Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Léto: Letní románky a letní sex

20.červenec 2017
Léto: Letní románky a letní sex

Letní lásky se nedají vždy přirovnat k tomu, co jsme viděli v Pomádě a letní sex taky vždy nemusí být úžasný, pokud je třeba na pláži... Vždy máme nějaká očekávání, která se ale ne vždy splní. Jaká to jsou očekávání a jaká je ve výsledku realita?

Vlastně jsou ta očekávání většinou od té reality na hony vzdálená. Buď si něco zbytečně moc idealizujeme, necháváme se ovlivňovat filmy nebo seriály, které nám ty letní lásky a románky vždy vylíčí jako tu nejlepší věc na světě... Anebo se zkrátka stane něco opravdu neočekávaného

1.

Očekávání: Procházíte se po ulici, držíte se za ruce a lízáte zmrzlinu.

Realita: Zmrzlina se vám roztéká, teče vám po rukou, navíc držení za ruce není také zrovna nejlepší pocit, když se vám oběma ruce potí a jsou všechno, jenom ne čisté. Příjemná romantická procházka se mění v touhu neumřít vedrem, dostat ze sebe tu lepkavou zmrzlinu a nejlépe jít pod sprchu. Nakonec třeba oba zjistíte, že máte laktózovou intoleranci nebo byla zmrzlina zkažená a o zábavu je postaráno. Samozřejmě byste se v tomto "vztahu" snažili předstírat, že trávící problémy neexistují, takže o to větší zábava. Ale ne, to bychom opravdu nikomu nepřáli.

2.

Očekávání: Trávíte čas na krásné louce, tvoříte věnečky z květin a jeden druhého krmíte hrozny.

Realita: Všechen čas strávíte odháněním nekonečného množství toho nejotravnějšího hmyzu. Jo jo, měli jste si s sebou do piknikového košíku zabalit i nějaký ten sprej proti hmyzu. No, co teď naděláte. Stejně se nakonec hned sbalíte a i tak už budete celý poštípaní od všech možných druhů hmyzu. No a co je víc sexy než krásné tělo plné boláků od (komářích) štípanců? Sex na takovém místě pravděpodobně existuje opravdu jen ve filmech.

3.

Očekávání: Rozhodně očekáváte, že vás váš princ (možná i princezna) pozve prožít společný život v jeho italském zámku.

Realita: Jeho pozvání přijde teprve tehdy, když za něj zaplatíte jízdné v autobuse. A i tak to rozhodně nebude do zámku. Italského. Ale i tak se nevzdáváte svých fantazií, například jak se procházíte po nějakém pěkném evropském městě, popíjíte víno a čekáte, že se za rohem objeví nějaký úžasný cizinec, který si jen pouhým pohledem získá vaše srdce (no, nebo i víc)... Ale dejte si pozor, aby krom vašeho srdce nezískal i vaši peněženku. Ono bez dokladů a peněz v cizině je to docela nic moc.

4.

Očekávání: Hlavní účel vaší letní lásky je ten, že budete mít na několik měsíců někoho, kdo s vámi bude chodit na svatby vašich kamarádek/kamarádů.

Realita: Tomu by se dalo říct vtip dne. Ani vám nepřijde pozvánka s "plus jeden". Navíc, je to jenom pro vážné známosti. Tak se zdá, že zase půjdete sami. Tak co je tedy opravdovou podstatou těchto letních úletů?

5.

Očekávání: "Poznali jsme se na překrásné dovolené v ráji, teď sice čelíme vztahu na dálku, ale to pro nás není žádný problém, nic totiž nedokáže zničit naše pouto!"

Realita: Neustálé skypování vás po chvíli přestane bavit, nakonec už na něj ani nebude tolik času, natož abyste měli čas na to, si zaletět pár stovek nebo tisíc km mimo domov. Asi budete přemýšlet nad tím, jak jste si vůbec mohli myslet, že by něco takového mohlo fungovat. Roztomilý výraz, pěkné tělo, ani jakékoliv jeho/její dovednosti vám pak nepomohou.

6.

Očekávání: Horké letní noci jsou vášnivé, sexy a neskutečně smyslné.

Realita: Co je na tom správně? Že letní noci jsou horké. A to až moc. Oba ležíte v posteli, chcete si užívat, ale místo toho se jen potíte, až oba vypadáte, že jste si byli zaplavat. Plavání by v tu chvíli bylo asi jediné možné vysvobození... Jinak děkujeme, ale o takovéto noci plné potu nemáme zájem.

7.

Očekávání: Milování v horké vířivce zní jako opravdu super sexy nápad.

Realita: Znít to může, jak chce, ale jediné, co z toho budete mít, je zaděláno na bakteriální infekci. Chcete trávit nějaký čas sexem ve vířivce? Pak počítejte s tím, že budete trávit i nějaký čas u svého gynekologa/urologa. Kvasinkovou infekci prostě neukecáte.

Mají letní lásky vůbec cenu? Ale jistěže!

8.

Očekávání: Společné opalování po celý den vede k opravdu vášnivé noci.

Realita: Rozvášnění možná budete, ale nebude to způsobeno vaši touhou po sexu, nýbrž tím, že budete rudí jako raci a vše vás bude neskutečně bolet a pálit. Byla to všechno velká sranda, dokud jste neusnuli a nezapomněli se znovu namazat opalovacím mlékem. Jediná zábava na večer bude vzájemné mazání všeho možného (známe babské rady, že ano) na vaši neskutečně rudou kůži.

9.

Očekávání: Tahle letná láska se promění ve vaši osudovou lásku, což bude následováno svatbou na příští podzim.

Realita: Sluníčko vás dokáže zblbnout opravdu hodně. Zkuste jít na chvíli někam do chládku a uvědomíte si, že vlastně nemáte ani nic společného. Přitahovalo vás jeho/její sexy tělo a nádherný úsměv, ale za měsíc nebo dva byste si mohli uvědomit, že tohle jsou opravdu ty jediné věci, které na tom člověku máte rádi. Jedině řešení: Méně mluvení, více sexu.

10.

Očekávání: Milování se na ruském kole bude zábava.

Realita: Ne, nebude. Zaprvé, stále vás vidí lidé. Zadruhé, můžete zjistit, že se bojíte výšek víc, než jste si mysleli. Zatřetí, až se kolo zasekne a vy tam budete několik hodin trčet (nehledě na to, že už jste trčeli několik hodin ve frontě), nebudete tušit, co znamená slovo zábava. Možná ho budete nenávidět. Už jenom za ten nápad. Dalo by se pokračovat ve vyjmenovávání dalšího velkého množství věcí, ale zkrátíme to: Prostě se na sex v ruském kole vyprdněte. Raději si užijte pěkné chvilky někde na verandě na houpací lavičce...

11.

Očekávání: Sex na pláži zní bombově.

Realita: Tohle si myslí opravdu hodně lidí, proto tu máme hned několik důvodů, abychom vás přesvědčili o opaku. Je jedno, zda byste rádi sex přímo na pláži nebo ve vodě, vše má své mouchy.

Písek. Hodně písku. Všude.

Stačí, když se člověk trochu zpotí (což v tom horku není zas tak těžké) a písek se začne lepit úplně všude. Natož když si pak sundáte i poslední kousek oblečení a už se připravujete na věc. Brrr. Prostě to není dobrý nápad.

Problém s kondomy

Kondomy mohou v moři selhávat, a to mnohem častěji, než je jinak běžné. Hrozí riziko sklouznutí.

Problém se spermicidy

Spermicidní přípravky mohou být ve vodě vymývány nebo ředěny, a tím snížena jejich účinnost. Pokud máte na výběr nějakou jinou metodu, jak se ochránit před otěhotněním (kondomy ale také vynechte), rozhodně stojí za zvážení.

Problém s lubrikanty

Také s lubrikanty to není ve vodě snadné. Přirozená vlhkost žen je smyta hned a styk se může stát až bolestivým a intimní místa mohou být podrážděna (což může představovat vstupní bránu pro infekci). Stejně tak lubrikační gel na vodní bázi nevydrží. Zkusit ale můžete lubrikant na silikonové bázi.

Bakterie

Bakterie nebo dokonce různé chemikálie, které jsou do vody vypouštěny, mohou způsobit podráždění vašich intimních partií, včetně konečníku. Jak jsme zmínili výše, již předem podrážděná pokožka představuje snadnější vstup pro infekce i chemikálie. Následné masivnější podráždění je to menší zlo, oproti tomu, co nás ještě dalšího může potkat. Rozhodně to není to, jak chcete strávit svou dovolenou... 

Semeno do vody nepatří

Lidé dělají do vody kdeco, ale to neznamená, že je to vhodné a že to není nechutné. Nechte si to, prosím, na doma do vany a veřejná místa udržujte co nejčistější. Ale i když vy sami budete čistotní, nikdo vám nezaručí, že ostatní budou také...

Nechte si své hrátky se svou letní láskou raději na klimatizovaný hotelový pokoj, kde se vyhnete spoustě nežádoucím věcem, které byly v tomto článku vyjmenovány. Nicméně pár kapek potu stejně asi padne. Jestli vám to ale nevadí, pak s chutí do toho. Chcete hledat letní lásku raději v tuzemsku? Pak navštivte erotickou seznamku a zaflirtujte si online.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.