Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Při používání erotických pomůcek z krystalů buďte opatrní

23.květen 2019
Při používání erotických pomůcek z krystalů buďte opatrní

Erotické pomůcky jsou vskutku zajímavé a netradiční. Vlastníte nějakou, nebo uvažujete nad její koupí? Znáte výhody a nevýhody těchto pomůcek?

Erotické pomůcky se vyrábí z různých materiálů - silikon, borosilikátové sklo, PVC, ocel, a mnoho dalších, včetně krystalů, o kterých dnes bude řeč. Co byste tedy měli vědět? Zmíněné krystaly jsou považovány za léčivé pro tělo, duši i energii. V sexuálním životě se energie krystalů propojí se sexuální energií, člověk se tímto harmonizuje duševně i fyzicky. Tím pádem je více uvolněný a může si co nejvíce užívat milování a potěšení z něj. Zda v moc krystalů věříte, je zcela na vás, nemůžete však popřít, že erotické hračky z nich vyrobené, jsou svým způsobem výjimečné.

Americká společnost Chakrabs, jejíž název vznikl ze slova "čakra" (sanskrtské slovo pro energii), se věnuje výrobě erotických pomůcek z krystalů a má ve své nabídce dilda (zakladatelka společnosti se tomuto názvu vyhýbá), yoni vajíčka, anální kolíky a kroužky na penis. Jsou vyrobené z různých druhů krystalů, jež mají různé vlastnosti. Abyste si mohli správně vybrat a měli lepší představu, o jaké druhy krystalů se jedná a s čím pomáhají, si můžete přečíst tento článek. Jelikož se jedná o netradiční erotické pomůcky, ceny se pohybují v řádech stovek dolarů (tisíce korun).

Krystalové erotické hračky mají mnoho výhod, bohužel mají však také nevýhody. O jaké se jedná?

Milostné krystaly mohou ohrozit zdraví

Co se týče zdraví a erotických pomůcek, měli byste být velmi obezřetní. Vzhledem k tomu, že se vyrábí z různých materiálů, každý z nich má jiné vlastnosti. Některé dokonce obsahují látky, které neprospívají zdraví, nebo jsou naopak porézní. Takový je i případ krystalových erotických hraček, i když některé jsou tvrdší a méně porézní než ostatní. Dejte si pozor už při koupi, ať si nekoupíte pomůcku, která by mohla být zdraví škodlivá.

Když je pomůcka porézní, znamená to, že jsou na ní póry (velké množství miniaturních dírek), kde se mohou ukrývat a hromadit bakterie. Tento typ erotických pomůcek nelze dezinfikovat stejným způsobem jako hračky, které jsou zdravotně nezávadné a vyrobené z neporézního materiálu, takže i když na milostné krystaly použijete čisticí přípravek na erotické pomůcky, nikdy je nevyčistíte úplně. Následkem mohou být opakující se bakteriální infekce, nebo dokonce hůř - syndrom toxického šoku, pokud budete používat porézní erotickou pomůcku, kterou ponecháte delší dobu ve vagíně.

Krystalová erotická pomůcka yoni vajíčko

Často lze na pórezní erotické hračky narazit v internetových obchodech, jako je například Etsy, Wish, AliExpress, kde můžete nakoupit sice levně, ale měli byste být při obchodování obezřetní, můžete totiž narazit na nekvalitní produkty.

Co můžete udělat, abyste předešli zdravotnímu riziku?

Pokud neodoláte a rozhodnete se dát krystalovým erotickým pomůckám šanci, neměli byste se bát sáhnout hlouběji do kapsy a za kvalitu si trochu připlatit. Kvalitnější erotické pomůcky bývají testovány ohledně jejich pevnosti a poréznosti. V případě porézních erotických hraček se doporučuje používat kondom, který vás před bakteriemi ochrání. Nicméně u milostných krystalů kondom omezuje jejich léčivou moc, proto byste si měli položit otázku, zda se obejdete bez nich? Má to vůbec smysl si je pořizovat? Záleží na vašem uvážení. Alternativní a bezpečnější volbou místo pomůcek z krystalů, jsou pomůcky z borosilikátového skla. Poskytnou vám stejný pocit jako krystalové pomůcky, avšak bez léčivého účinku. Dále jsou neporézní, tudíž se snadněji čistí a jsou zdravotně nezávadné.

Vězte, že čakry můžete harmonizovat i jiným způsobem než jen s erotickými pomůckami z krystalů, pokud se tedy rozhodnete spíše pro alternativu. Na druhou stranu z hlediska estetiky jsou milostné krystaly opravdu pěkné a člověk většinou při nakupování pomůcek kouká i na vzhled. Jestliže si krystalovou pomůcku rozhodnete z tohoto důvodu pořídit, pamatujte na to, že při vnitřním použití musíte použít kondom, abyste předešli bakteriálním infekcím.

Krásné, harmonické sexuální momenty můžete prožít i se správným partnerem, se kterým si dáte záležet na budování svého (nejen) sexuálního vztahu. Nejste ve vztahu, ani nemáte žádného kamaráda na sex? Zaregistrujte se na sex seznamku a najděte si toho pravého sexuálního partnera.

[rox]

Zdroj: http://www.chakrubs.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.