Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Mladý a dominantní

11.březen 2017
Mladý a dominantní

"Och prosím vás omluvte mou nešikovnost," omluvil se a sehnul se pro papíry, které té ženě vypadly, když do ní vrazil. A když jí ty papíry podával, nemohl si nevšimnout, jak je nádherná a sexy. Měla na sobě světle modrý kostýmek a rajcovní boty na vysokém podpatku.

Vzala si od něj papíry a řekla mu: "Když už jste do mě tak elegantně vrazil, mohl byste se alespoň představit." "Ale jistě, jsem Mario Maziini, ale říkejte mi Mario" usmál se. "Hmmm…" zamyslela se. "Myslím, že vás znám, bydlíte v Miláně a velmi často a rád chodíte na jistý exkluzivní večírek," potutelně se usmála, ale on zbledl. "To je pravda... Jak to víte?!" "Ale snad byste se nebál, vždyť vy mě přeci taky znáte" "Ne, to se pletete, nikdy jsem vás neviděl," odpověděl teď už pevným hlasem. "Aaach, vy muži máte tak mizernou paměť, tak já vam to tedy povím. Znáte mě přeci jako Sirénu bez tváře." A odešla.

Po cestě do kanceláře k obchodnímu partnerovi svého strýce si konečně vzpomněl, proč mu ta přezdívka byla povědomá. Znal ji, doopravdy ji znal. Je to nejžádanější žena v celém klubu Passion. Ten klub je zaměřený na sexuální večírky nebo spíš orgie a ona je ta nejvíc sexy a nejvášnivější a nejnadrženější ze všech žen, co tam chodí, ale nikdo ještě neviděl její tvář. Chodí tam oblékaná jako harémová žena, na hlavě šál a přes obličej šátek. Došel ke kanceláři a zaklepal. Pak už šlo všechno rychle. Odpromítal jim prezentaci a pak ještě domlouvali smlouvu v kanceláři, když se najednou otevřeli dveře a vešla ona. "Promiňte, že ruším, ale přišly ty dokumenty, co jsi chtěl," podívala se na toho postaršího muže, ředitele té firmy a on se usmál a pokynul, aby šla k němu. Na chvíli si Mario myslel že to je jeho milenka, popravdě až do té doby než řekla "A tati, kdy bude připravené moje letadlo do Milána?""Drahoušku, už jen dvě hodinky. A vůbec, znáš se tady s panem Maziinim, je to syn toho úžasného ekonoma z Milána." Napřáhla ruku a podala mu ji. "Jmenuji se Andrea Vespucci." Odkašlal si a také jí podal ruku "Mario Maziini." Potřásli si a ona poslala vzdušný polibek otci a zmizela. Poté si pan Vespucci povzdechl a zakroutil hlavou. "Nedokážu pochopit, že ty děti tak rychle rostou, a to je jí teprve patnáct." A v tu chvíli Mario dostal infarkt, proboha vždyť ta holka šoustá klidně i se čtyřma chlapama naráz.

A tak se co nejrychleji vypařil do hotelu, aby počkal na let do Milána. Zrovna četl noviny když někdo zaklepal. "Dále," řekl a dostal za ten den již druhý infarkt, zase ona!! Sundal si brýle a dál na ni zíral. "Co tu děláš?""Aha, chápu to tak, že už sis vzpomněl, ale utrpěl si šok protože otec vyklopil, kolik mi je, viď?" Neměl na nic jiného než aby kývnul. "No jo, vy chlapi ten věk moc řešíte, no a tak je mi o asi pět let míň než tobě, ale doprdele vždyť je to jedno!" "O devět let," povzdechnul si. "Hm… To nevadí, Mario, přišla jsem ze dvou důvodů. Zaprvé ti chci nabídnout odvoz domů soukromým letadlem," přišla ke němu a sedla si mu obkročmo na klín. "A za druhé tě chci dostat do postele!" Smyslně se usmála a sáhla pod sebe na jeho penis. Zaúpěl, ale dal její ruce pryč "Ne, Andreo, vždyť jsi ještě dítě!!" "Ale no tak, nebuď zlý," pokárala ho a pokusila se ho políbit, jenže on se prudce zvedl, postavil ji na zem a začal pochodovat po místnosti. "Andreo, i kdybys byla starší, tak bych s tebou rozhodně nic nechtěl mít." Andrea se naštvala a napochodovala přímo před něj a zasyčela: "Takže ani kdybych podle tebe nebyla dítě! To si jako gay nebo co!" Nasupeně na něj zírala. "Andreo tak jsem to nemyslel," omlouval se Mario. "Víš já… řekněme, že jsem velmi dominantní a očekávám od ženy naprostou poslušnost a pokoru, jinak ji krutě potrestám, nejsem jen tak nějaký dominant, já nejsem ten, co ženu naplácá rukou nebo snad opaskem, nýbrž ten, který ji uváže do kříže a bude ji mučit. Žádná žena se mnou nevydržela!" Poslední slova téměř vykřikl a posadil se na postel.

Andrea k němu přišla a klekla si mu k nohám, chytila ho za ruku a druhou rukou mu zvedla bradu aby se jí musel dívat do očí. "Mario, viděl jsi mě v Passionu?" "Ano," vydechl "V tom případě jsi asi poznal jaká jsem, jsem submisivní a to velmi. Mám ráda, když mě nějaký muž vlastní a ovládá každý můj krok, jsem jen jeho a nikdo se mě nesmí dotknout, dělám jen to, co se mi řekne a s radostí příjmám tresty, které mi dá. Já ty pocity znám. A nevěřím, že bys nějaké ženě ublížil, alespoň ne trvale." Usmála se a naklonila se "Dovolíte mi, Pane, abych vás políbila?" "Ano." A tak se jejich rty setkaly. On ji nechal dělat, co umí a že to uměla mistrovsky, nebyl to nějak vášnivý polibek, ale spíš jemný a utěšující. "Chci se stát tvojí subinkou," zašeptala mu do úst. "Andreo, to není dobr…“ Dál se nedostal, protože ho umlčela polibkem. Pak ji Mario zvednul a položil na postel. Kleknul si nad ni a prolíbával se cestičkou od krku až po konec výstřihu blůzy. "Andreo, teď spolu nemůžeme spát, ale pokud si to cestou do Milána nerozmyslíš, odvezu si tě domů a dohodneme smlouvu, chápu, že by ti smlouva mohla přijít příliš obchodní, ale pokud s ní nebudeš souhlasit, nebudu s tebou nic mít, prostě nemůžu." "Mario?" Vzdechla Andrea. "Souhlasím s čímkoliv, odteď jsem jen tvoje." Zavrčel a hrubě ji políbil na ústa. "Ano, jen a jen moje. A mimochodem, poletíme mým letadlem!""Ano, můj Pane," zavrněla Andrea.

Dominantní mladíček

Andrea pak odešla sbalit si věci a Mario napsal svému právníkovi, aby mu poslal tu smlouvu. Andrea tou dobou již balila druhý kufr. Řekla Mariovi, že ještě nemá zabaleno, ale popravdě teď balila už druhý kufr, který byl plný svůdného prádla a nejrůznější hraček. Už už chtěla hodit do kufru ty nové vibrující venušiny kuličky (úplná novinka místo dvou hned tři), když se rozhodla že Maria poškádlí a vezme si je hned. Lehla si na postel, vyhrnula sukni a z nočního stolku si vzala gel. Trochu si ho rozetřela na kundičce a pomalu tam zastrčila první kuličku, pak druhou a opatrně třetí. Ještě je nezapínala protože věděla, že by to nevydržela a udělala by se. A tak zavřela kufr a oblékla si své krásné bílé upnuté šaty a bílé lodičky na podpatku. Samozřejmě bez spodního prádla, taky k čemu, když ho stejně nebude potřebovat. Nechala kufry naložit do auta a zapnula si venušiny kuličky. Nasedla do auta a za pár minut byla na letišti, kde už čekalo Mariovo letadlo a s ním i Mario. Na přivítanou se kvůli novinářům a nechtěným pozorovatelům políbili na tvář a vešli do letadla.

První hodinu let probíhal klidně, ale pak jí Mario přikázal aby se svlékla a klekla si před něj do submisivní polohy. Andrea to vše udělala, ale jakmile Mario uviděl drátek od venušiných kuliček, ihned se zamračil. "Ale, ale tady někdo zlobil. Co myslíš zasloužíš si trest subinko?" "Ano, můj Pane zasloužím." Mario vstal a poručil jí, aby si klekla na kolena a lokty se opřela o zem. Poté někam odešel a vrátil se s krátkou rákoskou. Pokleknul za její zadeček a pohladil ho. Najednou sjel rukou až ke kundičce a zasunul do ní hned dva prsty. Andrea zaskučela. Mario prsty vytáhl a prudce škubnul za provázek, takže z kundičky začal vytahovat všechny tři kuličky naráz. Když je vytáhl, jen to mlasklo a z kundičky se začaly řinout její šťávy. Chvíli se nic nedělo a byl slyšet jen její dech. Vzduchem zasvištěla rákoska a dopadla na její zadeček a Andrea poslušně počítala. Takhle to šlo, až do patnácti. To už byl zadeček rudý a Andrea měla za sebou dva orgasmy. Mario vstal a vzal zuboženou Andreu do náručí a odnesl ji na druhou stranu letadla. "Mario, vem si mě celou," zašeptala, ale Mario odmítl. "Neboj, o nic nepřijdeš, ale teď tě budu mučit." Lákavě se usmál a zavázal jí oči šátkem.

Položil ji na záda a ruce jí spoutal k sobě a dal jí je nad hlavu. Pokrčil jí nohy a lehl si jí do klína. Začal jí lízat, nejprve poštěváček a pak jí začal zajíždět jazykem až do kundičky. Andrea už si myslela, že se udělá, když najednou přestal. Andrea zakňučela a začala se vrtět. Chvíli ji nechal být a pak ucítila na svém těle něco studeného. Led. Přejížděl jí jím po těle, až se dostal ke kundičce, ale tam nezůstal dlouho. Najednou jí vložil pod zadeček polštář, a tak se lépe dostal k zadečku, sjel k němu tou kostkou ledu. Andrea čekala, že jí obkrouží análek a vrátí se ke kundičce nebo bradavkám, ale on jí začal tu kostku ledu tlačit do zadečku. Andrea si pomyslela že má štěstí, že si doma stihla ještě udělat klystýr. Mario pokračoval a kostka vklouzla do análku, pak druhá a třetí. To už ji análek pěkně studil a začala z něj vytékat voda. Jenže Mario tam najednou prudce vstrčil poslední kostku ledu a do konečníku jí začal tlačit něco mnohem většího. Byl to anální kolík, který měl úzkou špičku a u vrcholu byl tlustý asi pět centimetrů a pak se opět zúžil. Pomalu jí ho začal tlačit do análku, v době, kdy se kolík začal zvětšovat, na něj prudce zatlačil a poslal ho celého najednou do jejích útrob. Andrea jen vzdychla. Mario odešel a nechal tam Andreu samotnou.

Andrea citila jak v jejích útrobách taje led a teče jí dál dovnitř do těla. Mario se vrátil, jenže Andrea ho neslyšela přicházet a tak sebou trhla, když na její tělo dopadlo něco velice horkého. Prvních pár kapek jí spadlo na břicho, ale pak už se kapky soustředily na bradavky. Byl to vosk. Kapky se zase začaly posouvat dolů po břiše a pak najednou ustaly. Ucítila, jak jí někdo rozevírá kundičku a najednou jí ty kapičky začaly dopadat na klitoris. Andrea vykřikla, napůl bolestí a napůl slastí. Hrál by si s ní dál, ale letadlo mělo během pár minut přistávat a tak se museli přizpůsobit. Když dojeli k němu domů, pokračovali až do časných ranních hodin a ani jednoho to za tu dobu nepřestalo bavit.

Máte rádi BDSM? Najděte si někoho se stejným zájem na erotické seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.