Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

V čem uchovávat erotické hračky a pomůcky? - 2. díl

3.únor 2022
V čem uchovávat erotické hračky a pomůcky? - 2. díl

Možností, kde uchovávat nebo kam schovávat erotické hračky a pomůcky je mnoho. Proto vám přinášíme druhý díl na toto téma, ve kterém objevíte spoustu dalších skvělých boxů, pouzder, taštiček nebo schovek, které jsou tak geniální, že jen vy budete vědět, že se uvnitř nachází něco intimního.

Zajímá-li vás, jaké předměty se objevily v předchozím díle článku, neváhejte a přečtěte si V čem uchovávat erotické hračky a pomůcky - 1. díl.

Puritize Home Large UVC Sterilizer Box

Společnost: UVee
Cena: 149,99 dolarů

Tento kufřík je diskrétní, jednoduchý, má vestavěný kombinační zámek a dokonce dezinfikuje vaše hračky během skladování pomocí UV-C světla. Lidé s germafobií mohou jásat a pravděpodobně ho budou využívat nejen na erotické pomůcky, ale i na dálkové ovladače, bezdrátová sluchátka, telefon, ale třeba i na čištění psích hraček. Toto pouzdro opravdu nabízí možnosti využití pro spoustu předmětů, takže se rozhodně vyplatí pořídit. Sice bylo původně určeno pouze pro erotické hračky (ačkoliv nedávná změna názvu na "Puritize Home" vyvolává dojem, že je určeno pro celou domácnost. Toto zařízení vypadá jako solárium pro vaše hračky (či jiné předměty) a v závislosti na velikosti, kterou si pořídíte, se do něj vejde vše od vaginálních kuliček, bullet vibrátorů, přes rabbit vibrátory, a co je nejpůsobivější, až po Magic Wand. Větší velikost má také nabíjecí porty, takže se sterilizátor může nabíjet, zatímco se uvnitř předměty dezinfikují.

Puritize Home Large UVC Sterilizer Box

Moi Box

Společnost: Plume
Cena: 59 dolarů

Krabička Plume Moi Box je nejen diskrétní, ale díky lakovanému povrchu a kombinačnímu zámku s přezkou z hovězí kůže působí velmi elegantně. Dostanete také cestovní pouzdro, které vám pomůže hračky uvnitř krabičky ještě lépe uspořádat. Stránky obsahují opravdu skvělý rozpis hraček, které se do krabičky vejdou, a hraček, které se do ní nevejdou (sexuální panny v životní velikosti spadají do kategorie "ne", stejně jako Magic Wand vibrátory).

Moi Box

Happy Rabbit Silicone Storage Case

Společnost: Happy Rabbit
Cena: 6,82 dolarů

Ne tak diskrétní, ale stále roztomilé. Toto silikonové pouzdro, dostupné ve třech velikostech, od společnosti Happy Rabbit je pěkný způsob, jak udržet všechny vaše silikonové sexuální hračky pohromadě na jednom místě. Větší velikost je vhodná pro rabbit vibrátory, zatímco menší velikosti jsou perfektní pro bullet vibrátory, erekční kroužky a kondomy.

Babeland Keeper Case

Společnost: Babeland
Cena: 5,99 dolarů

Pokud chcete mít úložný prostor pro své malé hračky a zároveň podpořit malý podnik, mohl by být tento nenápadný kufřík s logem Babeland přesně pro vás, navíc je cenově dostupný a roztomilý. Není obrovský, takže se více hodí na menší hračky, jako jsou bullet vibrátory, kondomy, erekční kroužky a sáčky s lubrikantem, ale pokud se svou sbírkou erotických hraček teprve začínáte, tak ho potřebujete!

Happy Rabbit Silicone Storage CaseBabeland Keeper Case

CalExotics Pleasure Pearls Weighted Esctasy Kegel Balls in Clam Case Box

Společnost: CalExotics (California Exotic Novelties)
Cena: 17,99 dolarů

Dobře, tohle je tak trochu scénář "slepice a vejce", protože společně s úkrytem dostanete i erotickou hračku. Dotyčné pouzdro je mimořádně roztomilá mušle a uvnitř se nachází Venušiny "perly". Upřímně řečeno, zahoďte dodávané kuličky a vyberte si populárnější a osvědčenější (nízká cena zde odpovídá kvalitě), jako jsou high-tech Lovelife Krush nebo kultovní Lelo Pleasure Beads, ale pouzdro si nechte, protože je opravdu roztomilé.

Lovehoney Lockable Sex Toy Case

Společnost: Lovehoney
Cena: 26,99 dolarů

Za méně než 30 dolarů je toto velkoryse velké pouzdro z tvrdého plastu uzavíratelné na zip skvělou nabídkou. Jsou v něm síťované a elastické kapsy pro uspořádání vašich hraček a je prostornější, než vypadá. Jak vidíte, vejde se vám tam rabbit nebo magic wand vibrátor v plné velikosti, spolu s dalšími věcmi, jako jsou kroužky na penis, vibrační kuličky, kondomy a cokoli dalšího potřebujete. Zipy jsou v jedné linii, takže na ně můžete hodit visací zámek jako na kufr, kdyby se v něm chtěli začít šťourat nějací zvědaví spolubydlící.

Lovehoney Lockable Sex Toy Case

Eoere Combination Lock Medicine Cabinet

Společnost: Eoere
Cena: 37,99 dolarů

Tento kufřík z tvrdého plastu je poměrně cenově dostupný, tedy pokud hledáte něco s vestavěným kombinačním zámkem. Je určen pro léky a lahvičky s pilulkami, takže se do něj pravděpodobně nevejdou větší hračky, jako je rabbit vibrátor, ale spousta menších bullet vibrátorů, lubrikantů, kondomů a dalších malých věcí by se určitě vešla.

Eoere Combination Lock Medicine Cabinet

Urecity Portable Makeup Train Case

Společnost: Urecity
Cena: 99,95 dolarů

Tento kufřík je se svými 25,5 cm střední velikosti, což znamená, že by se do něj vešlo několik bullet vibrátorů a případně i nějaké zasouvací hračky, i když cokoli o velikosti magic wand vibrátoru by se do něj nevešlo. Najdete na něm zabudovaný kombinační zámek a celý kufřík je více než roztomilý a můžete se s ním bez obav pochlubit. Navíc, kdyby někdo pojal podezření, tak prostě cestujete s uzamykatelným kosmetickým kufříkem! Navíc ho lze pořídit v dalších dvou velikostech, do kterých se již vejdou i větší pomůcky.

Urecity Portable Makeup Train Case

Book Safe with Key Lock

Společnost: JSSMST
Cena: 13,50 dolarů

Hledáte super schovku pro svoje hračky? Pak vás zaujme tento dutý slovník. Je dodáván se dvěma klíči pro bezpečné a diskrétní uložení vašich pomůcek. Vzhledem k tomu, že má velikost knihy (i když je to slovník, takže tlustá kniha, ale přesto), je pravděpodobně lepší pro menší hračky.

Book Safe with Key LockBook Safe with Key Lock

Diversion Water Bottle Can Safe

Společnost: Stash-It
Cena: 23,95 dolarů

Schovat si intimní hračky do termosky? Proč ne! I když se sem vejde maximálně tak bullet vibrátor nebo pár kondomů či lubrikačních sáčků, čmuchaly by asi NIKDY nenapadlo se sem podívat, což může být velké plus.

GoPong Sunscreen Diversion Safes 2 Pack

Společnost: GoPong
Cena: 9,99 dolarů

Víte, že na Amazonu můžete sehnat celou řadu takovýchto nenápadných skrýší, které mohou být jak na erotické pomůcky, tak i na cennosti, peníze nebo další věci, které nechcete, aby někdo našel? Tak například tyto falešné lahve na opalovací krém jsou 20 cm vysoké a 7,5 cm široké, takže by pravděpodobně byly dobré jen na malé intimní pomůcky. Ale zase si je můžete hodit do kufru na dovolenou a rozhodně to nikomu nebude připadat divné.

Diversion Water Bottle Can SafeGoPong Sunscreen Diversion Safes 2 Pack

Fake Whole Kernel Corn Can Safe

Společnost: Maelivos
Cena: 11,99 dolarů

Stejně tak vás může překvapit tato (překvapivě prostorná) falešná plechovka kukuřice. Tato tajná schránka měří asi 10 cm na výšku, což je více než dost pro bullet vibrátory a dokonce i větší "rtěnkové" vibrátory, jako je OhMiBod Lovelife Smile, který měří pouhých 7,5 cm.

Liberator Tallulah Suede Locking Sex Toy Case

Společnost: Liberator
Cena: 60 dolarů

Zatímco lidé s jednou nebo dvěma hračkami si pravděpodobně vystačí s jejich uložením do zásuvky v pouzdrech, jako jsou ta výše uvedená, pokud máte více než jednu nebo dvě, můžete zvážit toto pouzdro z mikrovlákna jako alternativní místo, kde je můžete mít pohromadě. Pouzdro má voděodolnou nylonovou podšívku pro větší ochranu a je snadno uzamykatelné přiloženým visacím zámkem a klíčem. Snadno se do něj vejde několik velkých wand vibrátorů a menších hraček - pokud do něj však vložíte více hraček, každá by měla být stále ve vlastním samostatném látkovém sáčku.

Fake Whole Kernel Corn Can SafeLiberator Tallulah Suede Locking Sex Toy Case

Upko Luxury Bondage Locking Storage Sade Trunk

Společnost: Upko
Cena: 550 dolarů

Vždycky se najdou lidé, kteří se rozhodnou hodně investovat do jednoho typu věcí - a pokud jsou tím typem věcí náhodou erotické hračky, pak by mohli hledat úložný prostor, který bude hodný velikosti jejich zásob. Courtney Kocak, spolumoderátorka pořadu Private Parts Unknown, sice tento kufr nevlastní, ale říká: "Jak se moje sbírka rozrůstá, mám zálusk na tento nádherný kufr: Je to sexy vypadající organizátor, který mě sám o sobě vzrušuje." Uzamykatelný kufr z umělé kůže lemovaný červeným sametem se otevře a odhalí něco, co připomíná spíše malou skříň se zásuvkami, háčky a otvory pro uložení nejrůznějších erotických hraček a doplňků. (Které by opět měly být uloženy v jednotlivých pouzdrech, pokud by se mohly dostat do kontaktu.) V zavřeném stavu vypadá spíše jako luxusní kufřík nebo aktovka a měl by se díky své tloušťce vejít pod většinu postelí.

Liberator Tristan Toy Bag

Společnost: Liberator
Cena: 65 dolarů

Tato stylová taška by se dala nazvat naším osobním favoritem. Má spoustu možností ukládání erotických hraček různých velikostí a tvarů. Vypadá opravdu spíš jako stylová taška, než jako něco, v čem budete schovávat své erotické pomůcky, což jí nahrává pro cestování. Je kompaktní, ale zároveň se nemusíte bát, že by se do ní nevešel Magic Wand vibrátor a spousta dalších hraček. Recenze mluví jasně: "Naplnila jsem ho sexuálními hračkami a vezla ho v letadle a nikdo ani nemrknul okem. Stejně diskrétní je i v případě, že jdete k partnerovi domů pěšky."

Bondatrix BDSM Equipment Tool Kit Bag

Společnost: Bondatrix
Cena: od 182 dolarů

Lidé, kteří mají více hraček pro BDSM, by mohli dát přednost tomuto organizéru s množstvím slotů a kapes pro své nástroje. Doporučuje ho Kenneth Play, tvůrce série "Sex Hacker Pro" a spoluzakladatel Hacienda Villa - sexuálně pozitivní komunity. Po sbalení výbavy se snadno přenosná taška sroluje do tubusu doplněného nastavitelným ramenním popruhem. Když se taška nepoužívá, lze ji díky poutkům v horní části snadno zavěsit do skříně.

Upko Luxury Bondage Locking Storage Sade TrunkBondatrix BDSM Equipment Tool Kit Bag

Teď už můžete v klidu rozšiřovat svou sbírku erotických hraček a pomůcek, jelikož jsme vám dali více než mnoho nápadů na úložné prostory.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.