Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na červen 2017

5.červen 2017
Sex horoskop na červen 2017

Červen - první letní měsíc, který si pro nás nachystal pěkně žhavé chvilky! A to nejen díky slunci... Co můžete očekávat z oblasti sexu a vztahů? Určitě si přečtěte svůj červnový sex horoskop, abyste byli pořádně připraveni!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Tento rok jsme si na teplé počasí museli celkem počkat, ale konečně dorazilo a s ním i první oficiální letní dny. Pro vás bude toto období, co se týče sexu, opravdu velké! Jupiter, planeta spojovaná se štěstím a veselostí, expanduje, a tím vás v podstatě připravuje na nějaké pěkně žhavé chvilky v posteli. Díky Neptunu, planetě fantazie a snů, budete toužit dělat, to, co chcete a kdy chcete. Podaří se vám to? Možná vám v tom pomůže Jupiter...

Protože nám o Jupiteru chybí ještě jedna podstatná věc - Jupiter má velkou schopnost dostat věci na další úroveň. Takže jestli si připadáte "zaseklí", červen by vám v tom mohl pomoci. Ale nic samozřejmě nejde samo od sebe, bude to chtít i trochu snahy od vás. A všechno tak záleží na vás samotných, třeba to, jak často si tenhle měsíc užijete. A jestli vůbec chcete... Předpokládáme, že ano, takže se raději vybavte pořádným množstvím lubrikantu, bude se vám hodit. No, nudit se v červnu rozhodně nebudete!

A co dál čeká přesně vaše znamení? Čtěte a dozvíte se!

Beran (21. března - 20. dubna)

Venuše, planeta lásky a vztahů, opouští vaše znamení. Což neznamená, že byste měli lásku nebo vztah tento měsíc ztratit nebo snad měli méně sexu. Měli byste se ale pohnout z místa. Cokoliv vás kdysi na vašem partnerovi štvalo, už se tím znovu nezabývejte, již se to stalo minulostí. Jestliže jste single, budete mít chuť někam vypadnout (ještě více než jindy). A měli byste pamatovat na tohle - na vašeho dalšího kamaráda na sex můžete narazit doslova za rohem. Hodně sexy se budete cítit ve dnech 17., 18. a 19. června, což perfektně sedí na víkend. Takže si buďte jistí, že si na tento víkend vyhradíte nějaké to volno, abyste mohli někam vyrazit. 

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, i vás zasáhne v červnu pohyb Venuše, planety vztahů a lásky. Konkrétně se dostane do vašeho znamení 6. června a bude se v něm pohybovat celý měsíc. Pro vás to znamená, že se budete cítit sexy, přitažliví a atraktivní. V podstatě si budete po celý měsíc užívat sex, ale tím užívat myslíme doopravdy užívat. Budete také toužit po tom, aby se vás někdo dotýkal. Úplněk, který nastane 9. června, pro vás bude znamenat vášeň. Pokud jste navíc bez partnera, bude vás to nutit vyrazit někam ven a potkat se s někým, kdo vás pobaví, i kdyby jen na jednu noc. Možná se vám váš přítel bude snažit dohodit někoho pěkného, ale myslete na to, že to, co si myslí vaši přátelé, nemusí být nutně pro vás to nejlepší. Mějte svou hlavu a nenechte se do ničeho uvrtat.

Blíženci (22. května - 21. června)

Vesmír má pro vás jasnou zprávu, Blíženci, a měli byste jí věnovat svou pozornost. Chce vám říci, že byste se měli konečně začít bavit! Pokud jste single, po vaší oběžné dráze se právě prohání mnoho potenciálních kamarádů, se kterými byste si rozuměli v posteli. Doslova vám stačí se projít po ulici a hned můžete na jednoho narazit. Takže nechte tento měsíc svoje oči otevřené a smysly nastražené. Jste ve vztahu? V tom případě si budete rozumět se Sluncem, které vás bude trochu nutit najít tu správnou rovnováhu mezi vaším časem a časem stráveným se svým partnerem. Tohle se dá také pojmout i v postelové rovině - snažte se s partnerem přijít na vaše vzájemné potřeby. Každý má nějaké a druhý by o nich měl vědět. Konkrétně dny 23. a 24. června budou ty, ve které byste si měli říct o to, po čem toužíte. Přesvědčte se tedy, že dostatečně mluvíte o svých potřebách, pak se vám dostane krásných zážitků.

Rak (22. června - 22. července)

Možná se snažíte zkusit něco nového v posteli, ale nejste schopni se do toho dostatečně ponořit a poddat se tomu. Tento měsíc se vám to ale konečně podaří. Mars, který se do vašeho znamení dostane po 4. červnu, vás přiměje a inspiruje k tomu, abyste něco dělali. Méně myšlení a více aktivity v posteli - tak přesně tohle vás vynese do výšin, kterých jste ještě nikdy nedosáhli. Tím si vytvoříte i jisté sebevědomí, které vám umožní chopit se v sexu vedení. Jste-li momentálně bez partnera, měli byste si někam vyjít se svými kamarády. Vytvoříte si nějaké nové kontakty, možná přátelské a možná takové, které by mohly vést i k nějakým opravdu velkým věcem v posteli. Mimochodem, 24. a 25. června pro vás znamenají speciální dny, na které se vyplatí si koupit nějaké pěkné spodní prádlo nebo alespoň ochranu.

Lev (23. července - 22. srpna)

V červnu okolo vás bude energie jen sršet a vězte, že bude naplněna láskou a připraví vás na velmi pěkný měsíc. Jestliže jste ve vztahu, vezměte svého partnera na párty mezi své přátele a kamarády. Budete pěkně vzrušení z toho, jak po sobě budete pokukovat, přitom každý budete na druhém konci místnosti. Úplněk 9. června přinese slibnou energii pro nějakou pěknou zábavu. Pokud jste momentálně bez partnera, snažte se strávit nějakých pár večerů venku. Můžete potkat někoho, kdo vám otevře oči... A ukáže vám věci o kterých jste nikdy ani nepřemýšleli. Následně pak 16. a 17. června přinesou do vašeho života romantickou energii, takže si naplánujte nějaký pěkný únik od stereotypního života. Je také vhodný čas na to, abyste zkoumali (a přezkoumávali) tělo toho druhého...

Už víte, co vás čeká v červnu?

Panna (23. srpna - 22. září)

Merkur (což je vaše vládnoucí planeta) vstoupí 21. června do znamení Raka a otevře tak sektor přátelství. Po výměně citlivých vzpomínek se mohou objevit hluboké city a uvidíte svého přítele v novém světle. Možná budete i uvažovat o tom, zda už není čas překročit hranici... Na druhou stranu, jiní vaši kamarádi nebo přátelé si mohou zahrát na dohazovače a je to tak v pořádku, klidně je nechte. I kdyby to nebyla perfektní polovička, mohlo by to vést k něčemu jinému zajímavému. Pokud již ve vztahu jste, je pravděpodobné, že dosáhnete nového druhu intimity, o kterém jste ani nevěděli, že je možný. Se svým partnerem se cítíte v bezpečí a ochraňovaní, což pak v ložnici zapříčiní krásnější a hlubší sexuální zážitky

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy, víme, že vás asi některé věci na vašem partnerovi pěkně štvou, ale tento měsíc byste se měli zaměřit především na to, co oba umíte dělat nejlépe - jeden druhého. Vesmír vás láká, abyste se partnerovi více otevřeli, ale vy se budete cítit podráždění, pokud vám to partner nebude opětovat. Zkuste tedy zapracovat na absolutním základu vztahu, na komunikaci. Položte také základy pro správné dávání a přijmání a určitě nebudete zklamaní. Pokud jste v současné době bez partnera, možná by se vám mohlo vyplatit poohlédnout se po někom v pracovním prostředí. Někdo nový vám zkříží cestu a nebude z něj pouze kolega...

Štír (24. října - 22. listopadu)

Milí Štíři, v červnu se Venuše, planeta lásky a vztahů, přesouvá do Býka, což je vaše opačné znamení. To pro vás znamená, že se láska bude dívat přímo na vás, a to doslova. Možná půjdete zrovna na oběd a tam se zahledíte do očí nějakého člověka a on do vašich... A proběhne okamžitá sexuální chemická reakce. Nebo uvidíte někoho v přeplněném výtahu, někoho, koho byste si nejraději hned "odnesli" domů. Řiďte se svými pocity a prožijete opravdu žhavý červen. Zadaní jedinci pak budou toužit po tom, si se svou drahou polovičkou zajít někam ven. Takže se zvedněte, navštivte třeba festival umění nebo něco jiného, co vás bude oba zajímat, pak si zajděte na dobré jídlo a užívejte si všechny nové zkušenosti, které spolu zažijete. Ty se pak promítnou i ve vaší posteli. A mimochodem... Možná se tento měsíc budete cítit nadrženěji než kdy jindy, tak s tím nezapomeňte něco udělat.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Již jsme zmiňovali planetu Jupiter, která je planetou veselí a štěstí. Tato planeta představuje vaši vládnoucí planetu a bude v červnu opravdu velmi mocná. Donutí vás žadonit v posteli o něco víc. Spojte Jupiter s Marsem, který je pro změnu planetou sexu a základních pudů, a který se bude přesouvat do vašeho sexuálního sektoru. Výsledek? Budete opravdu mega-nadržení. Buďte připraveni na nějaké pěkné sexování, ať už s partnerem nebo sám se sebou. Jestli jste bez partnera, budete přemýšlet o tom, zda se usadit s jednou osobou nebo si nechat ještě trochu té volnosti. Nicméně na konci měsíce už byste měli mít jasno, zda se jedná pouze o dobrého kamaráda s výhodami nebo o někoho, kdo by mohl představovat něco víc.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

V červnu se Venuše, planeta lásky a vztahů, přesouvá do vašeho sesterského znamení Země, a to vám všechny věci zpříjemní. Možná si sice budete připadat občas trochu zmateně, ale váš partner se opravdu postará o to, abyste si užili nějakou srandu v posteli. Jestliže máte někoho, koho nemůžete dostat z hlavy, zavolejte mu a pozvěte ho někam ven. Moc nad tím nepřemýšlejte a prostě to udělejte. Uvidíte, že se vám to vyplatí a nějaké to potěšení přijde. A pokud nikoho takového nemáte, je ten pravý měsíc, abyste poznali někoho nového. Máte velkou šanci ho potkat na nějaké velké oslavě, takže neváhejte jít na svatbu i bez svého "plus jeden".

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Merkur, který představuje planetu komunikace a vyjadřování, se 6. června přesouvá do Blíženců, a to pro vás znamená, že potřebuje být více v kontaktu se svým milostným životem. Když potkáte někoho nového, nebojte se ho požádat, abyste si chvilku psali, před tím, než se opravdu setkáte tváří v tvář. To dá dobrý základ pro vaše žhavé hrátky v posteli, až se konečně setkáte. I další planeta, konkrétně Venuše, ovlivní tento měsíc váš život. Venuše je planetou lásky a vztahů a právě se přemisťuje do sektoru domova vašeho znamení. To znamená, že se se svým partnerem budete doma cítit dobře a útulně. A pokud ne, budete po tom prahnout. Takže byste neměli zapomenout, že i taková maličkost, jako uvaření společného jídla, může být dobrým námětem pro předehru...

Ryby (21. února - 20. března)

Tento měsíc budete hodně pohlceni svými myšlenkami a fantaziemi, Ryby, avšak nemusí to být vůbec špatná věc. Kdo říká, že váš největší sexuální sen se nemůže splnit? Pokud momentálně randíte s někým novým, nejdříve zjistěte, jak vlastně vaše vzájemná chemie funguje - zdá se, že z toho bude nějaká velká láska nebo je to jen někdo, s kým byste si rádi trochu prohráli a pak byste šli každý zase svou cestou? Na to vám neodpoví nikdo jiný, než vy sami. Jestliže jste ve vztahu, v červnu očekávejte tak nějak plynulou jízdu. Také budete mít i nějaké významné konverzace, díky kterým lépe porozumíte jeden druhému. A právě díky tomu porozumění vám to bude i lépe klapat v posteli. A nebojte se protějšku trochu otevřít! Může vás to dostat mnohem dále, než si myslíte...

Červen vypadá velice slibně, co se týče navazování nových vztahů a seznamování s lidmi. Využijte toho, vyrazte někam ven, abyste pak v horkých letních večerech nemuseli sedět sami u západu slunce a nemuseli litovat, že jste sami. A jestli si to chcete trochu ulehčit, tak se zaregistrujte na erotické seznamce. Hledáte-li spíše někoho na vztah, zkuste online seznamku.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.