Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Celebrity, které se otevřely světu se svou sexualitou

5.říjen 2018
Celebrity, které se otevřely světu se svou sexualitou

Slavné osobnosti si většinou nechávají podrobnosti svého intimního života pouze pro sebe. Novináři ale i tak často přijdou se šokujícími zprávami (které ovšem nemusí být pravdivé). My vám dnes představíme ty celebrity, které se samy rozhodly se světem podělit o informace o své sexuální orientaci.

Někdy člověk ví hned odmala, jakou má sexuální orientaci, někdy na to člověk musí nejprve přijít, no a někdy si to musí především přiznat. Slavné osobnosti, které dnes zmíníme, na to rozhodně přišli, přiznali si to a dokonce se nebáli o tom promluvit veřejně. A není divu, ono je to asi lepší uvést na pravou míru, než nechat se stalkovat novináři, kteří jsou vždy připravení zmáčknout spoušť nebo mají vždy připravené všetečné otázky při rozhovorech, ačkoliv soukromí by mělo být pouze naše věc, a to platí i u slavných lidí. 

Většina zmíněných lidí se označuje jako bisexuální, mihnou se ale i jiné pojmy. Jejich vysvětlení zjistíte kliknutím na odkaz článku, který se danou problematikou zabývá.

Aubrey Plaza

Hvězda filmu Ingrid Goes West z roku 2017. Zahrála si například i v seriálu Parks and Rekreation a především ve vedlejších rolích mnoha filmů. Narovinu přiznala své sexuální postoje v rozhovoru pro Advocate. "Vím, že se uvnitř mě děje cosi androgenního, je to něco okolo mé mužské energie. Není žádným tajemstvím, že se do mě ženy zamilovávají a víte co? Já do nich taky! Dokážu se zamilovat jak do ženy, tak do muže, a nemůžu s tím nic udělat."

Kristen Stewart

Tuto mladou ženu zná asi každý, kdo někdy slyšel o filmové sáze Stmívání. Kristen se vždy snažila udržet své vztahy v tajnosti před mediálním světem. A právě to, že se snažila zvládat svou popularitu a zároveň mít nějaké soukromí, jí pomohlo k tomu, aby objevila svou bisexualitu, jak sama řekla časopisu Elle: "Když jsem chodila s jedním klukem, skrývala jsem úplně všechno, co jsem dělala, protože mi najednou přišlo, že všechno osobní je zlehčováno a to se mi nelíbilo. To se ale změnilo, když jsem začala chodit s holkou. Říkala jsem si, že když to budu skrývat, tak to bude vlastně proti mému přesvědčení a že se za to nestydím a nic skrývat nechci, a tak jsem došla k tomu, že to skrývat nebudu. Můj život je teď mnohem otevřenější a šťastnější."

Evan Rachel Wood

Tuto herečku můžete spatřit především v seriálu Westworld, ale zahrála si i v mnoha filmech a dokonce i ve dvou hudebních videoklipech (Green Day - Wake Me Up When September Ends, Marilyn Manson - Heart-Shaped Glasses). Již dříve v průběhu své kariéry dělala poznámky o randění se ženami, v roce 2012 ale se svou bisexualitou vystoupila oficiálně na Twitteru. V roce 2016 si zase stěžovala, jak málo je podporována bisexualita a jak málo se o ní mluví. "Je to velmi matoucí a ještě víc, když k tomu nejsou pořádně žádné informace. Toto způsobuje lidem zbytečně bolest a snížení sebevědomí. Chci dát lidem vědět, že to je v pořádku být bisexuální." Evan také chodila od 18 let se zpěvákem Marilynem Mansonem (dokonce 3x, vždy na pár měsíců), který ji velmi pomohl v tom, aby poznala, kdo skutečně je.

Daniel Newman

Herec ze seriálu The Walking Dead (Živí mrtví) řekl časopisu People, že doufá, že jeho otevření o své bisexualitě pomůže ostatním, kteří bojují se svou sexuální identitou. "Nechci se schovávat a uhýbat otázkám. Jsem hrdý na to, kdo jsem."

Drew Barrymore

Tato známá herečka v tom má jasno už od roku 2003. "Jestli mám ráda ženy sexuálně? Ano mám. Naprosto. Vždy jsem se považovala za bisexuálku... Miluji ženské tělo. Myslím si, že dvě ženy spolu jsou stejně tak nádherné, jako muž se ženou. Být se ženou je jako nechat vybuchnout celé své tělo, ale skrze někoho jiného."

Drew Barrymore je jasná bisexuálka a nestydí se za to

Nico Tortorella

Jediné, odkud opradu můžete znát tohoto herce, je seriál Younger, který je u diváků velmi oblíbený. Tento sympatický herec má od května za ženu podnikatelku v oblasti fitness a zdravého životního stylu Bethany Meyers. Vzali se po 12 letech "vztahu", který sami označují pro ostatní lidi jako polyamorický, ale sami mu jen neradi dávají nějakou nálepku. Nico sám se identifikuje jako bisexuál, ale také jako queer, demisexuál, sexuálně fluidní. "Myslím si, že dlouhou dobu tady byl jistý 'normální způsob života'. A každý, kdo takto nežije, si to musí v hlavě uspořádat. A myslím si, že nálepky jsou opravdu důležité především pro děti, které nemohou najít své místo, kam patří, a potřebují najít stejné nebo podobné lidi, svou rodinu. Z tohoto důvodu si myslím, že nálepky jsou opravdu důležité."

Sara Ramirez

Jedna z hlavních hereček ze seriálu Chirurgové, která tam dokonce hraje bisexuální postavu. Ale do roku 2016 ona sama veřejně jako bisexuálka nevystoupila. Pracovala a pracuje jako aktivistka v LGBT komunitě a na Twitteru promluvila o svých zkušenostech. "V mém životě mám mnoho různých identit: jsem žena, žena několika ras, barevná žena, queer, bisexuál, mexicko-irská Američanka, imigrantka, vyrůstala jsem ve velmi silně nábožensky založených rodinách (katolíci) jak z mexické, tak z irské strany, zapojuji se do projektů, které podporují, aby byl slyšet hlad mladých, chci aby nám říkali své komplexy a tím jim chci ukázat, že tady pro ně jsme, když nás budou potřebovat." 

Cynthia Nyxon

Všichni si ji představí především jako Mirandu ze Sexu ve městě. Ta osvětlila svou sexualitu v roce 2012 časopisu The Daily Beast: "Pokud jde o sexuální orientaci, nemám pocit, že bych se nějak změnila. Celý život jsem byla s muži a nikdy jsem se nezamilovala do ženy. Když se to ale stalo, tak mi to nepřišlo nijak zvláštní. Jsem zkrátka jenom žena, která se zamilovala do jiné ženy."

Jillian Michaels

Jillian Michaels je známou fitness trenérkou, která má několik svých úspěšných show. V roce 2010 v rozhovoru prozradila: "Řekněme, že věřím ve zdravou lásku. Když se zamiluji do ženy, je to úžasné. Když se zamiluji do muže, je to úžasné. Tak dlouho, dokud budete zamilovaní, tak je to jako organické jídlo. Jím jenom zdravé jídlo a také chci jen zdravou lásku."

Jason Mraz

V srpnu napsal tento známý zpěvák pro Billboard.com báseň na oslavu Pride Month (měsíc oslavy LGBT), kterou zakončil větou "I'm bi your side", což kdyby bylo napsáno správně, tudíž s "by", znamenalo by to "jsem na vaší straně", tohle je ale slovní hříčka se slovem bi, které označuje zkratku pro bisexualitu. Fanoušci si okamžitě začali klást otázky o jeho sexualitě a na to Jason pohotově zareagoval: "Upřímně, nemyslel jsem si, že to bude tak všeříkající. Ale mám zkušenosti s muži, dokonce i když jsem ještě randil se ženou, která se poté stala mou manželkou."

Jason Mraz má zkušenosti jak s muži, tak se ženami

Kesha

Kesha (na úvodní fotografii) byla před pár lety nepřehlédnutelná zpěvačka a také se v této době, konkrétně v roce 2013, svěřila časopisu Seventeen: "Nemiluju jen muže. Miluju lidi. Není o pohlaví. Je to především o té duši, která vyzařuje z osoby, se kterou jste."

Mexan Fox

Herečka, kterou zná opravdu každý, promluvila o své bisexualitě v roce 2011: "Myslím si, že lidé se rodí bisexuální a pak udělají podvědomé rozhodnutí podle nátlaku společnosti. Já v hlavě nemám žádné pochybnosti ohledně bisexuality."

Anna Paquin

Tato herečka ze seriálů True Blood se objevila v roce 2014 v televizní show Larry King Now, kde se jí King zeptal, zda je "nepraktikující bisexuálka", na což Anna odpověděla, že je šťastně vdaná za herce Stephena Moyera (také hraje v seriálu True Blood). King na ni ale tlačil a zeptal se: "Ale byla jste bisexuálka?" Anna odpověděla: "Nemyslím si, že je to věc minulosti. Jste stále heterosexuál, když jste s někým?... Kdyby jste se s ním rozešli nebo kdyby umřel, nepřestala by vaše sexualita jen tak existovat. Takhle to opravdu nefunguje."

Stephanie Beatriz

Stephanie Beatriz je herečka ze seriálu Brooklyn 99. Napsala do časopisu GQ esej o tom, že to, že se vdala, neznamená, že se její bisexualita nějak anulovala, zmizela nebo se jí vyhýbala. "Ve svém životě jsem prožila několik malých 'coming outů', většinou z toho důvodu, abych někomu, kdo mě odsuzoval za to, s kým mě viděl randit, vysvětlila, že se mýlil. Jsem vděčná, že mohu využít tuto platformu jako způsob, jak promluvit otevřeně o své bisexualitě, protože pro ostatní lidi je často neviditelná nebo si nejsou jistí, zda se svěřit světu, že jsou bisexuální." 

Shannon Purser

Herečka, kterou můžete znát především z první série skvělého seriálu Stranger Things. Na začátku letošního roku se otevřela světu se svou sexualitou a na svůj Twitter napsala: "Normálně to nedělám, ale myslím si, že je právě ten nejlepší čas na to, abych byla osobní. Teprve nedávno jsem se svěřila své rodině a přátelům, že jsem bisexuálka. Je to něco, co stále zpracovávám a snažím se to pochopit a nerada o tom moc mluvím. Jsem velkým, velkým nováčkem v LGBT komunitě." Ještě předtím, také na Twitter, napsala: "Být v pohodě se svou sexualitou je proces. Bude v pořádku. Přeji si, abych to věděla dřív." 

Existuje samozřejmě mnoho dalších celebrit, které se svěřili světu se svou sexualitou, ale všechny by se nám sem určitě nevešli. Jestliže se vám líbí muži i ženy, můžete se zaregistrovat na erotické seznamce a domluvit si sex ve třech.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.