Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co si muži OPRAVDU myslí o kondomech a nechráněném sexu?

21.únor 2017
Co si muži OPRAVDU myslí o kondomech a nechráněném sexu?

Není žádným tajemstvím, že s kondomem má hodně mužů problém. Ne všichni jsou ale stejní a tak vám přinášíme názory velkého množství mužů, obrázek si udělejte sami. Takže - používat nebo ne?

Sex v podstatě nelze udělat stoprocentně bezpečný. Vždy tu bude nějaké procento nebo jeho část, kdy vás bude ohrožovat nějaká sexuálně přenosná nemoc nebo nechtěné početí, i přes kondom a antikoncepci. V dnešní době se navíc lidé mnohem méně zajímají o sexuální historii svého partnera. V České republice kondom nepoužívá 56% lidí a to by mohl být do budoucna problém, jelikož toto číslo se stále zvyšuje. 

Někteří to dělají úmyslně proto, že je toto nebezpečí vzrušuje. To vše vedlo některé lidi se zamyslet - je nechráněný sex novou výstředností? Zajímavá, ale zároveň i závážná otázka. Je to ironie dnešního světa - lidé jsou dnes mnohem více obeznámeni se všemi pohlavně přenosnými chorobami a i přesto považují toto riskování se svým zdravím za nějakou "sexy věc"

I proto jsme se zeptali mužů, co si vlastně oni sami o kondomech myslí. Mýlí se výzkumy nebo ne? Jsou kondomy pro muže opravdu takovou překážkou a raději si to užívají bez nich nebo se jedná pouze o nějaký mýtus? Zjistěte dále...

Otázka: Co si myslíte o nechráněném sexu? Provozujete bepečný sex? Myslíte si, že je divné mít nechráněný sex, popř. s kým ano a s kým ne?

 •  Myslím si, že bezpečný sex je jednoznačně důležitá věc. Já ale vždycky stříkám do své přítelkyně, bere antikoncepci. Víme, že to není stoprocentní, ale oběma se nám líbí trochu riskovat, ačkoliv pohrávat si s tímhle je trochu na hlavu, pravda.
 • Byl jsem se svou přítelkyní deset let a při každém sexu jsme měli kondom. Bezpečný sex není sranda a každý by si to měl uvědomit.
 • Podle mě je nechráněný sex v pohodě, pokud se na tom oba shodnete a ona buď bere antikoncepci nebo má nitroděložní tělísko.
 • Když se mnou žena chce mít nechráněný styk, chci nejdříve vidět její krevní testy a přitom doufám, že ona bude chtít vidět ty mé.
 • Narovinu - měl jsem nechráněný sex s úplně neznámou holkou. A bylo to hodně vzrušující.
 • Lhal bych, kdybych řekl, že můj sex byl dříve vždycky bezpečný. Ale teď už je mi třicet a snažím se to brát víc vážně.

Používáte při sexu kondom?

 • Jsem HIV pozitivní a žiji již 15 let v monogamním vztahu se svou partnerkou. Má virová zátěž je na nule, takže spolu máme nechráněný sex. Nebereme to na lehkou váhu, oba známe rizika... Ona je pořád negativní.
 • Mám nechráněný styk pořád. Není nic lepšího než si to užívat "kůži na kůži", všechno správně cítit a prožívat.
 • Je to vtipné. Přijde mi, že čím více toho víme o sexuálně přenosných chorobách a umíme je lépe léčit, tím více si užíváme nechráněného sexu a ani nás to nějak netrápí.
 • Já jsem dominantní a moje přítelkyně je submisivní. Bere antikoncepci. Nepoužíváme kondom a ani jsme to s ním nikdy nezkoušeli. Součástí našich BDSM hrátek je možnost, že by při tom mohla otěhotnět, takže když to berete takhle, tak ano, nechráněný sex je výstřednost.
 • Není to divné, je to hloupé.
 • Sice mi to s kondomem není tak příjemné, ale vždy když jdu do postele s nějakou ženou poprvé, když se ještě moc neznáme, kondom si vezmu. Když se z ní ale pak stává má partnerka, kondom většinou už nepoužíváme.
 • Nechráněný sex by se vlastně dost dobře dal přirovnat k ruské ruletě...
 • Nechráněný sex je rozhodně nezodpovědný a může být i nebezpečný. Navíc s někým cizím je to zbytečný risk, nikdy nevíte čím se nakazíte. Ale i nechráněný sex s partnerem, pokud se nepokoušíte o dítě, je hloupost. Pak je to jen otázku času, než partnerka otěhotní.
 • Hodně se bojím toho, že něco chytím. Jednou na vejšce sem dostal svrab a nebylo to rozhodně nic příjemného. Sexuálně přenosné choroby nejsou sexy sranda, ale odporné a někdy i smrtící.
 • Podle mě divné věci v sexu jsou ty, které třeba mně připadají vzrušující, zatímco ostatním ne. Ale být uvnitř, bez kondomu, přeci není divné, je to přirozené. Alespoň to je můj názor.

Ano, samozřejmě souhlasíme, že sex bez kondomu je pro oba z páru příjemnější, protože se navzájem cítí. Ale na druhou stranu si musí všichni (a to i ženy!) uvědomit, co tím riskují - krom nechtěného otěhotnění hlavně své zdraví. A to už opravdu není sranda. 

A rada pro ženy: Nikdy se nenechte obalamutit mužem, který tvrdí, že jeho penis je na kondom moc velký. Dnes už se dělají opravdu všechny možné velikosti kondomů. Stejně tak se vyrábí i nelatexové kondomy pro ty, kteří mají na latex alergii. 

Až si najdete svého sexuálního partnera na sex seznamce, nezapomeňte si na schůzku vzít ochranu.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.