Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Vibrátor nemusí vypadat jako penis!

14.červen 2018
Vibrátor nemusí vypadat jako penis!

Mysleli jste si, že každý vibrátor vypadá jako penis? Pak se podívejte na dnešní příklady vibrátorů, které rozhodně jako penisy nevypadají a jsou mezi ženami po celém světě velmi oblíbené. Pořídíte si alespoň jeden z nich?

Moderní doba přináší moderní věci. Můžete nad tím nevěřícně kroutit hlavou, ale možná nakonec podlehnete, protože zjistíte, že jde především o vaše uspokojení. Dnes se budeme věnovat především ženskému uspokojení, ale v některých následujících hračkách by mohly najít zalíbení i muži. 

Lepší volba

Pro některé ženy představuje vibrátor, který nevypadá jako penis, mnohem lepší volbu než "klasický" vibrátor. Proč? Zkrátka jim nepřijde přitažlivé a vzrušující ten pohled na něco, co vypadá jako penis a přitom to penis není. Často jsou také tyto hračky velmi zveličené, a to nejen co se velikosti týče, ale třeba i strukutry, kdy žilky nebo žalud jsou už opravdu nechutně vypadající. Nicméně jsou i ženy, které přesně toto ocení a právě takové věci je vzruší. Některé ženy se při výběru vibrátoru v sex shopu cítí trochu trapně právě kvůli vibrátorům a dildům, které jako penis vypadají, a proto sáhnou po pravém opaku. 

Nejde jen o vzhled

Nemůžeme říci, že by se vibrátory, které vypadají všelijak, jen ne jako penis, prodávaly jen kvůli svému vzhledu. Kdo za to tedy ještě může? Odpověď je: muži! Možná vám to přijde nesmyslné, ale my vám to hned vysvětlíme. Při penetrativním sexu jen málokterá žena dosáhne orgasmu. Tudíž mají tak nějak zafixováno, že je tento orgán neuspokojí. A mají i jasno v tom, že tomu ani nepomůže fakt, že je hračka větší než partnerův penis a že vibruje. Takže chtějí nalézt něco, co bude vypadat jinak a přitom je to uspokojí a budou zažívat skvělé orgasmy. Vzhledem k tomu, že ženy začínají zjišťovat, že je k uspokojení vede stimulace klitorisu, i výrobci hraček se tomu začínají přizpůsobovat a tvary jejich hraček se rapidně mění.

12 vibrátorů, které nevypadají jako penisy

Objevte vibrátory různých tvarů a funkcí, které vás překvapí.

Minna Limon

Seznamte se s velmi intuitivním vibrátorem, který se jmenuje Minna Limon. Limon je z anglického slova lemon, což značí citron a také je to poznat na jeho netradičním, citronovém tvaru. Tento vibrátor vibrujte silně podle toho, jak silně ho zmáčknete. Je to jednoduchá a všestranná hračka, se kterou si budou rozumět i začátečníci, ale udělá radost i pokročilejším. Vhodná je i pro páry a stejně tak pro všehny typy těla. Mimo to vám také bude připadat velmi roztomilá, takže nebudete moci odolat. 

Iroha Plus Tori

Vibrátor, o kterém byste na první pohled rozhodně neřekli, že je to vibrátor. Můžete se ho položit na noční stolek a nikdo nebude mít podezření. To je přesně to, co u takové hračky chce téměř každá žena. Tato řada stlačitelných hraček Plus firmy Iroha čerpá inspiraci ze zvířat - ptáků, ježků a velryb. Konkrétně Tori má být ptáček. Pořídíte si takovou malou milou věc domů?

Kdy vyzkoušíte zajímavou erotickou pomůcku Iroha Plus Tori?

Dame Products Fin

Proklouzněte prsty skrz tuto hračku a můžeme vám gratulovat, protože z vaší ruky se právě teď stal vibrátor. Můžete ho použít jak na ženské, tak na mužské tělo. Ženám se bude líbit, když se s touto hračkou zaměříte na klitoris a bradavky, mužům pak můžete vibrovat po celém těle a můžete vyzkoušet i stimulaci perinea (což je nepřímá stimulace prostaty). Takovou vibrující masáž vnitřních stehen pak ocení asi každé pohlaví. Jen vás musíme varovat, že je tato hračka poměrně hlučná, takže byste si na užívání s ní měli vyhradit váš byt nebo dům pouze pro vás. 

The Satisfyer Pro Travel

Mnoho žen je skeptických ohledně všech druhů satisfyerů a jejich napodobenin, protože jejich princip je úplně jiný než u ostatních vibrátorů. Nejde zde totiž o vibrace, ale o sání. V některých recenzích se dokonce píše, že z vás doslova vysají orgasmus. To asi nejednu ženu odradí, protože to může znít přesně naopak, než to je v reálu. Ale nepřikládejte velkou váhu tomu, jak to zní, ale spíše se zaměřte na ten pocit a ještě lépe na vlastní zkušenost. Pak totiž můžete zjistit, že toto sání je velmi přijemné a ženě může evokovat skoro reálný orální sex, který většina žen zbožňuje. Je také trochu hlučnější, ale přesně tento typ to vyrovnává tím, že se jedná o cestovní velikost, takže se vejde úplně všude s sebou a nikdo nebude mít ani tušení. Určitě stojí za vyzkoušení.

Unbound Bean

Přejete si spíše nějakou vibrační hračku, která nebude stát celou vaši výplatu a zároveň udělá svou práci? Pak můžete zkusit toto vibrační kuličku, resp. "fazolku". Je velikostí akorát do dlaně, nabízí 6 schémat vibrací a nemusíte se zabývat složitým nastavením, protože má jen jedno tlačítko. Tuto hračku se nemusíte bát vzít do koupelny, protože je voděodolná. 

Mimic

Rejnok, list nebo zvláštní jazyk? Takto si můžete představit Mimic. Sami můžete podle obrázku posoudit, čemu se podobá z těchto tří věcí nejvíce. Nabízí širokou škálu užití. Můžete ho přiložit k vagíně, kdy vám poskytne uspokojování jak klitorisu, tak i velkých stydkých pysků. Použít se dá i na stimulaci penisu. Vnitřní část je měkčí pro lehký dotek, naopak okraje jsou tvrdší, spíše určené k cílené stimulaci konkrétního bodu. Zajímavá věcička, se kterou si velmi vyhrajete.

Crave Vesper

Jestliže sledujete naše články o erotických pomůckách pravidelně, pak již tento kousek znáte. Objevil se totiž mimo jiné ve článku o erotických hračkách, které vypadají jako šperky. Jedná se o velmi stylový náhrdelník, u kterého také nikdo na první pohled nepozná, že se jedná o vibrátor, stejně jako u většiny dnes zmíněných produktů. Můžete si ho vzít k slavnostním šatům na nějakou událost, a pokud budete mít slabší chvilku, hned si udělat radost. Někde v soukromí samozřejmě. Můžete si vybrat, zda se vám hodí ve stříbrné, 24karátovém zlatě nebo v růžové. 

Objevte kouzlo erotické hračky Crave Vesper

WeVibe Gala

Věnujte klitorisu takovou pozornost, jakou si zaslouží. S tímhle zajímavým vibrátorem to bude hračka! Má dvě prodloužené části (taková tykadla) a každá z nich má samostatný motor, abyste mohli prožívat extrémně příjemnou dvojnásobnou rozkoš. Ačkoliv se ukázalo, že společnost WeVibe zpracovává data svých uživatelů, když propojíte tento vibrátor s mobilní aplikací, můžete si s partnerem skvěle pohrát. Tak zvažte, jaké je riziko a jaké jsou přínosy a rozhodněte se podle sebe. 

Iroha Stick Vibe

Opět se nám představuje firma Iroha, tentokrát s produktem Stick Vibe. Tento bullet vibrátor rozhodně nevypadá jako penis, vypadá totiž jako rtěnka. Z dálky určitě nikdo nepozná, že se jedná o vibrátor. Je to tedy bezpečná volba, pokud máte často návštěvy a jste trochu "bordeláři" a zapomínáte si vibrátor uklidit. Také je skvělým společníkem pro cestování. Orgasmus u něj máte jistý a ještě se nemusíte strachovat o svoji peněženku!

Dame Products Eva II

Firma Dame Products se proslavila svými erotickými hračkami ve tvaru hmyzí hlavy (dejme tomu, vypadá to opravdu zvláštně), u kterých nemusíte používat ruce a můžete si vybrat z mnoha různých barev. Používá se při penetrativním styku muže a ženy, kdy se hračka věnuje klitorisu. Oproti první řadě se Eva II zlepšila v tichosti motoru a zmenšila se, aby bylo její používání pohodlnější a měla lepší efekt na velké stydké pysky. 

Le Wand

Asi každý už zná Hitachi Magic Wand a pokud ji neznáte, zabrouzdejte několika našimi články, protože jsme ji již několikrát představovali. O Le Wand se dá říci, že je to taková její sestřenice. Recenze na tuto hračku mluví jasně: "Je to ta nejlepší věc, co se kdy stala mému klitorisu. Je to cadillac mezi vibrátory." No co víc k tomu dodat? 

WeVibe Sync

Ženy, dopřejte si něco víc. Chcete si užít stimulaci klitorisu i bodu G najednou? Pak vyzkoušejte WeVibe Sync. Můžete ho používat i pro hrátky se svým partnerem, i pro sólo hrátky, to bude záležet jen na vás. O tomto vibrátoru už jste se mohli dozvědět pár informací ve článku Jak erotické hračky na dálkové ovládání změní váš sexuální život.

Jak tyto hračky pořídit?

Ne každou z těchto erotických hraček se vám podaří najít v českých sex shopech. Nebude vám pravděpodobně zbývat nic jiného, než zapátrat na internetu. Některé z nich lze zakoupit přes české eshopy, u některých ale budete muset na oficiální stránky výrobce nebo na internetové velkoobchody typu Amazon, eBay nebo Wish. Často nabízí internetové obchody dopravu zdarma nebo se slevou, zjistěte si vždy dopředu, kolik bude doprava stát, abyste za nic nezaplatili ještě více než za hračku samotnou. Online platby provádějte pouze na zabezpečených stránkách a skrz zabezpečený platební portál. 

Jestliže nepreferujete nakupování přes internet, ale raději se na hračku jdete podívat a osahat si ji, pak navštivte sex shopy, například v PlzniPraze nebo Ostravě

[Lil]

Zdroj fotografií:

https://unboundbabes.com/

https://iroha-tenga.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.