Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Proč byste si měli pořídit skleněné erotické hračky?

18.duben 2019
Proč byste si měli pořídit skleněné erotické hračky?

Už vás nebaví klasické, silikonové erotické pomůcky a toužíte po změně? Skleněná dilda jsou příjemná nejen pro stimulaci intimních míst, ale i na pohled a do vašeho sexuálního života by mohla přivést trochu více vzrušení.

Skleněné erotické pomůcky se ručně vyfukují do dokonalosti a stávají se nádhernými skvosty, díky kterým můžete zažít příjemné potěšení. Zážitky s těmito pomůckami jsou vskutku jedinečné, neboť potěšení není stejné jako u jiných typů pomůcek. Přirozený chlad ze skleněných pomůcek nadchne vaše intimní místa a pevná, neohebná forma hračky působí větším tlakem, vaše hrátky budou tím pádem intenzivnější. Každá skleněná erotická pomůcka má svůj vlastní jedinečný vzhled. Některé z nich mají jednoduchý design a hladký povrch pro snadné zasunutí, jiné mají různé tvary, velikosti a barvy, ze kterých si člověk může vybírat.

Proč byste si ale měli koupit skleněné erotické hračky? V čem se liší od jiných pomůcek?

Jsou bezpečné

Skleněné sexuální hračky se typicky vyrábí z borosilikátového skla, který je mnohem odolnější než neupravené nebo obyčejné sklo. Z tohoto materiálu se kromě erotických hraček vyrábí sklo na světla motorových vozidel, chemické a varné sklo (různé nádoby). Borosilikátové sklo se liší od tvrzeného skla, protože není ošetřeno chemikáliemi. Má také nižší faktor tepelné roztažnosti, což znamená, že tento typ skla lze rychle zahřát nebo zchladit, aniž by došlo k rozbití, rozštěpení nebo prasknutí. To znamená, že své hrátky se skleněnými pomůckami můžete zpestřit teplotními změnami.

Skleněné sexuální hračky jsou bezpečné za předpokladu, že vám neupadnou na tvrdý povrch. Pokud se tak stane, nezapomeňte důkladně zkontrolovat, zda nevznikly nějaké trhliny a odštěpy. Dokonce i ty nejmenší trhliny mohou způsobit rozbití nebo usazení bakterií.

Snadno se dají vyčistit

Aby byla vaše pomůcka bezpečná pro použití, musíte také dbát na její údržbu a čistotu, jelikož bakterie, které se na ní usadí, mohou způsobit onemocnění. Jak se vlastně čistí skleněné erotické pomůcky? Je to opravdu snadné, nemusíte v tom hledat žádnou vědu. Abyste měli jistotu, že je vaše pomůcka opravdu čistá, doporučuje se vyčistit ji před i po sexu. Umývat ji lze neředěným mýdlem a teplou vodou, lihem, který poté opláchnete vodou, a pokud to chcete mít bez práce, můžete pomůcku vložit do myčky do horního stojanu.

Všechny 3 zmíněné metody poskytnou důkladné vyčištění a pomůcky budou jako nové. Jestliže se rozhodnete dát skleněné dildo do myčky, dbejte na to, jak ho naložíte. Se skleněnými erotickými hračkami byste měli zacházet jako s křehkými sklenicemi na víno. A pokud jde o skladování, uchovávejte jakýkoliv typ skleněné sexuální hračky v polstrovaném obalu. K čemu by vám byla čistá pomůcka, kdyby byla naštípnutá či jinak rozbitá kvůli špatnému uchovávání?

Skleněné erotické hračky mají různé tvary

Jak se používají

Na rozdíl od jiných hraček pro dospělé, které mohou být použity k vnitřní i vnější stimulaci, skleněné hračky se používají hlavně pro tu vnitřní. Jak jsme již zmínili na začátku, jsou navrženy v různých velikostech a tvarech (obvykle zaoblené). Některá skleněná dilda jsou zahnutá nebo texturovaná. Pokud tedy máte rádi hladší, zakřivené pomůcky nebo používáte strap-on dilda, měli byste zvážit koupi skleněné hračky. Stejně jako jiné pomůcky můžete i ty skleněné použít s lubrikačním gelem, více k tomu si povíme níže.

Na první pohled se zdá, že skleněné hračky jsou studené. Jak jsme ale již zmínili, lze je zahřát a zchladit během několika minut a v tom se liší od pomůcek z jiných materiálů. V závislosti na tom, co zrovna budete chtít, můžete pomůcku zchladit tím, že ji vložíte na 10 minut do lednice nebo do mrazáku (ideální pro sex v létě), dáte ji pod studenou vodu nebo ji naopak můžete zahřát pod teplou vodou či držet tak, aby absorbovala vaše tělesné teplo. Při těchto hrátkách se však vždy ujistěte, že vám teplota pomůcky je příjemná, proto ji přiložte ke svému předloktí, abyste ji otestovali.

S jakými lubrikačními gely se mohou skleněné erotické pomůcky používat?

Leštěný povrch skla je hladší než latex, ABS plast a silikon, což znamená, že penetrace je snadnější, neměli byste proto potřebovat tolik lubrikačního gelu jako například u silikonových hraček. Skleněné pomůcky se od ostatních dále liší tím, že můžete použít kterýkoliv lubrikační gel, zatímco u jiných materiálů můžete použít jenom některé (například silikonové pomůcky lze použít pouze s lubrikantem na vodní bázi).

Na pohled jsou pěkné

Skleněné hračky pro dospělé jsou vhodné pro ty, kteří při výběru pomůcek hledají krásu i funkčnost. Barevné spirály, třpitivé sklo, napodobeniny chapadel, a spoustu jiných tvarů, mohou být nejen zajímavým námětem pro konverzaci, ale i neobvyklým a luxusním dárkem.

Mají dlouhou životnost

Jistě vás nyní zajímá, jak dlouho vydrží skleněné erotické hračky? Na rozdíl od skleniček, zrcadel a jiných skleněných předmětů, jsou skleněné hračky vyrobeny z pevnějšího, odolného skla, o kterém jsme již psali v části o bezpečnosti. Ale ani borosilikátové sklo není úplně nerozbitné, musíte být opatrní. Stačí několik ran o tvrdý povrch a hračku můžete vyhodit. Když se však budete o ni dobře starat, vydrží opravdu dlouhou dobu a dokonce přežije různé plastové pomůcky.

Jakou mají životnost skleněné hračky pro dospělé zhruba víme, ale pokud jde o tu naši životnost, nikdo neví, jak dlouho budeme mít možnost užívat si život plnými doušky. Seznamte se s někým na sex seznamce a prožívejte spolu spoustu vášnivých chvil.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.