Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaký mají význam nejčastější sexuální sny?

10.prosinec 2017
Jaký mají význam nejčastější sexuální sny?

Každý máme sny. Někdy se nám zdají naprosté hlouposti, jindy nám ze snů běhá mráz po zádech, dokud se neprobudíme naprosto zmáčení studeným potem. Zajímalo vás někdy, co vlastně sny znamenají? Pojďte s námi společně zjistit, co se skrývá za oponou nejčastějších sexuálních snů.

Představte si, že jste se právě probudili. Srdce vám buší, jako byste právě uběhli nějaký závod. Zároveň jste také vzrušení, ale velmi zmatení. Sami sebe se asi ptáte: "Co to sakra bylo?", neboť některé sexuální sny mohou být zkrátka zavádějící a vyvolávat smíšené pocity. Zjednodušeně řečeno, když se vám něco zdá (ať už je to cokoliv), berte to tak, že se vám vaše podvědomí snaží něco říct a to vyjádřením vašich mnohdy skrytých vnitřních emocí, úzkostí, obav, tužeb a přání pomocí snů.

Jestliže váš sexuální sen je o vašem partnerovi popřípadě sexpartnerovi (což se většinou nestává), potom neváhejte a svůj sen zrealizujte ranním sexem. Koneckonců, existuje několik výhod vyplývajících ze sexu v brzké ráno. Pokud se však škrábete na hlavě a nejste si jistí, proč se vám zdálo něco tak osobního, máme pro vás odpovědi a nejčastější scénáře sexuálních snů.

Sex s kolegou

Další den v práci se po takovém snu určitě budete cítit nepříjemně, jakmile svého kolegu uvidíte. Nicméně možná se budete divit, ale sexuální sny zahrnující spolupracovníka jsou velmi běžné. Význam takového snu ve vašem případě však záleží na tom, jak na vás konkrétní spolupracovník působí. Líbí se vám a přitahuje vás? V tom případě se pravděpodobně jedná pouze o sexuální fantazii, ve které bezpečně prozkoumáváte své možnosti a žádný jiný skrytý význam tento sen nemá.

Jestliže je váš sexuální sen o spolupracovníkovi, kterého byste se nikdy v životě nedotkli, nemějte obavy. To, že se vám o tomto spolupracovníkovi zdá, znamená buď to, že jste se spolu na nějaké úrovni spojili nebo na tomto spolupracovníkovi je něco, co do sebe potřebujete začlenit. Zůstává klidný, chladný a rozvážný pod tlakem? Je oblíbený u šéfa? Ví tento spolupracovník, jak uzavřít dohodu? Vaše podvědomí může cítit, že existuje nějaká kvalita, kterou váš kolega vlastní, a která by vám prospěla, pokud byste si ji přivlastnili.

Měli jste někdy sexuální sen o svém kolegovi?

Sex s bývalým partnerem

Nepanikařte a hlavně svému bývalému partnerovi nevolejte, abyste znovu oživili svůj vztah. Je to jen sen, pro který existuje určitý důvod, proč se vám zdál. Tento důvod však nesouvisí s vaším bývalým partnerem. Byl váš bývalý partner ze snu vaší první láskou? Kupodivu i když jste už dávno v jiném vztahu, či dokonce jste složili manželský slib, se vám může stát, že se vám bude zdát o vaší první lásce. Nemějte strach, tohle totiž vůbec neznamená, že to chcete vrátit a být zase s tímto partnerem. Vaše podvědomí se vám jen snaží naznačit to, co chcete zpátky - znovu zažít vzrušení a vášeň. Tyto sny se vám pravděpodobně začnou zdát, když se váš vztah včetně toho sexuálního stane stereotypním, jak se tak občas stává.

Co to všechno vlastně znamená? Váš sen používá vašeho bývalého partnera, aby vám připomněl vášeň, která ve vás dřímá. Tyto sny jsou pro vás skutečně dobré, upozorňují vás totiž na skutečnost, že se vaše vášeň nechce stát minulostí. Kteří bývalí partneři se mohou objevit ve vašich sexuálních snech nejvíce? Bývalí partneři, o kterých se vám může zdát, většinou bývají vaše první láska, bývalý partner, se kterým vás něco spojuje (děti nebo jakékoliv jiné okolnosti), a ex partner, který vám naposledy zlomil srdce. Sen o posledním jmenovaném ex partnerovi může být znamením, že jste emocionálně zaseknutí. Tyto sny jsou jasným znamením, že jste se z toho ještě nevzpamatovali. V takovém případě budou sny pokračovat, dokud nenecháte minulost minulostí. Nebudete schopni se v životě pohnout kupředu, pokud se stále budete držet toho, co už je dávno za vámi.

Sex se šéfem

Bude-li se vám zdát o vašem šéfovi, pak to s největší pravděpodobností znamená, že byste do svého života měli zapojit moc, autoritu, manažerské dovednosti, rozhodování, apod. Potřebujete na sebe vzít roli šéfa doma, abyste lépe zvládali vaše neposlušné ratolesti? Čelíte náročnému rozhodnutí? Potřebujete se zbavit určitého prvku, osoby nebo chování ve svém životě? Nebo se možná potřebujete se svým šéfem spojit po psychologické stránce, abyste se vypořádali s nějakým klientem nebo projektem. To jsou otázky, které si nyní můžete položit. Poselství snu o vašem šéfovi znamená, že je na čase, abyste se ujali řízení! Být rozhodující a autoritativní by vám teď vyhovovalo.

Sex s neznámým člověkem

Sen o záhadném milenci je nejběžnější ze všech sexuálních snů. Mnozí uvažují, jestli je tento sen vlastně zábleskem jejich spřízněné duše, která někde na ně možná čeká. Bohužel, není tomu tak. Přesto ale tato neznámá osoba bez jména, která se často objevuje ve vašich snech, má skutečně nějaký význam. Sny mají chladný způsob, jak nám ukázat různé části naší osobnosti v podobě člověka, abychom získali hlubší pochopení o sobě a toho, co nás vlastně pohání.

Navštěvuje vás občas neznámý milenec ve snu?

Postava vašeho záhadného milence je ztělesnění vlastností, které máte spojené s tímto pohlavím. Jste-li žena, tajemný muž představuje vaše mužské osobnostní rysy. U mužů je to stejné, tajemná milenka představuje ženské osobnostní rysy. Ve snu jste velmi přitahováni touto osobou, protože vaše mysl chce, abyste byli přitahováni k vlastnostem, které on nebo ona reprezentuje, a které jsou zároveň vaší součástí.

Spojte tyto protichůdné vlastnosti ve své osobnosti, stejně jako jste spojili svá těla ve snu, abyste mohli být odvážní a převzít kontrolu, když musíte, abyste mohli být něžní a soucitní, když chcete.

Sen o tom, jak vás partner podvádí

Pamatujte, že je to jen sen. Váš partner vás ve skutečnosti nepodvádí. Tyto sny mohou být nesnesitelné, znepokojující a příčinou pár facek. Ale i když jsou zneklidňující, dobrou zprávou je, že jen zřídka naznačují, že váš partner se nechává uspokojovat od někoho jiného. Naznačují však, že existuje něco (spíše než někdo), čemu váš partner věnuje více času a pozornosti než vám. Díky něčemu se ve vašem vztahu cítíte jako páté kolo u vozu (např. práce, golf nebo jakýkoli jiný koníček). Jakmile zjistíte, co to je, je čas na kompromis. Nabídněte, že se budete méně věnovat něčemu, co váš partner zrovna nemusí, pokud i on/a slíbí, že nebude věnovat tolik času a pozornosti činnosti, kvůli které se cítíte zanedbáváni. Když oba dodržíte kompromis, přestanou vaše sny o tom, jak vás partner podvádí.

Sex s celebritou

Ať už se ve vašem sexuálním snu objeví jakákoliv celebrita, můžete si být jisti, že vaše podvědomí ho/ji vybralo z velmi dobrého důvodu. Nejlepší způsob, jak můžete zjistit, proč tato celebrita s vámi hraje ve vašem snu, je zeptat se sami sebe, čím je tahle celebrita tak moc známá. Je to postava, kterou tato celebrita hrála v seriálu nebo ve filmu? Dokážete se s touto postavou ztotožnit? Jedná se o píseň? Pokud ano, promlouvá k vám v současné době její titul nebo text? Ať už jste fanoušek nebo ne, existuje něco, s čím vás vaše mysl spojuje s touto celebritou, a prostřednictvím této celebrity se vám snaží sdělit zprávu o vás, abyste i nadále mohli zářit jako hvězda.

Nachází se váš sexuální život na bodu mrazu? Nečekejte, nesněte o svém dokonalém sex partnerovi a jednejte! Registrujte se na naší sex seznamce a seznamte se s někým!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.