Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Bude žena dobrá v posteli? Poznáte to podle typu těla

7.červen 2017
Bude žena dobrá v posteli? Poznáte to podle typu těla

Chcete vědět, čeho by si měl muž na ženském těle všímat, aby správně odhadl, jaká bude žena v posteli? Čtěte dále a dozvíte se, co na ženu prozradí malá prsa nebo kypré boky...

Každý jsme jiný, a to ve všech směrech. Není tak ničím zvláštním, že tělo každého člověka se liší. Na jeho tvar má vliv spoustu faktorů. Příroda nám nějaký "základní" vzhled dá již při narození, většinou se odvíjí od našich rodičů. S tímto vzhledem my pak dále pracujeme pomocí své životosprávy, životního stylu a vliv má samozřejmě i mnoho dalších věcí. Nebudeme se dnes zabývat tím, o které se jedná, budeme pracovat s konečným výsledkem - tím, jak mohou vypadat těla žen.

Ačkoliv všude slýcháte, že nemáte lidi posuzovat podle vzhledu, stejně to většina lidí dělá. Nemusí daného člověka ho rovnou odsoudit, ale pár různých myšlenek v hlavě stejně proběhne. Když žena uvidí muže s pěkně vypracovaným tělem, myslíte si, že ji nic neprobleskne hlavou? To samé u muže, který uvidí pěkně vyvinutou ženu... Tak vidíte, stejně všichni trochu posuzujeme knihu podle obalu, že? Tak když už se takto vzájemně okukujeme, dáme dnes pár vodítek mužům, kteří mohou podle tvaru ženského těla poznat, v čem bude dobrá v posteli. Najdou se i výjimky, ale ty přeci potvrzují pravidlo.

A nebojte, nejedná se o žádné domněnky nebo naše výmysly! Tohle opravdu zkoumá věda, a proto jsme my teď schopni vám tady představit sexuální dovednosti žen různých typů těl. 

Když má žena pěkné křivky

Ženy s pěknými křivkami, obzvláště pak jestliže tyto křivky zahrnují velké boky, bývají v posteli hodně otevřené. Tím chceme říct, že se ničeho nebojí, jsou otevřené všem novým věcem a neodsuzují novinky v sexu, které ještě nevyzkoušely. Podle univerzity v anglickém městě Leeds ženy s velkými boky půjdou do sexu na jednu noc a do sexu bez závazku vztahu spíše, než ostatní ženy. Také v sexu rády experimentují. Ruku v ruce s kyprými boky jde i další věc, a to ta, že v lidech vzbuzují dojem dobré plodnosti. Takže pokud jde o sex, takovéto ženy vládnou.

Vyjádření muže: "Pěkný křivky jsou zkrátka pěkný. Fakt je, že nejde o velký nebo malý boky, ale o celkový vjem, když to neladí se zbytkem těla, tak to prostě není ono, takže trochu větší nebo menší boky nemusí být problém, když ladí ke zbytku těla. Samozřejmě když holka neprojde dveřma, nedá se to sladit s ničím. Na sex má pak hlavně vliv to, jestli si dva sednou."

Když je žena malého vzrůstu

Jednou mi kamarád řekl, že spát s holkami malého vzrůstu je skvělé, protože jejich "kompaktnost" jim dovoluje dělat věci, které se s vysokými dělat nedají. A navíc se s nimi dá sexovat na více místech. A já, protože jednoznačně patřím do skupiny "malých" žen, musím souhlasit. Ale i vědecké hledisko to dokazuje. Ženy menšího vzrůstu mají těžiště níže, což znamená, že mají lepší rovnováhu, což jim usnadňuje hodně práce z různými polohami. Samozřejmě ale musí mít také trochu vytrénovanou ohebnost.

Vyjádření muže: "Malý holky jsou supr a hlavně jsou roztomilý. A když se vztekaj, tak jsou ještě roztomilejší, jen se nesmí fakt naštvat, protože pak to jsou zákeřný mrchy. Hlavně skoro žádnej kluk nestojí o ženu, která je o hlavu větší než on, malý holky jsou lepší, postel nevyjímaje."

Když je žena vysoká

Ačkoliv studie z Wroclawské univerzity říká, že ženy a muži s dlouhýma nohama jsou vnímáni jako sexy a zdraví, platí to především, když stojí na zemi. Jakmile jde o postel, není to vždy taková sláva. Ne, že by byla špatná jejich technika, ale vysoká žena sebou nemůže jentak házet na posteli, aniž by nehrozilo každou sekundu riziko bouchnutí se o hranu postele nebo noční stolek. Sex na veřejných místech také není zrovna jednoduchý. Může to být zkrátka trochu nepraktické, obzvláště když je žena vyšší než muž. Na druhou sranu, svou výšku máme danou a své tělo známe, takže se můžeme za ta léta přizpůsobit. Třeba koupit větší postel nebo si užívat polohy, které jsou vhodné i pro naši výšku.

Vyjádření muže: "Výška s sebou nese jistou eleganci, ale ubírá na roztomilosti. O vysoké holky se zajímají spíše vysocí kluci, lépe jim to pak ladí, a to i v posteli."

Líbí se vám baculky?

Když je žena baculatá

Podle nositele Nobelovy ceny, genetika Jamese Watsona, ženy, které jsou baculaté, si více užívají sex, než hubené ženy. Muž, který objevil strukturu DNA, tvrdí, že z biologického hlediska platí, že čím jsou ženy boubelatější, tím mají lepší osobnost a jsou tím jsou lepší v posteli. Proč? Protože tuk podporuje endorfiny, které pozvedávají sexuální touhu a zdatnost. 

Vyjádření muže: "Záleží především na tom, jaké má ta žena sebevědomí. Když bude sebevědomá a dokáže se v posteli předvést, tak je muži asi jedno, jestli je baculka. Navíc chlapi mají rádi, když je za co chytit. Když ale dělá drahoty, protože se za své tělo stydí, rozhodně to muže nevzruší."

Když je žena hubená

Kdybychom se odpíchli od studie pana Jamese Watsona a jeho podporování endorfinů tuky, neměly by být hubené ženy v posteli tak dobré. Naštěstí tady ale máme další studii z University of West Scotland, která říká, že muži podávají nejlepší výkony, když v posteli mají ženu se štíhlým pasem. Tak, pánové, řekněte, kde se skrývá pravda?

Vyjádření muže: "S hubenou ženou se dá rozhodně lépe manipulovat a muž má více prostoru pro sebe a svůj výkon."

Když má žena malá prsa

Ačkoliv média společně s pornofilmy dávají přednost velkým prsům a skoro to vypadá, že užít si lze jen s velkými, realita je trochu jiná. Ve skutečnosti si ženy s malým poprsím užijí při sexu (a obzvláště předehře) hodně zábavy, jelikož malá prsa jsou mnohem více citlivá. A čím více budete takovou ženu stimulovat, tím větší dračice se v posteli stane...

Vyjádření muže: "Záleží vyloženě na každém muži, jaká prsa zrovna preferuje, ale víc než na velikosti záleží na tvaru a na celkovém dojmu. I malým pěkným prsům mohou dát muži přednost před výrazně většími prsy."

Když má žena velká prsa

Pro ženy s velkým poprsím tu máme jednu dobrou a jednu horší zprávu. Takže popořadě... Ženy s vyvinutějším hrudníkem jsou podle Chicagské studie chytřejší než ženy s malým poprsím. Studie se zúčastnilo 1200 žen s různými velikostmi prsou, které dostaly k vyplnění IQ test. Ženy s většími prsy měly prý podstatně lepší výsledky, než ženy s nejmenšími prsy. To byla ta dobrá zpráva. Ta horší se odvíjí od předchozího odstavce - vyvinuté ženy mají prsa až o 24% méně citlivá. Na druhou stranu, když jsou tak inteligentní, určitě ví nejlépe, co se jim v sexu líbí a umí si to dopřát.

Vyjádření muže: "Problém s velkými prsy je ten, že v podprsence často vypadají lépe než bez ní, a to není nikdy výhra. Gravitace také časem dělá svojí zlomyslnou práci. Ale pokud jsou prsa pevná a pěkná, kdo by si stěžoval."

Tak co, muži, chcete v posteli mrštnou potvůrku nebo chcete mít ženu za co chytit? Prohlédněte si fotky na sex seznamce, abyste předem věděli, jestli se vám líbí proporce jejího těla.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.