Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nechce váš partner experimentovat v sexu? Ukažte mu, že to může být zábava

10.květen 2019
Nechce váš partner experimentovat v sexu? Ukažte mu, že to může být zábava

Bez experimentování v sexu a zkoušení dalších a dalších věcí může sex v dlouhodobém vztahu začít být nudný. Na tom poté mnoho párů zkrachuje, protože když je partner v sexu nespokojený a nekomunikujete s ním o tom, může to vyústit v nepěkné situace. Co udělat raději něco pro to, aby byl vás sexuální život lepší?

Možná už jste tento scénář někdy zažili nebo ho prožíváte právě teď: Potkáte někoho, jste si navzájem sympatičtí a možná se do sebe i zamilujete. Začnete si užívat sex, který je opravdu skvělý a nemáte mu co vytknout, nechybí v něm touha a vášeň. Postupně se ale objevují věci, které musíte řešit. Nastěhujete se k sobě? Bude váš vztah oficiální nebo ho chcete spíše držet v tajnosti? A jaká bude vaše budoucnost? Pořídíte si společně byt? Děti? Začne to být komplikované a to se přenese i do vaší postele. Najednou už se začne vášeň vytrácet, i když touha třeba bude ještě přetrvávat. Zpočátku si myslíte, že se to samo spraví, ale jak budou měsíce, nebo dokonce roky ubíhat, budete zjišťovat, že se nic k lepšímu samo nemění. Možná spíše ještě k horšímu. Chcete tedy nějak zakročit. Buď ale nevíte jak, nebo váš partner nechce spolupracovat. Depresivní konec této pohádky ale nutně nemusí být. Stačí si zjistit, co můžete pro svůj sexuální život udělat a jak na to.

Proč nechce partner zkoušet nové věci v posteli?

Nejprve je dobré si v hlavě položit tuto otázku. Možná, že jste již na takové téma někdy v rozhovoru narazili, a tak odpověď znáte. Často to bývá proto, že se stydí. To sice zároveň často nepřizná, ale můžete to vypozorovat z jeho chování. Pokud se bude uculovat, vyhýbat se odpovědím na návrhy různých praktik nebo rychle měnit téma, pravděpodobně by danou věc vyzkoušet chtěl, ale stud mu v tom brání. Řešení není zas tak obtížné. Buď si od vás nechá vysvětlit, že o nic nejde a když se vám to nebude líbit, tak toho můžete kdykoliv nechat, případně si dopomůžete skleničkou nebo dvěma nějakého alkoholu. V žádném případě se ale ani jeden neopíjejte hodně, nebo dokonce do němoty. A vždy si buďte jistí, že danou věc chce partner opravdu zkusit a jen díky troše alkoholu nabral dostatečné množství odvahy, a ne že jste ho k tomu přinutili.

Možnost je i ta, že nechce některé věci zkoušet, protože se mu to příčí, nelíbí se mu ta představa a tak dále. Můžete zkusit lehce změnit jeho názor, třeba tak, že mu ukážete na nějakém videu, jak to probíhá, nebo mu vysvětlíte, jak to probíhá a co přesně to obnáší, ale pokud si bude i nadále stát za svým názorem, budete si to muset odpustit. Třeba se na vás v budoucnu usměje štěstí a partner si to rozmyslí, i to se může stát. 

Důvodem ale může být i nedostatečná komunikace o sexu mezi vámi. Berte to tak, že sex je důležitou součástí vztahu (jestliže nejste oba spíše asexuální a sex k fungujícímu vztahu opravdu nepotřebujete).

Jak se o vašem sexuálním životě s partnerem bavit?

A právě proto, že se jedná o součást vztahu, se nesmíte mluvení o něm vyhýbat. Když to budete dělat, úplně toto téma zabedníte a bude pak velmi těžké se k němu znovu propracovat. Můžete vyzkoušet různé metody, jak se o sexu začít bavit. Dobrou technikou je začít lichotkami, až se postupně plynule dostanete k tomu, co byste jeden druhému dělali. Nejlépe se toho můžete chopit třeba v létě, až budete ležet na zahradě jen v plavkách a opalovat se a budou vidět vaše těla. Tím pádem to nebude tak nápadné. Navíc léto zvyšuje chuť na sex. Takže je dost možné, že bude partnerova odezva kladná.

Už víte, v čem budete v posteli experimentovat?

Není to ale jen o tom, abyste spolu mluvili o tom, co chce jeden s druhým udělat. Musíte mluvit i o svých problémech, které v sexu máte. Pokud vás něco bolí nebo je vám něco nepříjemné, řekněte to. Stejně tak nabídněte i svému partnerovi, že se vám může v tomto otevřeně svěřit. Zkuste to pak společnými silami vyřešit, protože tak by to mělo fungovat. Možná bude potřeba jen trochu lubrikačního gelu, možná bude nutná návštěva lékaře, každopádně své problémy neschovávejte a snažte se je společně řešit. 

Když už bude komunikace o sexu u vás naprosto běžná, můžete začít svůj sexuální život trochu zpestřovat. Začněte experimentovat v posteli!

V čem se dá v sexu experimentovat?

Rychlá a stručná odpověď by byla "ve všem". Ale to by vám asi moc neřeklo. A pokud hledáte isnpiraci, tak by vám tento článek vůbec nepomohl. Jako první se můžete zeptat sami sebe: Co muži chtějí v posteli? Co se líbí ženám v posteli? Odpovědi na tyto otázky můžete nalézt třeba v některých našich článcích, kde se dozvíte výsledky různých průzkumů. Tyto informace jsou ale spíše zpestření a pro zajímavost, neplatí totiž pro každého. Na tyto otázky totiž nejlépe odpoví váš partner, kterého se to přímo týká. Vás totiž vlastně nezajímá, co by chtěli ostatní muži/ženy v posteli vyzkoušet, ale co chce zkusit váš partner. A zde vám nabízíme pár tipů!

Místo

Celou dobu se bavíme o tom, co zkusit v posteli. Ale postel rozhodně není tím jediným místem, kterého se musíte držet! Jako nejjednodušší se jeví sex na jakémkoliv jiném místě než v posteli. Může to být klidně v ložnici na zemi, opření o skříň nebo na židli, či na stole. Ještě lepší ale bude, když místnost změníte úplně a jednou za čas si užijete třeba v obýváku, v kuchyni, koupelně nebo v úplně jiné místnosti, ve které jste třeba sex ještě nikdy nezkoušeli. A co dál? Někdo má to štěstí a má zahradu, takže pokud se nebojíte pohledů sousedů nebo žádné nemáte, tak proč si neužít na ní! A díky tomu, že se teploty hodně rychle zvedají, určitě si vyrazíte i na nějaký výlet a sex v autě budete mít také možnost vyzkoušet. Lákavé je vyzkoušet sex i na nějakém veřejném prostranství nebo třeba na návštěvě. 

Co se dá dělat v posteli? Spoustu věcí a nejen v posteli!

Poloha

Tajemství fungujícího sexuálního života v dlouhodobém vztahu určitě nebude pouze v jedné poloze. Často se lidé upoutávají pouze k misionáři, občas polohu změní na koníčka a to je vše, co jejich intimní chvíle obsahují. Není asi nutné podotýkat, že to není zrovna ideální stav. Samozřejmě tyto polohy jsou oblíbené z mnoha důvodů, ale když pořád opakujete to samé dokola, po 5 letech už to nebude mít takové kouzlo. Dokonalé sexuální polohy, které by se líbily naprosto všem, asi neexistují, ale užívat si můžete mnoho a mnoho poloh, které si buď sami vymyslíte nebo se necháte inspirovat například našimi články. Existují polohy, které pomohou ženě dosáhnout orgasmu, dokonce i několikanásobných orgasmů, intimní polohy, polohy pro orální sex nebo anální sex. Ženy si často říkají: Jak nebýt prkno v posteli? Tak jedno kouzlo tkví právě v tom, aby pořád nenutily partnera pouze k misionáři.

Praktika

Praktik existuje opravdu celá řada, některé se vám v našich článcích také zkoušíme přibližovat, abyste věděli, jak správně na ně. Klasickými praktikami jsou orální sex nebo manuální stimulace, lidé také rádi experimentují s análním sexem nebo se stimulací bodu G nebo stimulací prostaty. Nesmíme opomenout ani fetišové hrátky, které některým mohou sice přijít lehce "mimo", ale jiní z toho mají neuvěřitelný požitek. Patříte mezi ně i vy? Lidé také rádi do erotických hrátek zahrnují i jídlo nebo si různě pomáhají předměty, které běžně najdou v domácnosti. Mnoho různých praktik také můžete najít na porno stránkách, kde jsou videa seřazena právě podle nich. Budete se divit, kolik kategorií se dá takto nalézt a co za novinky sami objevíte. Inspirujte se jimi, třeba dokáží váš sexuální život zlepšit nevídaným způsobem. 

Erotická hračka

Nemůžeme opomenout zmínit i sexuální kamarády v podobě erotických hraček, které jsou velmi nápomocné. Vůbec neplatí, že by byly jen pro chvíle, kdy jste bez partnera a chcete si užívat. Svůj intimní život ve vztahu díky nim můžete posunout na další úroveň. Stačí si pořídit několik erotických hraček a stereotypu můžete dát sbohem. Existuje jich takové množství, že nebudete vědět, kterou dříve. Pokud s nimi nemáte žádnou zkušenost, nejprve zvolte nějakou pro začátečníky a až budete vědět, jak hračky fungují a jak se o ně správně starat, můžete třeba investovat více do dražších hraček, které mohou mít třeba více funkcí, intenzivnější vibrace, lepší životnost a tak dále. Již mnoho erotických pomůcek jsme vám představili v naší rubrice Erotické pomůcky, která se každý týden rozrůstá o jeden článek. 

Partner

Nemyslíme, že byste měli vyměnit partnera nebo svého partnera nějak měnit. Některé lidi ale vzrušuje možnost zažít trojku, čtyřku s výměnou partnerů nebo třeba mít jen tichého pozorovatele, který se nebude zapojovat. Možností je poměrně dost a chce to trochu odvahy a odhodit stud, ale pokud oba toužíte po tom to vyzkoušet, tak proč ne?

Co všechno zkusit v posteli? Odpovědí v dnešním článku najdete více než dost. A kdybyste to náhodou neměli s kým všechno vyzkoušet, můžete si najít partnera na erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.