Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Obdarujte partnera: top 17 erotických hraček pro muže

16.červen 2022
Obdarujte partnera: top 17 erotických hraček pro muže

Hledáte dárek pro výjimečného muže ve svém životě? Erotické hračky pro muže jsou dárkem, který potěší. Známe totiž malé tajemství: Chlapi milují sex. A milují masturbaci. Dobře, možná to není moc velké tajemství. Ale mnoho mužů neví, že jejich sexuální život a sólo chvíle může výrazně zlepšit erotická hračka. Tak jim ji darujte!

Například díky erekčním kroužkům vydrží muži při sexu déle a pociťují větší rozkoš. A masturbační návleky vnášejí do jejich času o samotě nový svět pocitů - od měkkých materiálů přes rotující kuličky až po vibrace a teplo. Je to mnohem lepší než pět prstů a vazelína.

Erotické hračky pro muže mohou otevřít dveře k novým úchylkám, lepšímu sexu a větší intimitě. Ale co je nejdůležitější, dělají muže šťastnými.

Tedy pokud vyberete tu správnou! Níže jsme pro vás připravili nákupního průvodce některými z nejprodávanějších a nejlépe hodnocených erotických hraček pro muže. Vyberte některou z nich a váš muž vám bude hodně vděčný!

17 nejlepších erotických hraček pro muže

Máme pro vás 17 vibrujících, pulzujících a potěšení přinášejících erotických hraček, které můžete darovat svému partnerovi. Abychom vám nakupování trochu usnadnili, rozdělili jsme seznam do následujících sekcí:

  • Masturbační hračky
  • Hračky pro páry
  • Hračky na masáž prostaty a anální hračky
  • High-tech hračky
  • Hračky pro fetišisty

Masturbační hračky

Tyto hračky jsou určeny k sebeuspokojování. Ale mohou se s nimi bavit i páry! Nezapomeňte k dárku přidat lubrikant. Tyto hračky vyžadují lubrikační gel, aby se jim dařilo.

TENGA Spinner Penis Stroker 'Shell' 03

Cena: 25,99 dolarů

Tenga Spinner je klasický masturbační návlek pro opakované použití a je skvělým startovacím dárkem pro muže, který ještě neměl tu čest používat masturbační hračku. Jeho použití je opravdu snadné - stačí přidat trochu lubrikantu a začít "honit". Vnitřní komora se při pumpování otáčí, čímž se pohyb nahoru a dolů doplňuje o rotační stimulaci. Je to božský pocit, a navíc je tato hračka cenově dostupná!

Nabíjecí vibrační masturbační návlek VeDO Hummer 2.0 - Black Pearl

Cena: 69,99 dolarů

VeDO Hummer je krokem vpřed oproti jednodušším masturbačním návlekům, jako je Tenga Spinner. Tento masturbační návlek na baterie přidává k prožitku vibrace pro intenzivnější pocity a silnější orgasmy. Je dobíjecí přes USB a kompatibilní s hračkou Hummer 2.0, která umožňuje potěšení bez použití rukou.

TENGA Spinner Penis Stroker 'Shell' 03Nabíjecí vibrační masturbační návlek VeDO Hummer 2.0 - Black Pearl

Nabíjecí multifunkční masturbátor pro muže Maia Piper

Cena: 79,99 dolarů

Maia Piper je vibrátor a masturbátor na penis s 15 různými funkcemi, které muži umožní zcela jedinečný zážitek pokaždé, když bude mít náladu na sólo zábavu. Dobíjecí zařízení má režimy sání, vibrace a zahřívání s několika intenzitami při každém nastavení. Dobíjí se přes USB, je vodotěsný a chráněný zárukou.

Masturbační návlek TENGA Aero Silver Ring Air-Pulse

Cena: 54,99 dolarů

Pokud váš muž zná erotické hračky a masturbační návleky, tento ho překvapí. Nový rukáv Tenga Aero využívá vzduchové impulzy k simulaci sání, těsnosti, tlaku a mnoha dalších věcí. Na výběr je 10 různých nastavení a každé z nich je jedinečné a vzrušující. Vnitřek návleku je vyjímatelný a snadno omyvatelný.

Hračky pro páry

Některé erotické hračky jsou vyrobeny pro zlepšení sexu s partnerem. Následující pomocníci mohou rychle proměnit vanilkový sex v dobrodružství, na které váš partner jen tak nezapomene.

Velv'Or Rooster Jason Adjustable Hard Silicone Cock Ring - černý

Cena: 16,99 dolarů

Nastavitelný erekční kroužek, jako je Velv'Or Rooster Jason, je pro muže nezbytnou erotickou hračkou. Může si ho nasadit nad koule nebo pod ně. Může ho používat při sexu nebo masturbaci. A snadno si ho nastaví podle své velikosti a úrovně pohodlí. Zpříjemňuje sex oběma partnerům a jeho orgasmy jsou díky němu mnohem silnější. Kroužek na penis by měl mít každý chlap!

Nabíjecí multifunkční masturbátor pro muže Maia PiperVelv'Or Rooster Jason Adjustable Hard Silicone Cock Ring

Vibrační vodotěsný erekční kroužek LELO Tor 2 pro páry - tmavě zelený

Cena: 139,99 dolarů

Zvolit můžete také vymakanější kroužek na penis LELO Tor 2. Tento vibrační kroužek přidává božské vibrace na jeho penisu a stimuluje její klitoris, když se použije při sexu s partnerkou. Tento erekční kroužek je trochu dražší, ale je super pohodlný, vodotěsný a dobíjecí. Je to elegantní dárek, který se určitě stane standardní součástí jeho/vašeho sexuálního života.

Fun Factory "Be One" dobíjecí vodotěsný vibrátor na prsty pro páry

Cena: 69,99 dolarů

Tento vibrátor na prsty dělá předehru lepší než finále. Pomocí tohoto vibrátoru na prsty můžete prozkoumat erotogenní zóny na těle toho druhého. Přidejte vibrace k ruční stimulaci - je to stejně účinné pro něj i pro ni. Jako vibrátor jej lze použít i k masturbaci pro milovníky penisu i vulvy. Je také omyvatelný a dobíjecí.

Vibrační vodotěsný erekční kroužek LELO Tor 2 pro páryFun Factory "Be One" dobíjecí vodotěsný vibrátor na prsty pro páry

Sex polštář Pillo by Dame se snímatelným potahem

Cena: 95,99 dolarů

Je úžasné, jak moc může klínový sex polštář změnit váš sexuální život. A nejde jen o nové sexuální polohy. Pouhá změna polohy jeho boků a slabin může vytvořit nové pocity a jinou intenzitu, než na jakou je zvyklý. Existují stovky způsobů, jak mohou páry využít sex polštář Pillo k omlazení svých aktivit v ložnici.

Masážní přístroje na prostatu a anální hračky

"Zadní vrátka" jsou pro muže obrovským centrem rozkoše. Darujte mu masáž prostaty (vlny nepřetržitých orgasmů) a už nikdy nebude muset psát Ježíškovi.

Anální vibrátor a masážní přístroj na prostatu VeDO 'Quaker'

Cena: 33,99 dolarů

Pokud ho baví anální hrátky (nebo je jen chce vyzkoušet), Quaker je všestranná hračka, kterou lze použít jako vibrátor, anální kolík, anální kuličky a masér prostaty. Může začít pomalu s malými korálky nahoře a postupně se propracovat k velkému finále. Tato hračka má 12 intenzit vibrací a využije se i při sexu ve dvou.

Le Wand Hoop G-Spot and Prostate Massager

Cena: 145,99 dolarů

Hračky na masáž prostaty musí mít správné zakřivení, aby zasáhly bod P (prostatu) ve správném úhlu. Hračka Le Wand Hoop má dokonalé zakřivení, aby tento úkol splnila, a on při tom nebude muset křivit ruku ani rameno. Tento masážní přístroj z nerezové oceli je umělecké dílo - je mimořádně odolný a krásně vyrobený. Ale co je nejdůležitější, s minimálním úsilím poskytuje omračující masáž prostaty.

LELO Bruno Vibrační anální masér prostaty

Cena: 169,99 dolarů

LELO Bruno = okamžitý orgasmus prostaty, který se vám vejde do ruky. Stačí zapnout vibrace a zasunout ho a on udělá všechnu práci. Díky extra měkkému silikonu si ho pohodlně užijí i ti, kteří toho se zadečkem moc nedělali, a není potřeba žádné přirážení ani pohyby. Ať už váš muž miluje orgasmy způsobené stimulací prostaty, nebo takový ještě nikdy neměl, Bruno vás nezklame.

Le Wand Hoop G-Spot and Prostate MassagerLELO Bruno Vibrační anální masér prostaty

Hi-Tech hračky

Technologie otevřela mužům nové sféry potěšení. Tyto hračky umožňují přizpůsobit si potěšení pomocí různých nastavení, rychlostí a intenzity. Jiné zase umožňují užívat si stimulaci bez použití rukou prostřednictvím dálkového ovládání. Tyto hračky jsou dražší, ale představují vrchol snadnosti a potěšení.

Fun Factory Manta dobíjecí vibrační masturbátor pro muže - černý

Cena: 139,99 dolarů

Fun Factory Manta je Rolls-Royce mezi masturbačními návleky. Může ho používat místo ruky, a to vše za současného mačkání tlačítek, které přidávají řadu zajímavých pocitů. Superměkký materiál ho obejme, zatímco hřejivé vibrační pocity napodobují pocit hlubokého kouření s neuvěřitelnou přesností (jen nezapomeňte na lubrikant!). Tohle je jediný masturbátor, který bude potřebovat.

Masturbační návlek na penis ovládaný aplikací LELO F1S V2X - modrý

Cena: 219,99 dolarů

Jedna z nejpokročilejších erotických hraček, která kdy byla vyrobena, LELO F1S V2X je masturbační návlek ovládaný aplikací přímo z budoucnosti. Stačí, když si ho nasadí, a senzory rozpoznají jeho mužství. Odtud se spustí horská dráha plná pocitů z hlazení, sání, vrtění a zahřívání - to vše 100% bez použití rukou. Pomocí aplikace si může pocity upravit a naprogramovat dokonalé orgasmy.

LELO Hugo Premium Vibrating Prostate Massager - černý

Cena: 189,99 dolarů

LELO Hugo je prémiová verze masážního přístroje LELO Bruno z výše uvedené sekce. Pro masáž prostaty není nic lepšího a jednoduššího než tento. Má stejně snadno nasaditelný a pohodlný design i vibrace dráždící prostatu jako Bruno. Hugo je však dodáván s dálkovým ovládáním, což mu usnadňuje přizpůsobit si potěšení a vystupňovat ho až do explozivního finále.

Masturbační návlek na penis ovládaný aplikací LELO F1S V2XLELO Hugo Premium Vibrating Prostate Massager

Hračky pro fetišisty

Vzrušuje vašeho partnera nějaká zvláštní věc? Nebo si chce rozšířit své sexuální obzory? Tyto hračky to zvládnou.

Fetish Fantasy Series Spinning Fantasy Swing - černá

Cena: 195,99 dolarů

Používání erotické houpačky je fantazií každého chlapa. Kvalitní erotická houpačka však musí být pevná, pohodlná a snadno se používat. Proto doporučujeme houpačku Fetish Fantasy Series Sex Swing. Otáčí se o 360° a díky odolným kovovým karabinkám a pružinám se snadno pohybuje nahoru nebo dolů. Může si najít správný úhel pro jakoukoli polohu bez ohledu na svou velikost nebo výšku. Nylonové popruhy jsou navíc pohodlné.

Japonské kapací svíčky sada 3 kusů - různé barvy

Cena: 10,99 dolarů

Přidejte k jeho potěšení trochu bolesti s těmito bezpečnými japonskými kapacími sex svíčkami. Jsou ideální pro navození atmosféry během předehry nebo pro použití během sexu, aby dodaly teplo a bolest v těch správných okamžicích. Voskové hrátky jsou bezpečnější než jiné BDSM hračky, takže tyto svíčky jsou dobrým dárkem pro muže, kteří chtějí experimentovat s novými pocity.

Fetish Fantasy Series Spinning Fantasy SwingJaponské kapací svíčky sada 3 kusů

Je erotická hračka dobrým dárkem pro muže?

Ano, erotické hračky jsou úžasným dárkem pro muže! Přibližně 1 z 5 mužů nakupuje erotické hračky a asi 50 % z nich už někdy nějakou použilo. Mužské erotické hračky možná nejsou všeobecně známé jako vibrátory a dilda pro ženy, ale pravdou je, že i muži milují erotické hračky!

Není těžké pochopit proč. Erotické hračky pro muže jsou navrženy tak, aby napodobovaly všechny druhy sexu, od orálního přes anální až po vaginální. Dokonce i základní sex hračky jsou mnohem lepší než použití ruky.

Jak postupovat při darování erotické hračky muži?

Sex hračku byste neměli darovat jen tak nějakému muži. Také myslete na to, že přiložení erekčních kroužků k letošnímu vánočnímu přání nemusí u přátel a rodiny vzbudit zrovna sváteční náladu.

Zde je několik obecných pravidel pro darování erotických hraček mužům:

  • Dejte sexuální hračky mužům, se kterými jste sexuálně otevření nebo sexuálně aktivní
  • Před nákupem položte základy tím, že si o nich promluvíte
  • Vezměte v úvahu především jeho potěšení
  • Dejte mu dárek, když jste sami nebo na místě, kde se cítí dobře

Každý má rád pěkné dárky! Tak se odhodlejte a věnujte svému sexuálnímu partnerovi hračku, která zlepší jeho intimní život.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.