Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

9 trapných situací, kterým lidé čelili při sexu ve třech

19.prosinec 2018
9 trapných situací, kterým lidé čelili při sexu ve třech

Sex není dokonalý, ať už se na něm podílejí dva, tři nebo více lidí. Je naopak nepředvídatelný a může dojít k něčemu, co byste nikdy v životě nečekali, že by se stalo. V dnešním článku si můžete přečíst o trapných momentech lidí, kteří měli sex ve třech.

Sex ve třech může být pro někoho velmi lákavou fantazií, kterou by chtěl aspoň jednou zažít na vlastní kůži. Často se stává, že jeden z páru má toto přání a jeho partner mu to chce splnit, a tak se spolu snaží někoho vhodného (pár nebo single osobu) k sobě najít. V jiných případech někteří lidé rádi experimentují a nemusí být ani ve vztahu, když hledají podobně smýšlející lidi. Patříte mezi takové lidi? Láká vás trojka? Pak byste měli vědět, že je potřeba stanovit si předem určitá pravidla. Především by tak měly učinit páry. Měla by to být taková pravidla, která budou dodržovat všichni. Pamatujte, že kdyby se vám náhodou něco nelíbilo nebo by někdo nějaké pravidlo porušil, můžete to kdykoliv zarazit.

Jak již ale bylo řečeno, ne vždy jde při sexu "vše podle plánu". Může dojít k něčemu, o čem se vám ani nezdálo. Tyto nečekané situace vás mohou příjemně překvapit a nebo naopak zklamat. Následně si můžete přečíst o reálných situacích, kdy sex ve třech byl pro zúčastněné naprostým zklamáním.

"Vše co udělal, bylo, že se věnoval jemu a já se jen dívala..."

Při sexu ve více lidech může být někdy těžké se zaměřit na potřeby všech tak, aby byli všichni zúčastnění spokojení. Jedna žena pocítila osten zklamání, když se jí žádný z mužů, se kterými měla sex, nevěnoval. "Randila jsem s jedním mužem, který se mě zeptal, jestli bych měla zájem o trojku a já nejsem heterosexuální, tak jsem souhlasila," přiznala. "Nečekala jsem ale, že měl na mysli trojku s dalším mužem. Znělo to ale zajímavě! Ten druhý muž byl dokonce opravdu sexy. Byl tak sexy, že ten, se kterým jsem randila, z něj nemohl strhnout zrak ani ruce. Bylo mi jasné, že mě použil jako záminku k tomu, aby toho druhého dostal do postele, protože vše, co udělal, bylo, že se věnoval jenom jemu, zatímco já jsem se v podstatě jenom dívala. Bylo to jako v seriálu Přátelé, mohla jsem klidně odejít a ani jeden by si toho nevšiml."

Žena napadla svého partnera během sexu

Žárlivost může natropit pěknou neplechu, proto je dobré mít stanovené hranice. Někdy se však může stát, že jeden z partnerů bude žárlit i přesto, že se předem domluvili na tom, co je v pořádku, a co naopak není. Na problém se žárlivostí narazila trojice z následujícího přiznání. "Žena ležela na posteli s nohama přes okraj a já jsem klečela před ní na podlaze s hlavou mezi jejíma nohama. Pak jsem pocítila, jak její partner do mě vstoupil zezadu. To trvalo jen pár vteřin, protože sotva do mě zasunul svůj penis, jeho partnerka mě přeskočila a zaútočila na něj. Bylo zřejmé, že neměl dovoleno mě šukat. Netřeba říkat, že jsem se s nimi poté už nikdy neviděla."

Žena při sexu napadla svého partnera

I během sexu může někomu vytrávit...

Sex je skoro jako cvičení a může být někdy náročný vzhledem k některým polohám. Na tento problém narazila i následující trojice, kdy jedna z žen se musela během sexu zvednout a prohledat ledničku, pravděpodobně proto, aby si doplnila energii"Musela jsem jedné dívce pomoci udržet její nohy v poloze podobné rozštěpu, když ji muž šukal. Hodně se jí třásly nohy, proto se ke mně v jednu chvíli naklonila a řekla mi: "Skoro nic necítím, protože je opravdu těžké udržet nohy v téhle poloze." Nemyslím si, že ji ten muž slyšel, protože hrála hlučná hudba a ona šeptala. Když jsme se vystřídali a šukal mě, tak se zvedla a šla se podívat do ledničky, zda nenajde nějaké jídlo."

"Jeho kamarád mě okradl..."

Následující případ není zrovna trapný, ale spíše hrozný a šokující. Jedné ženě se stalo něco, s čím by asi nikdo nepočítal. "Začala jsem trávit čas s klukem, kterého jsem znala ze střední školy. Byl především známý tím, že byl trochu divoký a toho jsem se držela. Vždycky jsem chtěla zažít trojku se dvěma muži a toho kluka ze školy jsem znala velmi dobře a věřila mu," svěřila se žena. "Řekla jsem mu, že to chci udělat, a tak se zeptal svého kamaráda Goofyho, jestli by se chtěl přidat. On nakonec souhlasil. Já jsem se opila a všichni tři jsme si užili spoustu zábavy, i když jenom na chvíli. Následující ráno jsem odešla domů, tam jsem se vysprchovala a připravila se na 16hodinovou směnu v práci. Před prací jsem si chtěla ještě zapálit cigaretu, tak jsem si otevřela kabelku a všimla si, že moje peněženka je lehká... Zjistila jsem, že mi Goofy ukradl 300 dolarů."

Na sexuální akitivtě by se měli podílet všichni

Když už máte sex s více než jedním člověkem, měli byste se všichni ujistit, že každý přiloží ruku k dílu a nikdo nebude zanedbávaný, přestože to je nelehký úkol. Někdy se právě stane, že je někdo zanedbávaný, anebo naopak všechnu práci odvede jeden člověk. Ani jedna možnost není ideální a uspokojující pro všechny. "Jednou jsem měla trojku se svým tehdejším kamarádem s výhodami a jeho kamarádem. Musím říct, že to bylo velké zklamání. Můj kamarád s výhodami si nemohl udržet erekci, protože byl opilý a ten druhý jenom ležel na posteli bez pohnutí. Nebylo to vůbec zábavné."

"Sex ve třech rozhodně nedoporučuji..."

Někteří lidé mají se sexem ve třech dobré zkušenosti, najdou se však i tací, kteří litují toho, že to vůbec někdy zkoušeli. Podobně je na tom i žena z tohoto přiznání. "Moje kamarádka se mě zeptala, zda bych se mohla přidat k ní a k jejimu partnerovi. Souhlasila jsem, protože vypadala opravdu nadšeně, ale když se to blížilo, měla jsem dojem, že ji do toho zatlačil. Než ale došlo na sex, stanovili jsme si základní pravidla. Kamarádka začala s tím, že nemám jejího přítele orálně uspokojovat, protože ona to nerada dělá. Potom ještě zmínila několik dalších věcí, které jsem neměla dovolené dělat a nakonec řekla: "Prostě nedělej nic, co by se mu mohlo líbit. Nechci, aby si myslel, že existuje něco lepšího a začal si hledat někoho jiného." Potom, co mi řekla, abych úmyslně kazila sex, trvala na tom, abychom si vymyslely nějaká hesla, díky kterým by mi dala vědět, když mám s něčím přestat. Když jsme potom měli sex, vždy ho ode mě odtáhla, jakmile se ke mně přiblížil. Její přítel neměl šanci se mě vůbec dotknout. Nakonec to byla trojka, o kterou jsem ani nestála, protože mě ta holka nepřitahovala."

Žena musela úmyslně kazit sex, aby se to příteli její kamarádky náhodou nelíbilo

Když se nepovede hned několik věcí najednou, není to zrovna nejlepší zážitek

Když se nepovede jedna věc a potom další a další, jde všechno většinou dost z kopce. Muž z tohoto přiznání byl velmi nadšený z trojky, to se však hodně rychle vytratilo a bylo nahrazeno zklamáním"Všichni jsme byli nazí, což je možná jediná slušná část z celého zážitku. To jsme ještě ani netušili, jak trapné to celé bude, ale brzy jsme na to přišli. Ten druhý muž to vzal hopem v domnění, že ona bude ochotná a připravená ho mít v sobě. To se ale nestalo a třením jí způsobil bolest. Pak se rozhodl ji uspokojovat rukama a to se jí začalo líbit, vychutnávala si to, moje předčasná ejakulace ji však znechutila a ona nevěděla, co s tím má dělat. Asi po dvou hodinách se nakonec odhodlala k tomu, aby mu vyhonila a já jsem se ani jednou za celou dobu neudělal. Byl to nejsmutnější zážitek, který jsem kdy zažil."

Ignorace není dobrá, obzvlášť při sexu ve třech

Opět jsme u toho, že není jednoduché zapojit všechny přítomné. I žena z tohoto přiznání byla velmi zklamaná ze svého zážitku. "Trávila jsem čas se skupinou lidí a klukem, se kterým jsem zrovna randila. Jedna dívka ze skupinky se mě snažila svést, tak jsem se zeptala svého přítele, jestli by si to nechtěl rozdat ve třech. Nakonec to skončilo tak, že si užívali oni dva a mě ignorovali. Odešla jsem z pokoje a pochybuji, že si toho vůbec všimli."

Pít alkohol se nevyplácí...

Pokud se chystáte mít sex, není dobré požívat alkohol nebo drogy, mají totiž negativní vliv na vaše tělo a způsobují problémy při sexu. Toto zakusil i muž z tohoto přiznání, kterému se během sexu udělalo nevolno. "Stalo se to, když jsem měl poprvé sex se dvěma ženami, od té doby jsem měl sex pouze s mužem a ženou. Před sexem jsem trochu pil a asi v polovině aktu mi začalo být špatně od žaludku. Byli jsme v motelovém pokoji, ve kterém byly dvě postele. Na jedné z nich jsme měli sex, a když se mi udělalo nevolno, musel jsem se přemístit na tu druhou a přes její okraj jsem se vyzvracel do odpadkového koše..."

Chtěli byste si užít sex ve třech a hledáte k sobě dalšího člověka, popřípadě lidi? Podobně smýšlející lidi můžete nalézt na sex seznamce!

[rox]

Zdroj: https://www.menshealth.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.