám to bude stačit tak, jak to je.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, v září se budete cítit neskutečně sexy, tak byste to neměli promarnit. Přijměte své vlastní vnitřní potřeby (a chovejte se podle nich) a nebojte se přijmout svou sexualitu. Oblékejte si to, v čem se budete cítit dobře a požadujte v posteli to, co chcete - tento druh sebevědomí na ostatní působí velmi rajcovně a zajišťuje, že dostanete přesně to, po čem toužíte. Máte-li stálého partnera, budete mít potřebu vyjádřit všechny své myšlenky a pocity, aniž by vás někdo soudil. Otevřete se tedy svému partnerovi, sdělte mu, co máte na mysli, půjde to mnohem lépe, než očekáváte. Pokud partnera teprve hledáte, někdo pravděpodobně upoutá vaši pozornost. Koneckonců, nechcete se usadit jen tak s někým.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, v září se budete cítit na jednu stranu jako elegantní, naprosto vyspělá osoba, na druhou stranu jako blázínek, který si to rád rozdá v posteli. Ale ne jen tak s někým! Je možné, že pocítíte, jak držíte své divoké fantazie na uzdě až do té doby, než najdete někoho nového, s kým se budete cítit opravdu dobře a příjemně. A pak tomu někomu pěkně vytřete zrak svou vnitřní sexuální energií! Jestli jste teď s někým ve vztahu, budete snít o nějakém pěkném, intimním rande, které po návratu domů skončí divokým sexem. Nezapomeňte si ale dopřát všechno, co máte rádi, nebudete litovat. jste-li single, je na čase vzdát se všech svých norem a pravidel a začít si trochu užívat, i když to pro vás bude znamenat změnu. Poctěte svou návštěvou nějaký bar nebo se zaregistrujte na seznamku. Budete překvapeni, koho najdete.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Dávejte dobrý pozor, Vodnáři! V budoucnu (rozumějte v tento měsíc) vás čeká skvělý sex a dokonce si o něj ani nebudete muset říkat. Váš partner bude uctívat vaše tělo 24 hodin 7 dní v týdnu. Budete i přemýšlet o svém sexuálním životě, o dávání a přijímání. Přijímáte tolik, kolik dáváte? Je mezi tím nějaká rovnováha nebo je čas to napravit? Může pomoci rozumné popovídání s partnerem. Pokud jste single, určitě nezahazujte a neodmítejte žádné pozvánky kamkoliv. Váš další úlet bude na nějaké párty nebo jiné akci, na které se objevíte, a vesmír říká, že si z této zkušenosti vezmete opravdu hodně! No nebyla by škoda toho nevyužít?

Ryby (21. února - 20. března)

Ryby, úplněk bude ve vašem znamení, což pro vás znamená jednu věc - budete více citliví než jindy. Nemusí to ale nutně znamenat špatnou věc. Právě teď je čas na pomalý, intimní sex, při kterém se budete protějšku koukat do očí a užívat si každou chvilku. Bude to mnohem více sexy, než byste čekali. Zkuste se svým partnerem dělat nějaké dobré skutky, například dobrovolničit v útulku nebo pomoci staršímu sousedovi. Blízkost, kterou z těchto skutků pocítíte, posune váš vztah na další úroveň a bude se prohlubovat. Jestliže žádného partnera nemáte, pravděpodobně někoho zajímavého potkáte, když budete zrovna venku se svým kamarádem nebo kamarádkou. To ale není vše. Navíc ještě uvidíte osobu, kterou již nějakou dobu znáte, v novém světle, což ve vás zanechá dilema. Nebudete vědět, koho si vybrat. Ale vězte, že ať vyberete kohokoliv, nemůžete se splést.

I když podzim klepe na dveře a vy se musíte více obléknout a schovat tak své úžasné tělo, neznamená to, že byste měli méně chodit ven. Navíc, ještě nějaká ta rychlovka venku by se zvládnout dala. A komu už je zima, ten si zaleze do pelíšku doma. Pokud vám nemá kdo zahřívat pelíšek, zkuste ho sehnat na erotické seznamce, abyste to napravili.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.