Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na červenec 2017

3.červenec 2017
Sex horoskop na červenec 2017

Červenec pro děti znamená prázdniny a pro některé dospělé dovolenou. Ale co červenec znamená pro váš osobní milostný a sexuální život? Dozvíte se v horoskopu na tento měsíc. Pořádně s připravte, jízda začíná!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

V červenci byste si měli zkontrolovat funkčnost vaší klimatizace, nemohli byste si totiž dovolit, aby nefungovala! A proč? Protože v červenci bude vše hodně žhavé... A teď nemyslíme počasí. 9. července máme úplněk, který je spojen s Plutem, co je planeta vášně a intenzity, díky němuž pocítíte jistou smyslnost po celý měsíc. V souvislosti s tím budete cítit i potřebu podělit se se svým sexuálním partnerem o svá nejtajnější přání, ale i obavy. To vše ale jen za předpokladu, že vás nejdříve naladí do správné nálady díky správně mířeným dotekům...

Třetí víkend v červenci se Mars přesouvá do ohnivého znamení, a to vytvoří opravdu žhavou atmosféru. A vy si s ní stoprocentně budete vědět rady. Mezi tím vším ale také budete prahnout po touze se hýčkat. A také na tom není nic špatného, jen s chutí do toho, dopřejte si trochu té sebelásky.

A co dalšího má v zásobě tento měsíc? Nudit se rozhodně nebudete, najděte své znamení a připravte se!

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani, je čas, abyste se sebrali a začali se svým životem něco dělat. Tedy, především s tím milostným a sexuálním. Pokud jste single, určitě byste neměli hned odmítat pozvánky na večírky a párty, to jsou totiž místa, kde najdete někoho nového a ten by vás mohl v posteli pěkně zabavit. Berani, kteří jsou ve vztahu, by se měli ujistit, že si dělají dostatek času na vlastní potěšení a stejně tak jejich partner. Když se potom oba shledají (třeba večer v posteli), budou přímo vyzařovat touhu. Všichni Berani by si pak měli dát záležet na tom, aby se ve dnech 14. nebo 15. července vydali někam mezi lidi. Právě tyto lidi totiž vtáhne vaše energie a nebude záležet na tom, zda je znáte celý život nebo pár minut.

Býk (21. dubna - 21. května)

Vesmír si pro vás připravil měsíc krásného, pomalého a smyslného sexu. Na všechno budete mít dostatek času, takže nechte všechny věci volně plynout a moc do nich nezasahujte. To platí zejména v ložnici. Nebudete tohoto pomalého tempa litovat. Váš partner či milenec vás bude tento měsíc potřebovat více, než je u něj obvyklé, ale pro vás to nebude znamenat žádné špatné věci. Tedy pokud mu s tím trochu pomůžete a budete tu pro něj. Zajímejte se o něj, zeptejte se, na co právě myslí nebo co mu leží v hlavě a jestliže to bude ve vašich silách, nabídněte mu svou pomoc. Tyto dobré vibrace se vám vrátí zpět a hádejte jak.

Býci, pokud partnera teprve hledáte, řiďte se stále tím, že na vše máte dostatek času. S novým objevem na to jděte pomalu. Zajděte na večeři nebo si dejte sklenku vína k nějakému dezertu. To mezi vámi pomůže usnadit komunikaci a také to položí základ budoucnosti (jestliže s tou osobou ovšem nějakou chcete mít). Dozvědět se o tom druhém i nějaké věci z jeho osobního života a poznat ho i emocionálně vám vylepší postelové hrátky.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci, připravte se, tento měsíc bude opravdu velmi dobrým pro váš sexuální život a to proto, že Venuše, planeta lásky, vztahů a přepychu, bude tento měsíc ve vašem znamení. Blížencům bez partnera vesmír říká, že by si měli v červenci užít s někým, kdo bude stimulovat jak jejich tělo, tak i mysl. A kde ho najdou? Prý bude stát přímo před nimi! Příště, až se půjdete někam  bavit, odložte telefon a zkuste se porozhlédnout, jinak byste mohli tu zajímavou osobu přehlédnout. Pro Blížence, kteří jsou ve vztahu, tento měsíc platí, že komunikace mezi jimi a partnerem bude obzvláště silných vibrací. Proto si mohou dovolit vypustit z úst trochu té sexy mluvy. I rozhovor po sexu dostane zelenou. Těchto pár slov dokáže ve vašem sexuálním životě udělat více, než si myslíte.

Rak (22. června - 22. července)

Rozervěte oblečení a skočte do postele, Raci, protože v červenci se opravdu budete cítit báječně (přesně tak, jak byste měli). Budete milovat každou křivku, zákoutí i každou část svého těla a toto sebevědomí nezůstane skryto pohledu vašeho partnera. V některé části měsíce si možná vzpomenete na nějaký z předešlých flirtů, známostí, ale nenechte se příliš unést tím, co jste zkazili, co zkažené je nebo by mohlo být. Mars, planeta energie, akce a touhy, se tento měsíc (do 20. července) nachází ve vašem znamení, což vám dává sílu hovořit o tom, co byste si rádi užili v posteli. A pokud vás nebude někdo uspokojovat tak, jak byste si přáli, pravděpodobně to nebude mít dlouhého trvání. Takže je možné, že si vaše oči někdy tento měsíc všimnou někoho nového... Měli byste si ale dopředu rozmyslet, zda se spolu oddáte pouze sexu pro zábavu nebo plánujete něco víc.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, dávejte dobrý pozor. 20. července se Mars posouvá do vašeho znamení, a to pro vás znamená mnoho skvělých věcí, například to, že budete až super-nabití sexuální energií. Dejte to dohromady s úplňkem, který bude taktéž ve vašem znamení, a vychází z toho opravdu nádherná kombinace. V posteli se nebudete bát ničeho a váš partner si to bude náramně užívat. Single Lvi budou lidi okolo sebe přitahovat jako magnet. Nejen, že budou lidé prahnout po vaší přítomnosti, ale i vy sami se budete cítit mnohem sebevědomější. A to je také skvělá kombinace. Vyústí to v krásné potěšení při zhasnutých světlech.

Co vás čeká tento měsíc? To je ve hvězdách... Doslova

Panna (23. srpna - 22. září)

Merkur, který představuje vaši vládnoucí planetu, se na konci července přesouvá do vašeho znamení a trochu vám při tom šlápne na brzdu, aby vám dal možnost jít správným směrem. Je ten člověk, který vám zahřívá postel, jen kamarád na sex nebo by bylo možné uvažovat o nějaké společné budoucnosti? Úplněk, který nastane 9. července brzy ráno, vám nahrává do karet. Vydejte se o tomto víkendu na rande, užijete si zábavu a romantiku. I něco tak jednoduchého jako zajít si na koncert, může zažehnout jiskru ve vašem sexuálním životě. Pokud nemáte partnera, budete mít chuť jít někam, kde byste na něj mohli narazit. Ale myslete i na to, že se dá najít i v práci v podobě kolegy nebo jiného spolupracovníka, takže neodmítejte pozvání na oběd.

Váhy (23. září - 23. října)

Poslední dobou jste se možná cítili trochu vystresovaně kvůli nemožnosti dosáhnout rovnováhy mezi prací a vaším soukromým životem, ale vesmír slibuje, že se to tento měsíc zlepší. Co zlepší, dokonce vyřeší. Uděláte pár vylepšení ve vašem rozvrhu a hned vám zbyde nějakých pár důležitých chvilek na vašeho partnera, díky čemuž ze sebe shodíte úzkost. Nicméně váš partner by tento měsíc mohl být trochu mrzutý, tak si spolu zkuste udělat nějaký výlet, i kdyby měl být krátký. Oběma vám připomene vzpomínky na to, kdy jste se poprvé setkali, až z toho pocítíte znovu tu vášeň... Jste bez partnera? Možná ho najdete na místě, které jste nikdy předtím nenavštívili. Vesmír vám dává jasnou zprávu: Jestli chcete sex, zkuste nové místo.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Tento měsíc budete doslova prahnout po romantice, Štíři, a vězte, že vesmír vás slyší. Budete mít spoustu času a příležitostí, abyste se co nejvíce sblížili se svým parterem, vytvořili pocit důvěry a hloubky. Zkrátka přesně to, na co jste připraveni. Okolo třetího týdne v červenci se budete cítit extrémně nadržení, tak to nenechte jen tak vyprchat. Jestliže jste momentálně bez partnera, ale přitom připraveni na nějakou akci, pracujte na sobě, konkrétně na svém způsobu svádění druhého pohlaví. Výsledky vás stoprocentně nezklamou. A mimochodem, v červenci můžete přijít na to, že se váš kamarád proměnil v něco více než kamaráda. Jen se nejdřív ujistěte (než uděláte něco důležitého), že to je ta cesta, kterou chcete jít.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Pokud jste připraveni na nového kamaráda do postele, vesmír vám ho milerád poskytne. Budete mít opravdu mnoho příležitostí, kdy nebo kde na toho správného člověka narazit a budou mezi vámi probíhat opravdu dobré vibrace. Můžete si jít třeba se šálkem ledové kávy (přecijen ledová je v tom vedru lepší) a sednout si do parku. Vězte, že to u sezení v parku na lavičce nezůstane. Novoluní ve Lvu pro vás vytvoří inspirující vibrace, díky kterým budete kreativní, a to i v sexuálním životě. Zkuste tedy vymyslet nějakou novou sexuální polohu (úplně nová asi nebude, ale vymyslete takovou, kterou jste ještě nikdy nedělali) nebo si zkuste třeba sex venku. Toto letní období se na dovádění venku hodí nejvíce, jen pozor, aby vás nikdo nechytil. Otevřené myšlení se vám hodně vyplatí.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, máme pro vás dobrou zprávu. Úplněk z 8. na 9. července se nachází ve vašem znamení, což leccos vypovídá o vaší budoucnosti. Najednou budete vidět úplně jasně, kam to směřuje s vaším novým sexuálním přítelem a kam chcete, aby to pokračovalo. Vaše sexuální energie k vám přitáhne nového obdivovatele. Záleží pak pouze na vás, zda ho necháte vstoupit do svého života, či nikoliv. Rozhodnete-li se ale, že ne, odmítněte ho mírně. Nebude si moci pomoci, bude ho to k vám táhnout. Pokud jste ve vztahu, budete mezi vámi chtít trochu napravit komunikaci. Mluvte tedy otevřeně o tom, co vám v posteli funguje a co naopak ne. Slunce se třetí týden v měsíci přesune do Lva, což poznáte díky silné sexuální energii, která z vás bude vyzařovat. Určitě si udělejte se svým partnerem čas na chvilku sklouznutí do peřin, abyste si mohli užít dostatek zábavy. Vibrace mezi vámi budou silné.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, rádi si užíváte zábavu. A tento měsíc se vám v tom bude opravdu dařit. Randění bez zbytečných dramat je zásadní pro to, aby mohl vzniknout nový vztah nebo se obnovit starý. Nebojte se někoho odstřihnout, pokud nebude hrát podle vašich pravidel. 20. července se Mars přesouvá do Lva, což na vás odrazí sexuální energii. Chcete tuhle osobu nebo tamtu osobu? A jakou další polohu byste měli se svým partnerem vyzkoušet? Tohle je jen málo otázek z toho, co se vám bude honit hlavou... Existuje spousta odpovědí a možností, tak si udělejte čas na popřemýšlení.

Ryby (21. února - 20. března)

Všechna ta snaha, kterou jste za poslední dobu vkládali do svého sexuálního života, Ryby, se konečně vyplatila. Podle vesmíru je teď nejvhodnější doba pro přijetí lásky a vášně a užívat si je. Jste-li ve vztahu, dlouhé vysedávání doma může vést i k něčemu jinému než jen sledování seriálů a odpočinku. Kdopak by si pomyslel, že setrvat u "sledování seriálů" po celou noc může být tak sexy? Pro nezadané Ryby tu máme také jednu radu: Zajděte na kamarádovu párty, protože je tu velká šance, že nebudete odcházet sami. Jestliže hledáte někoho na nezávazný sex nebo kamaráda s výhodami, rozhodně byste neměli vynechat žádnou párty.

Užívejte si prázdniny a dovolené do sytosti a nezapomeňte při tom na svůj sexuální život, který je důležitou součástí vašeho života. Ať se rozhodnete pro partnerský sex, sex s kamarádem nebo s úplným cizincem, prožívejte ho naplno. Léto je za rok jen jednou a letní lásky jindy nepřijdou, ani se neohlédnete a léto bude pryč... A pokud nemáte nikoho, s kým byste si takto mohli užívat, nezoufejte a zaregistrujte se na sex seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.