Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nejlepší sexuální polohy pro anální sex zezadu

20.srpen 2017
Nejlepší sexuální polohy pro anální sex zezadu

Anální sex v dnešní době už není takové tabu, přesto ho někteří stále odmítají, především ze strachu z bolesti. Je to ale opravdu bolestivé, jak se tito jedinci domnívají? A jaké jsou vůbec nejlepší polohy pro anální sex zezadu?

Anální sex ve skutečnosti není tak hrozný, ani bolestivý, jak se většina lidí domnívá předtím, než ho vůbec vyzkouší. Pokud tomu ale vyjdou vstříc s otevřenou myslí, může je překvapit, jak může být anální sex příjemný pro oba partnery. Většinou to bývají ženy, kdo se zdráhá análního sexu. Ovšem kdyby žena přišla s bláznivým nápadem, že svému partnerovi zasune do zadku anální kolík či dildo, byl by pravděpodobně zdráhavější muž. Ženy se análního sexu bojí proto, že sex spojují s již zmíněnou bolestí anebo si nejsou jisty, jak navést řeč na to, že by to chtěly zkusit. Přitom obojí se dá snadno překonat. Co je ale třeba udělat, aby anální sex byl provozován správně a užili si jej oba partneři?

Použijte lubrikant a uvolněte se

Bez lubrikantu se neobejdete, ten je pro anální sex klíčový. Bez použití lubrikačního gelu se žena bude cítit, jako kdyby někdo vzal smirkový papír a třel jím o stěny její anální dutiny. Ta se narozdíl od vagíny přirozeně nezvlhčuje, proto je potřeba spousta lubrikantu pro snadné proniknutí a hladký průběh při análním sexu.

Kromě lubrikantu je důležité uvolnit své svaly, usnadní se tím průnik a zabrání bolesti. Zároveň zažijete hlubší pocit, než byste prožili prostřednictvím vaginálního sexu. Těsnost způsobuje, že pociťujete každičký centimetr penisu svého partnera při přirážení. Takový pocit nezažijete při vaginálním sexu. Při klasickém sexu žena cítí penis hluboko uvnitř sebe, ale při análním sexu reaguje každý nerv. Je to jako kdyby se všechny tyto nervy probudily a přijaly proniknutí s otevřenou náručí (v tomto případě široce otevřeným konečníkem). Intenzivitu tohotu zážitku budete cítit po celém těle.

Pokud byste rádi vyzkoušeli anální sex a máte nějaké otázky, můžete si přečíst odpovědi doktorky Hildy Hutcherson na časté otázky týkající se análního sexu. Nyní si však uvedeme polohy pro anální sex zezadu.

Nejlepší polohy pro anální sex zezadu

Doggy style neboli poloha na pejska

Poloha na pejska je velmi dobře známá sexuální poloha, a to jak pro anální, tak pro vaginální sex - mnoho párům se opravdu líbí. Výhoda této pozice spočívá v tom, že ženám umožňuje poskytnout veškerou manuální stimulaci, kterou chtějí a potřebují pro svůj klitoris. Zároveň si mohou určit, jak hluboko nechají svého partnera zasunout. Takže pokud bude mít pocit, že je to příliš, může se bez uvědomění partnera trochu posunout vpřed.

Při poloze baset má žena hrudník přitisknutý k lůžku, zadek zůstává ve vzduchu. Může si tak při análním sexu užít dvojnásobného uspokojení pomocí stimulace klitorisu a vagíny

Baset

Tato poloha nemusí být pro vás nic nového, protože je to variace tradičnější polohy na pejska. Ale stojí za to, protože může úplně změnit úhel pro vniknutí. V podstatě žena musí udržet záda a hýždě ve vzduchu a položit hruď a hlavu přímo na lůžko.

Poloha může být použita jak pro anální sex, tak pro klasický vaginální sex. Umožňuje velmi hlubokou penetraci. Chcete-li ji použít pro sex zezadu, může vás váš partner zároveň uspokojovat prsty, zatímco bude uvnitř vás (nebo můžete použít malý vibrátor), abyste dosáhli dvojnásobného potěšení.

Buldok

Opět se jedná o další variantu klasické polohy na pejska. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že se cítíte více submisivní. Takže pokud máte rádi pocit submisivity, pak si tuto polohu určitě zamilujete.

Místo klečení za vámi, bude si váš partner muset dřepnout přímo nad váš zadek a pak se přkrčit. Chcete-li zažít trochu dominantnější zážitek, může vás partner popadnout a držet za vlasy. Pokud chcete, aby to bylo romantičtější, měli byste vědět, že tato poloha nemusí být nutně dominantní/submisivní. Váš partner vás může jemně hladit po zádech a vašem pasu, zatímco přiráží.

Opřete se o stůl

Tahle poloha je jedna z nejlepších poloh pro šílený, divoký sex vůbec. V podstatě se musíte naklonit dopředu přes okraj stolu, který vás udrží na místě. Vzhledem k tomu, že žena je při této poloze držena proti stolu, muž má možnost přirážet tolik, kolik bude chtít, zcela bez obav, že by se žena nekontrolovatelně pohybovala kupředu. Jak bude stát, bude pro něj snadnější přirážet způsobem (intenzita a rytmus), který bude příjemný pro oba partnery.

Žokej

Toto je opravdu skvělá poloha, při které můžete zažít velmi intenzivní pocity uspokojení. Nejlepší součástí této polohy je skutečnost, že ačkoli pociťujete pocit submisivity, který si mnoho žen opravdu užívá, může být poloha také smyslná a romantická. Při této poloze existuje obrovské množství kontaktu těla na tělo. Zároveň je také perfektní, pokud máte rády, když vám partner šeptá do ucha sladká slůvka. V podstatě musíte ležet na břiše s nohama rovně u sebe. Jestliže budete chtít, můžete se trochu nadzvednout a udržet zadek ve vzduchu, ale nemusíte. Váš partner pak bude schopný proniknout.

Láká vás anální sex? Vyzkoušejte některou z uvedených poloh s někým z naší sex seznamky.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.