Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nejlepší sexuální polohy pro orální sex

20.červen 2017
Nejlepší sexuální polohy pro orální sex

Orální sex je skvělý způsob, jak se s někým sblížit a zjistit, co jej vlastně vzrušuje. Víte, jaké jsou nejlepší polohy při orálním sexu? Pojďme to společně zjistit!

Orální sex je velmi intimní sexuální akt. Mnoho lidí skutečně považuje tento způsob sexu za mnohem intimnější než pohlavní styk. Možná je to proto, že orální sex vyvolává spoustu pocitů zranitelnosti a zároveň je citově velmi intenzivní, když pustíte někoho ke svým nejcitlivějším místům. Přesto orální sex patří k nejvíce příjemným a orgasmickým aktům, proto bychom se měli naučit si jej plně vychutnávat.

Polohy pro orální sex znamenají víc než jen vytváření specifických úhlů pro lepší přístup k citlivým místům. Tyto polohy sdělují vaše pocity a vzrušení, když se vám dostává orálního sexu. Většina mužů a žen při orálním sexu chce svému partnerovi poskytnout maximální uspokojení a chtějí získat nějakou odezvu. Když odezvu nedostanou, partner bude zticha a neprojeví zájem, spíše je to od poskytování uspokojení odradí. Prozkoumávání nových poloh vám může pomoct najít nové způsoby, jak svému partnerovi sdělit vaše uspokojení a vzrušení při přijímání, a navíc vám to umožní si orální sex náramně užít. Zde je několik poloh, které můžete vyzkoušet.

Nejlepší polohy při lízání vagíny

Klasika

Klasická poloha pro orální sex pro ženy, které si užívají lízání, je klasika. Poloha je sice jednoduchá, ale pohodlná a příjemná. Ženy mají možnost ležet na zádech a užívat si slast, kterou jim přináší partnerův jazyk a ústa. Abyste zvýšili potěšení v této pozici, můžete s pomocí pár úprav i experimentovat.

  • Odkryjte se! Nedopusťte, aby se váš milenec dusil pod peřinou, zatímco vás bude uspokojovat. Odhoďte peřinu stranou, aby mohl volně dýchat. Bonus? Budete mít možnost vidět svého partnera v akci mezi vašimi stehny. Pro ještě lepší zážitek se mu dívejte do očí, když si bude nadále vychutnávat vaše intimní partie.
  • Umístěte polštář pod své boky, abyste vyvýšili svou pánev a umožnili tak svému partnerovi lepší prostor pro dýchání. Vyzkoušejte třeba i dva nebo tři polštáře, abyste získali větší výšku. Tato poloha je zároveň ideální pro přidání prstových technik k orálnímu sexu.
  • Zapřete se nohama do matrace. Umožní vám to posouvat nohy a boky, což je první krok k tomu být aktivnejší, když se vám dostává orálního uspokojování. Pohybováním svých boků nahoru a dolů nebo ze strany na strunu můžete pomoci partnerovu jazyku najít ta nejcitlivější místa. Jakmile získáte větší jistotu, zkuste se vlnit a pohybovat v kruzích, abyste maximalizovali vaše potěšení.
  • Klasickou polohu můžete taky přizpůsobit tím, že ho obejmete nohama okolo jeho ramen. To může být trochu akrobatické, zkuste to proto v krátkých intervalech, abyste zjistili, jak vám to vyhovuje. Tím, že partnera obejmete nohama mu dáváte najevo své nadšení a vzrušení během orálního sexu.

Facesitting

Chcete-li převzít kontrolu nad vaším potěšením a věnovat partnerovi ohromující zážitek, zkuste polohu Facesitting (dosl. sezení na obličeji). Jako pravá královna si "vezmete svůj trůn" tak, že si sednete svému partnerovi na obličej. Váš partner bude v této poloze ležet pod vámi, zatímco vy budete klečet nad ním. Pro lepší kontrolu nad partnerovo dosahem a vaše potěšení můžete pohybovat boky nahoru a dolů. Klidně můžete pohltit i partnerovu tvář krátkými přírazy na jeho obličej. Nestyďte se za navržení této polohy. Spoustu mužů tahle představa vzrušuje a sní o takové zkušenosti.

Zezadu

Jste připraveni zdivočet? Nechte svého partnera stimulovat vaše intimní partie, zatímco budete na všech čtyřech pohybovat svými boky. Váš partner může ležet na zádech a používat ústa kolem vašeho klitorisu nebo může být za vámi.

Na podepřených zádech

Pokud máte pohodlné lehátko nebo rozkládací křeslo, položte na zem polštář, posaďte se na okraj křesla a vyzvěte partnera, aby si kleknul před vámi na polštář. Alternativně to můžete vyzkoušet i na okraji postele. Tato poloha je skvělý způsob, jakým může váš partner uctívat vaše krásné tělo.

Polohy pro orální sex

Nejlepší polohy pro současné uspokojování

Poloha 67

Všichni jistě znají klasickou polohu 69, ale velmi málo lidí dokáže v této poloze skutečně dosáhnout orgasmu. Jedna z nejlepších věcí při orálním sexu je skutečnost, že se můžou partneři střídat. Jeden se skvěle uvolní a užívá si pozornosti od svého partnera, zatímco ten druhý se soustředí na maximální uspokojení. Poloha 69 může být opravdu rozptylující a místo toho, aby se soustředili na uspokojování svého partnera, většina lidí skončí u sténání.

Zkuste polohu 67. Ten, komu se dostává orálního uspokojování leží pod tím druhým, který je trochu nakloněný do strany. Tímto způsobem si můžete vychutnat kontakt těla na tělo bez rozptylování.

Poloha 69 na boku

Pokud opravdu chcete prozkoumat polohu 69, zkuste to na boku. Předejdete tak tomu, aby jeden z vás musel podporovat váhu toho druhého nad sebou. Každý z vás může přehodit tomu druhému nohu přes rameno, abyste si vzájemně umožnili přístup k orální stimulaci. Tato poloha může být velmi pomalá a vášnivá. Zkuste se střídat - jeden z vás bude stimulovat toho druhého a pak naopak. Poloha 69 je ohromující pro mnoho lidí, protože je těžké se soustředit na současné uspokojování. Přesto je velmi vzrušující, zkuste ji proto čas od času vyzkoušet.

Nejlepší polohy při kouření penisu

Klasika

Klasická poloha pro orální sex pro muže je velmi podobná klasické poloze pro ženy. Muž si lehne na záda, odpočívá a užívá si potěšení z orální stimulace. Tato poloha je skvělá i pro ženu, neboť jí umožňuje ovládat hloubku a rychlost pronikání. Jestliže používáte orální stimulaci jako součást předehry, je tato poloha vhodná pro orální rychlovku. Chcete-li delší orální uspokojování, měli byste zkusit odlišnou polohu.

Nevýhodou je, že u této polohy musí žena podporovat svoji váhu, což obvykle znamená ztrátu schopnosti používat ruce jako součást erotické stimulace. Ruce jsou nezbytnou součástí při kouření, uvolnění rukou je tedy skvělým důvodem pro zkoumání dalších poloh.

Ve stoje

Kouření ve stoje je skvělou polohou, která uvolní ruce. Žena může před mužem klečet na polštáři nebo sedět na posteli, což většinou bývá pohodlnější než klečení. Poloha ve stoje má několik výhod. Využitím rukou při orálním sexu se stimuluje celý penis, přičemž žena nemusí vzít chloubu svého partnera do úst celou, nevyvíjí se tedy na ní tak velký nátlak. Muž má při této poloze možnost pohybovat boky, což je pro něj velmi vzrušující.

Irrumatio

Irrumatio je latinský termín, popisující orální sex, při kterém muž přiráží do úst své partnerky. Tento druh orálního sexu má negativní spojení, vyžaduje proto souhlas a vzájemnou dohodu. Při tomto aktu muž totiž zcela převezme kontrolu. Důvěra a komunikace jsou zde velmi důležité. Muž musí vykonávat dostatečnou sebekontrolu, aby to pro partnerku bylo příjemné. Pokud byste chtěli zkusit Irrumatio, doporučujeme ruční signál pro případ, že by přírazy byly příliš rychlé nebo hluboké. Pokud tento akt provedete s vědomím a respektem, může být pro oba velmi vzrušující.

S hlavou z postele

Chcete-li vyzkoušet hlubší orální průnik, zkuste polohu s hlavou z postele. Žena leží na posteli s hlavou přes okraj, takže se krk ohýbá mírně dozadu. Tato poloha napíná ústa a hrdlo, což umožňuje hlubší proniknutí a méně dávéní. Pro tuhle polohu je důležitá výška. Muž musí být schopný se seřadit s hlavou bez natahování nebo podřepu. Nezapomeňte, že tento druh orálního sexu není každému příjemný, obzvlášť pokud s ním nemáte mnoho zkušeností. Prozkoumávejte tuto polohu pomalu a ujistěte se, že se líbí vám oběma.

Rádi byste tyto polohy vyzkoušeli, ale nemáte s kým? Zaregistrujte se na naší seznamce a zkuste se domluvit se svým ideálním protějškem.

[rox]

Zdroj: http://thoughtcatalog.com/alex-alexander/2015/05/i-bet-you-that-youve-never-heard-of-these-oral-sex-positions-before/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.