Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zvláštní erotické hračky, které nejsou pro každého

2.srpen 2018
Zvláštní erotické hračky, které nejsou pro každého

Klasické erotické hračky, jako jsou obyčejná dilda nebo vibrátory, mohou být pro někoho nuda. Jestliže je to i váš případ a rádi byste zkusili něco více netradičního, pak si můžete vybrat z následujících hraček.

Každý má jiné preference, co se týká erotických hraček. To, že si nejvíce lidí pořizuje klasické vibrátory nebo dilda, neznamená, že si je musíte pořídit také a především to neznamená, že se vám budou zamlouvat. Ať už jiné erotické pomůcky budou naplňovat vaše nejtajnější erotické představy nebo chcete zkrátka jen vystupovat z davu (což pravděpodobně budete jen vnitřně nebo s lidmi, se kterými budete sdílet svůj sexuální život, ale to nevadí), nemusíte se za žádnou cenu stydět si je pořídit. Nikdo nemusí vědět, co se schovává za věci u vás v ložnici. Když to budete chtít mít jako největší tajemství, pak si pořiďte zamykací skříňku nebo trezor a nikdo se to nikdy nedozví, pokud sami nebudete chtít.

Víte, co je skvělé? Že v dnešní době máte tak hodně na výběr! Existuje tolik druhů a značek erotických hraček a různých pomůcek, že by vám trvalo celý život je všechny vyzkoušet. Vývoj jde dopředu a neustále přicházejí na trh nové a vylepšené hračky s naprosto fantastickými funkcemi, o kterých jste si ještě před 20 lety nemysleli, že by vůbec někdy mohly být reálné. A netrvalo to ani tak dlouho a najednou tu máme erotické pomůcky, které můžete ovládat svým mobilním telefonem. Nepřemýšlejte nad tím, jak divné je to, co se vám líbí. Důležité je, že vás to uspokojí, protože tento pocit je nenahraditelný. Umíte si představit, jaké by to bylo, kdyby z vašeho života zničehonic zmizel pocit uspokojení? Jak byste se cítili? Asi pěkně mizerně. Proto jděte za tím, co vaše tělo uspokojuje. 

Třeba najdete zalíbení v následujících erotických hračkách, pojďte si o nich něco přečíst...

Dračí penis

Komu se nelíbí obyčejná dilda, která vypadají jako penis (nebo penis v gigantické podobě), možná se mu zalíbí penis v podobě draka. Podle mě je to myšlenka pěkná a určitě by přilákala mnoho lidí, kterým se líbí fantasy a draci. Ale je tu jeden háček. Toto dildo mi vůbec nepřipomíná draka, ve skutečnosti jeho hlava, když se podíváte shora, vypadá spíše jako slepičí. Co ale obdivuji, je možnost vybrat si jednu z 23 barev a že tam najdete opravdu zajímavé barvy, dokonce i se třpytkami nebo svítící ve tmě. Některé z nich jsou za příplatek. Nabízí se i další varianta - barvu si můžete upravit sami podle svých preferencí. Dále si můžete navolit i velikost (malá, střední - připlácí se 30 dolarů, velká - připlácí se 60 dolarů) a dokonce i tuhost materiálu (opět na výběr ze tří možností bez příplatku). Tělo tohoto dilda má rozličnou texturu po celé délce, což se jistě mnoha ženám může líbit. Dále se dá toto dildo použít i jako anální kolík, protože jeho konec může naprosto kvalitně posloužit jako základna. Základní cena je nastavena na 75 dolarů.

Kachnička ve stylu BDSM

O této kachničce i její "normální" verzi jsme psali již ve článku 7 diskrétních erotických hraček pro ženy, které milují cestování. Klasická verze této kachničky, která se mimochodem nazývá I Rub My Duckie vypadá naprosto stejně jako známá gumová kachnička do vany. Tato je ale stylizovaná do BDSM, nechybí jí pouta přes křídla, latexový obleček, obojek nebo roubík. Samozřejmě je vodotěsná, takže si s ní můžete užívat i v té vaně jako se za svých mladých let. Akorát tentokrát trochu jinak, dospělácky. Jedná se o vibrační masážní pomůcku, která nejvíce vibruje na ocásku a zobáčku. Největší radost vám udělá asi fakt, že ji bez větší námahy seženete i v českých internetových obchodech a neutratíte přitom majlant. Větší velikost se pohybuje zhruba okolo 550 Kč a menší, cestovní velikost seženete okolo 350 Kč. 

Dračí penisKachnička ve stylu BDSM

Dildo ve tvaru Eiffelovy věže

Milovníci Paříže by měli zbystřit! Víme, je to zase další dildo, ale také není obyčejné! Svoje uspokojení můžete vzít trochu cestovatelsky a uspokojit se díky Paříži, resp. Eiffelově věži. No, tvar se maliličko liší - na její špičce není klasické zakončení, ale žalud. Ale je to jen malinký rodíl, kterého si ani nevšimnete ;). Tato hračka od společnosti Wicked Temptations se dá také používat jako anální pomůcka, protože se v dolní části opravdu hodně rozšířuje., takže nehrozí zaplutí Eiffelovky do análu. Hračku můžete pořídit okolo 45 dolarů. Nutno podotnout, že kromě hrátek, které s ní můžete prožívat, se hodí i jako dekorace do ložnice. Je to trochu lechtivé a zároveň celkem vkusné. Lidé si rozhodně vystavují horší věci.

Krutá hračka

Pokud se vám líbí spojovat erotické hrátky a bolest, pak pro vás máme hračku, která by stála za vyzkoušení. Celým názvem se jmenuje Razor Silver Sensation Tool a vyrobila ho společnost Crave. Vypadá trochu jako kapesní nožík, ze kterého ale nevytáhnete nožík, nýbrž dvě zajímavé věcičky kterými budete dráždit tělo svého partnera (nebo on vaše). Jedno je malé kolečko, které vypadá jako kráječ na pizzu, ale má hroty. Těmi jezdíte po partnerově těle, nejprve lehce a poté můžete i přitlačit. Druhým je malá jehlička, která také může dobře škádlit a "popichovat" partnerovo tělo. Je vyroben z nerezové oceli. Bohužel společnost Crave tento produkt již nevyrábí, proto se stal spíše sběratelským kouskem. Na internetu ho ale i přesto ještě stále můžete sehnat, takže pokud si myslíte, že by to byl skvělý dárek pro vašeho partnera, moc neotálejte s pořízením. Cena je samozřejmě díky tomu celkem vysoká, pohybuje se okolo 120 euro.

Dildo ve tvaru Eiffelovy věžeKrutá hračka od společnosti Crave

Sportsheets Thigh Harness

Jestli podle názvu netušíte, o co se jedná, tak vám to hned vysvětlíme. Je to pomůcka, která vypadá trochu jako bandáž na koleno, kterou si muž nasadí na nohu a vloží do ní v podstatě cokoliv, co má plochou záladnu (dildo, anální kolík apod.), které mu pak "trčí" z nohy. K čemu je to dobré? Třeba k tomu, že muž může ženě vyplnit obě dírky a nemusí se u toho nějak složitě natahovat. Také to může sloužit vyloženě jen jako zpestření sexuálních hrátek, kterého není nikdy dost. Také se díky tomu rukama může věnovat jiným částem jejího těla. Cena se většinou pohybuje okolo 15 dolarů bez dilda. Je také důležité, abyste si zjistili průměr díry na dildo a porovnali ho s tloušťkou svého dilda. 

Anální kolíky s ocáskem

Minulý týden jsme věnovali celý článek análním kolíkům. Tyto jsou ale speciální, protože mají k základně připevněný zvířecí ocásek. Druhů existuje opravdu mnoho, od mnoha různých výrobců. Chcete se proměnit v zajíčka, v mývala nebo dokonce jednorožce? Není problém! Takových kolíků seženete spousty. Ty zaječí si dokonce častou berou ženy společně s oušky, protože je to roztomilé. Jestliže vás moc nelákají klasické anální kolíky, protože vám přijdou nudné a nemyslíte si, že byste z toho měli nějaký požitek, pak si pořiďte takovýto s ocáskem a můžete si zahrát třeba role play. Ceny se pohybují opravdu velmi různě, vždy dbejte na kvalitu jak materiálu ocasu, tak kolíku samotného.

Sportsheets Thigh HarnessAnální kolík s ocáskem

Vibrátor s kamerou

Pokud vám to doteď nepřišlo dost ujeté, tak teď se to změní. Protože tohle je něco mnohem méně obvyklého než ocasy na análním kolíku. Jedná se o vibrátor značky Svakom, který se jmenuje Gaga Lighted Camera Vibe. Na špičce je umístěna kamera, takže muž může sledovat (nebo oba dohromady) vnitřek vagíny ženy. Dost bizarní představa, ale pokud to někoho vzruší nebo by si to rád vyzkoušel, tak proč ne. V Čechách na tento kousek narazíte jen těžko, jinak se dá pořídit za zhruba 170 dolarů. Nabízí mnoho druhů vibrací i rychlostí, je nabíjecí a vyroben ze silikonu. Kamera je osvětlená, takže se nemusíte bát, že byste "ve tmě" nic neviděli. Video můžete sledovat na svém počítači nebo ho partner může sledovat na svém, i když bude stovky kilometrů daleko. Vhodné pro páry, které mají vztah na dálku nebo jeden z nich hodně cestuje.

Kolíčky na bradavky se šokovou terapií

Kolíčky na bradavky samy o sobě působí celkem velký šok, když si je na sebe nasadíte. Představte si proto, o kolik větší šok zažijete, když v nich proběhne ještě elektřina! Jestliže máte rádi trochu bolesti nebo rádi zkoušíte bláznivé věci, pak jsou pro vás tyto kolíčky jako dělané. Tuto pomůcku mohou využívat jak muži, tak ženy, obě pohlaví na bradavky a navíc ženy na klitoris a muži na penis (od toho jsou v balení speciální nástavce). Za 21 dolarů může být tato šoková terapie od společnosti Xiangworld vaše.

Vibrátor s kamerouKolíčky na bradavky se šokovou terapií

Tak kterou ze zmíněných hraček byste si rádi pořídili? Pokud by se vám žádná z nich nelíbila, můžete si pořídit jednu z 10 nejoblíbenějších erotických pomůcek.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.