Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

11 tragických příběhů o lidech, kteří se zranili nebo zemřeli při sexu

12.říjen 2018
11 tragických příběhů o lidech, kteří se zranili nebo zemřeli při sexu

Někteří lidé rádi při sexu experimentují a zkoušejí nové věci. Existují však případy, kdy jejich praktiky zašly až moc daleko a vedly ke zranění či dokonce ke smrti.

Sex může být nebezpečný a dokonce fatální hned několika způsoby, například v podobě šíření pohlavně přenosného onemocnění z jednoho partnera na druhého, ať už je to sexuálně přenosná nemoc, která se dá léčit (například kapavka) nebo potenciálně smrtelná jako je HIV nebo hepatitida. Infarkt je také možný, až 2 % lidí, u kterých došlo k infarktu, měli sex předtím, než k tomu došlo. Je to vcelku děsivá představa, nicméně není moc pravděpodobné, že sex zapříčiní zástavu srdce, jako by se stalo například při cvičení nebo v případě rozčílení.

Většina dalších případů, kdy může být sex nebezpečný pramení ze skutečnosti, že lidé někdy experimentují a mají sex s určitým rizikem a za zvláštních okolností. Následně si můžete přečíst o lidech, kteří buď zašli moc daleko a při sexu se zranili nebo dokonce zemřeli, nebo prostě jen měli smůlu a došli k úhoně.

Žena ze Seattlu si zašla na pohotovost po několikahodinovém orgasmu

Jeden nepředstavitelný zážitek se v roce 2013 stal ženě jménem Liz ze Seattlu, která zažila orgasmus při sexu se svým partnerem Ericem, který trval 2 hodiny. Vyděšený pár so poté rozhodl vydat na pohotovost, kde její orgasmus trval další hodinu, než konečně odezněl.

Ruský pár, který se zasekl v poloze z Kamasútry

Valentina Sokolov dostala ke svým 50. narozeninám kopii klasického hinduistického sexuálního manuálu Kamasútra. Spolu se svým partnerem Ivanem během sexu vyzkoušeli polohu, která se nazývá Indrani. V této poloze žena zvedne nohy a zapře se o partnerovo podpaží. Valentina v této poloze vyvrcholila, což následně vedlo ke svalové křeči, pár tudíž v této poloze uvízl a nebyl schopen se pohnout. Po 2 hodinách v této poloze se jim povedlo zavolat sanitku. Zdravotníci, kteří přijeli na záchranu, byli lehce pobaveni vzhledem k věku obou partnerů a složité poloze, ve které se nacházeli. Příběh tohoto páru má zčásti šťastný konec, protože po příjezdu do nemocnice byl pár nakonec oddělen, Valentina však údajně potřebovala operaci a Ivan hanbou raději z nemocnice utekl.

Dočasné ohluchnutí po vášnivém polibku

V čínském městě Ču-chaj byla v roce 2008 přivezena do nemocnice mladá žena poté, co náhle úplně ohluchnula na levé ucho. Lékař citovaný v časopise The China Daily komentoval případ takto: "Polibek snížil tlak v ústech, vytáhl bubínek a způsobil poruchu ucha." Stanovená prognóza pravila, že se jí sluch opět vrátí za 2 měsíce.

Žena následkem vášnivého líbání ohluchla

Ženu z New Jersey zranil při sexu na hřbitově pád náhrobku

V roce 2011 na hřbitově Ahavath Israel v Hamiltonu v New Jersey, utrpěla jedna nejmenovaná žena při sexu s mužským partnerem zranění, když náhrobek v jejich blízkosti náhle spadl na její nohu. Tento příběh je celkem úsměvný vzhledem k tomu, že mnoho věřících by jistě tvrdilo, že je to znamení od boha a trest za takový hřích. Pravda je však taková, že žena náhrobní kámen vykopnula, když se během sexuální extáze svíjela v křečích.

Beton a pingpongový míček v konečníku

Tento nepředstavitelný a děsivý případ se stal 2 homosexuálním mužům z Ameriky. Jeden z těchto mužů byl klismafil, což je člověk, kterého vzrušuje zavedení tekutin do konečníku. Během jednoho večera, kdy pár dováděl, si muž nejprve do konečníku zavedl pingpongový míček a poté mu partner pomocí trychtýře nalil do konečníku beton. Velmi bláznivý nápad, že? Jakmile beton začal tvrdnout, už to zřejmě nebyla taková zábava a pár se neprodleně vydal na pohotovost. Lékařská pomoc zahrnovala operaci, po které ošetřující lékař doporučil muži návštěvu psychiatra, ten však odmítl.

MMA bojovník si při sexu zlomil penis

Ray Elbe utrpěl mnoho boulí a modřin, když v roce 2009 hrál v reality show The Ultimate Fighter. O 3 roky později však zažil tu největší bolest ve svém životě, když si v Malajsii zlomil svůj penis během drsného sexu se svou přítelkyní. Tento typ zranění patří mezi častá sexuální zranění a obvykle je doprovázené křupnutím. Ray se ze svého zranění nakonec zotavil.

Zranění z po domácku upravené erotické pomůcky

Nad tímto případem budete pravděpodobně kroutit hlavou. Žena z Marylandu musela být přepravena do nemocnice vrtulníkem poté, co její partner připevnil umělé dildo k čepeli šavlové pily a s touto "erotickou pomůckou" začal ženu uspokojovat. Asi si říkáte, že tohle může napadnout jenom blázna vzhledem k tomu, že šavlová pila sama o sobě není předmět přizpůsobený natož bezpečný pro sexuální činnost. Jak si jistě dokážete představit, stalo se nevyhnutelné. Šavlová pila prořízla dildo a vážně ženu pořezala.

Mrtvice z cucfleku

Cucfleky se nedají považovat jako sexuální akt, na druhou stranu jsou vlastně výsledkem těchto aktivit, proto si tento případ zaslouží v tomto seznamu místo. Čtyřiačtyřicetiletá žena z Nového Zélandu kvůli svému "znaménku lásky" skončila v nemocnici. Cucflek, který jí její partner udělil, způsobil sražení krve a následně mrtvici, která zanechala ženu částečně paralyzovanou. Podle doktora v nemocnici Middlemore v Aucklandu se jedná o první případ, kdy byl někdo hospitalizovaný kvůli cucfleku.

Cucfleky nejsou neškodné, jak byste si možná mysleli

Žena z Kalifornie utrpěla ztrátu krve z použití pomůcky dle instrukcí

April Bonjour zažalovala výrobce erotických hraček Pipedream Products, když utrpěla velkou ztrátu krve poté, co se svým přítelem použila během předehry jeden z vibrátorů od této společnosti. K incidentu se žena vyjádřila takto: "3. listopadu 2010 jsme s přítelem během předehry používali vibrátor Pipedream Products. Během užívání jsem pocítila intenzivní ostrou bolest uvnitř vagíny. Můj přítel hračku rychle vytáhnul a zjistili jsme, že je pokrytá krví. Z té ztráty krve mi začalo být mdlo, můj přítel proto zavolal záchrannou službu. Než přijeli, střídavě jsem byla při vědomí a omdlévala. Přítel musel vzbudit syna, abychom všichni mohli jít do nemocnice. Při pohledu na mě byl velmi vyděšený... Kvůli tomuto incidentu jsme já i moje rodina museli vydržet extrémní emocionální nátlak... Z tohoto důvodu jsem zahájila tento soudní proces."

Smrt elektrickým šokem při používání kolíčků na bradavky

Když policie v Pensylvánii na počátku roku 2008 reagovala na tísňové volání Roberta Taylora, Taylor jim původně řekl, že jeho manželka Toby měla nehodu a po vysprchování ji usmrtil elektrický proud, když si fénovala vlasy. Policie měla pochybnosti o podrobnostech jeho výpovědi a on nakonec nesměle připustil, že si spolu s Toby užívali podivné intimní chvilky, při kterých jeho žena měla kolíčky na bradavkách, skrz které jí dával elektrické šoky, které ji nakonec usmrtily. Taylor byl zatčen a obviněn z bezohledného ohrožení a nedobrovolného zabití.

Smrtelný experiment s koněm

V červenci 2005 navštívil Kenneth Pinyan farmu v Enumclaw ve státě Washington, která údajně poskytovala možnost mít sex se zvířaty mužům, které vzrušovala zvířata. Když Pinyan úmyslně dovolil hřebci, aby do něj vstoupil, zemřel na perforované tlusté střevo. Na farmě s ním byli další dva muži, kteří na farmu chodili a jeden z nich jej anonymně odvedl do nemocnice, když byl Pinyan zraněn, lékaři toho však moc nezmohli, protože zemřel na ošetřovně. Případ se později dostal do rukou vyšetřovatelům, kteří museli sledovat stovky snímků, které byly natočeny zoofily.

Než Pinyan začal praktikovat sex s koňmi, ztratil schopnost pociťovat určité pocity poté, co měl nehodu na motorce. Nejdříve zkusil extrémnější sexuální praktiky, jako je použití extrémně velkých pomůcek, fisting a poté anální sex s koňmi. Začátkem roku 2000 našel na internetu online skupinu mužů přezdívanou "Zoo". Tito muži se setkávali na farmě v neregistrovaném areálu v kraji King ve Washingtonu a užívali si společné víkendy, během kterých natočili snímky a později je vložili na internet. Kromě sexu s koňmi měli občas sex i spolu. Podle Charlese Mudeda, spoluautora dokumentárního filmu Zoo z roku 2007, si muži vycvičili koně k sexu tak, že se svlékli a použili určitý feromon.

Nikdo nechce dopadnout, jako tito lidé. Provozujte bezpečný sex a seznamujte se na sex seznamce.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.