Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

CandiLand Sensuals: oslaďte si svůj sexuální život

28.červenec 2017
CandiLand Sensuals: oslaďte si svůj sexuální život

V jednom z našich minulých článků jsme vám představili kolekci Wonderland od společnosti Doc Johnson. Dnes si od této společnosti představíme kolekci CandiLand Sensuals.

Narozdíl od minulé kolekce Wonderland od společnosti Doc Johnson, která se skládá převážně z vibrátorů, vibračních kroužků na penis a análních kolíků, obsahuje kolekce CandiLand jedlé lubrikační a různé masážní gely. Lidé mají chuť si svůj sexuální život trochu ochutit, proto Doc Johnson zaplavili trh sladkými produkty k oslazení sexuálních hrátek. Rádi bychom řekli, že jsou si všechny rovné, i když některé překonávají ostatní.

Výběr toho správného produktu, který chutná skvěle a jehož nabídka je pestrá na příchutě a lepivost, mezi tolika jedlými produkty, které jsou v dnešní době dostupné, může být opravdu těžký. To je jedním z důvodů, proč je CandiLand na vrcholu. Ve skutečnosti je chuť doslova oceněna. Tělové spreje značky CandiLand se v roce 2015 dostaly do kategorie Sensual Bath & Body Product (Smyslný koupelový a tělový produkt) o cenu Xbiz.

Většina CandiLand produktů se vyskytuje v 5 různých příchutích: Cotton Candy (cukrová vata), Red Licorice (červená lékořice), Strawberry Bon Bon (jahoda), Peppermint Stix (mentolové tyčinky), Watermelon Rock Candy (melounové cukrátka). Tyto příchutě jsou k dostání ve snadno aplikovatelných gelech, sprejích, balzámech a sladkých tělových polevách.

Tělové spreje

Tělové spreje jsou dokonalým doplňkem k oslazení jakékoliv části těla. Spreje obsahují prášek, který po snadném aplikování lechtá vaši pokožku a může být olízán. Po nanesení na holou pokožku proměníte své tělo na hříšně sladkou a neodolatelnou odměnu pro svého partnera. Díky svůdnému a jemnému třpytu budete chutnat stejně dobře, jak budete vypadat. Tento produkt je k dostání v 5 různých příchutích, ze kterých známe zatím jen Strawberry Bon Bon. Těmi dalšími jsou Marshmallow Fluff (marshmallow), Cinnamon Bun (skořicová buchtička), Chocolate Kiss (čokoládový polibek), Red Velvet Cake (červený sametový dort).

CandiLand Sensuals tělový sprej

Lubrikační gely

Candiland Glide jsou lubrikační gely vyrobené na vodní bázi, které jsou stejně sladké jako bonbóny. Jsou neuvěřitelně kluzké a hedvábné, okamžitě dodávají hladký skluz do smyslných eskapád všecho druhu. Díky kreativním příchutím jsou tyto lubrikanty vhodné pro orální sex. I když je to extrémně všestranné, bez námahy zlepšují kontakt s pokožkou, hrátky s erotickými hračkami a samotný sex.

Příchutě těchto lubrikantů jsou cukrová vata, lékořice, jahoda, mentol a meloun. K dostání jsou i v balíčcích po více kusech (balení po 2 nebo po 5 kusech).

CandiLand Sensuals lubrikační gely

Zahřívací masážní gely

Tyto masážní gely mají výborný zahřívací účinek na tělo a nelepí se. S tímto produktem můžete svého sexuálního partnera rozmazlit. Nanesení gelu na jeho erotogenní zóny a následná masáž či orální uspokojování jej zaručeně rozpálí a to doslovně, neboť zahřívací efekt masážního gelu se spouští pomocí masáže nebo orálního sexu.

Kromě příchutí cukrové vaty, lékořice, jahody, mentolu a melounu, má společnost v nabídce sadu 3 masážních gelů Sweet-N-Tart s příchutěmi Strawberry Sour (jahoda), Tart Berry (lesní ovoce), Tangy Cherry (třešeň), které mají trochu kyselejší příchuť.

CandiLand Sensuals zahřívací masážní gel s lékořicovou příchutíCandiLand Sensuals Sweet-N-Tart zahřívací masážní gely

Zahřívací balzámy

Narozdíl od většiny balzámů, které mají trochu tvrdší texturu, je tento balzám pro snadnější použití výrazně měkčí. Je lehký a nelepivý, chutná a voní úžasně. Zahřívací balzám můžete nanést na vaše intimní partie, abyste získali okouzlující a přitažlivou chuť pro vašeho partnera a zároveň vzrušující pocit pro vás! Balzámy jsou opět k dispozici v 5 příchutích - cukrová vata, lékořice, jahoda, mentol a meloun.

CandiLand Sensuals zahřívací balzám s melounovou příchutíCandiLand Sensuals zahřívací balzám s příchutí melounu v krabičce

Sladké polevy na tělo

Má váš sexuální partner rád dorty? S tělovými polevami se můžete proměnit ve sladký "dortík", jehož chuť si váš partner může užít, zatímco vy si budete užívat rozkoš, o kterou se postará jeho mlsný jazýček. K dispozici jsou tyto polevy opět v 5 příchutích - marshmallow, jahoda, skořice, čokoláda a red velvet cake.

CandiLand Sensuals sladká poleva na tělo s příchutí marshmallowCandiLand Sensuals sladká poleva na tělo s příchutí marshmallow v krabičce

Masážní sada

Masážní sada obsahuje kromě zahřívacího masážního gelu i malý vibrátor ke stimulaci klitorisu. Je dostupná v 5 barevných (fialová, modrá, světle růžová, zelená a tmavší růžová) a chuťových variacích.

CandiLand Sensuals masážní sadaCandiLand Sensuals masážní sada v krabičce

Všechny produkty z kolekce CandiLand neobsahují cukr ani parabeny, jsou tedy bezpečné pro tělo a navíc také veganské. A co víc, výrobky od společnosti Doc Johnson nejsou testovány na zvířatech. Společnost se k tomuto zavazuje a je certifikována organizací PETA prostřednictvím programu Beauty without Bunnies (Krása bez králíků).

Ceny produktů CandiLand se na oficiálních stránkách výrobce pohybují v rozmezí od 5 do 35 dolarů, což je v přepočtu 111 až 779 korun.

Pokud si chcete osladit svůj sexuální život a nemáte s kým, zkuste si najít toho správného sexuálního partnera na seznamce.

[rox]

Zdroj: https://www.docjohnson.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.