Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

10 párů přiznalo, jak sex ve třech změnil jejich vztah

18.leden 2019
10 párů přiznalo, jak sex ve třech změnil jejich vztah

Sex ve třech může být zajímavým zpestřením sexuálního života všech účastníků, páry se však mohou potýkat s následky svého dobrodružství. Některé jsou pozitivní, u někoho jiného se naopak projeví negativní následky. Jak může sex ve třech ovlivnit vztah? V dnešním článku si můžete přečíst reálné příběhy párů, které přiznaly, jak se jejich vztah změnil.

Určitě jste už někdy četli nebo případně slyšeli od svých přátel, kteří měli sex ve třech, že je skvělý. Pokud to ve vás vzbudilo zvědavost, je to přirozené. Jste-li však s někým ve vztahu, měli byste si spolu promluvit o této fantazii. A podle rozhodnutí, kterého dosáhnete, se správně zachovat. Jestliže se to vašemu partnerovi nebude líbit, nebo bude případně vyděšen, respektujte jeho názor a dejte mu prostor na rozmyšlení. Pokud se i poté jeho názor nezmění, nesnažte se jej zmanipulovat nebo ho nějakým jiným způsobem obejít a respektujte ho. Ve vztahu je důležité k sobě chovat úctu. Proto se spolu snažte zpestřit svůj sexuální život jinak. Najděte jiné fantazie, které byste si vzájemně mohli splnit.

Jestliže váš partner bude souhlasit se sexem ve třech, budete si muset stanovit jasná pravidla, která budou platit pro všechny. Měli byste si ujasnit, co je a není v pořádku. A pamatujte, že kdykoliv se vám něco nebude líbit, až dojde na samotný sex, měli byste se vyjádřit a nedusit to v sobě. Případně ostatní nasměrovat tak, jak vám to bude vyhovovat. Jen tak si můžete užít skvělý sex ve třech bez problému.

Jak již ale bylo řečeno, když budete mít sex ve třech, podepíše se to nějakým způsobem na vašem vztahu. Abyste věděli, co vás případně může čekat, přečtěte si následující přiznání párů o tom, jak sex ve třech ovlivnil jejich vztah.

"Nic se nezměnilo."

Je možně, že pokud máte s partnerem dobrý vztah, jste k sobě upřímní a komunikujete jako tento pár, nemusí se u vás změnit skoro nic. "Náš vztah se vůbec nezměnil, když jde o sex, vždy spolu hodně komunikujeme a to je vše, co potřebujeme. Někdy chodíme na sex párty a dokud spolu mluvíme otevřeně a upřímně o svých hranicích a vzájemně se respektujeme, je všechno v pohodě. Kdyby jeden nebo druhý nebyl upřímný na 100 % a šel do toho, jen aby potěšil svého partnera, mohlo by to vztah zničit."

"Všechno se pokazilo."

Někdy se však může stát pravý opak předchozího případu. Může se toho změnit tolik, až to vztah nakonec nevydrží. "Náš vztah se naprosto zničil. Byli jsme příliš mladí, vůbec jsme nad tím nepřemýšleli, pozvali jsme našeho společného nejlepšího přítele, aby se k nám připojil a takhle jsme si užívali několik měsíců, pak se to všechno pokazilo. Lituji toho? Když se na to podívám zpátky, nemohlo to vydržet, i když jsme si užili spoustu zábavných chvil. Z dlouhodobého hlediska bych to nedokázala zvládnout a nerada bych to zkoušela znovu."

"Nyní je to můj ex přítel."

Scénářů, jak může sex ve třech naprosto zničit vztah, existuje nespočet. Zde máme další příklad. "Neustále mluvil o tom, jaký to s tou druhou byl zážitek a jak moc by si to chtěl zopakovat s téměř každou z mých atraktivních kamarádek. Vůbec se o tom nevyjádřil mile. Nyní je to můj ex přítel."

"Sblížilo nás to."

V některých případech může sex ve třech změnit sexuální život páru k lepšímu jako například u tohoto páru. "Posiluje to náš vztah. Čím více sexu ve třech máme, nejlépe s další ženou, tím jsme si bližší. Moje přítelkyni velmi vzrušuje, když mě vidí, jak si užívám sex s jinými ženam. Zároveň na bisexuálním spektru se přiklání k lesbismu, takže spíše bude šukat s dalšími ženami ve trojce. Moje libido je celkem vysoké a rychle ji unavím (mám docela velký penis, zatímco ona má menší vagínu, prodloužený sex je pro ni proto bolestivý), proto je hezké mít více žen, abych si mohl užívat déle. Společně strávený čas a snídaně další ráno jsou také hodně zábavné."

Sex ve třech může sblížit pár a posílit jejich vztah

"Posílilo to náš vztah."

Stejně jako existuje nespočet způsobů, jak se vztah může pokazit po sexu třech, je i několik způsobů, jak se vztah může posílit. "Zpočátku to bylo něco, co udělala ona pro mě (sex ve třech s dalšími ženami). Hodně nás bavilo užívat si ve třech. Moje partnerka ráda zlobí a líbí se jí, když po ní někdo prahne a dva lidé, kteří se jí věnují, v ní vyvolávají obojí - nezbednost i touhu. Náš vztah to posílilo, protože jsme sex ve třech využívali konstruktivně - abychom se soustředili na to, co můžeme udělat, abychom si navzájem udělali radost a udrželi to tak. Je také velmi spokojená se skutečností, že nemám zájem o jiné ženy, a že se mi líbí vidět dvě ženy spolu a dělat jí radost."

"Měla jsem to poté hned ukončit."

Jak jsme již zmínili, je důležité si s partnerem promluvit a respektovat jeho přání, pokud nápad zavrhne. U tohoto páru bylo toto kamenem úrazu. "Neskončilo to okamžitě, ale mělo se to stát. Byla jsem mladá (18 let), byl to můj první přítel, a protože jsem bisexuálka, vždy se snažil prosadit otevřený vztah proti mé vůli. Jednou mé přání obešel a to tak, že mě opil a zatáhnul do trojky s kamarádkou. Bylo to v pohodě, když to probíhalo. Všichni jsme potom usnuli ve stejné posteli. Později mě vzbudili, když se snažili si to zopakovat... Jakmile si všimli, že jsem naštvaná, zarazili se. V našem vztahu jsme měli spoustu problémů, což jsem uvědomila až mnohem později. Jsem si jistá, že sex ve třech je v pohodě , když k němu dojde za správných okolností a dobrých důvodů, v mém případě to však takové nebylo."

"Můj partner mi potom připadal ještě víc sexy."

Ano, i váš pohled na partnera se může po sexu ve třech trochu změnit. "Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela, dokud jsem se v takové situaci neocitla. To určitě nebyl nejlepší nápad. V té chvíli jsem se najednou hrozně obávala, že budu žárlit na druhou ženu, ukázalo se však, že s tím nemám problém. Moc to náš vztah nezměnilo, ale přišla jsem na to, že se mi opravdu líbí, když ho vidím, jak šuká jiné ženy. Přijde mi velmi sexy, když ho takhle vidím."

"Pomohlo to vyřešit náš problém s důvěrou."

Mnoho párů se potýká s problémy ve svém vztahu, z toho u některých se týkají důvěry. Tím, že budete nuceni komunikovat kvůli sexu ve třech, poukážete na něco, z čeho máte obavy. "Sblížilo nás to. Museli jsme více komunikovat a zaměřit se na problém s důvěrou, o kterém jsme nevěděli, že ho máme. To může vést k silnějšímu vztahu nebo naprosté zkáze. To bylo zhruba před 15 lety. Nyní je náš vztah nadále nemonogamní."

"Donutilo nás to být upřímní."

Upřímnost je důležitá v každém vztahu a sex ve třech ji může jen posílit. "Náš vztah se v podstatě moc nezměnil. Vžycky jsme měli nemonogamní, což jsme prozkoumali různými způsoby, takže naše první trojka nebyla nic světoborného. To, že nejsme v monogamním vztahu, nás sbližuje. Posiluje to naše komunikační schopnosti a nutí nás k tomu, abychom k sobě byli upřímní. Celkově je to pro nás velmi pozitivní."

"Chtěli jsme víc."

Jako u některých ostatních párů, které si začaly užívat sex ve třech pravidelně, se vám může stát, že se vám to natolik zalíbí, že budete chtít víc. Stejně jako se to stalo tomuto páru. "Nic se nezměnilo kromě toho, že jsme chtěli mít více sexu ve třech a ve čtyřech. Oženil jsem se s tou nejlepší ženou na světě."

Rádi byste si také užili sex ve třech? Na sex seznamce k sobě můžete najít dalšiho člena. Stačí se pouze zaregistrovat.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.