Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

7 diskrétních erotických hraček pro ženy, které milují cestování

28.prosinec 2017
7 diskrétních erotických hraček pro ženy, které milují cestování

Občas se hodí mít erotickou hračku, která je tak nenápadná, že nikdo nepřijde na to, o co se ve skutečnosti jedná. Mezi jednu z takových situací můžeme zařadit cestování. Jaké hračky si pořídit, abyste si mohli užívat i mimo domov?

Nikde není tak dobře jako doma. Obzvláště pokud doma vlastníte nepřeberné množství erotických hraček a teď od nich musíte odjet. Nabízí se dvě možnosti. Buď se smíříte s tím, že si na dovolené/služební cestě/návštěvě příbuzných nebudete užívat uspokojení, nebo si vezmete alespoň jednu hračku s sebou. Jak to ale udělat? Kam ji dát? Pak přijde prohlídka kufru na letišti nebo na hranicích a budete se cítit pěkně trapně, až vám z něho vyndají obří neforemný vibrátor. Tomu se můžete úplně lehce vyvarovat. Stačí, když si pořídíte jednu z malých, nenápadných, ale výkonných hraček, které vám dnes představíme. Navíc ani jedna z nich nezabere moc místa (narozdíl od toho, kdybyste si brali třeba Magic Wand) a jsou i vcelku tiché. Primárně jsou všechny určeny k uspokojování žen, protože hraček pro pány se moc nevyrábí ani tak, natož v cestovních velikostech. To ale neznamená, že si s nimi nemohou užít i páry při společných hrátkách.

Womanizer 2GO USB Rechargeable Lipstick Clitoral Stimulator 

Aby se vám z toho nezamotal jazyk, trochu vám rozebereme název této hračky. Tato hračka se jmenuje Womanizer (česky sukničkář) 2GO znamená "s sebou", USB rechargeable - dá se nabíjet přes USB, lipstick - je ve tvaru rtěnky, clitoral stimulator - stimuluje klitoris. Tak to bychom měli. V podstatě se z něho dozvíte vše podstatné. Womanizerů najdete na trhu hned několik, ale tenhle je vyložene vytvořený na cestování. Navíc ho můžete zakoupit i v českých internetových obchodech a pokud budete mít štěstí, možná ho najdete i v nějakém kamenném sex shopu. Je super tichý a má 6 nastavení, která vás donutí se usmívat, i když budete po cestě hodně unavené. Má výměnné stimulační nástavce, vyroben je z lékařského silikonu a je 100% vodotěsný. Nejlepší na tom je to, že tato hračka opravdu vypadá jako rtěnka a nikdo by na první pohled nepoznal rozdíl. Takže vás nikdo nebude z ničeho podezřívat. Odradit vás může jedině cena, která se v Čechách vyšplhá skoro k 5 tisícům korun. Nejlevněji se zde momentálně prodává za 3400 Kč.

Womanizer 2GO USB Rechargeable Lipstick Clitoral Stimulator

Nokia 3310

Teď možná kroutíte hlavou a říkáte si, co mezi výčtem cestovních erotických hraček dělá starý mobilní telefon. Ale už vám to určitě docvaklo - staré telefony měly poměrně silné vibrace, které nejedna žena použila i jinak, než jako upozornění na příchozí hovor. Můžete se teď vrátit do starých časů. Mnoho lidí má tento telefon stále doma, protože je to držák a stále funguje. Pro případ největší nouze se vždy hodí. A kdy jindy je nouze, než když někam cestujete, nechcete na svých cestách přicházet o uspokojení a zároveň se stydíte si do kufru přibalit vibrátor? Navíc má i další výhodu - svůj další volný čas můžete strávit hraním Hada. Třeba na letišti se to bude hodit, baterka vydrží dlouho.

Tingletip Electric Toothbrush Clitoral Vibrator

Ženy jsou vynalézavé a tak zkoušejí kde co a zkoumají, zda je to dokáže uspokojit. Elektrické kartáčky jsou jedna z věcí, které opravdu fungují. Ale nebojte, tohle není obyčejný elektrický kartáček, tato hračka pouze tak vypadá, abyste se vyhli zbytečným otázkám. Jedná se totiž o pouzdro na váš elektrický kartáček, do kterého kartáček vložíte a můžete si užívat mnoho orgasmů. Kompatibilní je s většinou Braun Oral-B elektrických kartáčků. Jenom abyste si omylem nevzali jen pouzdro a kartáček nenechali doma! Ten bude totiž potřeba. Poudro je vyrobeno z tělu bezpečného tvrdého ABS plastu. Opět nikdo nepozná, že to není pouze klasické pouzdro na kartáček. V českých internetových obchodech ho bohužel nenajdete, ale třeba na Amazonu ho lze pořídit za zhruba 350 Kč.

Sqweel Go USB Rechargeable Oral Sex Simulator

Ačkoliv na vás tato hračka působit dojmem, že se jedná přenosný ventilátor nebo nějakou dětskou hračku, ujišťujeme vás, že jde opravdu o hračku erotickou. Squeel Go bude všem ženám skvělým společníkem na dlouhé večery mimo domov. Proč? Protože tato hračka nahrazuje mužský (a klidně i ženský) jazyk a dopřává ženám orální sex. Zvláštní "pádla", díky kterým hračka vypadá tak vtipně, jsou právě tím, co v ženách rozproudí krev. Tyto malé hebké jazýčky se otáčejí a... asi je vám to jasné. Squeel Go je zmenšenina hračky Squeel, která je o dost větší. Tudíž se skvěle hodí na cesty. Neuslyšíte nic, protože je naprosto tichý, nabízí 3 rychlosti a 3 programy, nabíjí se pomocí USB. Tato hračka je dokonce vhodná i pro muže, lze ji použít i pro lízání zadečku. Když použijete lubrikant, bude váš zážitek ještě intenzivnější. Squeel i Squeel Go lze zakoupit i u nás, cena této cestovní varianty se pohybuje od 1000 do 2500 Kč.

Tingletip Electric Toothbrush Clitoral VibratorSqweel Go USB Rechargeable Oral Sex Simulator

I Rub My Duckie (Travel Size Duck) Massager Vibrator

A teď opravdu něco, co vás dostane. Nejen, že můžete použít mobilní telefon jako vibrátor, ale můžete si pořídit i koupací kačenku, která funguje jako erotická hračka. Doporučujeme ji dát z dosahu dětí, aby je nelákala, vypadá totiž úplně stejně jako dětská hračka. Někteří lidé se ptají, zda je dneska ještě něco vůbec svaté, a my vám říkáme, že není! V minulém článku o vánočních erotických hračkách jste mohli vidět anální kolík ve tvaru Ježíška, potřebujete ještě nějaký důkaz?

Tuto pěknou kačenku seženete dokonce i na českých internetových obchodech, a to hned v několika roztomilých variantách. Pro klasiky se nabízí žlutá varianta, pro drsňáky černá nebo ve stylu bondage a pro lidi, kteří jsou i v dospělosti stále ještě dětmi, různé jiné varianty, třeba s čepičkou s fousky a bambulkami, s chmýřím nebo v pirátském oblečku. Příznivá je i cena, která se většinou pohybuje okolo 500 Kč, maximálně 800 Kč. A co že tato kachnička vlastně umí? Především vibruje, nejsilnější vibrace má na ocásku a zobáčku. Je vodotěsná, takže si s ní užijete i hrátky ve vaně. Navíc je nenápadná, takže si ji můžete sbalit s sebou na cesty, i když vysvětlení, proč s sebou do zahraničí berete kachničku do vany, bude pravděpodobně trochu složitější.

I Rub My Duckie (Travel Size Duck) Massager Vibrator

Tracey Cox Supersex Bullet Vibrator

Vibrátory ve stylu bullet (kulky) jsou dnes již vcelku běžnou věcí. Tahle hračka je ale tak stylová, že když ji dáte do své kosmetické taštičky, nikdo z letištní ochranky nebude tušit, že se nejedná o nějaký výrobek na kosmetiku. Klidně můžte říct, že se jedná o nový trend proti stárnutí - pleťový masážní přístroj. Pak se můžete smát, jak jste je převezli, až se budete na hotelu uspokojovat. Jde o opravdu hubenou malou věcičku, kterou pohání 1 AAA baterie. Bohužel v České republice tento výrobek není dostupný, v zahraničí byste za něj utratili 325 Kč, což je opravdu dobrá cena. Ovládá se pouze jedním tlačítkem a je vodotěsný. Tracey Cox je známá a oblíbená autorka, která je mezinárodně uznávanou poradkyní v oblasti sexu a partnerských vztahů.

Tracey Cox Supersex Bullet Vibrator

LoveCrave Droplet Necklace

Opravdu zajímavý a vkusný kousek, který vám pomůže s vaším uspokojením. Tentokrát je hračka vyrobena ve tvaru náhrdelníku, který můžete mít na sobě v podstatě kdykoliv a klidně i po cestě. Jen se ujistěte, že si ho sundáte, než projdete detektorem kovů. Jedná se spíše o pomocníka při předehře, kapičky na koncích, které vibrují, mají především dráždit bradavky. Výrobci byli opravdu vynalézaví, protože přitom můžete mít pomůcku na krku, což je praktické. Ani ve společnosti by nikdo nepoznal, o co se jedná. Řetízek je douhý 109 cm, vyrobený z nerezové oceli bez obsahu niklu. Kapičky pohání dvě knoflíkové baterie LR48. Pokud chcete, můžete vyzkoušet dráždit i jiné zóny než pouze bradavky, prý se to také setkává s velkým úspěchem. Nicméně za tento vkusný doplněk si trochu připlatíte. Cena na českých eshopech se pohybuje přes 3000 Kč. 

Teď už se nemusíte cestování s erotickými hračkami bát a zároveň je ani nemusíte nechávat doma, sami vidíte, že se to dá skvěle skloubit všechno dohromady. Tak kam si uděláte příští výlet? Že by do Liberce? Nebo do Zlína?

[Lil] 

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.