Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Kdo z vás je mluvka v posteli?

6.leden 2021
Kdo z vás je mluvka v posteli?

Ženy jsou příliš závislé na slovech, která ale muži ve svých vyznáních nepoužívají. Pro pány jsou totiž mnohem důležitější gesta a prožitky.

Dárky, pohledy, doteky či vášeň při sexu jsou tím, co beze slov prozradí, zda nás ten dotyčný má úplně na háku, nebo po nás touží. A funguje to jak ve vztahu, tak v posteli. Pro muže nejvýznamnější roli sehrávají vizualita a představivost. Samotné ženské tělo v luxusním prádle je pro ně vrcholem erotičnosti. V některých případech vede tento aspekt až ke komickým situacím, kdy vám například partner ze služebních cest doveze odvážné krajkové prádlo, které by patřilo spíš do nějakého pornofilmu. A co ho k tomu inspiruje? Jeho fantazie a touha před milováním lechtivé negližé svlékat, což ovšem nic nemění na faktu, že se mu tento sen nemusí splnit.

Pokud netrefí správnou velikost anebo přiveze model, do kterého vážně nevíte, jak se obléknout, natož jak by vám jej mohl svléknout nějakým normálním způsobem bez použití nůžek nebo jiné pomůcky, má smůlu. A ona by to byla i marná snaha. Sexuologové stejně zdůrazňují, že nahota je někdy mnohem svůdnější, protože vyvolává u mužů výraznější očekávání. Vzrušuje je, když se na ženy mohou dívat, jak se samy sebe dotýkají, a jejich jiskry v očích dobře prozradí, jak moc se jim to líbí. Svou touhu posléze dokazují dlouhými a vášnivými polibky, které se ženám nikdy neomrzí. Při samotném sexu chtějí experimentovat, a když se něco nedaří, raději se s vámi společně zasmějí.

Čiší z toho důvěra, díky které nejsou takovéhle situace nijak vypjaté nebo trapné. A po sexu? Možná se nechtějí mazlit, ale letmé pohlazení či polibek do vlasů jsou gestem, které hovoří za vše. 

Nechte mluvit řeč těla

Nezáleží na tom, zda stojíte teprve na začátku vztahu, nebo máte za sebou pětadvacet let manželství, protože svést druhého beze slov lze kdykoliv. Odborníci uvádějí, že kůže, zejména pak uši a krk, jsou jednou z nejvýraznějších erotogenních zón. Proto doporučují začít muže svádět například masáží krku a hlavy. Když následně nastane ten správný okamžik a začne fungovat erotické napětí, navrhují ho pozvat do postele řečí těla. Klidně stejným způsobem jako hlavní hrdinky v erotických scénách hollywoodských filmů - projít se místností po špičkách, jemným pohybem hlavy pohodit vlasy a svůdným pohledem přes rameno se na něj podívat.

Mluvit, nebo nemluvit v posteli?

Pak už jen stačí muže prstem přivolat, aby vás doprovodil. A věřte, že vám i beze slov bude moc dobře rozumět. Následně ho můžete vábit svým svlékáním a při milování využívat takové pozice, při kterých partner dostane to, co se mu líbí, tedy pohled na vás. Jednou z možností je i milování před zrcadlem, a to, že nemáte žádné v ložnici, ale jen jedno v chodbě, nemusí být vůbec na škodu. Když už ho necháte, aby se díval, neopomeňte také fakt, že muži zbožňují orální sex (a možná ještě víc, než jste si myslela...). Při samotném aktu mu následně dejte jasně najevo, že se vám sex s ním líbí. Nemusíte hned vykřikovat, že je bůh, stačí jen slastně vzdychnout.

Není totiž nic horšího než být v posteli s někým, kdo vypadá, jako že ho to vůbec nebaví. Sama uvidíte, že vás za to náležitě odmění.

Když jsou slova výhodou

Své tajné touhy a fantazie lze také komunikovat beze slov. Při milostných hrátkách v ložnici nejčastěji tím, že mu ukážete, co se vám líbí, a povedete jeho ruku na místa, kde je vám dotek příjemný. Na straně druhé ale existují i takové představy a přání, jež je někdy lepší vyslovit nahlas. Třeba ty, které jsou spojeny s nějakými rolemi nebo místem. Ženy touží třeba po nespoutaném sexu s hasičem, k jehož splnění je potřeba minimálně kostým uniformy, a muži zase oddávat se slastem v pokoji s výhledem na zasněžené vrcholky Alp. Pokud si to ale neřeknete, navždy budete spát pouze s programátorem, který nikdy nevystoupí ze své role, a do hor budete jezdit jen lyžovat.

Některé touhy mohou být samozřejmě mnohem bláznivější a téměř neuskutečnitelné, ale už jen to, že si o nich budete vyprávět, vás může rozpálit. Chladnými vás nenechá ani příručková sexuální technika zvaná pojmenování intimních partií obou partnerů. V divadelní hře Sex pro pokročilé od kanadské autorky Michele Riml je manželskému páru doporučováno, aby použil dostatečně univerzální termíny, které v rámci dvojsmyslů budou užívat i v běžných situacích. Jako příklad je jim představeno označení ženské vaginy podle typu automobilu. Na veřejnosti tak muž svou partnerku může provokovat slovy: "Rád bych se dnes projel ve své nové alfě romeo.

Kdy v posteli mluvit a kdy ne?

Když už nic jiného, minimálně se u vymýšlení výrazů hodně pobavíte a společný smích je také výrazem náklonnosti obou partnerů. Je to ve vztahu nepostradatelný, možná ten nejpodstatnější prvek.

3 důvody, proč muži neříkají "miluju tě"

  1. Strach z odmítnutí - chodíte spolu už několik měsíců a stále jste se nedočkala těch dvou slov, která pro vás tolik znamenají? Možná je to tím, že má strach z vaší reakce, kdy jeho city nebudete opětovat. Proto pokud cítíte sympatie, nebojte se vyslovit je jako první. 
  2. Obavy ze závazku - Muži chtějí mít kontrolu nad svým životem, emocemi a osudem, přičemž mají pocit, že vyslovením oněch dvou kouzelných slov ji ztrácejí. Užívejte si proto ostatní projevy lásky, které slova nepotřebují, a nenuťte jej, aby vám své city dával najevo dnes a denně.
  3. Pocit výjimečnosti - Věřte, nebo ne, ale muži mají možná strach, že jejich vyznání příliš častým opakováním zevšední. Nechtějí, aby se jejich slova stala prázdnou frází, kterou svým partnerům sdělují automaticky a pravidelně večer před usnutím.

Bleskovka pro pány

Ženy dosahují vzrušení díky hormonu oxytocin, už při předehře. Potřebují proto delší čas k uspokojení. Muži ale dlouhý úvod mít nemusejí. Ke slasti proplují díky dopaminu, jenž se uvolňuje až během sexu. A proto ocení, když jim občas dopřejete rychlovku podle jejich gusta.

Ztrácí chuť na sex? Mluvte!

Když muži nechtějí, zkuste třeba mluvit!

Když se dva potkají a jsou k sobě přitahováni, stává se sex přirozenou součástí jejich života. Pokud mají oba stejný sexuální apetit, je vše ok - a jestli nemají, na začátku vztahu se většinou jeden druhému přizpůsobí. Častěji je erotičtěji založený muž, a jeho partnerka, přestože nemá potřebu dělat "to" ráno, v poledně i večer, s ním drží krok. Právě proto, že ho miluje. O to víc je pak překvapená, když "to" její chlap najednou nechce. A nejen třikrát denně, ale vůbec. Nebo - skoro vůbec.

Hloupý mýtus

O mužích se traduje, že mohou kdykoli, kdekoli a - téměř s kýmkoli... Jenomže ne vždy tomu tak je. Čísla udávají, že až 20 % mužů nemá opakovaně chuť se milovat, ale pravděpodobně jich bude mnohem víc. O jeden z důvodů se postarala sama příroda. Muž je nejplodnější a nejposedlejší sexem ještě před dvacátým rokem věku, jeho partnerka o deset i víc let později. Mužská vzrušivost a orgasmus jsou přímočaré, ženy se většinou učí znát své tělo postupně, často k tomu potřebují několik sexuálních partnerů, nemluvě o tom, že vaginálního či morkého orgasmu dosahují mnohdy právě až po třicítce.

Ale to by ještě nebyl ten největší problém. Závažnější disproporci pokud jde o sexuální touhu, může způsobit nízká hladina testosteronu u muže či užívání antidepresiv, které rozhodí chemickou rovnováhu v mozku. V neposlední řadě má vliv i libido i psychika.

Nadsamec?

Po mnoho staletí to byl právě muž, kdo rozhodoval nejen o běhu rodiny, ale i o tom, jestli bude, či nebude sex, a uspokojení své partnerky mnohdy ani neřešil. Dnes se o sexu píše všude a v článcích se rozebírá zejména ženský orgasmus. Jak si však milování můžou ženy užít, když ten jejich nemá zájem? Může to být dané i tím, že je na partnera naléháno a očekávají se od někoho úžasné výkony.

Ztracený případ

Klasickým problémem v dlouhodobějších vztazích je únava ze vztahu. Když vyjdeme z premisy, že muž může "kdykoli", musíme uznat, že je do určité míry pravdivá. Pokud však má k dispozici nové a nové objekty. Žena, kterou má doma, ho může po čase omrzet a on se už jednoduše nevzruší. Pokud se nesnaží být stále žádoucí - na což mnohé ženy ve chvíli, kdy mají toho svého jistého, rezignují.

5 způsobů jak na něho

Promluvte si

- na večeři nebo na procházce, ale jinde než doma!

Nevyčítejte

- nehledejte viníka, ale řešení.

Převezměte iniciativu

- změňte všechno hned, buďte trpělivá.

Spěchejte pomalu

- nechtějte všechno hned, buďte trpělivá.

Vyhledejte pomoc

- pokud všechno selže, navštivte sexuologa.

Pokud hledáte sex partnera ale i sex partnerku, můžete se s těmito radami na paměti seznamovat na naší sex seznamce.

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.