Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jeju Loveland v Jižní Koreji

18.říjen 2017
Jeju Loveland v Jižní Koreji

Až se jednou budete nudit v Jižní Koreji a nebudete vědět, jakou atrakci navštívit, rozhodně nezapomeňte na Jeju Loveland! Co všechno vás tam čeká? Dozvíte se...

Když se řekne zábavní park, tak si pravděpodobně představíte nějaký Disneyland nebo Legoland a podobné "landy" (země) se spoustou zábavy pro celou rodinu. Na ostrově Jeju (česky Čedžu) v Jižní Koreji zažijete úplně něco jiného. Hlavní atrakce Jeju Lovelandu, jak je tento park pojmenovaný, jsou totiž erotické sochy a jiné eroticky orientované umění. Do tohoto parku pravděpodobně s celou svou rodinou nepůjdete (ačkoliv park má i hrací zónu pro děti), ale se svým partnerem nebo kamarádem můžete, určitě stojí za návštěvu

Veřejnosti se Loveland otevřel v roce 2004. Dalo by se říci, že je v této zemi anomálií, protože Jižní Korea je velmi konzervativně založená. Starší generace zde považuje sex za tabu, což je v rozporu s moderním myšlením mladé generace. Sexuální vzdělávání zde existuje, ale v omezené míře, produkce pornografie je nelegální. Homosexualita sice zakázána není, ale první homosexuální manželství bylo prohlášeno za neplatné. 

Pravděpodobně nejzvrácenější místo na Zemi

Ostrov Jeju se vždy snažil vzepřít kontinentálním trendům. Po skončení korejské války, kdy cestování do zahraničí bylo ještě omezeno, se Jeju stal oblíbeným místem pro novomažele a jejich líbánky. Byli přitahováni teplým klimatem a možná i hotelovým personálem, který, jak praví legenda, vždy vymyslel večerní zábavu, aby dostal nové páry do nálady. To bylo potřeba, protože většina sňatků byla již dopředu naplánována a lidé se opravdu málokdy brali z lásky. V roce 2002 absolventi univerzity v Soulu v Hongkoku začali vytvářet skandální sochy a zobrazovali je na ploše zhruba 14 000 metrů čtverečních, což představuje velikost dvou fotbalových hřišť. A v tu chvíli se zrodil Jeju Loveland.

Dobré, špatné, ale hlavně sexy

Do parku se dostanete branou, která je ve tvaru roztažených ženských nohou. Opravdu originální a naprosto tematicky se hodící. Návštěvníci mohou prozkoumat více než 140 erotických soch. Některé z nich jsou umístěny venku (100 soch), některé uvnitř výstavních hal (40 soch), které se podobají tradičním korejským kopulím. Některé sochy jsou opravdu hodně vyzývavé a drzé - celý chodník párů v maskách, které se očividně inspirovaly 50 odstíny šedi, ženy v pozicích popíratelných fyzické zákony a dioráma muže, který tajně pokukuje po třech ženách na toaletách. Na většinu z nich se nesmí sahat, ale několik z nich je vyloženě navrženo tak, aby nabádali se toho celého nějakým způsobem zúčastnit, takže si můžete (nebo musíte?) sáhnout nebo se jinak dotknout.

Nejzajímavější věcí na celém Jeju Lovelandu je to, že ačkoliv jde o erotické téma, jsou to opravdová umělecká díla a některá z nich opravdu velmi vydařená. Smutný japonský pár, vytesaný v bílém kameni, je klasický a smyslný. Indiánský pár s propojenými končetinami nese odkazy na jógu a náboženskou ikonografii. Malá socha dvou líbajících se prasat je jemná, zahřeje vás u srdce a navíc i připomene, že sex zahrnuje intimitu i zvířecí chtíč. Přes všechnu tuto sentimentalitu je Jeju Loveland v jádru turistická atrakce a najdete zde spoustu oplzlostí, aby se všichni návštěvníci bavili. Třeba takové fontány na pití, které najdete u 4 nahých mužů a hádejte, odkud jim asi ta voda teče... Dárkový obchod je pokladem nádherně úchylných drobností a v kavárně se podává chléb ve tvaru penisu.

Jeju Loveland nabízí opravdu zajímavé pohledy...

Kdo byl uvnitř, ten ví, o čem je řeč

Hui Ying, spisovatelka přispívající do blogu The Traveling Squid, navštívila Jeju Loveland s kamarádem v prosinci 2016. "Navštívili jsme ostrov Jeju, abychom se dostali pryč od shonu městského života," říká. "Slyšeli jsme, že je známý svými krásnými scenériemi a vodopády a nečekala jsem, že navštívíme i park, jako je Jeju Loveland, ale bylo to docela osvěžující. Když jsme šli, bylo poměrně ticho: bylo tam kolem 10 malých skupin návštěvníků, kteří se procházeli kolem, fotografovali a trvalo nám to asi hodinu a půl, než jsme ho celý prošli." Pro Hui Ying je vrcholem velká bronzová socha u vchodu, znázorňující ženu na zádech, očividně prohnutou ve velkém vzrušení. "Říká se jí Desire (touha) a opravdu se povedla. Dobré umělecké dílo by mělo zachytit pocit, význam momentu bytí a myslím, že socha toho byla docela odrazem, doslova i obrazně. Umělcům se musí vzdát čest. Odpozorování lidského těla bylo perfektní a taky byly do soch vloženy složité detaily." A i když si je Hui Ying vědoma mírného postoje Jižní Koreje k sexu, věří, že park představuje "pokrok". "Sex je součástí života. Pokud je to provedeno dobře a vkusně, zaslouží si to být oslavováno a Jeju naznačuje otevřenost ve společnosti, což je něco, co by se mělo užít s milenci a ocenit s přáteli."

Najdete tam (skoro) pro všechny něco

Kdysi býval pouhým útočištěm novomanželů, dnes ale Jeju Loveland přivítá rád všechny možné návštvěníky. Na co byste se měli zaměřit podle toho, s kým půjdete?

S dětmi

Když se rozhodnete jít do parku s celou rodinou, tudíž i nezletilými dětmi, musíte počítat s tím, že vstup je až od 18 let. Musíte tudíž své ratolesti nechat v herní zóně s tématem mangy. Schovejte si své červenání pro nejvíce soft-corové sochy, jako je například pár, který se pěkně mazlí nebo osamocená žena v růžovém svetru, sedící na lavičce. Vyhnout byste se možná mohli zóně, který se nachází hned vedle obchodu s dárky, kde jsou ukázány sochy lidí ve trojce.

S partnerem

Začněte obřím líbajícím se párem, který je nejlepší příležitostí na fotku na sociální sítě. Abyste se dostali do nálady, najdete zde i nainstalované červené auto, které se houpe nahoru a dolů a dělá zvuky páru souložícího v něm. Vyhněte se maskovaným párům v gymnastických až hrdinských polohách. To by vás mohlo uvést trochu do deprese.

S kamarády

Jestliže navštívíte Jeju Loveland s kamarády, nenechte si ujít sochu "Marilyn Monroe Eagle", která ukazuje hlavu orla potápějícího se do rozkroku Marilyn - neskutečné, přesto podivně krásné. K dispozici je také podstavec věnovaný dvěma dychtivým psům, kteří vám zaručí úsměv. Vyhněte se soše muže s hrdě vztyčeným penisem v ranní erekci. Některé příležitosti k focení mohou způsobit, že vás vyhodí z parku.

Růžová žena na zeleném penisu

Sami

Najdete zde i sochy, které ukazují lidi, jak si to užívají sami se sebou, až budete mít kopulujících párů dost. Růžová žena sedící na obřím zeleném penisu je naprostý vítěz, jistě jste obrázek nad tímto odstavcem nepřehlédli. Také najdete celou škálu penisů různých tvarů vyrobených z různých materiálů. Vyhněte se sentimentálním líbajícím se prasátkům. Kupte si chleba ve tvaru penisu, pousmějte se nad vtipnými sochami a jděte domů.

Ostatní informace

  • Každý měsíc se zde konají různé výstavy korejských umělců.
  • Nachází se pouhých 10 minut od mezinárodního letiště Jeju.
  • Návštěvníci by si měli vyhradit na prohlídku alespoň 40 minut času ve dne a 50 minut v noci.
  • Otevírací doba je od 9 h do 24 h, lístky si můžete zakoupit od 9 h do 23 h.
  • Parkování je zdarma a k dispozici najdete 120 parkovacích míst.
  • Lístek pro dospělého stojí 9000 Korejských wonů (cca 173 Kč), pro jednotlivce ve skupině více jak 30 osob 8000 Korejských wonů (cca 154 Kč). Osoba starší 65 let a hendikepovaní zaplatí 8000 Korejských wonů, jednotlivec ve skupine pak 7000 Korejských wonů (cca 135 Kč).
  • Platí zde zákaz vstupu se zvířaty.

Musíte uznat, že se jedná opravdu o zajímavý a nevšední zábavní park. Když se rozhodnete letět z Prahy, můžete chytit i dobrý spoj pouze s jedním mezipřistáním. Tak už plánujete dovolenou?

[Lil]

Zdroj:

http://english.visitkorea.or.kr

http://www.jejuloveland.com

Zdroj obrázků:

https://www.google.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.