Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Na jakých veřejných místech mají nejčastěji lidé sex?

26.květen 2017
Na jakých veřejných místech mají nejčastěji lidé sex?

Tušíte, na jakých možných veřejných místech se dá provozovat sex? A zajímá vás, kde si to lidé nejčastěji rozdávají nebo kde by chtěli? Tak si přečtěte tento článek, protože dále naleznete spoustu pikantních informací o tomto tématu.

Ať už jste sex na nějakém veřejném místě zažili a chcete se porovnat s ostatními, toužíte po něm, pouze hledáte inspiraci anebo jste pouze zvědaví - tento článek vám udělá radost, přináší totiž spoustu odpovědí na veškeré otázky týkající se sexu na veřejných místech, které vás zajímají. 

Nedávno se uskutečnil na webové stránce Superdrug Online Doctor výzkum, který se právě tímto zajímavým tématem zabýval. Zúčastnilo se ho 1000 Evropanů a 1000 Američanů. Bohužel, jak už to tak často bývá, Českou republiku zde žádný člověk nezastoupil. To ale nevadí, Evropu zastoupilo alespoň 11 evropských zemí, s čímž se budeme muset spokojit.

Proč sex na veřejnosti?

To je jednoduché - protože se to lidem líbí, baví je to a vzrušuje je to. Nejde zde o to, že by se chtěli nechat chytit, ale o ten adrenalin, že se to může stát. Nebo vás alespoň může někdo vidět, i kdyby z dálky. A to z obyčejného sexu dělá neobyčejný.

A teď se vrhneme na jednotlivé otázky, které byly pokládány účastníkům průzkumu. V úvodu každé otázky uvidíte obrázek, na kterém jsou odpovědi graficky zobrazeny, nechybí ani procenta a obrázky, označující dané místo. Vzhledem k tomu, že jsou ale jednotlivé popisky obrázku v angličtině, nepřijdete ani o jejich český překlad.

Pokud jste měli sex na veřejnosti, tak kde?

Pokud jste měli sex na veřejnosti, tak kde?

Nejčastěji tedy lidé měli sex:

1. V parku - Klasika, jdete po večerní zábavě domů přes park, nikde nikdo... Tak proč si neužít, že?

2. Na pláži - Večerní prázdné pláže jsou tak naplněny romantikou, že tomu málokdo odolá. A navíc, když už jsme jednou u toho moře, tak chceme mít přeci pěkné vzpomínky, no ne?

3. Na veřejných záchodcích - Dost pravděpodobně se bude jednat spíše o záchodky v různých restauracích a barech, kde je mnohem pravděpodobnější, že si to s někým rozdáte, než na záchodcích, které jsou uprostřed centra města pro turisty. Ale fantazii se meze nekladou...

4. Na veřejném parkovišti nebo garáži - V autě se to vždycky rádo zvrtne a je pak celkem jedno, kde vlastně stojíte.

5. V práci - Tak tam už je adrenalin značný, obzvláště pokud ještě všichni ostatní zaměstnanci neodešli. A i tak se na pracovištích většinou nachází kamery. 

Dále pak lidé zažívali sex na těchto místech (popořadě) - v převlékací kabince, ve veřejném bazénu, na turistické stezce, v kině, v postranní uličce, ve veřejné vířivce, v baru, v sauně, v prázdné třídě a ve výtahu.

Když vezmeme stejnou otázku, tedy 'Pokud jste měli sex na veřejnosti, tak kde?', ale výsledky rozdělíme podle Američanů a Evropanů, budou se trochu lišit.

Pokud jste měli sex na veřejnosti, tak kde? Evropané vs. Američané

Evropané měli častěji sex na pláži, zatímco Američané zase v autě. Oba kontinenty se ale shodly na prvním místě - v parku a pátém místě - v práci. 

Odpovědi na stejnou otázku se dají roztřídit ještě podle jednotlivých evropských zemí. Ve které zemi vedou jaká veřejná místa? Koukněte se na obrázek:

Pokud jste měli sex na veřejnosti, tak kde? Evropské země

Nejpočetnější skupinu tvoří odpověď "v parku", jak jsme se již dozvěděli v předchozím obrázku. Konkrétně takto nejčastěji odpovídali obyvatelé Velké Británie, Francie, Německa, Rakouska, Nizozemska a Rumunska.

Na pláži si to pak nejčastěji rozdávají v Portugalsku, Španělsku a Itálii, což je celkem logické, jelikož mají moře v dosahu a navíc po většinu roku pěkně teplo.

Jen v Belgii nejčastěji lidé odpovídali veřejné parkoviště nebo garáž a v Polsku pak kino. A jak myslíte, že by odpovídali lidé z Čech? Pláž by to asi nebyla...

Na jakém veřejném místě byste chtěli mít sex?

Přemýšleli jste někdy nad touto otázkou? Jestli ne, tak se zamyslete a schválně, jestli si budete rozumět s respondenty tohoto výzkumu. 

Na jakém veřejném místě byste chtěli mít sex?

Tak to vypadá, že je většina lidí vlastně spokojená s tím, kde sex provozují, na první příčce se totiž objevil již zmíněný sex na pláži a na druhém místě pak sex v parku. Dále lidé touží po sexu v převlékací kabince, v prázdné třídě, na střeše hotelu nebo baru, na veřejném parkovišti nebo garáži, na veřejných záchodcích, na turistické stezce, ve výtahu, v práci, v kině, v sauně, na vrcholku mrakodrapu, v úklidové komoře a na konci se umístil veřejný bazén. Musíme uznat, že lidé mají opravdu velkou představivost, protože vrchol mrakodrapu, to už musí být pěkný zážitek... A možná taky poslední.

Dále si rozdělíme odpovědi mezi muže a ženy. Uvidíte tedy rozdíly mezi touhami obou pohlaví.

Na jakém veřejném místě byste chtěli mít sex? Rozdělení podle pohlaví

Tyto rozdíly sice nejsou žadné v prvních třech bodech, kdy u mužů i žen první trojice jde v pořadí - pláž, park, převlékací kabinka. Ale v dalších možnostech jsou rozdíly poměrně markantní.

Na obrázku vlevo najdete touhy mužů a v pravo žen. Na čtvrtém místě se u mužů ocitl sex v prázdné třídě, zatímco u žen na střeše hotelu nebo baru. Páté u mužů dopadly veřejné záchodky a u žen veřejné parkoviště nebo garáž. Šesté místo muži - v práci, ženy - ve výtahu. Sedmé místo muži - v sauně, ženy - na turistické stezce. Osmé místo muži - na turistické stezce, ženy na veřejných záchodcích. Deváté místo muži - na střeše hotelu nebo baru, ženy - v prázdné třídě. A desáté u mužů patří veřejnému parkovišti nebo garáži a u žen kinu, které se mimochodem v mužské části ani neobjevilo, stejně tak u žen se neobjevila sauna. Ani u jednoho pohlaví se v první desítce nezvládly vůbec umístit mrakodrap, úklidová místnost a veřejný bazén.

Pojďme se na tuto otázku podívat opět z pohledu jednotlivých zemí. Kde by si nejvíce obyvatelé jednotlivých zemí přáli mít sex na veřejnosti?

Na jakém veřejném místě byste chtěli mít sex? Evropské země

Ke státům, které již v předchozí otázce, kde již sex na veřejnosti zažili, odpověděly "na pláži", se tentokrát přidala ještě Velká Británie, Francie, Německo a Belgie. Rakousku a Nizozemsku asi vyhovuje sex v parku, jelikož ho obyvatelé obou států nejčastěji odpovídali i v předešlé otázce. Poláci by rádi zažili sex v práci a Rumuni na veřejných záchodcích.

Vzrušuje vás pomyšlení na to, že byste měli sex na veřejném místě?

Koho myslíte, že tato "zakázaná" činnost vzrušuje víc? Není to zas tak překvapující...

Vzrušuje vás pomyšlení na to, že byste měli sex na veřejném místě?

56,4 % mužů odpovědělo, že je toto pomyšlení vzrušuje. Zbytek by asi rád zkusil něco jiného...

Žen, které odpověděly "ano", bylo podstatně méně, a to 43,8 %. Ale musíme vzít v úvahu, že mnoho žen se často bojí přiznat samy sobě, co je opravdu vzrušuje. A některé se za to dokonce stydí.

Kdyby se vám naskytla příležitost, šli byste do sexu na veřejnosti?

Tak co, šli byste do toho? Podle mě především záleží na tom, kde by se to mělo odehrávat a kolik by tam bylo lidí...

Kdyby se vám naskytla příležitost, šli byste do sexu na veřejnosti?

Respondenti mohli zvolit ze čtyř možných odpovědí:

  • Ano, mohla by to být sranda - 17,8 % mužů a 13,2 % žen.
  • Ano, rád/a bych - 15,7 % mužů a 7,7 % žen.
  • Ne, ale kdyby můj partner opravdu chtěl, tak ano. - 11,3 % mužů a 8,5 % žen.
  • Ne, nešel/nešla bych do toho. - 9,6 % mužů a 16,1 % žen.

Tak podle posledního grafu to vypadá, že ženy vlastně moc sex na veřejnosti provozovat nechtějí (narozdíl od mužů). Prostě jsou to stydlivky, ale asi to tak má být...

Chcete také zažít nějaké to odvázání na veřejném místě? Zkuste se s někým domluvit na erotické seznamce.

[Lil]

Zdroj obrázků:

https://onlinedoctor.superdrug.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.